Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jego transfer to było prawdziwe mistrzostwo świata, pamiętam te Monaco, które było w finale LM- Ludo i Rothen na skrzydłach to było coś...Walczyło o niego pół Europy, on twierdził, że dopiero po EURO się tym zajmie. Barcelona zaoferowała kontrakt godzinę po tym jak Francja odpadła...w pierwszym sezonie grał naprawdę genialnie, w drugim też zaczął dobrze, ale z czasem wygryzł go Messi, chociaż jak mówiłem to on grał świetnie w decydującej fazie LM. Teraz po słabym dosyć ostatnim sezonie i po przyjściu Henry''ego został wystawiony na listę transferową no i odszedł- cieszę się, że do klubu, który lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie :) Do Barcy przyszło 4 graczy i myślę, że 4 odejdzie. Już Ludo i Gio a jeszcze Motta i Santi. Właściwie to jestem tego pewien, wielokrotnie mówił o tym Txiki czy Soriano. Mam nadzieję, że nie dolaczy do nich Eidur jak spekulował wielokrotnie Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:02, mikal15 napisał:

Prawie :) Do Barcy przyszło 4 graczy i myślę, że 4 odejdzie. Już Ludo i Gio a jeszcze Motta
i Santi. Właściwie to jestem tego pewien, wielokrotnie mówił o tym Txiki czy Soriano. Mam nadzieję,
że nie dolaczy do nich Eidur jak spekulował wielokrotnie Sport.

No racja, ale Eidur za wiele nie zrobił dla Barcy, i chyba raczej nie byłaby to wielka strata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:05, GAmbler76 napisał:

No racja, ale Eidur za wiele nie zrobił dla Barcy, i chyba raczej nie byłaby to wielka strata....

To by było większe wzmocnienie niż Henry xD :P.

Ja czekam tylko na oficjalne potwierdzenie transferu Robbena... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłaby. Bo gdyby odszedł i Santi i Ludo i Eidur to zostalibyśmy z 6 graczami ofensywnymi w tym dwoma nieopierzonymi młodzikami (Dos Santos i Bojan) a także mielibyśmy 3 nominalnych skrzydłowych na 2 pozycje (Dos Santos, Ronaldinho, Messi). Oso stwarza nam pole manewru, bo on może zagrać na środku ataku, co spowoduje przesunięcie Eto''o na bok albo na środku pomocy, co spowoduje przesunięcie na bok ataku Iniestę. Gudjohsen jest nam po prostu niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:07, mikal15 napisał:

Byłaby. Bo gdyby odszedł i Santi i Ludo i Eidur to zostalibyśmy z 6 graczami ofensywnymi w
tym dwoma nieopierzonymi młodzikami (Dos Santos i Bojan) a także mielibyśmy 3 nominalnych skrzydłowych
na 2 pozycje (Dos Santos, Ronaldinho, Messi). Oso stwarza nam pole manewru, bo on może zagrać
na środku ataku, co spowoduje przesunięcie Eto''o na bok albo na środku pomocy, co spowoduje
przesunięcie na bok ataku Iniestę. Gudjohsen jest nam po prostu niezbędny.

O rany widze, że rozeznany jesteś XD ja sie na roszadach taktycznych nie znam, ale uważam, że dobrze, że Eidur jest bo pole manewru zawsze się zwiększa. A przecież sezon jest długi, są kontuzje... kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a nasi gracze z Borussi Dortmund grają w najlepsze w sparingach. W ostatnim z nich 2 razy trafił Smolarek a raz Błaszczykowski. Ciekawe jak będzie to wyglądało w Bundeslidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:08, pretorianie napisał:

No a nasi gracze z Borussi Dortmund grają w najlepsze w sparingach. W ostatnim z nich 2 razy
trafił Smolarek a raz Błaszczykowski. Ciekawe jak będzie to wyglądało w Bundeslidze.

No i oby tak pozostało. Bo wiele razy jest niestety tak, że zawodnik dobrze gra w sparingach, trener chwali i w ogóle a potem zupełnie bez przyczyny sadza na ławę. Myślę, że dobrze się stało, że Kuba trafił akurat do Borussi. Myślę, że Ebi mu jakoś tam pomoże bo w końcu to nie jest łatwo się szybko odnaleźć w nowym otoczeniu. Podejrzewam, że obaj będą grać. I to dobrze grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg hiszpanskiej prasy Real bliski jest zakontraktowania 2 holendrow - Robbena i Drenthe. Mi - kibicowi Realu - wcale sie to nie podoba. Robben to najwiekszy sęp jaki aktualnie gra, a Schuster stwierdzil ze interesuje go tylko gra zespolowa. Wiec jak Robben bedzie do tego pasowal? Co do Drenthe - podobno talent. Tylko ze Krolewscy maja juz taki sam talent - Marcelo. Real chce go wypozyczyc, zeby sie ogral i nabral doswiadczenia. Tak jakby Drenthe mial juz mase doswiadczenia, szczegolnie w lidze hiszpanskiej :/ Nie widze sensu w przeprowadzeniu tych 2 transferow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:48, Kamiloos napisał:

Wg hiszpanskiej prasy Real bliski jest zakontraktowania 2 holendrow - Robbena i Drenthe. Mi
- kibicowi Realu - wcale sie to nie podoba. Robben to najwiekszy sęp jaki aktualnie gra, a
Schuster stwierdzil ze interesuje go tylko gra zespolowa. Wiec jak Robben bedzie do tego pasowal?

Idealnie. Bo Robben nie gra samolubnie. Gra jak skrzydłowy. Czasem podaje, czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:08, pretorianie napisał:

No a nasi gracze z Borussi Dortmund grają w najlepsze w sparingach. W ostatnim z nich 2 razy
trafił Smolarek a raz Błaszczykowski. Ciekawe jak będzie to wyglądało w Bundeslidze.

Ano. Sam z zainteresowaniem zacznę śledzić Bundesligę, bo dotychczas była mi mocno obojętna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:57, Be-Yacz napisał:

Idealnie. Bo Robben nie gra samolubnie. Gra jak skrzydłowy. Czasem podaje, czasem nie.


Ile meczy z jego udzialem widziales? Bo po tej wypowiedzi mysle, ze 1-2 :/ Robben gra strasznie samolubnie, co mozna zauwazyc w niemal kazdym meczu w jakim gra. Jak juz sie rozpedzi na lewym skrzydle, to klapki na oczy i nie widzi lepiej ustawionych partnerow. Uazam, ze jest kompletnie nieprzydatny w Realu, ktory ma grac zespolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:12, Kamiloos napisał:

Ile meczy z jego udzialem widziales? Bo po tej wypowiedzi mysle, ze 1-2 :/

Właśnie to samo pomyślałem o tobie, po twojej wypowiedzi...

Dnia 18.07.2007 o 12:12, Kamiloos napisał:

Robben gra strasznie
samolubnie, co mozna zauwazyc w niemal kazdym meczu w jakim gra. Jak juz sie rozpedzi na lewym
skrzydle, to klapki na oczy i nie widzi lepiej ustawionych partnerow. Uazam, ze jest kompletnie
nieprzydatny w Realu, ktory ma grac zespolowo.

W Realu jest miejsce na zespołową grę i indiwidualne popisy. Robben idealnie pasuje do taktyki Schustera. Robben nie podaje rzadziej niż inni wychwalani pod niebiosa skrzydłowi, jak C. Ronaldo czy Messi. Zresztą, przyjdzie do Realu to zobaczysz. Pewnie narzekałeś też gdy przychodził do nas RvN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko ze Krolewscy maja juz taki sam talent - Marcelo. Real

Dnia 18.07.2007 o 11:48, Kamiloos napisał:

chce go wypozyczyc, zeby sie ogral i nabral doswiadczenia. Tak jakby Drenthe mial juz mase
doswiadczenia, szczegolnie w lidze hiszpanskiej :/ Nie widze sensu w przeprowadzeniu tych 2
transferow ;/


Zgadzam się w 100%. Ale wątpię, żeby Marcelo był wypożyczony, bo wtedy zostanie wam tylko jeden lewy obrońca...w każdym razie jaki jest sens co pół roku kupowania kogoś niedoświadczonego na lewą stronę obrony?

mała16 Lubię się bawić w analizy taktyki i gdy tylko Rijkaard coś nowego wprowadza to sobie to zapisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:21, Be-Yacz napisał:

Właśnie to samo pomyślałem o tobie, po twojej wypowiedzi...


To zle pomyslales, mam C+ i mecze ligi ang ogladalem regularnie.

Dnia 18.07.2007 o 12:21, Be-Yacz napisał:

W Realu jest miejsce na zespołową grę i indiwidualne popisy. Robben idealnie pasuje do taktyki
Schustera.


Ja o jednym, Ty o drugim. Schuster stwierdziul, ze interesuje go wylacznie kolektyw, ze nie ma miejsca na indywidualne popisy. Dlatego tak chwalil Robinho, za to ze na Copa Amercia potrafil zrezygnowac z duzej ilosci rajdow na rzecz kolektywu.

Dnia 18.07.2007 o 12:21, Be-Yacz napisał:

Robben nie podaje rzadziej niż inni wychwalani pod niebiosa skrzydłowi, jak C. Ronaldo
czy Messi.


Masz na to jakies statystyki? Chetnie bym je zobaczyl.

Dnia 18.07.2007 o 12:21, Be-Yacz napisał:

Zresztą, przyjdzie do Realu to zobaczysz. Pewnie narzekałeś też gdy przychodził
do nas RvN.


Nie, gdyz jestem fanem talentu Ruuda, a po odejsciu Morientesa nie bylo w Realu napastnika dobrze grajacego glowa, a takim jest RvN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be-Yacz widzę, że masz jeden argument, czy piłkarz się sprawdzi, który kończy dyskusję- tak było jak rozmawialiśmy o Savioli, o Pepe, teraz Robben...a mianowicie jest on taki, że na Ruuda też narzekano. Myślisz, że kazdy bedzie takim Ruudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować