Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jak sobie teraz popatrzę w jakiej formie obecnie jest Wisła [biorąc pod uwagę mecz Zagłębiem i turniej w Chicago], jak się weźmie pod uwagę poczynione wzmocnienia to szlag mnie trafia, że takie Zagłębie dostało w tym roku niepowtarzalną szansę, która może już się nie powtórzyć. Steaua słabiutka jak barszcz. Gdzie oni się pchają do Ligi Mistrzów? To nie jest ten sam zespół, co ostatnimi laty szalał w pucharach. Niestety, Hagi chyba okaże się grabarzem tego zespołu, same nazwisko nie czyni z niego dobrego trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:47, .Darnok napisał:

Jak sobie teraz popatrzę w jakiej formie obecnie jest Wisła [biorąc pod uwagę mecz Zagłębiem
i turniej w Chicago], jak się weźmie pod uwagę poczynione wzmocnienia to szlag mnie trafia,
że takie Zagłębie dostało w tym roku niepowtarzalną szansę, która może już się nie powtórzyć.
Steaua słabiutka jak barszcz. Gdzie oni się pchają do Ligi Mistrzów? To nie jest ten sam zespół,
co ostatnimi laty szalał w pucharach. Niestety, Hagi chyba okaże się grabarzem tego zespołu,
same nazwisko nie czyni z niego dobrego trenera.


Ale to wina Wisły, że nie wygraliśmy tak słabej ligi, zmiany trenerów co miesiąc i brak transferów to spowodował.
Na szczęście Boguś już się chyba opamiętał :P
Jestem pewny, że w tym sezonie Wisła powróci do formy jak za czasów Kasperczaka i będzie rządzić w lidze.
Jednak za rok droga do Ligi Mistrzów nie będzie taka prosta i żeby awansować potrzebne będą wzmocnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:47, .Darnok napisał:

Jak sobie teraz popatrzę w jakiej formie obecnie jest Wisła [biorąc pod uwagę mecz Zagłębiem
i turniej w Chicago], jak się weźmie pod uwagę poczynione wzmocnienia to szlag mnie trafia,
że takie Zagłębie dostało w tym roku niepowtarzalną szansę, która może już się nie powtórzyć.
Steaua słabiutka jak barszcz. Gdzie oni się pchają do Ligi Mistrzów? To nie jest ten sam zespół,
co ostatnimi laty szalał w pucharach. Niestety, Hagi chyba okaże się grabarzem tego zespołu,
same nazwisko nie czyni z niego dobrego trenera.

mam nadzieje ze w tym roku wisla wygra ligę a potem nie rozsprzeda zawodników bo ma dobry skład z którym (przy takim losowaniu jak np.Zagłębia)m szanse wejść do LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z polskich klubów wydaje sie ze tylko wisła ma szanse awansowac do LM. zagłebie grało niezle powinno wygrac szkoda.jak moglismy znimi przegrac z narodem wktórym wiekszosc utrzymuje sie z zebractwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu klapa. Powoli wykruszają nam się kluby, które miały szanse wejść do Ligi Mistrzów. Wisła Kraków, Legia Warszawa, a teraz jeszcze Zagłębie Lubin. Oczywiście nie neguję zasług ani warszawskiej drużyny ani Widzewa Łódź, jednak w myśl piosenki "Ale to już było..." nie chcę śpiewać "...i nie wróci więcej". Sukcesy potrzebne nam są od zaraz, bo inaczej polska piłka zupełnie straci markę i zejdzie do poziomu Macedonii czy Gruzji (chociaż i w tym gronie jest to spory zaszczyt, bo wystarczy przypomnieć sobie występy Wisły z Dinamem Tbilisi czy GKS-u w rewanżu z Ameri, a także występ GKS Katowice z drużyną z Skopje). Liczę jeszcze na nasze kluby w Pucharze UEFA, ale nie wiem, czy daleko może zajść Groclin czy Bełchatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag trafia już od 10 lat, jak sobie przypomnę, że Wisła na cińki, ale jednak Anderlecht posyłała Paszulewicza i Piekutowskiego, a z PAO dała sobie wydrzeć (fakt, że z "pomocą" sędziego, ale jednak) pewny awans to też szlag trafia...

A z resztą oczywiście się zgodzę - z taką formą Steaua może mieć problemy już z Białorusinami. To by się Łukaszenko ucieszył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 23:54, Badzi napisał:

(...)


Wiesz, bo paradoks polega na tym, że w obydwóch omówionych przez Ciebie przypadkach Wisła przed najważniejszymi meczami się osłabiała [Kuźba i Kosowski, potem Zurawski] bądź natrafiała na plagę kontuzji [Głowacki, Cantoro], natomiast właśnie przed tym sezonem znacząco się wzmocniła i nikt nie ma żadnego urazu (nie pamiętam szczerze mówiąc takiej sytuacji, żeby wszyscy byli zdrowi - nie licząc inwalidów typu Dawidowski rzecz jasna). Jakby dodać do tego dość dobrze wyglądającą formę... no, ale gdybać to sobie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę żę wszyscy po tym meczu w koncu idzą świat piłki nożnej realnie.To że odpadną to już wiediałem od początku zastanawiało mnie tylko ile bramek stracą no i całkiem niewiele jak na nich.Co do Wisły to też uważam że tylko ta drużyna gra na dość wysokim poziomie. Natomias w pucharze uefa myślę że groclin odpadnie w najbliższej rundzie a GKS Bełchatów o ile zmieni sposób gry to może awansuje do fazy grupowej ale na tym się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 00:48, buraczek18 napisał:

Widzę żę wszyscy po tym meczu w koncu idzą świat piłki nożnej realnie.To że odpadną to już
wiediałem od początku zastanawiało mnie tylko ile bramek stracą no i całkiem niewiele jak na
nich.Co do Wisły to też uważam że tylko ta drużyna gra na dość wysokim poziomie. Natomias w
pucharze uefa myślę że groclin odpadnie w najbliższej rundzie a GKS Bełchatów o ile zmieni
sposób gry to może awansuje do fazy grupowej ale na tym się skończy.

zgadzam sie. groclin nie ma najmniejszych szans zas belchatow ma tyle energii ze ma szanse dojsc do fazy gr. jednak druzyna jest generalnie za slaba by cokolwiek osiagnac, by w ogole rywalizowac z elita europejskich druzyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie musze niestety zgodzić ale coż taka jest rzeczywistość piłkarska w naszym kraju. Od poczatku było wiadome że zagłębie przegra z Steauą i oczywiscie przegrali lepszym-gorszym stylu ale przegrali. Myśle że obok Wisły także Lech Poznań ma dużą szanse na jakieś sukcesy w europejskich pucharach. Groclin i Bot są podobnie jak było wczęsniej z zagłebiem już przezemnie skreślone jeśli chodzi o powodzenie w najbliższych meczach z europejskimi klubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 23:17, crespo1 napisał:

z polskich klubów wydaje sie ze tylko wisła ma szanse awansowac do LM. zagłebie grało niezle
powinno wygrac szkoda.jak moglismy znimi przegrac z narodem wktórym wiekszosc utrzymuje sie
z zebractwa:/

Te ostatnie zdanie to palnołeś starsznie!<lol>. Co z tego że Rumunia jest biedna, myslisz że Polska jest zaraz taka bogatsza. W Rumuni są bardzo utalentowani piłkarze niedziwota że Steua co roku kwalifikuje sie do Europejskich pucharów a Polskie kluby to co nawet w meczach w UEFA meczą sie jak 3-ligowiiec z zespołem z czołówki pierwszej ligi. Wiec koleś zastanów sie co piszesz bo to Rumuński klub był od początku faworytem w potyczce z zagłębiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo klubów znowu zainteresowało sie naszym pechowym Matusiakiem jak słyszałem są to miedzy innymi Osasuna, Fulham i AZ 67 Alkmaar. Mysle że najlepszym wyborem byłoby dla matusiaka Fulham które już odpoczątku było cały czas zainteresowane pozyskaniem polaka. Palermo jednak ani mysli o wyjezdzie Matusiaka poza Włochy. Były pogłoski że niby ma być polak wypożyczony do Lecce ale to klub z Seri B? wiec nie wiem czy to dobrze dla matusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Cieszę się, ze Zagłębie odpadło. Mizerny poziom. Zobaczyłem dosłownie dwie (!) akcje polskiego zespołu na poziomie Ligi Mistrzów. Resztę pominę milczeniem. A czemu się cieszę? Bo nie będziemy zmuszeni oglądać w TVP meczów polskiej drużyny w fazie grupowej. A tak by sie stało gdyby Lubin awansował. Zamiast tego może dadzą nam obejrzeć jakieś porządne drużyny na poziomie światowym.
Teraz pewnie będziemy oglądali Real Madryt, bo przecież tam grzeje ław.. eekhm.. gra nasz Dudek. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że piszecie tu,że Steua taka słabiutka, że nie zasługuje na grę w LM, że nie poradzi sobie z białorusinami, a czy Zagłębie było lepsze? Może przez pierwsze 30 minut, oczywiście żałuję jak wszyscy, że się nie udało i trzeba będzie czekać kolejny rok, ale powiedzmy sobie szczerze Steua w dwumeczu z mistrzem Polski nie zagrała rewelacyjnie, ale jednak była zespołem lepszym i zasłużenie awansowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 00:27, .Darnok napisał:

bądź natrafiała na
plagę kontuzji [Głowacki, Cantoro],

(...) Jakby Głowacki był wiecznie kontuzjowany, to akurat jestem zdania, że naszej piłce by się przysłużyło ;p Jakoś zawsze we wszystkich tragediach musi maczać palce (nogi) :) Wczoraj ze złości obejrzałem skróty z Panathą i poza fenomenalnym Majdanem, kłania się fantastyczny wślizg Głowy po odbiciu od którego padł gol na 3-1....

mati --> właśnie dowcip polega na tym, że choć Zagłębie generalnie jest przeciętne, to dużo od Steauy nie odstawało, ba w rewanżu długimi momentami miało inicjatywę, w paru sytuacjach niewiele brakowało - i dlatego tak żal tej szansy

HumanGhost --> cieszyć się z porażki polskiej drużyny, to jednak dla mnie nie-halo... A ile akcji "na poziomie Ligi Mistrzów" pokazała wczoraj Steaua? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 10:34, Badzi napisał:

mati --> właśnie dowcip polega na tym, że choć Zagłębie generalnie jest przeciętne, to dużo
od Steauy nie odstawało, ba w rewanżu długimi momentami miało inicjatywę, w paru sytuacjach
niewiele brakowało - i dlatego tak żal tej szansy

Żal jest z tym się zgodzę, ale czy w drugiej połowie było bliżej 2:1 dla Zagłębia czy 3:1 dla Steauy (Dica trafił w poprzeczkę). Pewne jest, że z taką grą to w LM Steua dużo nie zdziała, ale od Zagłębia była jednak lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować