Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Szkoda mi jest Ruchu, jako klubu z tradycjami. Ale jeśli przedstawili ten sam papier co rok temu, to chyba sobie w kulki polecieli.

A my musimy się w końcu zdecydować - chcemy by kwestie licencji były przestrzegane czy nie? Przez lata nie były i było marudzenie, teraz widocznie zaczynają być i też jest marudzenie. Trzeba się na coś zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:50, Badzi napisał:

Szkoda mi jest Ruchu, jako klubu z tradycjami. Ale jeśli przedstawili ten sam papier co rok
temu, to chyba sobie w kulki polecieli.

Ja Ruchu co prawda nie lubię, ale bardzo ciekawe mecze się szykowały... cóż. Szkoda. Ale myślę, że przez ten rok przemyślą sobie wszystko co i jak a co do ich szans awansu to podejrzewam, że są one wciaż duże. Czy na to miejsce dałabym Wisłę Płock? Szczerze powiedziawszy to nie wiem...

Dnia 18.07.2007 o 19:50, Badzi napisał:

A my musimy się w końcu zdecydować - chcemy by kwestie licencji były przestrzegane czy nie?
Przez lata nie były i było marudzenie, teraz widocznie zaczynają być i też jest marudzenie.
Trzeba się na coś zdecydować.

Jeśli było COKOLWIEK nie tak, to licencji nie mieli prawa otrzymać. Nieważne jaki to klub, z jakimi tradycjami i do jakiej ligi wchodzący. Rozumiem żal niektórych - nie tylko kibiców Ruchu. Ale przepisy to przepisy. Po coś one powstają prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale są też tego dobre strony : D
Np. rywalizacja pomiędzy Gieksą i Ruchem w 2 lidze : D
Rywalizacja zacięta choć i tak większa wśród kibiców niż między zespołami na murawie : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:35, dudi1212 napisał:

Ale są też tego dobre strony : D

No oczywiscie xD od jakiegoś czasu kibice Wisły nie lubią się z kibicami Ruchu xD po co kolejny wróg w lidze? :P

Dnia 18.07.2007 o 20:35, dudi1212 napisał:

Np. rywalizacja pomiędzy Gieksą i Ruchem w 2 lidze : D
Rywalizacja zacięta choć i tak większa wśród kibiców niż między zespołami na murawie : D

Nigdy nie wiadomo :P będą też ciekawe mecze Ruch - Lechia Gdańsk, gdyż te dwa zespoły uważam za faworytów do walki o awans. Jeśli tylko Lechia utrzyma dobrą formę to kto wie... wszak w ostatnim sezonie byli bardzo blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:49, mała16 napisał:

> Ale są też tego dobre strony : D
No oczywiscie xD od jakiegoś czasu kibice Wisły nie lubią się z kibicami Ruchu xD po co kolejny
wróg w lidze? :P

>

Czyśbyś kibicowała "Białej Gwieździe" ? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:02, mała16 napisał:

> Czyśbyś kibicowała "Białej Gwieździe" ? : P
No jasne :P a myślałeś, że komu?


Oj, to witam w klubie ^^
Ja jestem z ... ekhm. : D Śląska : D ALe od 6 lat Wiśle kibicuję : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:05, dudi1212 napisał:

Oj, to witam w klubie ^^

Ano witaj xD

Dnia 18.07.2007 o 21:05, dudi1212 napisał:

Ja jestem z ... ekhm. : D Śląska : D ALe od 6 lat Wiśle kibicuję : D

Śląsk Wrocław też Śląsk Wrocław też, przyjacielem Wisełki jest xD
Chyba, że to nie z tego Śląska XD ja od 5 kibicuje ^^ ale było próśb na chacie, żeby mnie samą na mecz puścili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:05, dudi1212 napisał:

Oj, to witam w klubie ^^
Ja jestem z ... ekhm. : D Śląska : D ALe od 6 lat Wiśle kibicuję : D

To chyba mała16 powinna Ci powiedzieć witaj w klubie :) Po pierwsze jest z Krakowa, a po drugie dłużej też pisze na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:22, mała16 napisał:

> Oj, to witam w klubie ^^
Ano witaj xD

> Ja jestem z ... ekhm. : D Śląska : D ALe od 6 lat Wiśle kibicuję : D
Śląsk Wrocław też Śląsk Wrocław też, przyjacielem Wisełki jest xD
Chyba, że to nie z tego Śląska XD ja od 5 kibicuje ^^ ale było próśb na chacie, żeby mnie samą
na mecz puścili :P


Ja nie z tego śląska : D
Zagłębie Dąbrowskie, czyli ten Śląsk od Katowic : D

KOLEKTOR ----> ja od 6 lat Wiśle kibicuję więc mam przewagę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kibicuję Wiśle xD No chyba że gra z Kolporterem Koroną Kielce to wtedy jestem przeciwko xD
Ja jestem z Jędrzejowa - pewnie nie kminicie co za miasto xD Niedaleko Kielc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:28, dudi1212 napisał:

Ja nie z tego śląska : D
Zagłębie Dąbrowskie, czyli ten Śląsk od Katowic : D

Aha szkoda już sie miałam pytać jak tam u Was we Wrocku xD

Dnia 18.07.2007 o 21:28, dudi1212 napisał:


KOLEKTOR ----> ja od 6 lat Wiśle kibicuję więc mam przewagę ^^

Właśnie Kolektor! Po pierwsze dłużej kibicuje (ale tylko rokxD) po drugie jest facetem... a po trzecie.. czy to ważne kto kogo wita w klubie? Najważniejsze, że kolejny Wiślak jest w ekipie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:36, mała16 napisał:

Właśnie Kolektor! (...) po drugie jest facetem...

Dla mnie to nic do rzeczy nie ma ... Obojętne. Ważne że wszyscy interesujemy się piłką nożną ! :P

Dnia 18.07.2007 o 21:36, mała16 napisał:

a po trzecie.. czy to ważne kto kogo wita w klubie? Najważniejsze, że kolejny Wiślak jest w ekipie

Racja. Ważne że wszyscy kibicujemy Wiśle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:41, kolektor napisał:

Dla mnie to nic do rzeczy nie ma ... Obojętne. Ważne że wszyscy interesujemy się piłką nożną
! :P

Z jednej strony racja, ale dla mnie to jednak ma znaczenie :P bo taki facet zawsze lepiej zna sie na piłce xD

Dnia 18.07.2007 o 21:41, kolektor napisał:

Racja. Ważne że wszyscy kibicujemy Wiśle xD

No.. :D rządzimy xDxD

A co sądzicie o ostatecznym nie przyznaniu licencji Ruchowi (zacznę wątek bo widzę, że off top się robi)? I co myślicie o tym, że Wisła Płock zajmie ich miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:45, mała16 napisał:

> Dla mnie to nic do rzeczy nie ma ... Obojętne. Ważne że wszyscy interesujemy się piłką
nożną
> ! :P
Z jednej strony racja, ale dla mnie to jednak ma znaczenie :P bo taki facet zawsze lepiej zna
sie na piłce xD


I tu się nie zgodzę ; p Znam jedną kobietę która wie więcej niż kilkunastu chłopa naraz : D Obstawia zakłady w STSie z sukcesami ; p WIęc facet nie znaczy większa wiedza ; p

A co do licencji... Poloni Bytom dostała licencję, bo będzie grała na stadionie Ruchu. Gdzie tu jest mądrość PZPNu ? : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:52, dudi1212 napisał:

I tu się nie zgodzę ; p Znam jedną kobietę która wie więcej niż kilkunastu chłopa naraz : D
Obstawia zakłady w STSie z sukcesami ; p WIęc facet nie znaczy większa wiedza ; p

No może i masz racje :P a w moim otoczeniu to mało chłopów sie piłką interesuje xD

Dnia 18.07.2007 o 21:52, dudi1212 napisał:

A co do licencji... Poloni Bytom dostała licencję, bo będzie grała na stadionie Ruchu. Gdzie
tu jest mądrość PZPNu ? : D

Hm... Ruchowi nie grało coś innego, nie stadion. A skoro się dogadali to ok, choć myślałam, że Polonia będzie grała w Zabrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś się pytałem, ale nikt mi nie odpowiedział. Kiedy będą wreszcie te wybory do zarządu PZPN ?! Listkiewicz to chyba nietykalny jest xD Już Lipiec zwiesił PZPN, odwiesił, bo Listek miał się dymisjonować, a tu dymisja Lipca, sprawa przycichła, a Michałek dalej prezesem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:57, kolektor napisał:

Już kiedyś się pytałem, ale nikt mi nie odpowiedział. Kiedy będą wreszcie te wybory do zarządu
PZPN ?! Listkiewicz to chyba nietykalny jest xD Już Lipiec zwiesił PZPN, odwiesił, bo Listek
miał się dymisjonować, a tu dymisja Lipca, sprawa przycichła, a Michałek dalej prezesem ...


Listkiewicz ma immuniniu ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:09, dudi1212 napisał:

Listkiewicz ma immuniniu ; p

Hehe. Też oglądałem ten kabaret ... Tylko nie pamiętam jak się nazywa ...
Wiadomo coś na temat nowych transferów Korony ? Bo dawno newsów nie przeglądałem ...
PS. Co sądzicie o przejściu Niedzielana do Wisły ? Przyda się ? Moim zdaniem będzie użyteczny, jeśli odzyska choć troszkę tej formy sprzed kilku lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować