Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 21:10, temek napisał:

Nie pozwoliłbyś ?
A co byś zrobił ?
Może jak kiedyś Wiśniwski latałbyś po trybunie i każdego uspokajał ?

Starał bym się w jakikolwiek sposób. Po drugie jak jadę na wyjazd nie jestem sam, a z kumplami i kuzynem, a oni też by na to nie pozwolili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wisełki, naprawdę gra cholernie skutecznie, a że defensywy rywali przy tym lubią pomóc, to później się kończy taką ilością goli :) Tanevskiego najchętniej bym deportował ;) Dolha jednak nie jest taki kozak jak się wydawało, bo dzisiaj ewidentnie się spalił. Sorry za racę w imieniu normalnych kibiców.

PS. Panie paweldomar1 "Kolejorz", a nie "Kolejarz"...

Ogólnie szkoda, że na jedną stronę tego tematu przypada zawsze kilka postów pyskówki, niech zabrzmię jak stary ramol, ale "kiedyś tu tego nie było"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:24, Vaxinar napisał:

Nie w końcu, ale spoko... :P I tak nie wiem czy miałoby to sens. :]

Yyy... no fakt xD

Dnia 01.09.2007 o 21:24, Vaxinar napisał:

Lechitów było podobno 2000, chociaż wyglądało na 1000. 300 około rzucało...

Tak... niewazne czy ich było 2000 czy 1000. Rzucała MNIEJSZOŚĆ. A ta WIĘKSZOŚĆ?! Co wtedy robili?! Co robili ''najlepsi kibice w Polsce'' jak im jakiś 300 matołów reputacje psuło?!

PS. Przepraszam ponosi mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:27, stanlee napisał:

Starał bym się w jakikolwiek sposób. Po drugie jak jadę na wyjazd nie jestem sam, a z kumplami
i kuzynem, a oni też by na to nie pozwolili.

Dzisiaj dymiących Lechitów była mniejszość. Nieważne czy było ich w Krakowie 1000 czy 2000. Co robiła ta WIĘKSZOŚĆ? Nic. Więc wybacz, ale nie wiem czy nawet z kumplami i kuzynem byś coś zdziałał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:27, Badzi napisał:

Gratulacje dla Wisełki, naprawdę gra cholernie skutecznie, a że defensywy rywali przy tym lubią
pomóc, to później się kończy taką ilością goli :) Tanevskiego najchętniej bym deportował ;)
Dolha jednak nie jest taki kozak jak się wydawało, bo dzisiaj ewidentnie się spalił. Sorry
za racę w imieniu normalnych kibiców.

A widzidzisz... Nie mówiłem Ci, że Lech przyjedzie, przegra i wróci do Poznania? :)
Gdyby Dolha się potem trochę nie poprawił i nie miałby tych dwóch kapitalnych interwencji, a w drugiej połowie Brożek nie skopałby paru akcji byłoby z 10:2....

Dnia 01.09.2007 o 21:27, Badzi napisał:

Ogólnie szkoda, że na jedną stronę tego tematu przypada zawsze kilka postów pyskówki, niech
zabrzmię jak stary ramol, ale "kiedyś tu tego nie było"...

Już to parę razy powtarzałem, powtarzał i Darnok...
Nie wiem jak Darnok, ale ja się nie uważam za starego ramola. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:27, Badzi napisał:

Ogólnie szkoda, że na jedną stronę tego tematu przypada zawsze kilka postów pyskówki, niech
zabrzmię jak stary ramol, ale "kiedyś tu tego nie było"...



Jest nas dwóch (a i pewnie kilku się zgodzi ze mną) "kiedyś tego nie było..."
Może to kiedyś powróci:)

P.S. Weekend uważam za udany, jeśli chodzi o "moje" ekipy. MU+, Legia+, Zagłębie S.+, Olimpia+.
Jeszcze Pogoń niech zagra na plus i już pełnia szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:11, mikal15 napisał:

Doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu.

Też dochodzę do takiego wniosku. Prosiłem kilka razy, nie pomaga.
Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o nokaucie Lecha Poznań w Krakowie i śledziłem poczynania niebieskobiałych przez całą pierweszą połowę.Wywnioskowałem jedno lepiej żeby Kotorowski jednak był na bramce pozatym rozczarowała mnie postawa obrońcy Lecha Zlatko Tanevski i dziwny gol samobójczy.To że wisła jest najmocniejsza to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj zdjęcie najlepszych kibiców w Polsce...
Jakby coś takiego Legia zrobiła to by zaraz nagonka była, ale że sobie Lechici porzucali trochę to nic...

20070901234722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:48, Vaxinar napisał:

A tutaj zdjęcie najlepszych kibiców w Polsce...
Jakby coś takiego Legia zrobiła to by zaraz nagonka była, ale że sobie Lechici porzucali trochę
to nic...


Pewnie będzie tak samo jak przyjadą ci z Kałuży tylko, że krzesłami będą rzucać

P.S Mam nadzieję, ci z Poznania dostaną zakazy wyjazdów albo coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:52, temek napisał:

Pewnie będzie tak samo jak przyjadą ci z Kałuży tylko, że krzesłami będą rzucać

Tych z Kałuży sie przegoni :D podejrzewam, że na pewno będzie większa ochrona czy coś... wiadomo... toderby w końcu...

Dnia 01.09.2007 o 23:52, temek napisał:

P.S Mam nadzieję, ci z Poznania dostaną zakazy wyjazdów albo coś....

Tak tylko że to dziwna sprawa była. Nie pierwszy raz u nas było, ale ciągle przyjeżdżają... a tutaj broiła mniejszość, ale ta większość, która się przygląda pewnie wciąż będzie twierdzić, że to najlepsi kibice w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:48, Vaxinar napisał:

A tutaj zdjęcie najlepszych kibiców w Polsce...
Jakby coś takiego Legia zrobiła to by zaraz nagonka była, ale że sobie Lechici porzucali trochę
to nic...

Ech...jestem kibicem Lecha i wstyd mi za takich...eee..kibiców? Nie chyba nie kibiców...raczej wandali...niestety na polskich boiskach to normalka...i ciekawe ile czasu minie zanim to się zmieni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zachowanie nie było na poziomie powinno dawać się zakazy poszczególnym kibicom a nie wszystkim odrazu ale Legi nie dorównamy po tym co zrobili w Wilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:07, buraczek18 napisał:

Może zachowanie nie było na poziomie powinno dawać się zakazy poszczególnym kibicom a nie wszystkim
odrazu ale Legi nie dorównamy po tym co zrobili w Wilnie.

No nareszcie bratnia dusza :P
Zgadzam się z Tobą...Legii nikt w Polsce nie dorówna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:29, Pawlo09 napisał:

No i WISŁA KRAKÓW WYGRAŁA dziś z lechem 4:2 moje gratulacje dla WISŁY KRAKÓW

ehh.. ;P dziwne może to jest ale jestem z wawy i kibicują w kazdym meczu nawet z Legią własnie Lechowi i nie spodziewałem sie że zsepoł z kolejorza tak wysoko przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:02, Eye-Maze napisał:

Ech...jestem kibicem Lecha i wstyd mi za takich...eee..kibiców? Nie chyba nie kibiców...raczej
wandali...niestety na polskich boiskach to normalka...i ciekawe ile czasu minie zanim to się zmieni ;/

No proszę, zupełnie inny komentarz, bo widzisz nie tak dawno jeden kibic Lecha zapewniał mnie, że u Was to jest największa kultura i bezpiecznie na stadionie. Matki z dzieckiem przychodzą i w ogóle. Za to na takie Łazienkowskiej to wręcz odwrotnie, większość to wandale i trochę tylko normalnych kibiców...
Teraz to wiadomo czemu na innych stadion niebezpiecznie... Jak Lech przyjedzie, albo Cracovia i rzucają racami, albo krzesłami to cóż... Jak może być bezpiecznie?

buraczek18

Dnia 02.09.2007 o 00:02, Eye-Maze napisał:

Legi nie dorównamy po tym co zrobili w Wilnie.

Nie "dorównamy"? To znaczy, że identyfikujesz się z tymi co rzucali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:48, Vaxinar napisał:

A tutaj zdjęcie najlepszych kibiców w Polsce...
Jakby coś takiego Legia zrobiła to by zaraz nagonka była, ale że sobie Lechici porzucali trochę
to nic...

I po co od razu ta napinka? 5 minut po meczu miała zostać wydana kara? Naprawdę wszystko musi tu być sprowadzane do połajanek Real - Barca, Legia - Lech itd?

Nie usprawiedliwiam w żadnym wypadku rzucania, ale z tego co widziałem podczas transmisji i z tego co widzę teraz, nie są to race, a tylko (i aż) zimne ognie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować