Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

jedno jest pewne - będzie fanatyczny doping. wiem coś o tym, bo byłem na Estádio José Alvalade na ligowym meczu Sportingu. 50 tys. ludzi non stop wrzeszczących. oni kochają futbol. ale teraz grają na stadionie Stadion: Estádio da Luz, więc atmosfera może być jeszcze bardziej gorąca.
myślę, że naszych to nie zdeprymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:48, jaceloth napisał:

jedno jest pewne - będzie fanatyczny doping. wiem coś o tym, bo byłem na Estádio José Alvalade
na ligowym meczu Sportingu. 50 tys. ludzi non stop wrzeszczących. oni kochają futbol. ale teraz
grają na stadionie Stadion: Estádio da Luz, więc atmosfera może być jeszcze bardziej gorąca.
myślę, że naszych to nie zdeprymuje

Pewnie nie, większość z naszych grała już przecież przy takiej publiczności więc od tej strony nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Portugalią dobrze by było zacząć od presingu, głównie na środku polu, wyprzedzać, nie dać im porozgrywać. Jak trafnie zauważył jeden z kadrowiczów Beenhakera, Portugalczycy tracą nerwy jak im przez jakiś czas nie wychodzi gra. W pierwszym meczu byli dość bezradni i to wykorzystaliśmy. Raczej nie ma sensu na wyjeździe z tą drużyną wdawać się w otrartą grę, lepiej jak zagramy swoje - czyli kontratak z zagęszczeniem, myślę że zagramy piątką w pomocy z dmowa defensywnymi pomocnikami i szybkimi skrzydłami. Mam tylko nadzieję, że w naszej drużynia to nie obrońcy będą... kopać piłkę w stronę naszego napastnika. Zobaczymy co to będzie, remis z pewnością byłby bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beenhakker powiedział : " A co do faworyta, to przyjechaliśmy tu po zwycięstwo. A że gramy w Portugalii? No i co z tego. Trawa wszędzie jest taka sama, więc o co chodzi? " Za to lubię tego gościa, to jest właściwe podejście do piłki. Żeby tylko udało mu się takie przekonanie zaszczepić w naszych pilkarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:
Oleguer może iść do więzienia, za min. to, że rzucał kamieniami w samochód policji xD.

Szczegóły: www.fcbarca.com


A Michniewicz dostał ultimatum ;/ Świetny trener. Skład ma przeciętny a prezesowi po mistrzostwie się w du... w głowie poprzewracało ;/
http://sport.onet.pl/0,1248675,1601680,wiadomosc.html


Wenger przedłużył kontrakt do 2011. Dobry ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:16, Be-Yacz napisał:

A Michniewicz dostał ultimatum ;/ Świetny trener. Skład ma przeciętny a prezesowi po mistrzostwie
się w du... w głowie poprzewracało ;/

To coś w stylu jak w Realu Madryt - mistrzostwu Hiszapanii, a panu już dziękujemy ;))

Dnia 07.09.2007 o 14:16, Be-Yacz napisał:

Wenger przedłużył kontrakt do 2011. Dobry ruch :)

A jeszcze pare miesięcy temu mówił, że ma dość i chce odejść z Arsenalu. Nagle mu się odwidziało, a może większe zarobki.
Za to nasi napastnicy ostro strzelają, na treningu Saganowski ''walił'' po drzewach, że szyszki spadały, a Rasiak jak kopał to się bano o zaparkowane koło boiska samochody xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:35, paweusz napisał:

To coś w stylu jak w Realu Madryt - mistrzostwu Hiszapanii, a panu już dziękujemy ;))

No coś, bo sytuacja jest całkiem inna. Michniewicza chcą wyrzucić za wyniki, Capello wyrzucili przed sezsonem, za styl gry jaki preferował i narazie Real na tym dobrze wychodzi, a Calderon, Mijatovic i Schuster po raz kolejny triumfują.

Dnia 07.09.2007 o 14:35, paweusz napisał:

> Wenger przedłużył kontrakt do 2011. Dobry ruch :)
A jeszcze pare miesięcy temu mówił, że ma dość i chce odejść z Arsenalu. Nagle mu się odwidziało,
a może większe zarobki.
Za to nasi napastnicy ostro strzelają, na treningu Saganowski ''walił'' po drzewach, że szyszki
spadały, a Rasiak jak kopał to się bano o zaparkowane koło boiska samochody xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:38, Be-Yacz napisał:

> To coś w stylu jak w Realu Madryt - mistrzostwu Hiszapanii, a panu już dziękujemy ;))

No coś, bo sytuacja jest całkiem inna. Michniewicza chcą wyrzucić za wyniki, Capello wyrzucili
przed sezsonem, za styl gry jaki preferował i narazie Real na tym dobrze wychodzi, a Calderon,
Mijatovic i Schuster po raz kolejny triumfują.

Zresztą jak można porównywać Zagłębie do Realu? Legie, Wisłe jeszcze rozumiem, ale Zagłębie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:38, Be-Yacz napisał:

No coś, bo sytuacja jest całkiem inna. Michniewicza chcą wyrzucić za wyniki, Capello wyrzucili
przed sezsonem, za styl gry jaki preferował i na razie Real na tym dobrze wychodzi, a Calderon,
Mijatovic i Schuster po raz kolejny triumfują.

Żartuję tylko sobie, bo wiem że zapalony z ciebie kibic Realu. Za Capello Real grał dość skutecznie, ale jestem świadomy że ''królewscy'' nie byli zwolennikami takiej gry jaką preferował Włoch. Jednakże zrobił na co liczono w Madrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:41, paweusz napisał:

Żartuję tylko sobie, bo wiem że zapalony z ciebie kibic Realu. Za Capello Real grał dość skutecznie,
ale jestem świadomy że ''królewscy'' nie byli zwolennikami takiej gry jaką preferował Włoch.
Jednakże zrobił na co liczono w Madrycie.

Zoribł, i za to ma dozgonną miłość kibiców Realu. Nie pochwalam zwolnienia Capello, ale też nie przekreślam Schustera. Swoją drogą jak dowiedziałem o zwolnieniu Capello to nieźle zbeształem Calderona ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:43, spider88 napisał:

> Jednakże zrobił na co liczono w Madrycie.
Ale chyba już trzeciego razu nie będzie ;)

Kto wie xD.
Zrobił na Realu złoty interes. Popracował rok i skosił 20 milionów euro :). 10 pensji i drugie 10 odszkodowania, za to, że go zwolnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:55, pretorianie napisał:

Pewnie nie, większość z naszych grała już przecież przy takiej publiczności więc od tej strony
nie powinno być problemu.

liczę na to, ze publiczność będzie wywierała na swoich presję, a to może nam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:45, Be-Yacz napisał:

Kto wie xD.
Zrobił na Realu złoty interes. Popracował rok i skosił 20 milionów euro :). 10 pensji i drugie
10 odszkodowania, za to, że go zwolnili.

Jeśli patrzeć od tej strony to faktycznie,ale oni na brak kasy raczej nie cierpią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:16, Be-Yacz napisał:

A Michniewicz dostał ultimatum ;/ Świetny trener. Skład ma przeciętny a prezesowi po mistrzostwie
się w du... w głowie poprzewracało ;/
http://sport.onet.pl/0,1248675,1601680,wiadomosc.html


Tam zaraz ultimatum - to moim zdaniem akurat tylko durny tytuł "Sportu" / Onetu. Nie ma chyba w tym nic dziwnego, że po meczach ze słabszymi drużynami prezes oczekuje zwycięstw. A gdyby nie ten prezes, to mistrzostwa prawie na pewno by nie było - i Czesia (którego bardzo lubię i cenię - zapraszamy ponownie do Poznania ;) w Lubinie i z tym mistrzostwem też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:45, Be-Yacz napisał:

A Michniewicz dostał ultimatum ;/ Świetny trener. Skład ma przeciętny a prezesowi po mistrzostwie
się w du... w głowie poprzewracało ;/
http://sport.onet.pl/0,1248675,1601680,wiadomosc.html

Heh, dziwni ludzie pracują w Lubinie - przeciętny sqad, brak bazy, a oni chcą ciągłych zwycięstw... Ale najfajniejsze pozostają komenty z Onetu... Goście normalnie znają się na piłce xD

>A NA CO ONI LICZĄ??? STARCZY JUŻ KOMPROMITACJI TAKICH "EKIP" W EUROPIE
>WISŁA (LM), LEGIA(UEFA), KORONA(Intertoto lub UEFA z PP) NIECH GRAJĄ W PUCHARACH A NIE LUBINY I >BEŁCHATOWY A GROCLIN NIECH SIĘ PRZENIESIE DO SZCZECINA.
Hm. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka polska rzeczywistość, Michniewicz dokonał coś, co można porównać do cudu, czyli zdobycie z Zagłębiem mistrzostwa...a tu kilka słabszych meczy i już zarząd grozi.

A co do jutrzejszego meczu to remis będzie dużym sukcesem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na treningach świetnie prezentuje się Maciek Żurawski, wg. Leo Beenhakkera --> http://www.sport.pl/pilka/1,65046,4470480.html
Ciekaw jestem jaką "11" wybierze nasz trener. Szczególnie interesuje mnie walka skrzydłowych (gdzie zagra Smolarek ?!). jutro się przekonamy ... Mam nadzieję że wywieziemy z Lizbony choć jeden punkcik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować