Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Cóż nie jest tak źle Groclin-Toboł,GKS-Dnipro.
Dla grodziszczan kolejny egzotyczny rywal, a GKS z pewnością mógł trafić gorzej, mają szanse na awans, ale jak zagrają na swoim normalnym poziomie, a nie tak jak z Ameri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 14:04, reykan napisał:

Groclin ma w tej chwili świetną sytuację, no bo kto w piłkarskim świecie słyszał o Tobole Kostanaj?
Gorszą sytuację ma Bełchatów, ale może to ich w końcu zmotywuje i odzyskają szacunek dla swoich
rywali, bo inaczej będze katastrofa.

Ja słyszałem o klubie Toboł Kostanaj :)) A kto słyszał o drużynie Araz ?! Groclin awansował, grał lepiej od nich ale takich rywali winno się pokonywać z więszką swobodą i większą różnicą bramek. Grodziszczanie powinni ostro poćwiczyć akcje w ofensywie, rzuty wolne też przydałoby się potrenować bo wczoraj Lato nieziemsko je marnował (dziwię się, że potem kto inny się tym nie zajmował).
Jeżeli chodzi o GKS Bełchatów, to nie trafił tak źle - spośród drużyn rozstawionych mogli gorzej trafić. Tutaj też ta drużna powinna się wziąść w garść, bo Ukraińcy nie dadzą sobie tak łatwo wyrwać awansu jak Gruzini, coś trzeba zmienić w grze obu drużyn bo rozgrywki mogą się dla nich skończyć na II rundzie eliminacyjnej.
Cholernie dobrze się ułożyła droga do Ligi Mistrzów pary Steaua-Zagłębie, już dawno polska drużyna nie miała takiej okazji, szkoda tylko że nasi zawalili mecz. Choć grali słabo i fanem Lubinian nie jestem, to będę mocno trzymał za nich kciuki, wynik nie jest tragiczny i można odrobić - trzeba tylko więcej pewności i skuteczności grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowanie UEFA:

Groclin - Toboł Kustanaj
- nie śmiać się :) Kazachowie pojechali w Intertoto bodaj Slovan Liberec i OFI Kreta

Bełchatów - Dnipro
z kadrowiczami: Swiderskim, Rusołem i Worobiejem w składzie ;
o zwycięstwach w pucharach można by długo pisać, choć miały miejsce już dłuższy czas temu:

04/05
Artmedia 3-0, 1-1
Maccabi Hajfa 0-1, 2-0
Club Brugge 3-2
Utrecht 2-1
Austria 1-0
Zaragoza 1-2
Partizan 2-2, 0-1 (zwycięski gol Radovicia na 2 minuty przed końcem :)

03/04
HSV 1-2, 3-0
Dinamo Zagrzeb 2-0, 1-1
Marsylia 0-0, 0-1

Szkoda, że to Bełchatów nie gra z Tobołem, no ale nie byli rozstawieni.
Szanse oceniam: Groclin 60%, Bełchatów 40%. Tak, wiem - jestem optymistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 14:15, Badzi napisał:

Groclin - Toboł Kustanaj
- nie śmiać się :) Kazachowie pojechali w Intertoto bodaj Slovan Liberec i OFI Kreta


Po wczorajszym dniu to ja od śmiechu jestem tak daleko jak Zagłębie od LM ;P

Dnia 03.08.2007 o 14:15, Badzi napisał:

Bełchatów - Dnipro
z kadrowiczami: Swiderskim, Rusołem i Worobiejem w składzie ;
o zwycięstwach w pucharach można by długo pisać, choć miały miejsce już dłuższy czas temu:


Ukraińska piłka wyżej stoi od naszej i nikogo to nie powinno dziwić. Dla mnie zdecydowany faworyt to Dnipro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Groclin jeśli zacznie grać(wątpię) to ma szanse, zwłascza że wymienione przez ciebie drużyny to nie są jakieś potęgi, a ostatnia edycja Intertoto pełna była niespodzianek. Natomiast Bełchatów ma małe szanse na zwycięstwo. Wystarczy powiedzieć, że w drużynie z Dniepropietrowska występują piłkarze tacy jak Nazarenko czy Rusol, choć PGE(BOT było lepsze) stać na sprawienie niespodzianki.
Żałuję tylko, że Zagłębie pewnie przegra dwumecz ze Steauą, gdyż to co czekałoby ich w III rundzie to drużyny na poziomie Groclinu czy Odry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowanie dla polskich drużyn w kolejnych rundach eliminacyjnych wydaje się być bardzo dobrym, chociaż troszkę gorzej ma Bełchatów, chociaż wierzę że sobie poradzą ( niewiecie może czy Garguła będzie już gotowy na ten mecz?) . W meczu Zagłębie - Steaua głosowałem na Steaua ( Łobodziński i Iwański do Wisły Kraków, jeżeli Zagłębie odpadnie z LM ) jednak gdy zobaczyłem na kogo by wpadło w III rundzie eliminacji, to chciałbym aby teraz to Zagłębie wygrało, ale na terenie Steau''y będzie im strasznie trudno, do tego widać było jak grali w pierwszym meczu
:/ . Mimo wszystkiego teraz trzymam kciuki za polskie kluby, aby awansowały do fazy grupowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:20, fataem napisał:

Groclin jeśli zacznie grać(wątpię) to ma szanse, zwłascza że wymienione przez ciebie drużyny
to nie są jakieś potęgi, a ostatnia edycja Intertoto pełna była niespodzianek.

Czarnowidz z ciebie. Toboł to drużyna na poziomie Arazu. Nie powinno byc dużych
klopotów - nie przesadzajmy z tą bezsilnościa polskich drużyn...
>Natomiast Bełchatów

Dnia 03.08.2007 o 21:20, fataem napisał:

ma małe szanse na zwycięstwo. Wystarczy powiedzieć, że w drużynie z Dniepropietrowska występują
piłkarze tacy jak Nazarenko czy Rusol, choć PGE(BOT było lepsze) stać na sprawienie niespodzianki.

A PGE ma kadrowiczów Gargułę i... tego... no... właśnie :D

Dnia 03.08.2007 o 21:20, fataem napisał:

Żałuję tylko, że Zagłębie pewnie przegra dwumecz ze Steauą, gdyż to co czekałoby ich w III
rundzie to drużyny na poziomie Groclinu czy Odry.

Predzej ŁKSu lub Widzewa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z przekreślaniem szans Bełchatowian! Trafili ciężko, ale nie można ich skazywać na porażkę po jednym słabym (choć to może za lekko powiedziane ;)) meczu z Ameri. Nie zapominajmy, że to jedna z najładniej grających polskich drużyn w ostatnich latach, a na ten dwumecz być może wróci Garguła, a z nim gra Gks-u powinna wyglądać o niebo lepiej. Ktoś napisał, że Dnipro ma w składzie reprezentantów Ukrainy, a Bełchatów ma za to reprezentantów Polski (Garguła,Ujek),Peru(Herrera,Sanchez) i Hondurasu(Costly), a do tego dochodzą jeszcze utalentowani piłkarze jak Nowak czy Marciniak. Po stronie Ukraińców jest za to doświadczenie w Europejskich Pucharach, ale poczekajmy z osądami, bo czeka nas ciekawy dwumecz. Jedno jest pewne BOT będzie musiał wznieść się na 100% swoich możliwości jeszcze chce wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc Zagłębie nie mogło trafić lepiej ! Może to będzie dodatkowa mobilizacja by jednak wygrać ze Steauą ? Najciężej zdecydowanie ma Bełchatów, ale wierzę że i GKS i Groclin wejdą do fazy grupowej (faza grupowa to następna runda, czy po tej jeszcze jeden dwumecz ?). Groclin we wczorajszym meczu zaprezentował się przecież bardzo dobrze, tylko zawiodła skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę relację z meczu Lech Poznań -Korona kielce i po tym opisie wnioskuję że obrońcy z Poznania raczej se nie radzą i należało by oś z tym zrobić no i widze że Dawid Florian wmiare dobrze gra jednak bezskutecznie.
Mecz już dobiega końca a korona wciąż prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:51, buraczek18 napisał:

Widzę relację z meczu Lech Poznań -Korona kielce i po tym opisie wnioskuję że obrońcy z Poznania
raczej se nie radzą i należało by oś z tym zrobić no i widze że Dawid Florian wmiare dobrze
gra jednak bezskutecznie.
Mecz już dobiega końca a korona wciąż prowadzi.

To świetna wiadomość ! Mam nadzieję że Korona wreszcie odżyje. Katastrofalna runda wiosenna, nie najlepszy początek jesiennej (0-2 z GKS-em). Mam nadzieję że to nie tylko wygrana w jednym meczu, lecz odbudowa zespołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:51, buraczek18 napisał:

Widzę relację z meczu Lech Poznań -Korona kielce i po tym opisie wnioskuję że obrońcy z Poznania
raczej se nie radzą i należało by oś z tym zrobić no i widze że Dawid Florian wmiare dobrze
gra jednak bezskutecznie.
Mecz już dobiega końca a korona wciąż prowadzi.

W podstawowej jedenastce Lecha wyszło tylko 2 obrońców, których ,,jakość" pozostawia wiele do życzenie.

Dnia 03.08.2007 o 21:51, buraczek18 napisał:

Najciężej zdecydowanie ma Bełchatów


Najciężej to ma Zagłębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:56, Eye-Maze napisał:

Macie jakieś linki z transmisją video meczu Lech-Korona...tylko takie bez potrzeby karty TV

Mecz już się skończył :) Koronka wygrała z Kolejorzem 1-0 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:59, kolektor napisał:

> Macie jakieś linki z transmisją video meczu Lech-Korona...tylko takie bez potrzeby karty
TV
Mecz już się skończył :) Koronka wygrała z Kolejorzem 1-0 !

No nie...myślałem że Lech wygra... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:58, fataem napisał:

Najciężej to ma Zagłębie.

Tak, ale mówiłem o zespołach w pucharze UEFA. Sorky, zapomniałem dopisać. Ja jednak myślę że Zagłębie powalczy ze Steauą i wyjdzie z tego dwumeczu zwycięsko. Steaua to w końcu nie taki wielki rywal. W pierwszym meczu pokazała że jest niewiele lepsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Lech miał wygrać. Szkoda, ale jeśli w drużynie nie ma obrońców to czemu się dziwić...
Swoją drogą wiecie, że Pato jest w Milanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 22:02, fataem napisał:

Kurczę, Lech miał wygrać. Szkoda, ale jeśli w drużynie nie ma obrońców to czemu się dziwić...

Czemu "miał" ? Wygrała Korona i tyle. I nie usprawiedliwiajcie (wiem że ciężko jak się kibicuje jakiemuś teamowi :]) że nie miał obrońców. Kontuzje i wykluczenia to normalna część sezonu ligowego :P

Dnia 03.08.2007 o 22:02, fataem napisał:

Swoją drogą wiecie, że Pato jest w Milanie?

Nie, nie wiedziałem. :) Dzięki za info. Widać że Milan chce odzyskać mistrza. Ale w tym sezonie będzie równie ciężko jak w poprzednim, bo do gry wraca jeszcze Juve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 22:05, kolektor napisał:

Czemu "miał" ? Wygrała Korona i tyle. I nie usprawiedliwiajcie (wiem że ciężko jak się kibicuje
jakiemuś teamowi :]) że nie miał obrońców. Kontuzje i wykluczenia to normalna część sezonu
ligowego :P

Bo zawsze i wszędzie kibicuje się swojemu klubowi. Ta brama nie powinna w ogóle paść. Karygodne zachowanie obrony.
>Ale w tym sezonie, będzie równie ciężko jak w poprzednim, bo do gry wraca jeszcze Juve
I dobrze. Mam nadzieję że scudetto przypadnie w tym sezonie Juventusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 22:14, stanlee napisał:

Bo zawsze i wszędzie kibicuje się swojemu klubowi. Ta brama nie powinna w ogóle paść. Karygodne
zachowanie obrony.

Niestety nie mogę oglądać meczy ligowych, bo nie mam Cyfry. A na necie chyba nigdzie nie ma transmisji ...

Dnia 03.08.2007 o 22:14, stanlee napisał:

I dobrze. Mam nadzieję że scudetto przypadnie w tym sezonie Juventusowi.

Ja też kibicuję Juve :) Choć z Serie A lubię także Inter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować