Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 16:01, Be-Yacz napisał:

Sprawa skończyła się na upomnieniu, i karze w zawieszeniu na okres jednego roku.

Zawieszenie na okres jednego roku? Ale w czym? Można jaśniej? A chodzi o Van Bommela tak? :P

>Oczywistym

Dnia 04.07.2007 o 16:01, Be-Yacz napisał:

jest, że gdyby takie coś zrobił gracz Realu pogląd na daną sprawe byłby identyczny.

Trzeba być w końcu obiektywnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:09, Madia napisał:

> Sprawa skończyła się na upomnieniu, i karze w zawieszeniu na okres jednego roku.
Zawieszenie na okres jednego roku? Ale w czym? Można jaśniej? A chodzi o Van Bommela tak? :P

wyrok w zawieszeniu. Oznacza to, że jak jeszcze raz wywinie podobny numer, to wtedy zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę odbiegne od tematu który obecnie się toczy ale...chodzi mi o mecz Polska-USA (1-6)
To był prawdziwy rozgrom Polaków. Pierwszy szybko strzelony gol przez Jańczyka rozluźił nas i ospał naszą gre. Niemiłosiernie wykorzystali to Amerykanie. Po pierwszym straconym golu nasi niemogli się podnieść. Było zero krycia , bardzo słaba gra w obronie i niebyło pomysłu na gre w ataku.Później było już tylko gorzej. Niema dla naszych reprezentantów usprawidliwienia. Trenerzy mówią "Byliśmy za bardzo zmęczeni po meczu z Brazylią" To ile oni chcą czasu na odpoczynek? Przecież odpoczywali 2 dni! To chyba duzo.. Jeszcze jedna sprawa , Amerykanie mieli ułatwione zadanie ponieważ mecz był rozgrywany o 23:00 czasu Polskiego , czyli polacy mogli być zmęczeni , ale dla Amerykanów to była idealna pora , przecież mistrzostwa rozgrywane są w Kanadzie.

Następny mecz z Koreą. Bardzo trudny przeciwnik , grający ofensywnie i dość ostro. Nasi będą mieli naprawde trudne zadanie , Korea przegrała z Brazylią tylko 2-3 ,a mecz Polska-Korea będzie o 1:00 czasu polskiego , więc nasi reprezentanci mają bardzo trudne zadanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:23, Budep napisał:

To był prawdziwy rozgrom Polaków. Pierwszy szybko strzelony gol przez Jańczyka rozluźił nas
i ospał naszą gre.

Mało powiedziane.. po prostu nasi nie byli przygotowani kondycyjnie lub... w co bardzo śmiem wątpić: mecz z Brazylią był udany przez przypadek.

Dnia 04.07.2007 o 18:23, Budep napisał:

Było zero krycia , bardzo słaba gra w obronie i niebyło pomysłu na gre
w ataku.Później było już tylko gorzej.

To dobrze, że dalej nie oglądałam...

Dnia 04.07.2007 o 18:23, Budep napisał:

mówią "Byliśmy za bardzo zmęczeni po meczu z Brazylią" To ile oni chcą czasu na odpoczynek?

Cóż.. my chyba do końca turnieju będziemy odpoczywać po meczu z Brazylią. Przecież to jest turniej i szkoleniowcy o tym wiedzą. Więc cóż to za tłumaczenie. Skończy się jeden mecz się gra drugi. Przeciez tak zawsze jest. Może to zły przykład, ale siatkarze np. będą mieli w ciągu 5 dni rozegrać... 4 spotkania (2 grupowe, półfinał i finał/mecz o 3 miejsce) lub 3 (dwa grupowe i mecz o 5 miejsce). To też dużo. Ale nie po to sie jedzie na taką impreze żeby się usprawiedliwiać zmęczeniem. Do mnie to tłumaczenie nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:26, .Darnok napisał:

> (...) Fajno, że Kuba się nie obraził, bo głupio byłoby za takie coś, w taki sposób zaczynać

> karierę w Borussi.

Ja się tak zastanawiałem, czy jakaś opcja polityczna nie zacznie nagłaśniać tej sprawy jako
przykład zwalczania polskości w Niemczech :P


A wiesz, że to całkiem możliwe. I wcale bym się nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 13:52, crespo1 napisał:


mówie o bundeslidze a nie o celticu. obroncu w bundeslidze dostaja sie do składu a II linia
i napad. Wichniarek sezon na ławce w Hercie,piszcze tez,kosowski, smolarek jeden sezon dobry
potem ława bo frei sprowadzili,wojciehowski poszedł do bayernu i rozegrał 2 mecze tylko

Nie wiem ile masz lat i czy możesz pamiętać takie rzeczy, Ale kiedyś w Bundeslidze grał taki polski napastnik i nazywał się Mirosław Okoński który grał w Hamburger SV. Zrobił tam wielką karierę, kibice go uwielbiali a klub grał o czołowe lokaty. Jak po chyba 5 pięknych sezonach klub zdecydował się go puścić do innego klubu (a właściwie został klub do tego zmuszony) to kibice na stadionie wołali "oddajcie nam Okonia". To nie jest odosobniony przykład dobrej gry w Bundeslidze naszych zawodników. A jeśli chodzi o Wojciechowskiego to szczerze mówiąc ja sam nie wiem co on tam robi. Bo ja go bym np. w Bełchatowie nie chciał a co dopiero w Bayernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze był przecież Krzysztof Nowak. Przecież gdyby nie choroba to kto wie... być może dalej byłby gwiazdą Wolfsburga. Wcale z Polakami za wschodnią granicą nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:16, Madia napisał:

A jeszcze był przecież Krzysztof Nowak. Przecież gdyby nie choroba to kto wie... być może dalej
byłby gwiazdą Wolfsburga.

Tomasz Wałdoch też całkiem dobrze radził sobie w Schalke 04, będąc nawet przez pewien czas kapitanem tej drużyny. W Niemczech na tyle doceniono jego wkład w klub, że dziś pracuje tam jako trener drużyn młodzieżowych.

Dnia 04.07.2007 o 20:16, Madia napisał:

Wcale z Polakami za wschodnią granicą nie jest tak źle.

zachodnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:24, Klimos napisał:

Tomasz Wałdoch też całkiem dobrze radził sobie w Schalke 04, będąc nawet przez pewien czas
kapitanem tej drużyny. W Niemczech na tyle doceniono jego wkład w klub, że dziś pracuje tam
jako trener drużyn młodzieżowych.

A Hajto przeciez też nieźle grał! Przecież przez pewien czas tworzyli tam środek obrony. A poza tym nie ma co aż tak narzekać. Cała sprawa tkwi w tym: pół roku dobrej gry w Polsce - siup na zachód (w krytycznych przypadkach na wschód albo południe (mam na myśli Turcję, nie Włochy bo one bynajmniej nie są przypadkiem krytycznym)

Dnia 04.07.2007 o 20:24, Klimos napisał:

> Wcale z Polakami za wschodnią granicą nie jest tak źle.
zachodnią ;)

Oczywiście że zachodnią :P pomyliło mi się ;> <gafa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakowskie klimaty znane są na całym świecie ;]

http://www.youtube.com/watch?v=42plidAWbhM
http://www.youtube.com/watch?v=8aWXkoHxDZo&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=WSud1hg7WsA&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=BCPEpcBKkIU&mode=related&search=

Autor programu jeździ po całym świecie i odwiedza najbardziej znane i interesujące miejsca pod kątem "kibicowskim". Jest mnóstwo innych odcinków, koleś zwiedził nawet Amerykę Południową. Warto poszukać pozostałych części, chociażby te z Argentyny czy Grecji bądź Serbii. To nie jest kryptoreklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cała sprawa tkwi w tym: pół roku dobrej gry w Polsce -

Dnia 04.07.2007 o 20:27, Madia napisał:

siup na zachód (w krytycznych przypadkach na wschód albo południe (mam na myśli Turcję, nie
Włochy bo one bynajmniej nie są przypadkiem krytycznym)

Zupełnie się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem najbardziej jaskrawym przypadkiem jest tutaj Matusiak/ Szkoda mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:42, pretorianie napisał:

Zupełnie się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem najbardziej jaskrawym przypadkiem jest tutaj Matusiak/
Szkoda mi go.


Przykłady można mnożyć i w jedną i w drugą stronę. Sporej liczbie piłkarzy wypad zagranicę się udał i potrafili odnaleźć się w klubie. Ale są też tacy, dla których nieudana gra czy nieporozumienia z trenerami zagranicznymi były powodem zakończenia kariery w młodym wieku - p. Szymkowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:27, Madia napisał:

> Tomasz Wałdoch też całkiem dobrze radził sobie w Schalke 04, będąc nawet przez pewien
czas
> kapitanem tej drużyny. W Niemczech na tyle doceniono jego wkład w klub, że dziś pracuje
tam
> jako trener drużyn młodzieżowych.
A Hajto przeciez też nieźle grał! Przecież przez pewien czas tworzyli tam środek obrony. A
poza tym nie ma co aż tak narzekać. Cała sprawa tkwi w tym: pół roku dobrej gry w Polsce -
siup na zachód (w krytycznych przypadkach na wschód albo południe (mam na myśli Turcję, nie
Włochy bo one bynajmniej nie są przypadkiem krytycznym)

> > Wcale z Polakami za wschodnią granicą nie jest tak źle.
> zachodnią ;)
Oczywiście że zachodnią :P pomyliło mi się ;> <gafa>


Madia co z twoim GS''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:55, Piszczeń napisał:

Madia co z twoim GS''em?


Madia sie juz to najprawdopodobniej nie pojawi bo jest zbanowana ;(

A zeby OT nie było:
Słyszeliście moze o planowanym zawieszeniu Orange z powodu nowych dowodów które odciążają Cracovię, Zagłębie Lubin i kogoś jeszcze. I ze zawiedszają dlatego ze nie zdąrza z wymiarem kar :/
No to ja jestem ciekaw jak zareaguje FIFA i UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 20:50, Klimos napisał:

Przykłady można mnożyć i w jedną i w drugą stronę. Sporej liczbie piłkarzy wypad zagranicę
się udał i potrafili odnaleźć się w klubie. Ale są też tacy, dla których nieudana gra czy nieporozumienia
z trenerami zagranicznymi były powodem zakończenia kariery w młodym wieku - p. Szymkowiak.

Tak, ale kiedyś to wyglądał trochę inaczej. Najpierw ogrywali się tutaj w lidze (kilka sezonów) a później wyjeżdżali. A tak Matusiak miał super sezon w klubie i reprezentacji, wyjechał i stracił na tym, bo przestał grać. Musi być zachowana jakaś kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:07, wip_01 napisał:

Madia sie juz to najprawdopodobniej nie pojawi bo jest zbanowana ;(

Co ty gadasz za głupoty, co ? Wchodzę w jej statystyki i dalej Brygadzista, nie Wróg ludu. Już się wystraszyłem ;)

Dnia 04.07.2007 o 21:07, wip_01 napisał:

A zeby OT nie było:
Słyszeliście moze o planowanym zawieszeniu Orange z powodu nowych dowodów które odciążają Cracovię,
Zagłębie Lubin i kogoś jeszcze. I ze zawiedszają dlatego ze nie zdąrza z wymiarem kar :/
No to ja jestem ciekaw jak zareaguje FIFA i UEFA.

Aaa, pewnie kolejna plotka. Wątpię by zawiesili OE. Co najwyżej poszczególne kluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:40, kolektor napisał:

Co ty gadasz za głupoty, co ?

Polecam temat Obywatel itp. 2 ostatnie moje posty :P

Dnia 04.07.2007 o 22:40, kolektor napisał:

Aaa, pewnie kolejna plotka. Wątpię by zawiesili OE. Co najwyżej poszczególne kluby

Juz nie pamietam z jakiego to źródła było i czy to jest na 100% pewne ale wiesz jezeli zdegradsują te kluby to co z ligi pozostanie? A teraz Zaglębie, jeden z kandydatów w LM ma grać, i co będzie jak i karnie w dół zniżą. Kupiony mistrz kraju, skandal w LM. I jescze teraz mają Lipca zrzucić z krzesełka, ehh...a widziałem szanse na poprawę naszego polskiego sportu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:29, Be-Yacz napisał:

Dzisiaj na Sport Klubie o 2.30 Copa America - Brazylia vs. Ekwador. Ciekawe jak sobie poradzi
Robinho i Anderson.

O właśnie co do Andersona to on w końcu przechodzi do tego MU? bo jeśli tak to ekhm.. Nani, Hargreaves no i ten Anderson no to są ogromne zmocnienia a mało tego że nawet teraz MU ma mocny skład to co bedzie w nastepnym sezonie. Dla mnie to jakaś gorączka z tymi transferami dawno chyba takich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:52, Vuko Drakkainen napisał:

O właśnie co do Andersona to on w końcu przechodzi do tego MU? bo jeśli tak to ekhm.. Nani,
Hargreaves no i ten Anderson no to są ogromne zmocnienia a mało tego że nawet teraz MU ma mocny
skład to co bedzie w nastepnym sezonie. Dla mnie to jakaś gorączka z tymi transferami dawno
chyba takich nie było.

I bardzo dobrze że ManU się wzmacnia. Może wreszcie uda im się zdobyć tą upragnioną Ligę Mistrzów ;) Choć mam nadzieję że przeszkodzi im Barca. Jeśli jednak Barca wcześniej odpadnie, to będę kibicował ManU. To dwa moje ulubione kluby ze świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować