Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i znamy już pierwszych ćwierćfinalistów U-20. Brazylia odpadła, Urugwaj odpadł. Należy to uznać za małe sensacje, Może dzisiaj wieczorem Polacy sprawią kolejną megasensację i wyeliminują Argentynę. Tak bardzo bym chciał, ale wiem, że to jest prawie niemożliwe. Ale z drugiej strony w piłce wszystko jest możliwe. Janczyk poprzez pełnomocnika podpisał jednak kontrakt z CSKA, Chyba skusiły go większe pieniądze. No i dobrze, będzie miał szansę zagrania w LM/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:47, Be-Yacz napisał:

Jerzy Dudek w Realu Madryt!

Dudkowi gratulujemy menedżerów ^^
Z ciepłej posadki w Liverpoolu, trafi na ławkę Realu, gdzie pewnie będzie zarabiał jeszcze lepsze pieniądze, a na reklamach "piłkarz Realu" wygląda bardziej imponująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:50, walgierz napisał:

Dudkowi gratulujemy menedżerów ^^
Z ciepłej posadki w Liverpoolu, trafi na ławkę Realu, gdzie pewnie będzie zarabiał jeszcze
lepsze pieniądze, a na reklamach "piłkarz Realu" wygląda bardziej imponująco :)

Moim zdaniem dobra decyzja. Ciepła posada na ławce w Realu to dobre ukoronowanie jego kariery :).

Real z 4 przeprowadzonych w tym oknie transferów (Metzelder, Pepe, Saviola, Dudel) Zapłacił tylko za jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie jest potwierdzone, Jeśli Dudek rzeczywiście podpisał kontrakt z Realem to wielka szkoda. Bo do końca kariery będzie się obijał po ławkach rezerwowych ale to jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:54, Be-Yacz napisał:

Moim zdaniem dobra decyzja. Ciepła posada na ławce w Realu to dobre ukoronowanie jego kariery

Dobra decyzja?
"Ciepła posada", "ukoronowanie jego kariey" bedąc trzecim bramkarzem napewno xD
A pozatym decyzja nie jest jeszcze potwierdzona, więc sie wszystko zmienić może :P I niech sie zmieni !
Stać go aby pograć jeszcz trochę, mógł przejść nawet do Concordii Knurów byle by gdzieś grać. A jako 3 bramkarz to nie wyjdzie ani minuty. Taki z niego dobry bramkarz był.
A tu dowód http://www.youtube.com/watch?v=2_27FpGbvTo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:32, wip_01 napisał:

"Ciepła posada", "ukoronowanie jego kariey" bedąc trzecim bramkarzem napewno xD

Dudi będzie drugim bramkarzem. Będzie występował też w Copa del Rey, a nóż się Casillasowi zdarzy kontuzja (tfu!). :) Wiedziałem, że Dudek przejdzie do Realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:34, Be-Yacz napisał:

Dudi będzie drugim bramkarzem.

Trzecim czy drugim i tak wychodzi na to samo. Cassilas to twardy chłop i jakoś nie licze aby coś mu się stało, to profesjonalista wkońcu :P
A czy przypadkiem Real nie kupował bramkarza przed paroma dniami?
NIe wiem czy kupił, czy z wolnego transfferu wziął, ale przeszedł jakis młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 10:38, wip_01 napisał:

Trzecim czy drugim i tak wychodzi na to samo.

Co?!?!?!?!?!!?!!? :/

Dnia 12.07.2007 o 10:38, wip_01 napisał:

A czy przypadkiem Real nie kupował bramkarza przed paroma dniami?
NIe wiem czy kupił, czy z wolnego transfferu wziął, ale przeszedł jakis młody.

Nie, nikogo nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już tutaj pisałem, że Dudek powinien przejść do drużyny, w której będzie grał jako pierwszy bramkarz. On na siedzenie na ławie nie ma już czasu, nie jest już młodzieniaszkiem. A przejściem do Realu zgadza się na to, że już nie będzie bronił w reprezentacji, bo Benhakker wyznaje zasadę, że jak nie grasz w drużynie na codzień to nie grasz w reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:52, pretorianie napisał:

Ja już tutaj pisałem, że Dudek powinien przejść do drużyny, w której będzie grał jako pierwszy
bramkarz. On na siedzenie na ławie nie ma już czasu, nie jest już młodzieniaszkiem.


Od dłuższego czasu nie robił nic innego więc może to mu się spodobało .Przychodzisz na trening ,a kaska leci na konto .Ciężko by było znaleźć mocny klub który chciałby na niego postawić po takiej przerwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:42, Be-Yacz napisał:

Co?!?!?!?!?!!?!!? :/

Tamto. BNycie drugim lub trzecim bramkarzem w przypadku Dudka to to samo. I tak będzie siedział na ławie, wiec bezznaczenia to jest.

Dnia 12.07.2007 o 10:42, Be-Yacz napisał:

Nie, nikogo nie kupił.

Miał kogoś kupić, jakiegoś młodego. I niech wezmą jakiegoś młodszego niech sie czegoś uczy a nie Dudka który idzie tam na ławkowe wymarcie.

[Skończmy temat Dudka boi tak bo nieczo tu nie dojdziemy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:00, wip_01 napisał:

> Co?!?!?!?!?!!?!!? :/
Tamto. BNycie drugim lub trzecim bramkarzem w przypadku Dudka to to samo. I tak będzie siedział
na ławie, wiec bezznaczenia to jest.

Ma znaczenie, bo w przypdaku kontuzji Casillasa, czy w Copa del Rey będzie grał Dudek. Tak by nie grał, a tak będzie miał zapewnione te 6 meczy w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 10:57, spider88 napisał:


Od dłuższego czasu nie robił nic innego więc może to mu się spodobało .Przychodzisz na trening
,a kaska leci na konto .Ciężko by było znaleźć mocny klub który chciałby na niego postawić
po takiej przerwie .

Benfica Lizbona chciała postawić, i dochodziły słuchy, że Betis Sevilla też była nim poważnie zainteresowana jako pierwszym bramkarzem. Bolton (7 drużyna poprzedniego sezonu) też zapewniał mu dobre warunki i pozycję pierwszego bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:47, Be-Yacz napisał:


A więc jednak to prawda.Szczerze mówiąc to trochę zaskoczony jestem, że kontrakt został podpisany. Od samego początku "faktowe" doniesienia traktowałem z przymróżeniem oka, bo do jakich klubów to już nie przechodzili polscy piłkarze i jakie to nie gwiazdy miały grać w lidze polskiej. Czy decyzja słuszna, to jednoznacznie nie da się stwierdzić. Z jednej strony mógłby pograć jeszcze ze dwa sezony w pierwszym składzie jakiegoś europejskiego średniaka, ale widocznie już się przyzwyczaił do roli rezerwowego i dobrze mu z tym. A kasę na pewno sporą wyciągnie, jak nie za kontrakt to za reklamy. Nie wiem co menedżerowie Realu widzą w naszym bramkarzu teraz. Jakby dwa lata temu, tuż po pamiętnym finale LM przeszedł, to sytuacja byłaby zdecydowanie odmienna, chociaż wtedy królewscy musieliby znacznie więcej kasy zapłacić za transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Dudzio dobrze zrobił. Oczywiście, pozycja drugiego bramkarza (no bez jaj, że trzeciego, nonsens) odcina go z walki o kadrę, ale może przypomnijmy o jaki klub chodzi. Real Madryt, najbardziej utytułowany klub w historii! Nie skorzystać z takiej propozycji, to moim zdaniem grzech. I tyle. A te 10 meczów w sezonie może zagra - raczej więcej niż w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:54, demrenfaris napisał:

A Rasiak Smolarek albo Matusiak?


Wyobraź sobie, że ci dwaj pierwsi, grają w swoich klubach na codzień . Matusiak być może przejdzie w tym okienku transferowym do AZ Alkmar ( Tak się pisze ? ), a do niego Leo Beenhakker ma poprostu zaufanie, tak samo jak i do Maćka Żurawskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matusiak raczej nie odjedzie, bo prezes nie chce go puścić. Dla wszystkich, przepraszam za określenie ,,oszołomów" , którzy myślą, że Dudek dobrze zrobił przechodząc do Realu. Otóż nie moi drodzy, to będzie krok wstecz. Na występy nie ma co liczyć, pewnie nawet w Copa del Rey nie pogra, bo Real chce zgarnąć wszystko co się da. Lepiej dla niego pod względem sportowym było występować w Betisie czy Recreativo Huelva, a nie wykluczone, że w tym drugim również pod względem finansowym. Ale nie, liczy się to, że wpisane w życiorysie będzie miał występy, a potem terminowanie w Liverpoolu na o rolę wiecznego rezerwowego w Realu. Na jego miejscu, po tym co zrobił Janas, odszedłbym obojętnie gdzie, byle udowodnić, że były selekcjoner się pomylił nie biorąc mnie/jego na Weltmaisterschaft 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować