Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 10:54, mała16 napisał:

> A tak mi się przypomniało. Naszych już nie ma na mistrzostwach świata U-20 ale jesteśmy
jak
> narazie jedyną ekipą, która strzeliła gola Argentynie. A są już półfinały!
Co? Argentyna jeszcze sobie gola nie dała strzelić tego poza tym naszym? Cóż... szacunek i
dla Argentyny i dla Polski tym bardziej, że to nie był gol przypadkowy, po jakimś wielkim
błędzie obrony tylko po naszym dobrym zagraniu. Wiadomo jak wyglądają pary półfinałowe? Bo
kojarze, że Argentyna gra bodaj z Chile a Czechy?

Fakt, strzeliliśmy im pierwszego gola, szacunek reprezentacji i zdobywcy bramki, Janczykowi, tylko że ten gol padł ze spalonego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiadomo jak wyglądają pary półfinałowe? Bo kojarze, że Argentyna gra bodaj z Chile a Czechy?
18 lipca Austria - Czechy
19 lipca Argentyna - Chile
Finał moim skromnym zdaniem będzie Czechy - Argentyna ;)
Czemu Argentyna to wiadome a czemu Czechy? Pokonali Hiszpanów mają chrapkę na zwyciestwo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 12:28, wip_01 napisał:

18 lipca Austria - Czechy
19 lipca Argentyna - Chile
Finał moim skromnym zdaniem będzie Czechy - Argentyna ;)

Ja też tak obstawiam. Ale z czystej sympatii dla Czechów. Co prawda odprawili bardzo silnych Hiszpanów, ale Austria też pokazała, że jest mocna. Będzie ciekawie. Co do Argentyny to ja większych wątpliwości, że przejdą to nie mam xD

Dnia 17.07.2007 o 12:28, wip_01 napisał:

Czemu Argentyna to wiadome a czemu Czechy? Pokonali Hiszpanów mają chrapkę na zwyciestwo ^^

Argentyna też ma wierz mi... xD A kiedy finał? Podejrzewam, że w niedziele... czyli jak mnie już w Polsce nie będzie =/ bu... wszystko fajne mnie omija ;)

--> GAmbler76
Ja tam spalonego nie widziałam, sędzia też nie :P ale sędziowie oszukują a ja sie na piłce nie znam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:48, mała16 napisał:

Cóż... mam nadzieję, że trenerzy to wychwycą i coś z tym zrobią. Moża Argentyńczycy mają problemy
kondycyjne?

ja myślę, że brak im odpowiedniego trenera, takiego jak kiedyś cesar luis menotti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:09, jaceloth napisał:

ja myślę, że brak im odpowiedniego trenera, takiego jak kiedyś cesar luis menotti

Ja myślę, że jednak może im brakować troszkę kondychy a jak nie to przygotowania psychicznego w najważniejszych meczach. Co do trenera... hmm... możliwe, ale ktoś ich w końcu do tego finału Copa America doprowadził prawda? I Argentnyńczycy nagle stracili ten animusz, którym imponowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem debiut fabiańskiego w arsenalu i muszę powiedzieć, że wypadł bardzo dobrze. nie miał wprawdzie dużo pracy, ale bronił pewnie, wręcz brawurowo jak na sparing. widać, ze stara sie przypodobać wengerowi. dzięki temu może osiągnąć duży awans sportowy.przyda sie konkurencja dla boruca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:11, mała16 napisał:

Ja myślę, że jednak może im brakować troszkę kondychy a jak nie to przygotowania psychicznego
w najważniejszych meczach.

a w takim razie skąd kondycję mieli mieć brazylijczycy bezlitośnie eksploatowani w europie.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:18, jaceloth napisał:

oglądałem debiut fabiańskiego w arsenalu i muszę powiedzieć, że wypadł bardzo dobrze. nie miał
wprawdzie dużo pracy, ale bronił pewnie, wręcz brawurowo jak na sparing. widać, ze stara sie
przypodobać wengerowi. dzięki temu może osiągnąć duży awans sportowy.przyda sie konkurencja
dla boruca

I w dodatku dostał niezłe wyróżnienie ;) Na ostatnie kilkadziesiąt minut, gdy Kolo Toure schodził z boiska, zdecydował się oddać opaskę kapitańską Fabiańskiemu. Po meczu powiedział, że uznał wtedy, że Łukasz w tym momencie najbardziej na nią zasługiwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:18, jaceloth napisał:

oglądałem debiut fabiańskiego w arsenalu i muszę powiedzieć, że wypadł bardzo dobrze. nie miał
wprawdzie dużo pracy, ale bronił pewnie, wręcz brawurowo jak na sparing. widać, ze stara sie
przypodobać wengerowi. dzięki temu może osiągnąć duży awans sportowy.przyda sie konkurencja
dla boruca



1.A Wenger nie przeszedł do Barcy?
2.Nie przyda się konkurencja Boruca. Wyobrażasz sobie 3 wyśmienitych polskich bramkarzy w jednym klubie? (Boruc, Fabiański, Szczęsny)
3.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:28, elekrin napisał:

1.A Wenger nie przeszedł do Barcy?

Nie, a skąd masz takie informacje? x)

Dnia 17.07.2007 o 13:28, elekrin napisał:

2.Nie przyda się konkurencja Boruca. Wyobrażasz sobie 3 wyśmienitych polskich bramkarzy w jednym
klubie? (Boruc, Fabiański, Szczęsny)

Jemu pewnie chodziło o konkurencje do kadry... bo fakt jest to jakaś konkurencja...

Dnia 17.07.2007 o 13:28, elekrin napisał:

3.Tyle.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądalem debiut Fabiańskiego.Nawet nieżle wypadł.
Zobaczymy jak będzie grał w lidze mstrzów.Mecz np. celtiik z borucem kontra arsenal z fabianskim. Dwaj piłarze wychowanie w takim samym klubie.Pojedynek dwoch wychowanków legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:28, elekrin napisał:

1.A Wenger nie przeszedł do Barcy?

nic nikomu o tym nie wiadomo

Dnia 17.07.2007 o 13:28, elekrin napisał:

2.Nie przyda się konkurencja Boruca. Wyobrażasz sobie 3 wyśmienitych polskich bramkarzy w jednym
klubie? (Boruc, Fabiański, Szczęsny)

w klubie nie, ale reprezentacji nigdy to nie zaszkodzi.zresztą boruc ostatnio nie taki świetny, a szczęsny to jeszcze parę ładnych latek mini, nim będzie go można brać pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:42, Lukas813 napisał:

Ja też oglądalem debiut Fabiańskiego.Nawet nieżle wypadł.
Zobaczymy jak będzie grał w lidze mstrzów.Mecz np. celtiik z borucem kontra arsenal z fabianskim.
Dwaj piłarze wychowanie w takim samym klubie.Pojedynek dwoch wychowanków legii.

nie jest takie pewne czy Fabiański zadebiutuje w tym roku w LM
najpierw musi wygrać rywalizację z Lehmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, Fabiański może być konkurencją w kadrze, ale nie zapominałbym o jednym z najbardziej nieprzewidywalnych polskich bramkarzy - Tomaszu Kuszczaku. Nie wiadomo, czy następny sezon nie będzie należał w MU właśnie do niego, gdyż sam Ferguson przebąkiwał, że Van Der Sar traci powoli swój znakomity refleks, a Tomek w każdym meczu, w którym grał w MU, pokazał, że nie ustępuje Van der Sarowi w niczym, może poza obyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i
......powoli swój znakomity refleks, a Tomek w każdym meczu, w którym grał w MU, pokazał, że nie

Dnia 17.07.2007 o 17:37, GAmbler76 napisał:

ustępuje Van der Sarowi w niczym, może poza obyciem.

masz rację już van der sar nie jest już taki młody jak przed lat.Juz powoli traci swoje umiejętności.

>Liczę że Kuszczak w nastepnym sezonie zadebiutuje w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasiak na spółkę z Saganowskim dzisiaj zdobyli 5 bramek w sparingowym meczu. Dobrze niech się chłopaki wdrażają bo mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Southampton awansuje do pierwszej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ayala ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. Ten ostatni, 115-ty występ okazał się strasznie niefartowny. Samobój i 0-3 w finale.

Zacząłem się zastanawiać nad innymi niefajnymi ostatnimi meczami w karierach (reprezentacyjnych bądź w ogóle):
- Zidane - wiadomo
- Kosecki - czerwona kartka ze Słowacją 1:4 i koniec szans na awans do Euro ''96
- Juergen Kohler - ostatni mecz w karierze - finał UEFA z Feyenoordem - czerwona kartka, rzut karny i przegrana.

Coś jeszcze Wam przychodzi na myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona kupowała, Barcelona sprzedaje.

Do AS Romy przeniesie się Mały Książę czyli Ludovic Giuly. Filigranowy (tak, tak musiałem to rodzaj hołdu!) piłkarz, który grał genialnie w pierwszym sezonie, a potem było już niestety coraz gorzej, w dodatku coraz lepiej grał Messi i stracił miejsce w składzie. Strzelił 23 gole w barwach blaugrana. Wszyscy najlepiej pamiętają zapewne bramkę zdobytą w półfinale Ligi Mistrzów na San Siro, choć nie można zapominać, że także w finale zdobył prawidłowego gola. Dzięki za wszystko, Mały Książę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 23:46, mikal15 napisał:

Barcelona kupowała, Barcelona sprzedaje.

Giuly był raczej słaby. Po zakupie Henrego, Guddieg, rzeczywiście mogło być krucho z jego grą. Choć kontuzje nie ominą Messiego, więc może by troche pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować