Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 00:31, walgierz napisał:

Już załatwione. 3 godziny wyrwane z życiorysu zanim opanowałem ten chaos ^^


Właśnie chciałem pisać posta z gratulacjami dla Ciebie. Bo kawał niezłej roboty odwaliłeś... :)


Dzisiaj odbywał finał Pucharu Teresy Herrer. Rozgrywany na Stadionie El Riazor, mecz pomiędzy Deportivo La Coruna a Realem Madryt zakończył się wynikiem 2-1 dla gospodarzy. W 40. minucie gola dla Depor strzelił Riki, następnie w w 47. minucie wyrównał Baptista, a minute później Verdu rozstrzygnął losy meczu na korzyść swojej drużyny.
Futbol Mistrza Hiszpanii, który miał być, jak twierdził Schuster, ofensywny i widowiskowy, wcale taki nie jest. Real gra, co tu dużo ukrywać, brzydko i nieskutecznie. Można mieć pretensje do Capello o jego decyzje, posunięcia itp. itd., ale nie można mu odmówić skuteczności. W zeszłym sezonie Galaktyczni nie grali ładnie, ale przynajmniej wygrywali te 1-0.
Wiem, że to tylko mecze sparingowe, kontrolne, towarzyskie czy jak to jeszcze można nazwać, ale klub taki jak Real Madryt nie powinien przegrywać chociażby 0-3 z Hannowerem. Mistrz Hiszpanii z bilansem meczy towarzyskich: 6 meczy, 3 zwycięstwa (50%), 3 porażki (50%), 10 goli strzelonych (1,7 gola na mecz), 9 straconych (1,5 gola na mecz)... ... :/
Reasumując w sobotę (czyli jutro) na TVP2 będzie transmitowany mecz o Superpuchar Hiszpanii Real Madryt - Sevilla. Myślę, że z tak grającą drużyną z Madrytu, Sevilla powinna sobie spokojnie poradzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 00:57, cubba napisał:

>

wiesz moze cos na temat transmisi tego meczu na zagranicznych kanalach? albo w internecie? poniewaz nie jestem w Polsce;/
A ja kocham Real Madryt od lat i wierze w nich mimo ze nie ma juz najlepszego pilkarza swiata-Zizou... Real rozjedzie Seville!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 07:48, HumanGhost napisał:

Wiecie co? Cieszę się, ze Zagłębie odpadło. Mizerny poziom. Zobaczyłem dosłownie dwie (!) akcje
polskiego zespołu na poziomie Ligi Mistrzów. Resztę pominę milczeniem. A czemu się cieszę?
Bo nie będziemy zmuszeni oglądać w TVP meczów polskiej drużyny w fazie grupowej. A tak by sie
stało gdyby Lubin awansował. Zamiast tego może dadzą nam obejrzeć jakieś porządne drużyny na
poziomie światowym.
Teraz pewnie będziemy oglądali Real Madryt, bo przecież tam grzeje ław.. eekhm.. gra nasz Dudek.
;-)

heh! a w TV mówili że Zagłebie przegrało w bardzo dobrym stylu po wyrównanej walce. Buhaha! jasne. Ogólnie poziom naszej piłki nożnej spadł już totalnie!! Mało że przegrywamy z Armenią ?!?! to jeszcze dajemy sie pokonać no cóż prostemu jak na kwalifikacje przeciwnikowi. Jestem zażenowany poziomem sportu w polsce a szczególnie piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po moim ulubionym klubie hiszpanskim Valenci najbardziej lubie właśnie Seville i to całkowice za nią bede w tym pojedynku. Nie bede przewidywał kto wygra bo nie mam pojęcia mam jednak wielką nadzieje że bedzie to sevilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dziwi, ze telewizja państwowa i nie tylko ta, podają, ze niby przegrali w dobrym stylu. Przecież to śmiech na sali. Dwie, dosłownie dwie akcje na poziomie europejskim a reszta to gniot. Tylko czas straciłem oglądając tą żenadę. Przypomina mi to wmawianie ludziom przez polityków, że przeciez jest pieknie wspaniale i ogólnie należy się cieszyć. Dno totalne.
Jeśli to jest mistrz Polski to nie oglądam reszty meczów w P.UEFA. Nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 12:59, .Darnok napisał:

> wślizg Głowy po odbiciu od którego padł gol na 3-1....

Przyjrzyj się jeszcze raz, bo jeśli dobrze pamiętam, to piłka odbiła się wtedy od Kłosa :]
Cupiał podobno powiedział wtedy, że nigdy mu tego nie wybaczy... no i jakiś czas później Kłos
przesiedział pół roku na L-4...

http://www.youtube.com/watch?v=3i_B71nmBR0
Kłos został minięty jak dziecko moment wcześniej :] Rozpaczliwy wślizg Głowy i jego wzrok wlepiony w piłkę lecącą do bramki...

Dnia 09.08.2007 o 12:59, .Darnok napisał:

Co do Głowackiego, to z pewnością nie zagrałby gorzej niż Nawotczyński w meczach z Anderlechtem.

Może nie gorzej, ale jakaś przypadkowa ręka / czerwona kartka / samobój / itd mógłby wlecieć. Chyba jednak go nie doceniasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 12:09, Ari Zmc napisał:

Mam pytanie wczoraj oglądałem sobie wyniki w naszej grupie eliminacyjne Euro 2008 oraz terminarz
i zauważyłem że oba mecze Armeni i Azerbajdżanu zostały anulowane, DLACZEGO ??

Oba kraje [chyba] nie utrzymują ze sobą stosunków demokratycznych, ich granice są zamknięte (dla polskiej kadry zrobiono wyjątek) i w związku z tym mieli zagrać tylko jeden mecz na neutralnym terenie, ale nawet co do miejsca nie umieli się dogadać, a ponieważ żaden z zespołów nie ma szans na awans, to UEFA zarządziła obustronny walkower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 09:53, Badzi napisał:

(...)
Chyba jednak go nie doceniasz ;)


A Ty ani słowa o Majdanie :P
Nie można zapomnieć o jego wielkim "wkładzie" w tamten wynik.
Pawełek z obecną formą spokojnie by to wybronił...

Echh, przywołałeś mi złe wspomnienia, dobrze, że dzisiaj odreaguję na meczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 02:54, Vuko Drakkainen napisał:

Jestem
zażenowany poziomem sportu w polsce


CO?! A siatkarze? A piłkarze ręczni? A laskarze na trawie? Nawet piłkarze mają szanse na awans po raz pierwszy do ME. Zamiast wierzyć w dobro sportu, to Wy jeszcze tę wiarę dobijacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 15:28, Sob-styl napisał:

A laskarze na trawie?

;D
Tu to ja w temacie nie jestem .Ostatnio chyba w mistrzostwach w piłkę bezdomnych szliśmy jak burza .Nie wiem jak to się skończyło ale wyniki dwu cyfrowe były standardem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mistrzostwach świata bezdomnych chyba wicemistrzostwo zdobyliśmy. Ale o ile się orientuję to ci nasi bezdomni już od wielu lat zdobywają zdobywają najwyższe laury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:04, Sob-styl napisał:

Mi chodzi o hokeistów na trawie ;) O ile pamiętam - jesteśmy wicemistrzami świata.

Heh może wrócimy jednak do piłki nożnej. Dzisiaj rusza Bundesliga macie jakiś faworytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 15:58, spider88 napisał:

> A laskarze na trawie?
;D
Tu to ja w temacie nie jestem .

Mało tego, mnie ta nazwa tak bawi, że nie jestem w stanie powstrzymać uśmiechu od ucha do ucha, gdy tylko ją słyszę. I jak tu pasjonować się sportem, gdzie tak się nazywają zawodnicy? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 16:07, mati285 napisał:

Dzisiaj rusza Bundesliga macie jakiś faworytów?


Ja chcę znowu takiej "małej" sensacje jak w poprzedni sezonie. Nie chcę aby wygrał Bayern, choć bardzo się wzocnił. Ale co z tego skoro dopiero w karnych wygrali z III-ligowym zespołem. Na rozpoczęcie szlagier: Schalke vs. Sttutgart. Ogólnie za Bundesligą nie przepadam, ale będę śledził poczynania "naszych". W końcu latem preszli m.in. Błaszczykowski, Mięciel czy Piszczek. Oczywiście Ebi, czy Zdebel to już stazi(dobrze odmieniłem?) wyjadacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern sam wydał na transfery 70 milionów. Ale nie spały też Bayer,Borussia,Sttutgart czy Werder (tylko Schalke jakoś spokojnie). Wygląda na to, że w tym roku Bundesliga będzie bardzo ciekawa, ale sądze, że jednak wygra Bayern...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu coś z innej beczki. Niedawny rywal Groclinu w PU, zespół MKT Araz Imiszli wycofał się z rozgrywek o mistrzostwo Azerbejdżanu z powodu złej sytuacji finansowej klubu. Może należało by ich zaprosić do naszej ligi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować