Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mikal15 wiele pierdół mówi xD.

Umrze Robinho i będzie grał Balboa. Będzie najlepszy, zobaczysz xD.

A tak na poważnie to, nie nie powiem, że rzycze tego Puszczakowi, bo nie rzycze, ale miło by było gdyby polski bramkarz miał taką renome jak kiedyś Dudek. Niestety tylko bramkarze reprezentują nasz kraj w czołowych europejskich drużynach.

PS. Kuszczak to buc ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:25, paweldomar1 napisał:

Tak się zastanawiam, czemu wzsyscy tak się śmieją z Kuszczaka, Valdesa. Błędy? Zdarzają się
każdemu człowiekowi, człowiek się na nich uczy. Na pewno Barcelona wzięła Valdesa, a MU Kuszczaka
bez powodów. Coś jednak potrafią, a Wy raczej tego nie osiągniecie. Tyle w tym temacie.

Kto sie smieje ten sie smieje. Be-Yacz chyba tylko z Tomka. Ja tylko uwazam ze VV to mocny sredniak LM. Z zadatkami na lepszego bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:27, mikal15 napisał:

1 na rok. Gra 4 lata. Proszę więc o 4 babole. Jak napisałem:
>Albo przynajmniej 4.
Czytasz posty?

Napisalem ze puszcza 1,2,3 na sezon
Czytasz posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:22, mikal15 napisał:

Nie wytłumaczysz. Wszyscy wiedzą o Liverpoolu i 2x Valencii i mysla ze musi byc tego duuuzo
wiecej. Szkoda tylko, ze nie potrafia tego wymienic.

Powyższy post był oczywiście odpowiedzią na post mikala15 :) Sorky za spam ale przez przypadek kliknąłem Dodaj Post zamiast odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:25, paweldomar1 napisał:

bez powodów. Coś jednak potrafią, a Wy raczej tego nie osiągniecie. Tyle w tym temacie.

Nie, no takie argumenty zawsze mnie zwalają z krzesła xD. Krytycy filmowi, Dziennikarze sportowi! NIEMACIE PRAWA KRYTYKOWAĆ xD.

VV bardzo dobry bramkarz. Tylko (a może aż?) tyle w tym temaci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy nt. VV. Jako to On jest słaby, bo puszcza szmaty, babole itp. Dla mnie jest to dobry bramkarz. Że ludzie zobaczyli bramkę w TVP(bo taką szmatę specjalnie puszczą xD), to już połowa przeci niemu. Co od Kuszczaka - to jest jeden z lepszych bramkarzy w Europie. I nie piszę tego z raiji, że jestem kibicem ManU. Tylko stwierdzam swoje zdanie. A komenty w stylu Kuszczak - puszczak, są żenujące. Ludzie zobaczyli jednego kartofla, i już "wpuszczak". Haha. Naprawdę śmieszne...:/ TO dlaczego gra w ManU? No tak w końcu ManU od czasów Schmeichela nie ma dobrego bramkarza, więc wzięli wpuszczaka, którego SAF zatrudnił po jednym meczu. A to dzięki niemu WBA się utrzymało w lidze. A Przecież przed nim byli tacy "wielcy" bramkarze, jak Howard, czy Caroll...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demrenfaris 27.08.2007, 21:25
>POWIEDZIALEM WYRAZNIE:
>1,2 - max. 3 babole na rok.

demrenfaris 27.08.2007, 21:28
>Napisalem ze puszcza 1,2,3 na sezon

Czytasz to co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:27, Be-Yacz napisał:

Mikal15 wiele pierdół mówi xD.

Umrze Robinho i będzie grał Balboa. Będzie najlepszy, zobaczysz xD.

A tak na poważnie to, nie nie powiem, że rzycze tego Puszczakowi, bo nie rzycze, ale miło by
było gdyby polski bramkarz miał taką renome jak kiedyś Dudek. Niestety tylko bramkarze reprezentują
nasz kraj w czołowych europejskich drużynach.

PS. Kuszczak to buc ;(.

Rzyczysz? To zycze powodzenia na polskim :D A to ze mowisz o nim Puszczak to cos ci daje? Reperuje EGO? :D Powiedzialbym na szczescie ma kto nas reprezentowac ;) Moze bedzie lepiej ale patrzac na Smolarka to... szkoda gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie moga krytykować, ale warto by było, żeby ktoś, kto krytykuje, aby wiedział co nieco na ten temat. Na przykład Kuszczak - pograj rok-2 na bramce. Ja się pochwalę, 4 lata na bramce w klubie i wiem, co to jest puścić taką bramkę, uczucie po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:31, mikal15 napisał:

demrenfaris 27.08.2007, 21:25
>POWIEDZIALEM WYRAZNIE:
>1,2 - max. 3 babole na rok.

demrenfaris 27.08.2007, 21:28
>Napisalem ze puszcza 1,2,3 na sezon

Czytasz to co piszesz?

Tak, o co ci teraz chodzi? 2 takie same posty, powtorzylem, bo nie czytales ;) Skoro mam 3 to moge nawet 3 sezony obdarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:30, Sob-styl napisał:

A Przecież przed nim byli tacy "wielcy" bramkarze,
jak Howard, czy Caroll...

Nie zapominaj o Barthezie i jego świetnych wycieczkach przed pole karne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:30, Sob-styl napisał:

to już połowa przeci niemu. Co od Kuszczaka - to jest jeden z lepszych bramkarzy w Europie.
I nie piszę tego z raiji, że jestem kibicem ManU. Tylko stwierdzam swoje zdanie.

Robinho jest lepszy od Messiego, Ronaldinho i Henrego razem wziętych. Wogóle Robson jest najlepszy na świecie. I nie mówie tego dlatego, że jestem kibicem Realu. Mówie to bo takie jest moje zdanie xD.

"Gostomski w Legii do 2011 roku" - z tego co słyszałem to kolejny ogromny bramkarski talent. Wiąże z nim ogromne nadzieje ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:32, demrenfaris napisał:

Tak, o co ci teraz chodzi? 2 takie same posty, powtorzylem, bo nie czytales ;) Skoro mam 3
to moge nawet 3 sezony obdarowac

Rok to nie sezon. VV broni od polowy roku 2003. 0,5 2003, 2004, 2005, 2006, 0,5 2007. 4 lata. Więc 4 szmaty.

Kto jest lepszy wg ciebie? Lehmann czy VV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:27, Be-Yacz napisał:

PS. Kuszczak to buc ;(.

A ty jakim prawem wyzywasz Tomka ? Jak ktoś powie złe słowo na te twoje upadłe gwiazdy to od razu się rzucasz - nie chcesz by wyzywano Real, nie wyzywaj innych. I przestań się wreszcie śmiać z Kuszczaka - raz się pomylił. Casillas to taki nie omylny, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:31, demrenfaris napisał:

Rzyczysz? To zycze powodzenia na polskim :D A to ze mowisz o nim Puszczak to cos ci daje? Reperuje
EGO? :D Powiedzialbym na szczescie ma kto nas reprezentowac ;) Moze bedzie lepiej ale patrzac
na Smolarka to... szkoda gadac :D

Nie. Mszcze się za to jak traktował polskich kibiców na MŚ w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:35, kolektor napisał:

A ty jakim prawem wyzywasz Tomka ? Jak ktoś powie złe słowo na te twoje upadłe gwiazdy to od
razu się rzucasz - nie chcesz by wyzywano Real, nie wyzywaj innych. I przestań się wreszcie
śmiać z Kuszczaka - raz się pomylił. Casillas to taki nie omylny, czy co ?

Nie rzucam się. Jak ktoś coś powie sensownego to przyznaje racje.

mikal15 - też czytałem rm.pl xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować