Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2007 o 16:08, .Darnok napisał:

> (...) A co wy sądzicie o całej sprawie?

Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób funkcjonują takie organizacja jak FIFA czy UEFA nie zdziwiłbym
się, gdyby odpowiednia kwota pieniędzy przekazana przez działaczy boliwijskiej federacji wpłynęła
na zmianę stanowiska przedstawicieli światowej organizacji :]


Wy to byście tylko o korupcji, co za zepsuta młodzież ;)

No dobra, ale czy uważacie, że zakaz powinien być, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:41, Badzi napisał:

No dobra, ale czy uważacie, że zakaz powinien być, czy nie?

Wiesz jeśli jest w przepisach, że nie wolno grać powyżej 3000 m.n.p.m a potem sie zezwala jakieś reprezentacji na grę powyżej tej wysokości (dla Boliwii może to nie problem, ale dla tych co przyjadą grać z Boliwią...) to coś jest chyba nie tak. To po co dali taki przepis jak i tak sie da przejść koło niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że przez całe lata tego przepisu (zakazu) *nie było* i wprowadzono go jakieś kilka miesięcy temu, co wywołało oczywiście protesty (i działania) Boliwii i reszty, po czym niedawno przesunięto dopuszczalną wysokość z 2,5 tys. do 3 tys.m. n.p.m. i teraz ostatecznie go [de facto] zniesiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:09, Badzi napisał:

Chodzi o to, że przez całe lata tego przepisu (zakazu) *nie było* i wprowadzono go jakieś kilka
miesięcy temu, co wywołało oczywiście protesty (i działania) Boliwii i reszty, po czym niedawno
przesunięto dopuszczalną wysokość z 2,5 tys. do 3 tys.m. n.p.m. i teraz ostatecznie go [de
facto] zniesiono.

Ja jednak jestem za tym przepisem. A skoro go wprowadzono to nie zrobiono tego bez powodu nieprawdaż? Uważam, że gorzej się gra na takich wysokościach i jest to szkodliwe dla zawodników. Ale to nie ważne KIEDY go wprowadzili. Przepis jest, więc z jakiej racji da sie go minąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:41, Badzi napisał:


Wy to byście tylko o korupcji, co za zepsuta młodzież ;)


Niestety, to nie to co Ty dziadku :P

-> Madia

Nawet bym nie zauważył, gdybyś tego nie napisała :] Obecne statusy specjalnie mnie nie obchodzą, są beznadziejne, nieklimatyczne, głupie i w ogóle ble, ble, ble :P A co do avatara - wróci jak tylko sezon się zacznie :]

P.S. Ale jaja, Sobotan w końcu jednak został piłkarzem Wisły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:27, .Darnok napisał:

Nawet bym nie zauważył, gdybyś tego nie napisała :]

A tak sobie patrzyłam w statystykach awansów i degradów w tym miesiącu i zauważyłam xD

>A co do avatara - wróci jak tylko sezon się zacznie :]
Oby xD ja początek sezonu niestety omine... cóż... wakacje to trzeba wojażować po Europie ;-)

Dnia 16.07.2007 o 17:27, .Darnok napisał:


P.S. Ale jaja, Sobotan w końcu jednak został piłkarzem Wisły :D

Sobotan? xD Sobotana żadnego nie znam, ale słyszałam, że doszli do porozumienia z Niedzielanem ;P podejrzewam, że pisząc Sobotan, masz na myśli Niedzielana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:43, mikal15 napisał:

Niedzielan ma pseudonim Wtorek przecież a nie Sobota :P

Ojeju pomyliły mi się dni tygodnia xD to co to za Sobotan!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:53, mikal15 napisał:

Chodzi o Niedzielana, ale czemu Sobotan to nie wiem...

No to w końcu dobrze myślałam? :D
A czemu Sobotan? Nie wiem. Może jak jest NIEDZIELAn to .Darnok zamienił dni tygodnia i wyszedł SOBOTAn xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:41, Badzi napisał:

(...)
Wy to byście tylko o korupcji, co za zepsuta młodzież ;)



http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news/prezes-pzpn-w-komisji-fifa,944953

"To druga tak istotna nominacja dla prezesa PZPN w ostatnim czasie. Pod koniec ubiegłego miesiąca Michał Listkiewicz został członkiem Komisji Sędziowskiej UEFA, gdzie powierzono mu stanowisko wiceprzewodniczącego"

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? ;D

P.S. Sobotan, Niedzielan, Wtorek... wszystko lepsze niż Brożek :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że AC Milan nie popełni karygodnego błędu i nie wyrzuci 125 mln w błoto na sronaldinho ;p
Wystarczy że oliveira był przeceniony ,a za 125 mln to można kupić już skład z prawdziwego zdarzenia ;p
A przynajmniej taki ,który byłby zadowalający i potrzebny teraz Milanowi :]

A tam bym spróbował tak:

-Andrea Barzagli , 26 letni obrońca ,który umiejętnościami dorównuje Neście i który spokojnie zgodzi się przejść do większego klubu ze swojego kraju

-Lucio może by przeszedł

-Dani Alves , niby drogi ,ale może uda się dogadać jeśli będzie zainteresowany

-Fabriccio Colloccini , 24 oskrzydlający obrońca i czasami defensywny pomocnik

-Sergio Agguero ,no taki talent to trzeba rozwijać :D Chociaż tani to on nie będzie skoro jest wyceniany na 23,5 mln...

-Marcelo z Sao Paulo , ten to myślę by się wpasował idealnie do zespołu ,a drogi nie jest

-Artur Boruc xD Nie ma co ,ale teraz bardzo by się przydał 2 bramkarz o wysokich umiejętnościach

No i jeszcze jakieś rasowego i porządnego napastnika z prawdziwego zdarzenia... ktoś typu Eto , Robinho czy Shevchenko.

Kurcze jakoś innych typów nie mogę se na razie przypomnieć ;p
Ale takie coś powinno wystarczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:17, .Darnok napisał:

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? ;D

Po prostu wierzę w ideały ;)

A w ogóle to piszę tekst o Boliwii i tym zakazie, a wy tacy nieskorzy do współpracy, to musiałem wygarnąć po sumieniach ;p

I uważaj, bo jeszcze bydziesz płakać po Brożku, tak jak pewnie w Poznaniu będziem ryczeć po Zakim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:42, Badzi napisał:

(...)
I uważaj, bo jeszcze bydziesz płakać po Brożku, tak jak pewnie w Poznaniu będziem ryczeć po
Zakim... :)


Ja już płaczę. Płaczę, żeśmy go nie upchnęli za 1,5 mln jak Nancy go chciało ;P

A przyjście Niedzielana może mu tylko pomóc. Przez blisko 2 sezony nie musiał robić praktycznie nic a i tak miał pewne miejsce w składzie. W końcu to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Zakiego szkoda....Chłopak zawsze był filarem drużyny... Nie nastrajają mnie coś transfery, które przeprowadziliśmy w tym oknie...Niby Florian ma być następcą Zakiego, ale takiego zawodnika trudno zastapić:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się przypomniało. Naszych już nie ma na mistrzostwach świata U-20 ale jesteśmy jak narazie jedyną ekipą, która strzeliła gola Argentynie. A są już półfinały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 10:49, pretorianie napisał:

A tak mi się przypomniało. Naszych już nie ma na mistrzostwach świata U-20 ale jesteśmy jak
narazie jedyną ekipą, która strzeliła gola Argentynie. A są już półfinały!

Ale o czym to świadczy?
Czy jesteśmy już na tyle dobra ekipa że możemy wygrać z największymi zespołami, czy może o jako takim szczęściu. Nie wiem jak padła bramka dla Polski ale przypadkowa na pewno nie była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 10:49, pretorianie napisał:

A tak mi się przypomniało. Naszych już nie ma na mistrzostwach świata U-20 ale jesteśmy jak
narazie jedyną ekipą, która strzeliła gola Argentynie. A są już półfinały!

Co? Argentyna jeszcze sobie gola nie dała strzelić tego poza tym naszym? Cóż... szacunek i dla Argentyny i dla Polski tym bardziej, że to nie był gol przypadkowy, po jakimś wielkim błędzie obrony tylko po naszym dobrym zagraniu. Wiadomo jak wyglądają pary półfinałowe? Bo kojarze, że Argentyna gra bodaj z Chile a Czechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować