Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 21:12, demrenfaris napisał:

Tego ze MOIM ZDANIEM Valdes jest bramkarzem o klase gorszym od Saara i Doniego. Moze powinienem
sie zasmiac rowniez przy graczu Werderu - to co on wyprawial w tamtym roku z Espaniolem i 2
lata temu z Juve... Koszmar ;/

A moim zdaniem Valdes jest podobny do Doniego. Doni też popełnia głupie błędy ;]. Ale i tak nic nie równa się z Kuszczakiem-Puszczakiem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:16, mikal15 napisał:

Tylko mi nie mów, że ty też uważasz Boruca za jednego z najlepszych bramkarzy świata...

No może nie świata...ale europy moim zdaniem na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:13, mikal15 napisał:

> Tego ze MOIM ZDANIEM Valdes jest bramkarzem o klase gorszym od Saara i Doniego. Moze powinienem

> sie zasmiac rowniez przy graczu Werderu - to co on wyprawial w tamtym roku z Espaniolem
i 2
> lata temu z Juve... Koszmar ;/
Czyli śmieszy cie twoje zdanie tak? Czy moje? Bo ja w swoim nie widze nic smiesznego.

To byl smiech zazenowania nad twoimi propozycjami swietncyh mlodych bramkarzy w dobrych klubach europejskich. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>natomias Valdes co sezon puszcza 1-2,3 szmaty.
Regularnie gra od 4 sezonów. Proszę o wymienienie 12 szmat. Albo przynajmniej 4. Bo jestem przekonany, że wymienisz trzy. Dwie z Valencią i Liverpool. Na tym kończy się znajomość zawalonych bramek wśród większości polskich kibiców. Jesteś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:16, mikal15 napisał:

Tylko mi nie mów, że ty też uważasz Boruca za jednego z najlepszych bramkarzy świata...

Nie uważam, ale na poziomie Valdesa to jest on na 100%.

Na gazecie piszą, że Dudi będzie w kadrze na Portugalie ;].

Trzeciak
"Dariusz Wołowski: Real? Barcelona? Ktoś może zagrozić tej dwójce?

Mirosław Trzeciak (były gracz Osasuny): Dwójce? Nie ma dwójki. Jest Barcelona. Jeśli będzie grała tak, jak powinna, nie ma na nią siły. Real i wszyscy pozostali powinni się modlić, by Katalończycy ugrzęźli w wewnętrznych problemach tak jak w ubiegłym sezonie. Inaczej Barca mistrzem być musi." xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:17, demrenfaris napisał:

To byl smiech zazenowania nad twoimi propozycjami swietncyh mlodych bramkarzy w dobrych klubach
europejskich. :/

Aha. A ja uwazam Valdesa za lepszego od Van Der Sara. I to jest powod zebym sie z ciebie smial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:19, mikal15 napisał:

> To byl smiech zazenowania nad twoimi propozycjami swietncyh mlodych bramkarzy w dobrych
klubach
> europejskich. :/
Aha. A ja uwazam Valdesa za lepszego od Van Der Sara. I to jest powod zebym sie z ciebie smial?

Nie. Ale zebym ja się śmiał z ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:16, Be-Yacz napisał:

> Tego ze MOIM ZDANIEM Valdes jest bramkarzem o klase gorszym od Saara i Doniego. Moze powinienem

> sie zasmiac rowniez przy graczu Werderu - to co on wyprawial w tamtym roku z Espaniolem
i 2
> lata temu z Juve... Koszmar ;/
A moim zdaniem Valdes jest podobny do Doniego. Doni też popełnia głupie błędy ;]. Ale i tak
nic nie równa się z Kuszczakiem-Puszczakiem xD.

Taaa... A Valdes jak puszcza babole to juz jest jednym z najlepszych na swiecie, a Kusza za JEDNA pomylke to szmaciarz? Brawo! Coz za dorosle podejcie (zawsze sie szczycisz wiekiem ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 21:15, Be-Yacz napisał:

No bo mu się nie dziwie. Jak ja bym miał wybór iść do Recreativo lub Barcelony (sic!) to też
bym wybrał Barcelone! I żeby nie było. Ja Dudka nie uważam za świetnego bramkarza. Od poprostu
porządny zmiennik. Takiemu Borucowi (NIE KUSZCZAKOWI) sporo ustępuje. Umiejętności ma większe
niż Kuszczak. Kuszczak zawdzięcza swój transfer do MU jednemu dobremu występowi przeciw diabłom.
Wpadł w oko Fergusonowi i szkot już się na niego nakręcił.

Taaak... A to ze uchronil klub przed spadkiem KAPITALNYMI interwencjami w ostatnich 5 kolejkach to nic. :/ Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:19, demrenfaris napisał:

Taaa... A Valdes jak puszcza babole to juz jest jednym z najlepszych na swiecie, a Kusza za
JEDNA pomylke to szmaciarz? Brawo! Coz za dorosle podejcie (zawsze sie szczycisz wiekiem ;/)

Valdes wvale tak wiele pomyłek niema. I porównaj sobie ile obaj bramkarze rozgrywają spotkań. Kto powiedział, że VV jest jednym z najlepszych na świecie xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:19, mikal15 napisał:

> To byl smiech zazenowania nad twoimi propozycjami swietncyh mlodych bramkarzy w dobrych
klubach
> europejskich. :/
Aha. A ja uwazam Valdesa za lepszego od Van Der Sara. I to jest powod zebym sie z ciebie smial?

To ze ty cos uwazasz to powod zebys sie ze mnie smial? LOL! To cos jak to:
"Uwazam ze Ala ma ladnego kota, hahaha - Demrenfaris to idiota :D"- ciekawe podejscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:20, demrenfaris napisał:

Taaak... A to ze uchronil klub przed spadkiem KAPITALNYMI interwencjami w ostatnich 5 kolejkach
to nic. :/ Zenada.

I teraz mógłbym powiedzieć: Z każdym postem potwierdzasz to, że jesteś oślepiony miłością do ManU :).

Dudek na Portugalie oby był. Zobaczymy co pokaże. A nóż mu się uda i zamknie wam usta ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:21, Be-Yacz napisał:

Valdes wvale tak wiele pomyłek niema.

Nie wytłumaczysz. Wszyscy wiedzą o Liverpoolu i 2x Valencii i mysla ze musi byc tego duuuzo wiecej. Szkoda tylko, ze nie potrafia tego wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:21, Be-Yacz napisał:

> Taaa... A Valdes jak puszcza babole to juz jest jednym z najlepszych na swiecie, a Kusza
za
> JEDNA pomylke to szmaciarz? Brawo! Coz za dorosle podejcie (zawsze sie szczycisz wiekiem
;/)
Valdes wvale tak wiele pomyłek niema. I porównaj sobie ile obaj bramkarze rozgrywają spotkań.
Kto powiedział, że VV jest jednym z najlepszych na świecie xD?

Mikal15. Kusza tez nie ma wiele pomylek a w WBA bronil swietnie. Odejdzie Saar i Tomek bedzie czolowym bramkarzem na swiecie. Zobaczysz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczysz może odpowiedzieć na jedyny mój post który zostawiłeś bez odpowiedzi, czy po prostu nie potrafisz tego zrobić? Dla przypomnienia, chodzi mi o ten:

>Proszę o wymienienie 12 szmat. Albo przynajmniej 4. Bo jestem przekonany, że wymienisz trzy. Dwie z Valencią i >Liverpool. Na tym kończy się znajomość zawalonych bramek wśród większości polskich kibiców. Jesteś inny?

Skoro wiesz, że tyle ich puszcza to nie powinno byc problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:22, mikal15 napisał:

> Valdes wvale tak wiele pomyłek niema.
Nie wytłumaczysz. Wszyscy wiedzą o Liverpoolu i 2x Valencii i mysla ze musi byc tego duuuzo
wiecej. Szkoda tylko, ze nie potrafia tego wymienic.

POWIEDZIALEM WYRAZNIE:
1,2 - max. 3 babole na rok. Czytasz posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czemu wzsyscy tak się śmieją z Kuszczaka, Valdesa. Błędy? Zdarzają się każdemu człowiekowi, człowiek się na nich uczy. Na pewno Barcelona wzięła Valdesa, a MU Kuszczaka bez powodów. Coś jednak potrafią, a Wy raczej tego nie osiągniecie. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :P Valdes ogólnie broni dość pewnie. Miał te kilka wpadek które wymieniłeś i tyle (może miał i inne, ale nie takie popularne). Ale przecież nie ma bramkarza bezbłędnego. Czasem po prostu wpuści się jakąś "szmatę". Sam o tym wiem, bo często bronię (w szczególności na hali nieźle mi wychodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować