Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 17:11, mała16 napisał:

> Lech za to co sezon się szykuje na mistrza, a jakoś
> nawet miejsca dającego im grę w europejskich pucharach zająć nie potrafią.
Kiedy było ostatnie mistrzostwo Lecha, wie ktoś może? xD
A tak w ogóle to się nie przejmuj. Oni tak tylko straszą. Prędzej Wisła im przypomni kto walczy
o mistrza a kto pucharów nie może wywalczyć xD xD

Tak to jest, jak sie mysli ze z 2 przecietnych druzyn (Amica i Lech) mozna stworzyc dream-team wspomagajac go cudzoziemcami 3 rzutu (stwierdzenie nie moje - nie czepiac sie :P) Bo taki np. Tanevski to transfer bezsensowny. Smuda jest jednym z nielicznych juz trenerow wyznajacych filozofie - jak zagraniczne to lepsze. A przeciez Lech slynie z wychowankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:18, mała16 napisał:

Ale mistrzem zostanie Korona :P
Yyy... ić stond xD żartuje tak na poważnie to... co to za farmazony pleciesz? :D

To nie farmazony - to marzenia scietej glowy <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:19, demrenfaris napisał:

Tak to jest, jak sie mysli ze z 2 przecietnych druzyn (Amica i Lech)

Przeciętnych?! Co też Ty pleciesz?! Przecież Amica grała w fazie grupowej PUEFA a Lech przegrał z dobrą rosyjską drużyną w el. PUEFA! (dobrą - spadkowiczem) ;D (chyba nie muiszę dodawać, że się nabijam? :D)

>Smuda jest jednym z nielicznych juz trenerow wyznajacych

Dnia 25.08.2007 o 17:19, demrenfaris napisał:

filozofie - jak zagraniczne to lepsze. A przeciez Lech slynie z wychowankow.

Cóż... Smuda ma swoje wady, ale pamiętaj - grają piłkarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zostaw ich samych, niech biedacy pomysla w kacie i moze przestana zyc w swoim swiecie :D

Dnia 25.08.2007 o 17:21, mała16 napisał:

>Smuda jest jednym z nielicznych juz trenerow wyznajacych
> filozofie - jak zagraniczne to lepsze. A przeciez Lech slynie z wychowankow.
Cóż... Smuda ma swoje wady, ale pamiętaj - grają piłkarze.

Ale ktos bezsensowne transfery przeprowadza! Coz, mowi sie ze Lech gra ofensywny futbol, strzela duzo goli. A jakby tak podliczyc to inne kluby z czolowki strzelaja duzo, ale nie traca tyle bramek. Wiec to nie otwarta gra tylko niefrasobliwosci obrony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - Hannover 96 3:0

Już tydzień temu po tym jak nowy Bayern rozniósł Werder Bremen na ich własnym stadionie miałem tutaj napisać słówko, ale jakoś tak nie napisałem. Ribery to geniusz piłki... nie mogę uwierzyć jak widzę co ten facet robił na boisku, tak samo tydzień temu w Bremie, jak i dziś w Monachium. Druga połowa dzisiejszego meczu wyglądała jakby Bayern grał z zespołem amatorskim... ciągły atak, nieraz z taką nonszalancją, że aż śmiech brał. Jedyny, który spisał się w drużynie gości dziś - pomimo wyniku - to bramkarz. Gdyby nie on byłoby z 7:0. A i tak winno być 4:0, ponieważ jeden gol niesłusznie nie uznany, jakoby gracz FCB był na spalonym, a nie był.
Jedyne co martwi to to, że niedługo FCB zamieni się w szpital. Masa fauli, tydzień temu Klose, teraz Toni urazy drobne, ale zawsze. Ribery dziś też nie oszczędzany. Tak się nie gra. :/
Paradoksalnie cieszę się, że Bayern nie będzie grał w LM. Na zdobycie puchartu UEFA jest bardzo duża szansa i to mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:11, mała16 napisał:

> Lech za to co sezon się szykuje na mistrza, a jakoś
> nawet miejsca dającego im grę w europejskich pucharach zająć nie potrafią.
Kiedy było ostatnie mistrzostwo Lecha, wie ktoś może? xD
A tak w ogóle to się nie przejmuj. Oni tak tylko straszą. Prędzej Wisła im przypomni kto walczy
o mistrza a kto pucharów nie może wywalczyć xD xD


W 1993 był ostatni MP. A Ty teraz się napinasz Mała. Jak nie było Cupiała to o Wiśle nikt nie słyszał.Był pierwszym, który wyłożył takie siano - nic więcej. Poza tym wiem, że nie wiesz ale Lech potęgę stracił przez zarząd i prezesa, który o ile dobrze pamiętam ( nie chce teraz szukać ) wyprowadził pieniądze i wpuścił klub w długi. Porównując Kadzińskiego i Rutkowskiego z Cupiałem to Ci pierwsi to zachód natomiast Cupiał to... Polska. Nie nauczył się niczego i wątpię czy nauczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:27, dawidos160 napisał:

>. Jak nie było Cupiała to o Wiśle nikt nie słyszał.



Przepraszam to był skrót myślowy - miałem na myśli, że nie było mistrza co roku a wice czy jeszcze niżej traktowano jako porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:08, paweusz napisał:

Lech za to co sezon się szykuje na mistrza, a jakoś
nawet miejsca dającego im grę w europejskich pucharach zająć nie potrafią.

Nie co sezon mój drogi, co w tym sezonie pierwszy raz można o tym realnie myśleć i mówić od hohoho, czyli ostatniego majstra w ''93 czy jak kto woli w ''92.

Bayern 3:0 z Hannoverem. Chętnie bym sobie obejrzał jak ich nowy team się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:27, dawidos160 napisał:

W 1993 był ostatni MP.

Ooo to niedawno ;) czy to było wtedy co była ta afera co w ostatniej kolejce takie dziwne wyniki padały np. Legia - Wisła 6-0 czy ŁKS - Olimpia 7-1 wtedy co handel szedł na żywca? to ten sezon? (nie żebym coś sugerowała, pytam po prostu czy to ten sezon był)

Dnia 25.08.2007 o 17:27, dawidos160 napisał:

A Ty teraz się napinasz Mała.

A co to ja agrafka? ;)

Dnia 25.08.2007 o 17:27, dawidos160 napisał:

Jak nie było Cupiała to o Wiśle nikt nie słyszał.

W drugiej połowie lat 70 Wisła była jedną z lepszych drużyn wschodniej Europy. I gdyby sama nie schrzaniła sprawy w rewanżu 1/4 Pucharu Europy mogła mieć nawet finał (półfinaliste na którego mogła trafić ogrywali 5-0 w sparingach) Ktoś jednak o Wiśle wcześniej słyszał ;) a w tamtym finale mogła powalczyć (właściwie nie schrzaniła całego rewanżu tylko ostatnie pół godziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:30, dawidos160 napisał:

Zależy od kraju ;)


Tak, Bundesliga to liga siłowa, mniej techniczna, ale to nie znaczy, że Ribery dostaje piłke, dwa dryblingi i kose pod nogi. Dostaje piłke, dwa dryblingi i kosa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:33, mała16 napisał:

> W 1993 był ostatni MP.
Ooo to niedawno ;) czy to było wtedy co była ta afera co w ostatniej kolejce takie dziwne wyniki
padały np. Legia - Wisła 6-0 czy ŁKS - Olimpia 7-1 wtedy co handel szedł na żywca? to ten sezon?
(nie żebym coś sugerowała, pytam po prostu czy to ten sezon był)



Tak to był ten kiedy kupowali ostro i Legia i ŁKS zostały ukarane. Jeżeli tak stawiasz sprawę to jest ostatni majster roku 1992 ;)

Dnia 25.08.2007 o 17:33, mała16 napisał:

> A Ty teraz się napinasz Mała.
A co to ja agrafka? ;)


A bo ja Cie tam wiem :P

Dnia 25.08.2007 o 17:33, mała16 napisał:


> Jak nie było Cupiała to o Wiśle nikt nie słyszał.
W drugiej połowie lat 70 Wisła była jedną z lepszych drużyn wschodniej Europy. I gdyby sama
nie schrzaniła sprawy w rewanżu 1/4 Pucharu Europy mogła mieć nawet finał (półfinaliste na
którego mogła trafić ogrywali 5-0 w sparingach) Ktoś jednak o Wiśle wcześniej słyszał ;) a
w tamtym finale mogła powalczyć (właściwie nie schrzaniła całego rewanżu tylko ostatnie pół
godziny)


Już się poprawiłem to raz a dwa - 35 lat temu to daj spokój. Mówię o okresie kiedy polska piłka nie była już pod wpływem "czerwonych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:35, Vaxinar napisał:

> Zależy od kraju ;)

Tak, Bundesliga to liga siłowa, mniej techniczna, ale to nie znaczy, że Ribery dostaje piłke,
dwa dryblingi i kose pod nogi. Dostaje piłke, dwa dryblingi i kosa... :/


No wiesz - w Anglii coś takiego przeszłoby bez echa ;) a w Hiszpanii czy we Włoszech byłaby pewnie żółta ;)

A jak już mówimy o sędziowaniu - wczoraj sędzia przeginał. ( przepraszam za określenie ale nie wiem jak się piłkarze nazywali ) Murzyn z 20 powinien wylecieć już w pierwszej połowie a w ciągu pierwszych 10-ciu minut już powinien zobaczyć żółty kartonik ( brutalny faul na Wilku ) potem jakiś Latynos z 4 też powinien zostać szybciej napomniany kartonikiem ale sędzia ślepy był na maksa. Nie mówię, że Lech grał czysto ale na pewno nie tak ostro i brutalnie jak Widzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 17:29, dawidos160 napisał:

Przepraszam to był skrót myślowy - miałem na myśli, że nie było mistrza co roku a wice czy
jeszcze niżej traktowano jako porażkę.

Dawidos Macierewicz. Ladnie brzmi :D Wisla byla w drugiej lidze. Ale kim byl Lech bez sponsora? Bez kasy nie ma grania, po za tym gdyby dzialacze Lecha byli obrotni to by (niekoniecznie Cupiala, np. Kulczyka) kogos znalezli. Ale Lech nic nie osiaga, a Wisla i owszem. Ale z tym wysmiewaniem to troszke przesadzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:35, dawidos160 napisał:

Tak to był ten kiedy kupowali ostro i Legia i ŁKS zostały ukarane. Jeżeli tak stawiasz sprawę
to jest ostatni majster roku 1992 ;)

Wiesz, że z Lechem też były podejrzenia? :-) nic nie sugeruję po prostu ktoś dostrzegł, że początek wiosny Lech miał tragiczny by w ostatnich meczach wygrać co się da (bodaj na 8 meczy 7wygranych i remis ale nie jestem pewna)

Dnia 25.08.2007 o 17:35, dawidos160 napisał:

A bo ja Cie tam wiem :P

No to sie nie napinam ;)

Dnia 25.08.2007 o 17:35, dawidos160 napisał:

Już się poprawiłem to raz a dwa - 35 lat temu to daj spokój. Mówię o okresie kiedy polska piłka
nie była już pod wpływem "czerwonych"

1. Nie widziałam że się poprawiłeś ;) od razu swojego posta walnęłam
2. Ale napisałeś, że nikt wcześniej o Wiśle nie słyszał to ja Ci tylko napisałam, że słyszał :P A poza tym... każda drużyna ma lepsze i gorsze dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:38, dawidos160 napisał:

No wiesz - w Anglii coś takiego przeszłoby bez echa ;) a w Hiszpanii czy we Włoszech byłaby pewnie żółta ;)


Nie zrozumieliśmy. :D W meczu było chyba 7 żołtych i jedna czerwona... :P Chodzi o sam fakt, że kosa za kosą leciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 17:35, dawidos160 napisał:

Już się poprawiłem to raz a dwa - 35 lat temu to daj spokój. Mówię o okresie kiedy polska piłka
nie była już pod wpływem "czerwonych"

A co zrobil Lech jak Polska nie byla pod wplywem "czerwonych"? Czy osiagnal choc 1/4 tego co Wisla? Inaczej :
Co osiagnal Lech w calej historii polskiego futbolu? czy osiagnal 1/10 tego co Krakowianie? Odpowiedz jasna, prosta i przejrzysta: NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:40, demrenfaris napisał:

Ale z tym wysmiewaniem to troszke przesadzila :P

O mnie mówicie? :D no wiecie z wami to się nawet na luzie pogadać nie da :) przecież wszystko zweryfikuje boisko... a poza tym jakiś Lechita nazwał tu wczoraj Wisłę Wypaloną Gwiazdą i to też nie było za miłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:42, demrenfaris napisał:


> Już się poprawiłem to raz a dwa - 35 lat temu to daj spokój. Mówię o okresie kiedy polska
piłka
> nie była już pod wpływem "czerwonych"
A co zrobil Lech jak Polska nie byla pod wplywem "czerwonych"? Czy osiagnal choc 1/4 tego co
Wisla? Inaczej :
Co osiagnal Lech w calej historii polskiego futbolu? czy osiagnal 1/10 tego co Krakowianie?
Odpowiedz jasna, prosta i przejrzysta: NIE!


A co osiągneli Krakowianie? Mówisz o czasach przed wejściem Cupiała czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:43, mała16 napisał:

> Ale z tym wysmiewaniem to troszke przesadzila :P
O mnie mówicie? :D no wiecie z wami to się nawet na luzie pogadać nie da :) przecież wszystko
zweryfikuje boisko... a poza tym jakiś Lechita nazwał tu wczoraj Wisłę Wypaloną Gwiazdą i to
też nie było za miłe ;)

"Znaczek ":P" sugeruje ze wypowiedz nie byla smiertelnie powazna."
Zrodlo - Demrenfarisopedia :D

PS Kibice Lecha mysla ze jak opanowali to forum to opanuja tez OE. Naszym obowiazkiem jest wybic im te niedorzecznosc z glowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować