Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 14:55, jakoktochce napisał:

ciekawe czy Groclin i Bełchatów dzisiaj wygrają??
mam nadzieje ze raczej chyba wygraja!!
fajnie by było!!

Ja myślę że BOT, mimo kłopotów kadrowych wygra dzisiaj. Nie wiem jak będzie z Groclinem, ale życzę mu jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:03, kolektor napisał:

> ciekawe czy Groclin i Bełchatów dzisiaj wygrają??
> mam nadzieje ze raczej chyba wygraja!!
> fajnie by było!!
Ja myślę że BOT, mimo kłopotów kadrowych wygra dzisiaj. Nie wiem jak będzie z Groclinem, ale
życzę mu jak najlepiej.

Jak by nie wygrali z takimi drużynami to już nie wiem gdzie jest polska piłka klubowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:05, Rad7 napisał:

Jak by nie wygrali z takimi drużynami to już nie wiem gdzie jest polska piłka klubowa.

Ja już dawno nie wiem ;) Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Zagłębie w LM ... Bo te sparingi dużym optymizmem nie napawają ;) (0-5 z piątą drużyną Rumunii ;D). A z drugiej strony nie chcę by skompromitowało Polskę ... Jeśli odpadną już w 2 rundzie el., to będzie to najgorszy występ Polaków w LM od dobrych kilku lat ! (od kiedy pamiętam to wchodziliśmy do 3 rd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym są gorsze zespoły z Gruzji i Azerbejdżanu od tych z Polski? To jest akurat poziom naszej ligi i będę bardzo zdziwiony jeśli oba nasze zespoły wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:13, kolektor napisał:

> Jak by nie wygrali z takimi drużynami to już nie wiem gdzie jest polska piłka klubowa.

Ja już dawno nie wiem ;) Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Zagłębie w LM ... Bo te sparingi
dużym optymizmem nie napawają ;) (0-5 z piątą drużyną Rumunii ;D). A z drugiej strony nie chcę
by skompromitowało Polskę ... Jeśli odpadną już w 2 rundzie el., to będzie to najgorszy występ
Polaków w LM od dobrych kilku lat ! (od kiedy pamiętam to wchodziliśmy do 3 rd.)

No, ale wtedy to polskie drużyny były rozstawiane w 2. rundzie i grały ze słabszymi drużynami.
A teraz Zagłębie może trafić np. na Spartę Praga już w tej drugiej, a nie w trzeciej jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:13, kolektor napisał:

> Jak by nie wygrali z takimi drużynami to już nie wiem gdzie jest polska piłka klubowa.

Ja już dawno nie wiem ;) Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Zagłębie w LM ... Bo te sparingi
dużym optymizmem nie napawają ;) (0-5 z piątą drużyną Rumunii ;D). A z drugiej strony nie chcę
by skompromitowało Polskę ... Jeśli odpadną już w 2 rundzie el., to będzie to najgorszy występ
Polaków w LM od dobrych kilku lat ! (od kiedy pamiętam to wchodziliśmy do 3 rd.)

To nie będzie tylko najgorszy występ polaków w LM, ale oznaczałoby również, że polska piłka stacza się na dno, jeszcze głębsze niż to w którym się znajduje. Zagłębie wygrało ligę po sprawiedliwej walce, dlatego też jest najsilniejszym zespołem OE, jeżeli odpadnie w 2 rundzie, to tragedia polskiego futbolu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:17, Rad7 napisał:

No, ale wtedy to polskie drużyny były rozstawiane w 2. rundzie i grały ze słabszymi drużynami.
A teraz Zagłębie może trafić np. na Spartę Praga już w tej drugiej, a nie w trzeciej jak do
tej pory.

Co ty mówisz że może trafić ?! Losowanie już dawno było ! Gra ze Steauą Bukarszet przecież !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:18, kolektor napisał:

> No, ale wtedy to polskie drużyny były rozstawiane w 2. rundzie i grały ze słabszymi drużynami.

> A teraz Zagłębie może trafić np. na Spartę Praga już w tej drugiej, a nie w trzeciej jak
do
> tej pory.
Co ty mówisz że może trafić ?! Losowanie już dawno było ! Gra ze Steauą Bukarszet przecież
!

Ale Steua to TVMK Tallin nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:09, jakoktochce napisał:

z takimi druzynami jak by nie wygrali to bylby smiech na sali

Ta, tylko w czym one są gorsze? Bo ich reprezentacje są na 100 któryś miejscach w Fifa a my na 20 którymś? Klubową piłkę mają na naszym poziomie. Ja się nie zdziwię jak któraś z naszych drużyn (poza Zagłębiem) odpadnie już w tej fazie...

--> kolektor
Końćzyliśmy zazwyczaj na 3 rd bo np. Wisła od niej zaczynała xD a jak już grała w II to miała jakieś tam Omonie Nikozja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i tak narazie nie wierze w polska pilke nozna!
moze uwierze jak sie zakwalifikujemy do mistrzostw europy... albo jak wygramy mistrzostwa swiata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mala16, dudi1212, kolektor. Witajcie w klubie kibica krakowskiej Wisly:D.

Jesli chodzi o ta cala sprawe licencyjna, to wyglada mi na to ze tutaj byl jeden wielki przekret. Z czyjej strony?? Nie mam pojecia. Kompletnie nie rozumiem zachowania PZPN-u. Tym bardziej ze jeden z dlugow Ruchu zostal uregulowany(wzgledem Wisly). Dla mnie jest to niepojete ze mistrz 2 ligi nie moze zagrac w pierwszej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:34, goomis74 napisał:

mala16, dudi1212, kolektor. Witajcie w klubie kibica krakowskiej Wisly:D.

O! Następny :)

Dnia 19.07.2007 o 15:34, goomis74 napisał:

Jesli chodzi o ta cala sprawe licencyjna, to wyglada mi na to ze tutaj byl jeden wielki przekret.
Z czyjej strony?? Nie mam pojecia. Kompletnie nie rozumiem zachowania PZPN-u.

A wiesz, że ja rozumiem?

Dnia 19.07.2007 o 15:34, goomis74 napisał:

Tym bardziej
ze jeden z dlugow Ruchu zostal uregulowany(wzgledem Wisly). Dla mnie jest to niepojete ze mistrz
2 ligi nie moze zagrac w pierwszej lidze.

JEDEN z długów. A reszta? Czy myślisz, że zamiast nowych koniecznych dokumentów dostarcza się zeszłoroczne i wszystko się robi na odczep się z myślą, że jakoś to będzie to taki zespół zasługuje na licencję? Nie spełniają wymogów, nie ma licencji. Nie ma licencji, nie ma 1 ligi. Mistrz czy nie mistrz, wymogi spełnione muszą być. A taka np. Polonia Bytom miała problemy ze stadionem i co? Postarali się, wynajmują i mogą grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile jeszcze lat Nam zajmie w Polsce, żebyśmy mogli oglądać mecze na takich stadionach jak w Europie czy EURO2012 na to pozwoli oprócz miast w których będzie impreza?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:43, SzolMisz napisał:

Jak myślicie ile jeszcze lat Nam zajmie w Polsce, żebyśmy mogli oglądać mecze na takich stadionach
jak w Europie czy EURO2012 na to pozwoli oprócz miast w których będzie impreza?! Pozdrawiam

Najpierw to trzeba się zastanowić czy w ogóle będą nawet w miastach gdzie to EURO ma się odbyć. Bo jak się politycy za to biorą to ja już się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:47, Rad7 napisał:

Najpierw to trzeba się zastanowić czy w ogóle będą nawet w miastach gdzie to EURO ma
się odbyć. Bo jak się politycy za to biorą to ja już się boję.

a ja sie boje, że jak zobaczą jak my sie do tego zabieramy to nam zabiorą tą organizacje w cholere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:54, mała16 napisał:

> Najpierw to trzeba się zastanowić czy w ogóle będą nawet w miastach gdzie to EURO ma

> się odbyć. Bo jak się politycy za to biorą to ja już się boję.
a ja sie boje, że jak zobaczą jak my sie do tego zabieramy to nam zabiorą tą organizacje w
cholere...

Właśnie o tym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:54, mała16 napisał:

> się odbyć. Bo jak się politycy za to biorą to ja już się boję.
a ja sie boje, że jak zobaczą jak my sie do tego zabieramy to nam zabiorą tą organizacje w
cholere...

czytałem wywiad z architektem, którego projekt stadionu w warszawie był częścią oficjalnej polskiej oferty. projekt zakładał, że uda sie ledwo zdążyć rozpoczynając prace tuz po ogłoszeniu wyników, kto zostanie gospodarzem. tymczasem nie dawno ogłoszono nowy konkurs na projekt tegoż stadionu, co opóźni wszelkie prace o przynajmniej o rok. ciekawe jak im sie uda zdążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować