Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 21:39, wilkas napisał:

> PS. Arsenal zaproponował wymiane Fabregas+Reyes za Robinho.

Hahahahahaha... to jest mój komentarz do twojej wypowiedzi. Widzę, że jesteś maniakiem plotek.
Masz zamiar pracować w Fakcie?

W fakcie pracują ludzie którzy wymyślają plotki. Ja je tylko tłumacze, więc byłbym tam całkowicie bezrobotny. Źródło to marca.com, a najnowsze doniesienia mówią, że Real się nie zgodził i szykuje oferte 25mln euro + Baptista. Ile w tym prawdy, niewiem. Znając życie mało, ale może akurat tu jest prawda? Niewiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że np. GW wierzy święcie we wszystko co napisze AS i tłumaczy to z własnym komentarzem :) Było zabawnie jak w Hiszpanii było Prima Aprilis , oj było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:01, crespo1 napisał:

kibice legi(ci z zylety, wiekszosc kibiców to normalni poządni kibice) to nieokrzeszesane dresy:/
wstyd mi za nich

Nie no ja rozumie że większość kibiców jest "normalnych". Tym bardziej nie rozumie dlaczego istnieją i w ogóle są tacy kibice jak te barany które pojechały do Wilna, skoro większość jest normalna. Ale trudno, trzeba może zaostrzyć przepisy dotyczące wpuszczania kibiców na mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:06, pretorianie napisał:

> kibice legi(ci z zylety, wiekszosc kibiców to normalni poządni kibice) to nieokrzeszesane
dresy:/
> wstyd mi za nich
Nie no ja rozumie że większość kibiców jest "normalnych". Tym bardziej nie rozumie dlaczego
istnieją i w ogóle są tacy kibice jak te barany które pojechały do Wilna, skoro większość jest
normalna. Ale trudno, trzeba może zaostrzyć przepisy dotyczące wpuszczania kibiców na mecze.


m sie wydaje ze zadna kara niepomoze. legia karana jest co roku za zamieszki na stadionach, psuje to tylko polskiej piłce reputacje, moze jak zdysklifikuja legia z pucharów to na kilka lat jak Wisłe kraków to cos do nich dojdzie. ehhh banda dresów była pewnie podpita, sady 24 h beda miały co robic. HAŃBAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:06, pretorianie napisał:

Nie no ja rozumie że większość kibiców jest "normalnych". Tym bardziej nie rozumie dlaczego
istnieją i w ogóle są tacy kibice jak te barany które pojechały do Wilna, skoro większość jest
normalna. Ale trudno, trzeba może zaostrzyć przepisy dotyczące wpuszczania kibiców na mecze.

A żebyś ty widział co się dzieje na czwartoligowych meczach. Klub z mojego miasta był w czwartej lidze (teraz wszedł do trzeciej). Na mecze przychodzili tak: 40 % żuli (przepraszam za wyrażenie), 30 % chuliganów i z 30 % normalnych kibiców (w tym ja). No, jak niektórzy moi koledzy przychodzą na mecze, nie z zainteresowania piłką nożną, a z zainteresowania "ustawkami" z kibicami przeciwnika, po meczu ... Tacy pewnie byli i Ci kibice Legii. Żenujące ... A dodam do tego jaka jest ochrona na meczach czwartej ligi (nie tylko w moim mieście: jak jeździłem na mecze wyjazdowe, to wszędzie tak było). Na bramce postawią jakiegoś normalnego, przywdzianego w mundur ochroniarski. Wchodzimy dalej na stadion, a tam same żule w pomarańczowych kamizelkach, aż czerwoni od wina za 3 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 22:10, crespo1 napisał:


m sie wydaje ze zadna kara niepomoze. legia karana jest co roku za zamieszki na stadionach,
psuje to tylko polskiej piłce reputacje, moze jak zdysklifikuja legia z pucharów to na kilka
lat jak Wisłe kraków to cos do nich dojdzie. ehhh banda dresów była pewnie podpita, sady 24
h beda miały co robic. HAŃBAAAA

Chodzi mi o coś innego. Np. żeby rejestrować takich gości, którzy wprowadzają zamieszki i albo długoletni zakaz pokazywania się na meczach, albo dyskwalifikacja dożywotnia. Teraz najczęściej jest karany klub, niestety. Bo taki podpity pseudokibic nie rozumie. że Legia mogła zagrać w Pucharach i że to by była dodatkowa kasa dla piłkarzy, którzy mają swoje rodziny przecież. A tak każe się klub i piłkarzy, czyli jedynych zainteresowanych, którzy naprawdę starają się robić tak żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:20, pretorianie napisał:


>
> m sie wydaje ze zadna kara niepomoze. legia karana jest co roku za zamieszki na stadionach,

> psuje to tylko polskiej piłce reputacje, moze jak zdysklifikuja legia z pucharów to na
kilka
> lat jak Wisłe kraków to cos do nich dojdzie. ehhh banda dresów była pewnie podpita, sady
24
> h beda miały co robic. HAŃBAAAA
Chodzi mi o coś innego. Np. żeby rejestrować takich gości, którzy wprowadzają zamieszki i albo
długoletni zakaz pokazywania się na meczach, albo dyskwalifikacja dożywotnia. Teraz najczęściej
jest karany klub, niestety. Bo taki podpity pseudokibic nie rozumie. że Legia mogła zagrać
w Pucharach i że to by była dodatkowa kasa dla piłkarzy, którzy mają swoje rodziny przecież.
A tak każe się klub i piłkarzy, czyli jedynych zainteresowanych, którzy naprawdę starają się
robić tak żeby było dobrze.


zarejestruja ich i co???zaden polski klub niesprawdza komu sprzedaje bilet to powinnien byc dodatkowy warunek dostania licencji do gry w ekstraklasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 22:20, kolektor napisał:

A żebyś ty widział co się dzieje na czwartoligowych meczach. Klub z mojego miasta był w czwartej
lidze (teraz wszedł do trzeciej). Na mecze przychodzili tak: 40 % żuli (przepraszam za wyrażenie),
30 % chuliganów i z 30 % normalnych kibiców (w tym ja). No, jak niektórzy moi koledzy przychodzą
na mecze, nie z zainteresowania piłką nożną, a z zainteresowania "ustawkami" z kibicami przeciwnika,
po meczu ... Tacy pewnie byli i Ci kibice Legii. Żenujące ... A dodam do tego jaka jest ochrona
na meczach czwartej ligi (nie tylko w moim mieście: jak jeździłem na mecze wyjazdowe, to wszędzie
tak było). Na bramce postawią jakiegoś normalnego, przywdzianego w mundur ochroniarski. Wchodzimy
dalej na stadion, a tam same żule w pomarańczowych kamizelkach, aż czerwoni od wina za 3 zeta.

No niestety. Podobała mi się reakcja policji we Wrocławiu. Ale to było raz i ładnych parę lat temu. Było dużo policjantów i ochroniarzy, Powyłapywali kibiców, którzy rozrabiali i poukładali ich przy ulicy na chodniku. Twarzą do chodnika z rękami założonymi na karku. To było super posunięcie. Ok 50 a może nawet więcej ich tak leżało. Ale mówię to niestety był jeden jedyny raz. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 22:23, crespo1 napisał:


zarejestruja ich i co???zaden polski klub niesprawdza komu sprzedaje bilet to powinnien byc
dodatkowy warunek dostania licencji do gry w ekstraklasie

Dokładnie. to trzeba wypracować nie na szczeblu klubów, tylko na szczeblu zarządu PZPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:25, pretorianie napisał:


>
> zarejestruja ich i co???zaden polski klub niesprawdza komu sprzedaje bilet to powinnien
byc
> dodatkowy warunek dostania licencji do gry w ekstraklasie
Dokładnie. to trzeba wypracować nie na szczeblu klubów, tylko na szczeblu zarządu PZPN.


na EURO 2012 polska bedzie musiała spełnic ten wymóg np: w anglii jest karta kibica i łatwo wtedy rozpoznac kto ma zakaz wstepu na stadiony nawet miedzynarodowe. Anglicy poradzili sobie z pseudokibicami przynajmniej w kraju, polsce to zajmnie z 20 lat. wogóle cale EURO to bedzie jedna wielka kompromitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:32, crespo1 napisał:

wogóle cale EURO to bedzie jedna wielka kompromitacja

Ja tam aż tak sceptyczny nie jestem :P Na EURO raczej na pewno zadym nie będzie. O kibiców też się nie martwię, zdobyli moje zaufanie podczas MŚ 2006 (byli naprawdę fantatyczni !). Ja bardziej martwię się czy zdążymy ze wszystkimi budowami na czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 22:32, crespo1 napisał:


na EURO 2012 polska bedzie musiała spełnic ten wymóg np: w anglii jest karta kibica i łatwo
wtedy rozpoznac kto ma zakaz wstepu na stadiony nawet miedzynarodowe. Anglicy poradzili sobie
z pseudokibicami przynajmniej w kraju, polsce to zajmnie z 20 lat. wogóle cale EURO to bedzie
jedna wielka kompromitacja

Miejmy nadzieję, że się z tym wszystkim jakoś uporają. Przynajmniej ja mam taką nadzieję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie kilka dni i jestem w szoku, jak czytam relację z wilna. właściwie, to po chwili stwierdzam, że nic dziwnego. w polsce, przecież problem bandyctwa na stadionach nie został nigdy rozwiązany. i nie chodzi tu o to ilu bandytów przychodzi na mecze, a bardziej o środowisko, które sie dla nich tworzy. pewnie procent pradziwych, chorych psychopatów jest mały,ale potrafią oni popchnąć dziesiątki innych.
czy w anglii nagle kibice stali się łagodni jak baranki? nie, po prostu stworzono (dzięki m.tacher) taki system kontroli, że na stadionie nawet palcem dłubać w nosie nie da się bezkarnie.
u nas niestety nawet zakaz stadionowy to martwe prawo. więc jeśli nie ma większych konsekwencji, to bandyckie zachowania będą nadal uchodzić na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:34, kolektor napisał:

> wogóle cale EURO to bedzie jedna wielka kompromitacja
Ja tam aż tak sceptyczny nie jestem :P Na EURO raczej na pewno zadym nie będzie. O kibiców
też się nie martwię, zdobyli moje zaufanie podczas MŚ 2006 (byli naprawdę fantatyczni !). Ja
bardziej martwię się czy zdążymy ze wszystkimi budowami na czas :P


swięta racja, ale dlatego ze na MŚ pojechali pożadni kibice, a nie dresy,bo pewnie niemieli kasy na bilety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:37, jaceloth napisał:

nie było mnie kilka dni i jestem w szoku, jak czytam relację z wilna. właściwie, to po chwili
stwierdzam, że nic dziwnego. w polsce, przecież problem bandyctwa na stadionach nie został
nigdy rozwiązany. i nie chodzi tu o to ilu bandytów przychodzi na mecze, a bardziej o środowisko,
które sie dla nich tworzy. pewnie procent pradziwych, chorych psychopatów jest mały,ale potrafią
oni popchnąć dziesiątki innych.
czy w anglii nagle kibice stali się łagodni jak baranki? nie, po prostu stworzono (dzięki m.tacher)
taki system kontroli, że na stadionie nawet palcem dłubać w nosie nie da się bezkarnie.
u nas niestety nawet zakaz stadionowy to martwe prawo. więc jeśli nie ma większych konsekwencji,
to bandyckie zachowania będą nadal uchodzić na sucho

No właśnie o to mi chodzi. Powinno się stworzyć surowe a przede wszystkim respektowane prawo stadionowe. To wszystko, A włączeni w to muszą być nie tylko kluby ale PZPN oraz policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legioniści w pierwszych 45 minutach meczu przegrywali z Vetrą – w fatalnym stylu, z beznadziejną grą, ale na boisku. Po tym co się wydarzyło w przerwie meczu w Wilnie, gdy chuligani, nie, inaczej: po prostu bydło! zdemolowało stadion i walczyło z policją, ciężko dojść do siebie. Słowo wstyd jest chyba zbyt łagodne – odpowiednim będzie HAŃBA. Tyle razy się już o tym mówiło, ale w końcu coś trzeba z bandziorami podszywającymi się pod kibiców zrobić. Tak dalej być po prostu nie może.
NIE MOŻE!

Kondolencje z Poznania dla prawdziwych kibiców Legii.

A w ogóle jak to jest, że praktycznie przy każdym wyjeździe Legii w pucharach jest gnój (Utrecht, Wiedeń - sam Miklas mówi, że nie pamięta kiedy ostatnio *nie* płacili kary za wyjazdy) i nigdy nie słyszałem by kogoś zatrzymali? Tzn, sorry, raz bodaj po Wiedniu zatrzymano 2 bogu ducha winnych kibiców, którzy nie mieli nic z burdami wspólnego. A ta horda będzie się jakoś wydostawać z miasta i od tego jest policja by tą dzicz zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam, że ruch jest po stronie rządu. podobnie jak w anglii "żelazna lady" dała impuls tworząc sensowne i skuteczne mechanizmy radzenia sobie z chuliganami. to jest niesamowite jak ogląda sie ligę angielską - trybuny bez żadnych krat ledwie kilka metrów od boiska.
ale wiele sensownego nie spodziewam sie po naszym rządzie zajętym walką z wiatrakami, przepraszam, układami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:54, jaceloth napisał:

uważam, że ruch jest po stronie rządu. podobnie jak w anglii "żelazna lady" dała impuls tworząc
sensowne i skuteczne mechanizmy radzenia sobie z chuliganami. to jest niesamowite jak ogląda
sie ligę angielską - trybuny bez żadnych krat ledwie kilka metrów od boiska.
ale wiele sensownego nie spodziewam sie po naszym rządzie zajętym walką z wiatrakami, przepraszam,
układami.

Niedługo (za parę lat) wymiana rządu. Może wtedy się ocknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jakim prawem Listkiewicz jest dalej prezesem PZPN-u ? Przecież miał już się podać do dymisji, miały być wybory nowego zarządu, a tymczasem sprawa przycichła i Listkiewicz dalej sobie rządzi ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować