Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 19:38, Firaxo napisał:

> Czyli zostaje nam tylko cud?
Biorąc pod uwagę, że ich napastnikiem jest Sergio Aguero, to niestety raczej tak :(

W takim razie będę liczył na cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:54, fataem napisał:

Ale gra Sergio Aguero, któr umiejętności ma kilkakrotnie wyżesz niż wszyscy brazylisjcy napastnicy
razem wzięci.

Tylko że może być tak, że na Sergio będzie ciążyła zbyt wielka presja, odpowiedzialność i się spali. To przecież młodziki. Nie mają jeszcze tak rozwiniętej psychiki jak dorośli piłkarze (Ci z resztą też czasem nie wytrzymują presji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie chcę byśmy brnęli w dyskusję a''la Saviolagate ;) Kończąc: uważam karę za surową i stosowną, jednocześnie chciałbym, by ewentualnie w przyszłości UEFA jednakowo surowo upominało kluby i z tych bogatych krajów. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:47, pretorianie napisał:

> > Czyli zostaje nam tylko cud?
> Biorąc pod uwagę, że ich napastnikiem jest Sergio Aguero, to niestety raczej tak :(
W takim razie będę liczył na cud!

Optymista....
kolektor ~~> Ta, tyle, że Aguero gra już w podstawowym składzie Atletico Madryt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:57, kolektor napisał:

Tylko że może być tak, że na Sergio będzie ciążyła zbyt wielka presja, odpowiedzialność i się
spali. To przecież młodziki. Nie mają jeszcze tak rozwiniętej psychiki jak dorośli piłkarze
(Ci z resztą też czasem nie wytrzymują presji)


Presja ciąży nad nim od początku turnieju i nie zawodzi. Poza tym w minionym sezonie rozegrał bardzo dużo spotkań w barwach Athletico, więc raczej poradzi sobie z oczekiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 10:42, Be-Yacz napisał:

> Oby było. Legii należy się wykluczenie i UEFA MUSI podjąć taką decyzję!
A znasz linie obrony Legii? Bo coś mi się wydaje, że nie.

O co ci chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:24, demrenfaris napisał:

O co ci chodzi?!

Między innymi o to, że Legia chciała sama wydzielać bilety, ale tamci się niezgodzili, więc Legia niemiała wpływu na to kto jedzie na mecz.

A wracając do Quaresmy, to co chwila wyskakują nowe teorie spiskowe. Natrafiłem na bardzo ciekawą i bardzo REALną :).
Otóż, ponieważ Qaresma przeszedł do Porto z Barcelony, Barca zachowała 25% praw do zawodnika. Czyli w przypadku transferu za 20 mln, Barca otrzymała by 5mln. Więc sęk w tym, że pieniądze, za które miał pójść Quaresma, zostały dodane do sumy, za którą miał pójść Pepe, tak, by Barcelona dostała jak najmniej, o ile coś wogóle ma dostać. Bo teraz możliwości są 2. Albo Quaresma przechodzi do Realu, za jakąś śmieszną stawke, albo (co moim zdaniem bardziej prawdopodobne) dochodzi do wymiany za Baptiste + gotówka. Oczywiście ta gotówka została już przelana przy transferze Pepe, wiięc teraz chodzi tylko o wymiane. Takim sposobem Quaresma jest w Realu, a Barcelona nie dostaje nawet grosza.
Co o tym myślicie? Dla mnie to bardzo możliwe, bo niemożliwe by za Pepe Real zapłacił 30 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:13, fataem napisał:

Presja ciąży nad nim od początku turnieju i nie zawodzi. Poza tym w minionym sezonie rozegrał
bardzo dużo spotkań w barwach Athletico, więc raczej poradzi sobie z oczekiwaniami.

Na dodatek czytałem, że otrzymał wsparcie od samego Diego Maradony, więc powiem tylko : Powodzenia Białkowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 20:36, Firaxo napisał:

Na dodatek czytałem, że otrzymał wsparcie od samego Diego Maradony, więc powiem tylko : Powodzenia
Białkowski :)


Raczej współczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:03, pretorianie napisał:


> już o Savioli koniec...w końcu jutro gramy z Argentyną...to o wiele ciekawszy temat :P

Tak to o wiele ciekawszy temat, rzeczywiście, jakie szanse dajesz Polakom jutro? Jeśli zagrają
podobnie jak z Brazylią to może coś będzie z tego. Takie jest moje zdanie.

Też tak uważam..młodzieżowe piłka jest pełna niespodzianek..a Polacy już pokazali, że potrafią taką sprawić :D Licze na zwycięstwo...albo remis i wygrana w karnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 21:20, Eye-Maze napisał:

> podobnie jak z Brazylią to może coś będzie z tego. Takie jest moje zdanie.
Też tak uważam..młodzieżowe piłka jest pełna niespodzianek..a Polacy już pokazali, że potrafią
taką sprawić :D Licze na zwycięstwo...albo remis i wygrana w karnych

No podoba mi się ten scenariusz z karnymi. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:24, pretorianie napisał:


> > podobnie jak z Brazylią to może coś będzie z tego. Takie jest moje zdanie.
> Też tak uważam..młodzieżowe piłka jest pełna niespodzianek..a Polacy już pokazali, że
potrafią
> taką sprawić :D Licze na zwycięstwo...albo remis i wygrana w karnych
No podoba mi się ten scenariusz z karnymi. Jestem za.

Tak...mamy doskonałego bramkarze...w ogóle Białkowski w meczu z Koreą zaimponował mi swoimi pewnymi wyjściami z bramki...kilka razy obronił nam tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do jutrzejszego meczu z Argentyną... mamy szanse. Jeśli zagramy PERFEKCYJNIE w obronie i skutecznie w ataku. I nie będziemy popełniać głupich błędów. Ale musi zagrać wszystko. I musimy być maksymalnie skoncentrowani, ale nie przestraszeni. Wtedy kto wie... na błędy Argentyny nie ma co liczyć. Niewykluczone, że będą je popełniać, ale nie możemy na to liczyć, tylko grać swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:39, mała16 napisał:

Co do jutrzejszego meczu z Argentyną... mamy szanse. Jeśli zagramy PERFEKCYJNIE w obronie i
skutecznie w ataku. I nie będziemy popełniać głupich błędów. Ale musi zagrać wszystko. I musimy
być maksymalnie skoncentrowani, ale nie przestraszeni. Wtedy kto wie... na błędy Argentyny
nie ma co liczyć. Niewykluczone, że będą je popełniać, ale nie możemy na to liczyć, tylko grać
swoje.

Przede wszystkim, trzeba dobrze ustawić krycie na Aguero, wtedy Polska ma szansę na zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:42, Firaxo napisał:

Przede wszystkim, trzeba dobrze ustawić krycie na Aguero, wtedy Polska ma szansę na zwycięstwo.

Niby racja, choć z drugiej strony, gramy 11 na 11. Nie możemy się skupić tylko na jednym bo pokona nas pozostałych 9 (bramkarza tu nie liczę). Trzeba dobrze zagrać pressingiem. Mecz można wygrać i przegrać w 11. Choć faktem jest, że jako najlepszego zawodnika powinien dostać szczególną ochronę. Niemniej jednak należy kryć dobrze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu trzeba w miare możliwości podwajać krycie...i robić agresywne przejęcia piłki...czyli wszystko to co było w meczu z Brazylią...ale minęło trochę czasu i piłkarze dzięki temu mogli odpocząć fizycznie i psychicznie...to też powinno pomóc moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:50, Eye-Maze napisał:

Poprostu trzeba w miare możliwości podwajać krycie...i robić agresywne przejęcia piłki...czyli
wszystko to co było w meczu z Brazylią...ale minęło trochę czasu i piłkarze dzięki temu mogli
odpocząć fizycznie i psychicznie...to też powinno pomóc moim zdaniem.

Brazylia to zupełnie inna klasa. Co do odpoczynku, to oni też mieli przerwe :). Ja obstawiam 4-0 dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:52, Be-Yacz napisał:

> Poprostu trzeba w miare możliwości podwajać krycie...i robić agresywne przejęcia piłki...czyli

> wszystko to co było w meczu z Brazylią...ale minęło trochę czasu i piłkarze dzięki temu
mogli
> odpocząć fizycznie i psychicznie...to też powinno pomóc moim zdaniem.
Brazylia to zupełnie inna klasa. Co do odpoczynku, to oni też mieli przerwe :). Ja obstawiam
4-0 dla nich :)

Ale pesymista! Wstydź się!! A swoją drogą co ty za głupoty wygadujesz? Jaka inna klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:54, Eye-Maze napisał:

> 4-0 dla nich :)
Ale pesymista! Wstydź się!! A swoją drogą co ty za głupoty wygadujesz? Jaka inna klasa?

Nie wygaduje głupot, tylko możesz się ze mną niezgadzać. Lepiej brzmi :)

Taka inna klasa, że brazylia przegrała też z USA i była największym niewypałem turnieju. Argentyna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować