Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 13:31, fataem napisał:

Orientuje się ktoś, czy koszulki Barcy z meczu z Hearts będą oficjalnymi trykotami wyjazdowymi?

Tak, są to oficjalne wyjazdowe stroje Barcelony.
Osobiście uważam, że doś ładnie się prezentują, a na pewno lepiej niż te z sezonu gdy wygrywaliśmy LM. (jaskrawo żółte :P)

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:18, walgierz napisał:

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Było 1-0, po dobrej pierwszej połowie Legii,
w drugiej przeważała Cracovia i tyle tylko jest prawdą obiektywną ;P Reszta to już interpretacje.

Widze, że jesteś niekonsekwentny. Najpierw ty napisałeś "gdyby Cracovia". Jeśli chodzi o pierwszą połowe to podsumowujesz ją krótko. Legia prowadziła 1-0, a jeśli chodzi o drugą to już mówisz o przewagach itp. Gdzie tu konsekwencja?

Dnia 30.07.2007 o 15:04, Be-Yacz napisał:

Widze, że jesteś niekonsekwentny. Najpierw ty napisałeś "gdyby Cracovia". Jeśli chodzi o pierwszą
połowe to podsumowujesz ją krótko. Legia prowadziła 1-0, a jeśli chodzi o drugą to już mówisz
o przewagach itp. Gdzie tu konsekwencja?

Ech, męczące to. Przecież chyba jasno napisałem:
"Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Było 1-0, po dobrej pierwszej połowie Legii, w drugiej przeważała Cracovia i tyle tylko jest prawdą obiektywną ;P Reszta to już interpretacje."
Było 6-0 dla Legii? Nie. No to przestań mówić o miazdze. Legia grała dobrze w pierwszej połowie, w drugiej snuła się po murawie. Nie straciła bramki, wygrała. I tyle. Po co gdybać? jak się zaczniemy wdawać w dyskusje o znaczeniu słowa "miazga" to już całkiem stracimy wątek.

Jutro pierwsze mecze kwalifikacji do LM. Zaglebie gra ze Steaua Bukareszt. Moim zdaniem nie ma szans, mimo znizki fgormy Rumonow. Nie ta liga po prostu. Choc milo by bylo zobaczyc polska druzyne w LM to nie wierze by moglo to byc Zaglebie Lubin :P

Dnia 30.07.2007 o 20:54, Kamiloos napisał:

Jutro pierwsze mecze kwalifikacji do LM. Zaglebie gra ze Steaua Bukareszt. Moim zdaniem nie
ma szans, mimo znizki fgormy Rumonow. Nie ta liga po prostu. Choc milo by bylo zobaczyc polska
druzyne w LM to nie wierze by moglo to byc Zaglebie Lubin :P

Gramy u siebie. Nie wiem zobaczymy po pierwszym spotkaniu jakie mamy szanse. Już wcześniej mówiłem, że w nocy oglądałem mecz Wisły z Sevillą. Nie chodzi mi o wygranie tego meczu bo wiadomo, że Sevilla nie grała na 100% ale styl w jakim grała Wisła był bardzo dobry. Może Zagłębie też dobrze przepracowało okres przygotowawczy. Zobaczymy jutro.