Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 16:54, hunter22 napisał:

> widział ktoś nową minister sportu? j

To kolejna osoba na stanowisku w naszym rządzie osadzona na nim bez pojęcia o nim :P... tak
jak Roman G. na stanowisku ministra edukacji.

miejmy nadzieję, że nie będzie tak aktywna, jak romek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:56, jaceloth napisał:

miejmy nadzieję, że nie będzie tak aktywna, jak romek


Dajmy jej trochę czasu... jeszcze dobrze na stołku nie usiadła a niektórzy już by chcieli ją z niego zrzucać... jeszcze nic nie zrobiła, nie pokazała jak się zna na sporcie.... poczekamy zobaczymy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 19:03, .Darnok napisał:

Korzeniowski, i ja się Ciebie pytam, czemuś znowu transmisji nie załatwił!!! ;]


Z czuba już odpowiedziało:
"Do tego, że TVP ma inne priorytety, zdążyliśmy się przyzwyczaić (sądzimy, że TVP prędzej zdecyduje się na transmisję zapaśniczego meczu juniorów młodszych Polska - Seszele, niż na promocję piłki nożnej, a tym bardziej kobiecej piłki nożnej)."
Nic dodać, nic ująć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Nery Castillo który błyszczał na ostatnich Copa America został zaproponowany Realowi Madryt. Podobno, bo szukam jegiegoś newsa na ten temat i nic nie znajduje ;(. Wiek toś może o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:21, Be-Yacz napisał:

Podobno Nery Castillo który błyszczał na ostatnich Copa America został zaproponowany Realowi
Madryt. Podobno, bo szukam jegiegoś newsa na ten temat i nic nie znajduje ;(. Wiek toś może
o co chodzi?


Tribalfootbal o tym dzis pisalo. Jak dla mnie zwykla plotka.

http://www.tribalfootball.com/article.php?id=48746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:21, Be-Yacz napisał:

Podobno Nery Castillo który błyszczał na ostatnich Copa America został zaproponowany Realowi
Madryt. Podobno, bo szukam jegiegoś newsa na ten temat i nic nie znajduje ;(. Wiek toś może
o co chodzi?

Hm... Wg informacji podanych przez Sky Sports, Castillo ma jutro podpisać 3-letni kontrakt z Manchesterem City. Sven Goran Eriksson ma za niego zapłacić 10 mln funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:06, cubba napisał:

Hm... Wg informacji podanych przez Sky Sports, Castillo ma jutro podpisać 3-letni kontrakt
z Manchesterem City. Sven Goran Eriksson ma za niego zapłacić 10 mln funtów.

Zobaczymy... Gdzie by nie poszedł, to bedzie z niego gwiazda grubego kalibru moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 22:03, struksik napisał:

Ciekawi mnie co zrobią z Baptistą? Real go nie chce Arsenal też nie, ciekawe gdzie on pójdzie...

Myślę że mogą zmienić zdanie bo w Copa America spisywał się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 22:05, Obi-wan Kenobii napisał:

> Ciekawi mnie co zrobią z Baptistą? Real go nie chce Arsenal też nie, ciekawe gdzie on
pójdzie...
Myślę że mogą zmienić zdanie bo w Copa America spisywał się bardzo dobrze.

No nie wiem wypowiadali się zawsze o nim sceptycznie, chyba tak łatwo nei zmienią zdania na jego temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 22:02, Be-Yacz napisał:

Zobaczymy... Gdzie by nie poszedł, to bedzie z niego gwiazda grubego kalibru moim zdaniem.

Też tak uważam. Podczas Copy pokazał, że potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie. Widać że ten kilkuletni trening z Rivaldo w Olimpiakosie nie poszedł na marce i chłopak może się jeszcze bardziej rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 22:59, crespo1 napisał:

dziwie sie ze arsenal niechce baptisty to bardzo dobry zawodnik, wogóle arsenal zmierza w złym
kierunku

Nie zgodzę się z tym, choć nie jestem fanem Arsenalu. Dlaczego w złym kierunku? Dlatego ze sprzedal starszych i doswiadczonych zawodnikow? Arsenal po prostu mysli perspektywicznie, regularnie odmladza sklad, sprowadzajac mlodych i utalentowanych z innych klubow oraz regularnie wprowadzajac kogos z ich wysmienitej szkolki. Sprzedanie Henry`ego do Barcy oraz Lyunberga do West Ham uważam za własnie taki zabieg, choc trzeba przyznac ze strata tego pierwszego to dosc duze oslabienie zespolu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę i Rasiak się rozstrzelał. Zdobył dzisiaj 2 gole w meczu sparingowym. Ja mam nadzieję, że już w tym sezonie to Southampton awansuje do pierwszej ligi angielskiej. Już w ubiegłym roku byli blisko, ale się niestety nie udało. Ten sezon myślę, że spokojnie sobie wejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 23:47, pretorianie napisał:

No proszę i Rasiak się rozstrzelał. Ja mam nadzieję,
że już w tym sezonie to Southampton awansuje do pierwszej ligi angielskiej.

Fajnie by było: Polacy w Premiership...
ps. raczej nie pisz pierwsza liga angielska, bo to odpowiednik naszej trzeciej. Ktoś może to zrozumieć zbyt dosłownie (o ile zna się na piłce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 23:52, Rad7 napisał:

ps. raczej nie pisz pierwsza liga angielska, bo to odpowiednik naszej trzeciej. Ktoś może to
zrozumieć zbyt dosłownie (o ile zna się na piłce).

Ok. będę pisał Premiership. Ta pierwsza liga to takie przyzwyczajenie z kiedyś. Dawniej nie mówiło się Premiership czy Bundesliga. tylko pierwsza liga angielska lub pierwsza liga niemiecka. Ale dobrze nie będę tutaj już kaleczył nazewnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 23:16, GAmbler76 napisał:

Nie zgodzę się z tym, choć nie jestem fanem Arsenalu. Dlaczego w złym kierunku? Dlatego ze
sprzedal starszych i doswiadczonych zawodnikow? Arsenal po prostu mysli perspektywicznie, regularnie
odmladza sklad, sprowadzajac mlodych i utalentowanych z innych klubow oraz regularnie wprowadzajac
kogos z ich wysmienitej szkolki. Sprzedanie Henry`ego do Barcy oraz Lyunberga do West Ham uważam
za własnie taki zabieg, choc trzeba przyznac ze strata tego pierwszego to dosc duze oslabienie
zespolu:/

No, szkółke mają doskonałą... Żadnego anglika w składzie, a co dopieru mówić by był on jeszcze wychowankiem. Arsenal potrafi podkradać tylko talenty innym zespołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować