Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 12:53, demrenfaris napisał:

> Bernd Schuster został trenerem Realu. Myślę, że to dobry wybór, na którym wszyscy skorzystają.

Czy ja wiem? Myślę, że kto jak kto, ale ten coach nie nauczy Realu grac widowiskowo :/

A ja uważam, że wszystko jest możliwe. Jeśli Real będzie teraz zdobywał trofea, to będzie to w 75% zasługa Fabio Capello który zrobił porządek w drużynie, wywalił gwiazdy, i przywrócił atmosfere pracy. Shuster? Jakoś niemam do niego przekonania... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:17, pretorianie napisał:

Nie wiem czy nie nauczy ich gry widowiskowej, ale na pewno nauczy gry skutecznej, A to jest
chyba najważniejsze.

No właśnie z tym może być problem bo Shuster ma zamiar grać bardzo otwarty i ofensywny futbol :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:19, Be-Yacz napisał:

A ja uważam, że wszystko jest możliwe. Jeśli Real będzie teraz zdobywał trofea, to będzie to
w 75% zasługa Fabio Capello który zrobił porządek w drużynie, wywalił gwiazdy, i przywrócił
atmosfere pracy. Shuster? Jakoś niemam do niego przekonania... :/

Ja w ogóle nie rozumiem tego posunięcia Realu. Czemu zwolnili Capello, skoro przy nim drużyna zaczęła lepiej grać ? Takie zmienianie co rok trenera może nie wyjść królewskim na dobre. Ale ja się nie martwię, lepiej dla Barcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:52, kolektor napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem tego posunięcia Realu.

Nie bój żaby ja też nie rozumiem.

Dnia 09.07.2007 o 13:52, kolektor napisał:

Czemu zwolnili Capello, skoro przy nim drużyna
zaczęła lepiej grać ?

Boooo.... <myśli> boooo go nie chcieli? xD tak na poważnie to nie mam pojęcia. Uważam, że nie byl to dobry ruch bo taki trener się rzadko trafia

Dnia 09.07.2007 o 13:52, kolektor napisał:

Takie zmienianie co rok trenera może nie wyjść królewskim na dobre.

A znasz klub, któremu wyszło na dobre? Porównaj sobie Wisłę z Danem Petrescu na początku sezonu. 2 miejsce w tabeli, klub w europejskich pucharach, treningi po europejsku, a co zostało? Nic.

Dnia 09.07.2007 o 13:52, kolektor napisał:

Ale ja się nie martwię, lepiej dla Barcy :P

Kurczę jakbym siebie słyszała :P dokładnie to samo mi chodzi po głowie. Rzeczywiście, im więcej będzie zamieszania w Realu tym lepiej dla Barcy. No to zobaczymy kto na koniec sezonu będzie świętować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 14:11, mała16 napisał:

> Ja w ogóle nie rozumiem tego posunięcia Realu.

Zarząd dba o spektakl.

Dnia 09.07.2007 o 14:11, mała16 napisał:


> Czemu zwolnili Capello, skoro przy nim drużyna
> zaczęła lepiej grać ?
Boooo.... <myśli> boooo go nie chcieli? xD tak na poważnie to nie mam pojęcia. Uważam,
że nie byl to dobry ruch bo taki trener się rzadko trafia

Bo Capello grał mało widowiskowo.

Dnia 09.07.2007 o 14:11, mała16 napisał:

> Takie zmienianie co rok trenera może nie wyjść królewskim na dobre.
A znasz klub, któremu wyszło na dobre? Porównaj sobie Wisłę z Danem Petrescu na początku sezonu.
2 miejsce w tabeli, klub w europejskich pucharach, treningi po europejsku, a co zostało? Nic.

Też się dziwiłem kiedy wysła go zwalniała. Dobry trener był.

Dnia 09.07.2007 o 14:11, mała16 napisał:

> Ale ja się nie martwię, lepiej dla Barcy :P
Kurczę jakbym siebie słyszała :P dokładnie to samo mi chodzi po głowie. Rzeczywiście, im więcej
będzie zamieszania w Realu tym lepiej dla Barcy. No to zobaczymy kto na koniec sezonu będzie
świętować :P

W Barcy też jest zamieszanie nie małe. No bardzo ciekawe, kto będzie świętował :). Bo na pierwsze trofeum Real ma szanse już za półtora miesiąca. Superpuchar Hiszpanii z Sevillą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 14:19, Be-Yacz napisał:

Zarząd dba o spektakl.

To bardzo dobrze dba jak widzę :P

Dnia 09.07.2007 o 14:19, Be-Yacz napisał:

Bo Capello grał mało widowiskowo.

Ale grał SKUTECZNIE. To przepraszam bo ja nie wiem o co chodzi w futboku. Żeby grać ŁADNIE czy żeby strzelić jednego gola więcej niż przeciwnik jak mawiał Górski? Bo może i teraz Real będzie grać bardziej widowiskowo, ale czy skutecznie? Okaże się.

Dnia 09.07.2007 o 14:19, Be-Yacz napisał:

Też się dziwiłem kiedy wysła go zwalniała. Dobry trener był.

Chłopaki go ponoć nie chcieli. Właśnie przez te treningi po europejsku. Po prostu się zawzieli. A to był mój ulubiony trener odkąd się piłką interesuje :) Nawet Henia tak nie lubiłam

Dnia 09.07.2007 o 14:19, Be-Yacz napisał:

W Barcy też jest zamieszanie nie małe. No bardzo ciekawe, kto będzie świętował :). Bo na pierwsze
trofeum Real ma szanse już za półtora miesiąca. Superpuchar Hiszpanii z Sevillą :)

Ooo to mam nadzieję... że Sevilla wygra :P a tak na powaznie to nie wiem kogo obstawić bo nie lubię ani tych ani tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 14:25, mała16 napisał:

Ale grał SKUTECZNIE. To przepraszam bo ja nie wiem o co chodzi w futboku. Żeby grać ŁADNIE
czy żeby strzelić jednego gola więcej niż przeciwnik jak mawiał Górski? Bo może i teraz Real
będzie grać bardziej widowiskowo, ale czy skutecznie? Okaże się.

Ale od Realu wymaga sie więcej :), niż tylko wyników.

Swoją drogą Calderon powiedział ostatnio bardzo ciekawą rzecz...
"Calderón: Wygraliśmy, ponieważ Ronaldo odszedł do Milanu"
Ciekawe :P
Już wcześniej słyszałem, że El Hamburgero miał zły wpływ na kolegów i na drużyne, ale czy Calderon nie przesadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to w Krakowie ofiar śmiertelnych było już całkiem sporo...
Musi się zmienić przede wszystkim mentalność Polaków. U nas każdy myśli że albo ten problem nas nie dotyczy, albo jak obejść przepisy. Nie myślą jak spełnić wymagania, tylko jak zrobić żeby tylko nas dopuścili do rozgrywek. Dopóki to się nie zmieni będziemy trwać w tym czym jesteśmy. Niestety żeby to pozmieniać należałoby 3/4 działaczy ze środowiska piłkarskiego powymieniać. A oni się tak łatwo nie dadzą, czego przykładem jest chociazby szanowny pan prezes :)

Dalej nie potrafię zrozumieć jak grupka skretyniałych gówniarzy - pseudokibiców może terroryzować mecze. Czy to jest taki wielki problem ich wyłapać ? Chodzę na tą legię od dość dawna ( chociaz teraz nie ma czym się chwalić :)) i widzę jak wygląda chociażby żyleta. Połowa jest pijana albo naćpana i w 90 % wchodzą bez problemu na każdy mecz. A na wyjazdach "kibice" są w jeszcze gorszym stanie ( aż może lepiej nie będę opowiadać :)) i podejrzewam że tak to wygląda w połowie naszej ligi. I jak tu ma być bezpiecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:12, hehe napisał:

O ile pamiętam to w Krakowie ofiar śmiertelnych było już całkiem sporo...

Właściwie to prawie zawsze podczas derbów ginie jakiś kibic. Zazwyczaj Wisły.

Dnia 09.07.2007 o 15:12, hehe napisał:

Czy to jest taki wielki problem ich wyłapać ?

Nie. Wystarczą dokładniejsze kontrole przy bramkach i identyfikacja łobuzów a także zapobieganie ich ponownemu wejściu na stadion. Tyle. Nic więcej. To by w miarę wystarczyło a to niewiele tak naprawdę.

Dnia 09.07.2007 o 15:12, hehe napisał:

Połowa jest pijana albo naćpana i w 90 % wchodzą bez problemu na każdy mecz.

Cóż. Ja tylko mogę podać przykład. Otóż mecz był co prawda towarzyski (FC Polska - Real Madryt), ale co tam. Na oko 14 letnie dzieci siedzące niedaleko mnie i moich kumpli z którymi poszłam na ów mecz, w pewnym momencie... wyciągneli sobie tak po prostu piwa i zaczęli sobie pić. Jak dla mnie to za wiele... niemożliwe, że się na bramkach nie kapli. To jest po prostu niemożliwe. I to tacy młodzi ludzie! 18 lat na bank nie mieli skończonych! Ale nie ważny tu wiek, na mecz sie ponoć nie wpuszcza z alkoholem!

Dnia 09.07.2007 o 15:12, hehe napisał:

A na wyjazdach "kibice" są w jeszcze gorszym stanie

Dzięki za przestrogę.. aż już sama nie wiem czy jechać kiedyś na wyjazd... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:27, Be-Yacz napisał:

> Nie wiem czy nie nauczy ich gry widowiskowej, ale na pewno nauczy gry skutecznej, A to
jest
> chyba najważniejsze.
No właśnie z tym może być problem bo Shuster ma zamiar grać bardzo otwarty i ofensywny futbol
:/.

No to w czym problem? Będzie dobrze! A Schuster pisze się przez "sch" a nie "sh" to nie Anglik tylko Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:25, kolektor napisał:

I bardzo dobre posunięcie. Trzyletni szlaban dla kibiców na mecze wyjazdowe Legii. Ale to tylko
decyzja zarządu Legii. UEFA nie podjęła jeszcze decyzji. Ale myślę że jednak wykluczą Legię
z Pucharów, przynajmniej na ten sezon. http://www.sport.pl/pilka/1,70994,4301630.html



Jak się uda wyegzekwować chociaż połowę z tego to będę bardzo szczęśliwy.
A SKWL rozpędziłbym na cztery wiatry. Bosman już nic nie zdziała jako prezes tego tworu bo to tylko figurant.
Nie oszukujmy się żaden zarząd tam nie rządzi. Tajemnicą nie jest że łapę na tym trzyma TB.

A żeby nie było smutno do końca to dodam że dzisiaj pseudo minister Sierpień podał się do dymisji. Brawo! Pierwsza męska i trafna decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:25, kolektor napisał:

I bardzo dobre posunięcie. Trzyletni szlaban dla kibiców na mecze wyjazdowe Legii. Ale to tylko
decyzja zarządu Legii. UEFA nie podjęła jeszcze decyzji. Ale myślę że jednak wykluczą Legię
z Pucharów, przynajmniej na ten sezon.


Lepiej na 3 albo 5... Może nauczyliby się wreszcie. Czas na zmiany w polskim futbolu! Niech mecz będzie spektaklem a nie ringiem! Euro ucieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:34, Quire napisał:

A żeby nie było smutno do końca to dodam że dzisiaj pseudo minister Sierpień podał się do dymisji.
Brawo! Pierwsza męska i trafna decyzja:)

Janusz "kasa, misiu, kasa" Wójcik pewnie się uchleje ze smutku - Minister Sportu mu przeszedł koło nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:34, Quire napisał:

Jak się uda wyegzekwować chociaż połowę z tego to będę bardzo szczęśliwy.

Pamietaj też o tych kibicach Legii którzy jeżdżą za swoją drużyną po całej Polsce, aby oglądać grę swoich piłkarzy niezależnie od wyniku. Ten zakaz na pewno w dużym stopniu im to utrudni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2007 o 20:50, pretorianie napisał:

A może trzeba się rozejrzeć kto odchodzi z PZPN?

Wiem, wiem, ale trzeba troszkę pomarzyc i miec złudzenie uczciwego wyboru ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować