Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 20:49, demrenfaris napisał:

Ciekawe kto zostanie nowym ministrantem od sportu :)

Rysiek Czarnecki właśnie bardzo mocno zdystansował się od słów Leppera mówiąc, że koalicja powinna trwać, więc chyba już mamy jednego kandydata.
A patrząc bardziej perspektywicznie - jeśli to PO wygra wybory, to mam tylko nadzieję, że zrobią ministrem Koseckiego, a nie tego opalonego kmiota Drzewieckiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:52, demrenfaris napisał:


> A może trzeba się rozejrzeć kto odchodzi z PZPN?
Wiem, wiem, ale trzeba troszkę pomarzyc i miec złudzenie uczciwego wyboru ;>

No właśnie pomarzyć. Trudno, ale rzeczywiście będzie ciekawie kto będzie i co będzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 16:24, mała16 napisał:

> A na wyjazdach "kibice" są w jeszcze gorszym stanie
Dzięki za przestrogę.. aż już sama nie wiem czy jechać kiedyś na wyjazd... =/


W sumie to zależy czy jedziesz we własnym zakresie. Na przykład samochodem ze znajomymi i wtedy jest nawet ok. Czy bierzesz udział w zorganizowanym wyjeździe kibiców. Wtedy to jest, czy to pociąg czy autobus, jedno wielkie pijaństwo i ćpanie. W trakcie postojów tak zwane "promocje" czyli okradanie sklepów i stacji bezynowych. Generalnie nie jest to zbyt fajne, chyba że ktoś lubi takie towarzystwo i takie atrakcje :P. Zależy też na jaki mecz jest to wyjazd i jak duża grupa kibiców jedzie. No ale teraz na 3 lata Legia ma wyjazdy z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:47, Maciek_89 napisał:

> Jak się uda wyegzekwować chociaż połowę z tego to będę bardzo szczęśliwy.
Pamietaj też o tych kibicach Legii którzy jeżdżą za swoją drużyną po całej Polsce, aby oglądać
grę swoich piłkarzy niezależnie od wyniku. Ten zakaz na pewno w dużym stopniu im to utrudni...


No to powiedz mi jak walczyć z debilami.
Prośby - nie pomaga
Groźby - nie pomaga
Zakazy stadionowe - nie pomaga
Surowe kary - nie pomaga

Pojadę po całości teraz, ale może wyłapywać i rozstrzelać??!!

Zostały jedynie radykalne metody.

Co do wyjazdu to jakoś to można przeżyć jak ma to wywalić kretynów ze stadionu.
Mi tam w zupełności wystarczą wyjazdy do Sosnowca czy Szczecina.

====> Badzi

A i jeszcze Adrew L. wywalili ze stołka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczyć faktycznie się nie da ale i tak najbardziej żal mi tych prawdziwych kibiców bo to oni najwięcej tracą. Nie wiadomo też jak za te trzy lata będą zachowywać się chuligani Legii, bo przecież może być jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 00:11, walgierz napisał:

Wylewanie dziecka z kąpielą.
Za to inne wyglądają już znacznie lepiej. Przynajmniej na papierze.
http://sport.onet.pl/0,1248712,1568812,wiadomosc.html

Ja myśle, że z tych innych mało wyniknie. Tak to już jest w naszym kraju. :)
Jeszcze mam małą nadzieje by nas nie wykluczyli z Intertoto, chodź to już praktycznie przesądzone. Ostateczna decyzja FIFA w środe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 00:16, Be-Yacz napisał:

Ostateczna decyzja FIFA w środe...


Wydaje mi się ze jedyna szansa dla nas to właśnie to co robi Legia. Czyli szybka reakcja, szybkie złapanie i ukaranie winnych, a moze się zlitują :P Na naszą korzyśc przemawia też to że kibice nie jechali na mecz "przez Legie". Mówił o tym prezes że chcieli zrobić selekcję i zająć się tym wyjazdem ale ci z Wilna odmówili i powiedzieli że sami się tym zajmą. Może dla Legii będzie to jakaś okoliczność łagodząca. W żadnym razie nie usprawiedliwiam tych wybryków, ale głupio żeby klub płacił za wybryki jakiś idiotów, którzy pojechali tam na własną rękę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 00:16, Be-Yacz napisał:

Ostateczna decyzja FIFA w środe...

Może się mylę, ale to UEFA organizuje wszystkie rozgrywki klubowe więc to chyba oni zadecydują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że duża kara Legii nie ominie. Kilka lat temu przecież "kibic" Legi rzucił nożem w piłkarza. To bardzo działa na niekorzyść Legi.
mikal15=> Tak masz rację całą sprawą zajmnie się UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:12, hehe napisał:

O ile pamiętam to w Krakowie ofiar śmiertelnych było już całkiem sporo...


Chodziło mi właśnie o Kraków. Tutaj niestety ofiar jest co roku, chociaż jakbym napisał kto jest sprawcą mordów to pewnie ktoś powie, że jestem nieobiektywny. Fakty mówią jednak same za siebie, która strona jest mordercami.

Dnia 09.07.2007 o 15:12, hehe napisał:

Dalej nie potrafię zrozumieć jak grupka skretyniałych gówniarzy - pseudokibiców może terroryzować
mecze. Czy to jest taki wielki problem ich wyłapać ? Chodzę na tą legię od dość dawna ( chociaz
teraz nie ma czym się chwalić :)) i widzę jak wygląda chociażby żyleta. Połowa jest pijana
albo naćpana i w 90 % wchodzą bez problemu na każdy mecz. A na wyjazdach "kibice" są w jeszcze
gorszym stanie ( aż może lepiej nie będę opowiadać :)) i podejrzewam że tak to wygląda w połowie
naszej ligi. I jak tu ma być bezpiecznie ?


Problem jest trochę bardziej złożony. To nie do końca można sprowadzić do grupki jakiś gnojków. Na stadionach ma także czasami miejsce konflikt interesów, załatwiane są tam różnego rodzaju transakcje. Słyszałem chociażby plotki, że akcja na Litwie miała być wymierzona przeciwko ITI, które odebrało wpływy [także finansowe] niektórymi osobom, aczkolwiek mocno wątpię w tego typu sensacje.
Co do kwestii "trzeźwości" kibiców - nie wiem jak Legia, ale w niektórych klubach [jak choćby na Wiśle] stara się wprowadzić zakaz picia na wyjazdach. Powiem jednak tyle, że dla takich debili jakich widzieliśmy na Litwie nie ma specjalnego znaczenia, czy są pod wpływem czy nie. Dla nich sam widok policji stanowi wystarczający powód do rozpieprzenia całego stadionu.

A w ogóle, tak swoją drogą - ja jeszcze "rozumiem" jakby Legia zaatakowała jakąś konkretną ekipę, chociażby angielskich kibiców w teoretycznej przyszłej rundzie. Ale co oni chcieli osiągnąć w Wilnie? Stadion a''a Amica Wronki i 50 leśnych dziadków z jakimiś 12-latkami na trybunach przy eskorcie niecałej setki policjantów? Wielka mi bitwa, pff. Pokazali co znaczy "honor" dla ludzi z tego typu poglądami.

Współczuję Legii, bo po stokroć wolę widzieć ten klub w europejskich pucharach niż jakiś Grodzisk Wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 04:47, .Darnok napisał:

Fakty mówią jednak same za siebie, która strona jest mordercami.

Wiesz właściwie to jedyną ofiarą wśród pasów jaką ja znam to był koleś, który powiesił się w celi więziennej a odsiadywał... za zabójstwo kibica Wisły. I ja mam takie same zdanie jak Ty choć też ktoś pewnie powie, że jesteśmy nieobiektywni.

Dnia 10.07.2007 o 04:47, .Darnok napisał:

Co do kwestii "trzeźwości" kibiców - nie wiem jak Legia, ale w niektórych klubach [jak choćby
na Wiśle] stara się wprowadzić zakaz picia na wyjazdach./ciach/

Cóż. To na tej Wiśle na wyjazdach w końcu piją czy nie piją? Bo chcę jechać na wyjazd, ale teraz szczerze mówiąc nie wiem...

Dnia 10.07.2007 o 04:47, .Darnok napisał:


Ale co oni chcieli osiągnąć w Wilnie?

Wyszło sfrustrowanie wynikiem. Po prostu ta banda nie mogła sobie przeboleć, że Legia przegrywa w tak tragicznym stylu...

>Wielka mi bitwa, pff. Pokazali co znaczy "honor" dla ludzi z tego typu poglądami.
Cóż... jak już się bić to z ''kimś''. A nie ze setką policjantów co ledwie przyłożyć umie.

Dnia 10.07.2007 o 04:47, .Darnok napisał:


Współczuję Legii, bo po stokroć wolę widzieć ten klub w europejskich pucharach niż jakiś Grodzisk
Wielkopolski.

A wiesz, że ja też? Jakoś lepsze wrażenie mi się wydaje Legia robiła do tej pory. Choć to oczywiśćie dość stereotypowe myślenie...

PS. Lipiec się odwołał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 08:55, pretorianie napisał:

No i jak Janczyk podpisze umowę to za 4,2 mln przejdzie do CSKA Moskwa. Może i dobrze, klub
ten przecież 2 lata temu wywalczył Puchar UEFA.

Zawodnik może to i perspektywiczny, dobre wyszkolenie techniczne, silny, szuka gry - ale w życiu bym nie pomyślał, że ktoś wyłoży za niego ponad 4 mln euro i to prosto z polskiego klubu, nie pomyślałbym że będzie najdroższym graczem sprzedanym z naszej ligi. No ale CSKA raczej wie co robi i nie rzucałaby tyle pieniędzy na młodego Polaka, gdyby uważano tam iż nie warto. Mam nadzieję, że będzie tam grał - a nie był tylko drogim ''ławkowiczem''. A legia 2 lata chyba zapłaciła za niego 25.000 zł - złoty interes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 09:23, paweusz napisał:

Zawodnik może to i perspektywiczny, dobre wyszkolenie techniczne, silny, szuka gry - ale w
życiu bym nie pomyślał, że ktoś wyłoży za niego ponad 4 mln euro i to prosto z polskiego klubu,
nie pomyślałbym że będzie najdroższym graczem sprzedanym z naszej ligi. No ale CSKA raczej
wie co robi i nie rzucałaby tyle pieniędzy na młodego Polaka, gdyby uważano tam iż nie warto.
Mam nadzieję, że będzie tam grał - a nie był tylko drogim ''ławkowiczem''. A legia 2 lata chyba
zapłaciła za niego 25.000 zł - złoty interes :)

Ja również nigdy bym nie pomyślał, że tyle dadzą za niego. Athletico Madryt też chciało za niego wyłożyć wcale nie małą sumę 3,3 mln. Ale w końcu CSKA wygrało przetarg. Zobaczymy, ja jakbym wywalił tyle kasy na zawodnika to nie dlatego żeby siedział na ławie. No ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 08:55, pretorianie napisał:

No i jak Janczyk podpisze umowę to za 4,2 mln przejdzie do CSKA Moskwa. Może i dobrze, klub
ten przecież 2 lata temu wywalczył Puchar UEFA.

Trochę szkoda, że OE może stracić takiego zawodnika. Z drugiej strony Janczyk, jeszcze w ogóle nie rozmawiał
z władzami CSKA, na razie tylko kluby się dogadały, acz nawet jakby nie chciał przechodzić, to trudno było by mu przekonać władze Legii, bo 4,2 mln euro, ciężko jest dostać za zawodnika OE. Cieszy, że polskie kluby zaczynają zgarniać coraz większe sumy za zawodników. Liga rosyjska, jest dość specyficzna, jak na razie poza Kowalewskim (a też miał ostatno problemy w klubie), to praktycznie żaden polski piłkarz nie zrobił tam kariery- Jop, Gorawski, Tkocz, Łagiewka (ciągle gra w przeciętniaku), Kuś, Piechna. Tam raczej odchodzili w zapomnienie i nie przechodzili na zachód, tylko najczęściej wracali do polskiej ligi, bądź szli na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 08:55, pretorianie napisał:

No i jak Janczyk podpisze umowę to za 4,2 mln przejdzie do CSKA Moskwa. Może i dobrze, klub
ten przecież 2 lata temu wywalczył Puchar UEFA.

Ja bym sprzedawał z miejsca. Jańczyk wcale nie jest dobry, lepszy jest choćby Korzym. Za taką kase to wielka okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:33, Be-Yacz napisał:

Ja bym sprzedawał z miejsca. Jańczyk wcale nie jest dobry, lepszy jest choćby Korzym. Za taką
kase to wielka okazja.

Cóż za interesujące podejście... ja na temat gościa nie mam zdania nie znam go z meczy Legii jedynie reprezy teraz na mistrzostwach... mogę powiedzieć tyle, że jest dobry. Tyle widzę. Ale czy aż tak dobry na 4,2 mln euro? Nie sądzę. Lepsi byli chociażby Boruc czy Żuraw a szli za mniejszą kasę... no ale z drugiej strony chłopak jest młodziutki i ma właściwie całą kariere przed sobą... mam nadzieję, że sobie poradzi aczkolwiek mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:33, Be-Yacz napisał:

Ja bym sprzedawał z miejsca. Jańczyk wcale nie jest dobry, lepszy jest choćby Korzym. Za taką
kase to wielka okazja.

Tylko, że Korzym jak narazie nie strzelił zbyt wiele goli w lidze. Głównie robi wokół siebie dużo szumu, nie pojechał na ME U-20, chwalił się, że będzie zawodnikeim w Chealsea. Janczyk nie bał się o miejsce w składzie,
a Korzym tak, co oznacza, że jest od niego lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować