Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2007 o 23:51, goomis74 napisał:

I 1:1 panowie w meczu Portugalii z Serbia:D.



Naprawde? Jak takim wynikiem sie zakonczyl to znakomicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 23:51, goomis74 napisał:

I 1:1 panowie w meczu Portugalii z Serbia:D.


Nie no tego się nie spodziewałem...;)
Jak narazie to mamy same remisy, a jeszcze jestem ciekawy co powie Ronaldo. Pewnie dalej będzie podkreślał, iz Portugalia jest najlepszym zespołem w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 23:54, Seqiu napisał:

> I 1:1 panowie w meczu Portugalii z Serbia:D.

Nie no tego się nie spodziewałem...;)
Jak narazie to mamy same remisy, a jeszcze jestem ciekawy co powie Ronaldo. Pewnie dalej będzie
podkreślał, iz Portugalia jest najlepszym zespołem w grupie.

I że niezasłużenie zremisowali bo mieli bardzo dużo sytuacji tylko ich nie wykorzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2007 o 23:55, pretorianie napisał:

I że niezasłużenie zremisowali bo mieli bardzo dużo sytuacji tylko ich nie wykorzystali.

...i że podkreślą swoją dominacje w meczu z Azerbejdżanem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz juz sie skonczyl. Wynik 1:1. Bramka wyglada na to ze padla z rzutu wolnego(patrzylem tlyko na livescore, ale w tej samej minucie Chyba Simao dostal zolta kartke wiec musial byc faul tegoz zawodnika). Sytuacja mocno sie komplikuje dla Portugalii ale kto by sie tam tym przyjmowal:P. Wazne jest jedno mozliwe ze z nazej grupy na mistrzostwa pojada Poslak i Finlandia. Zostaja nam 3 mecze i blagam was podajcie mi terminy tych spotkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2007-10-13 00:00:00 Polska - Kazachstan
2007-11-17 00:00:00 Polska - Belgia
2007-11-21 00:00:00 Serbia - Polska

Przewalone bo gramy z Belgią i Serbią w ciagu zaledwie 4dni. Jeżeli mecze z Kazachstanem i Belgia wygramy, z Serbią co najwyżej zremisujemy to awans jest nasz!

Portugalia ma jeszcze mecze z Finlandią i Armenią, najbardziej prawdopodobne, że to w nich pogubi punkty. Kazachstan też pokazuje ząbki, ale Azerbejdżan to już raczej chłopcy do bicia.

Poza tym orientuje się ktoś czy Armenia będzie kontynuować grę w eliminacjach pomimo śmierci ich trenera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 00:05, Mistic napisał:

2007-10-13 00:00:00 Polska - Kazachstan
2007-11-17 00:00:00 Polska - Belgia
2007-11-21 00:00:00 Serbia - Polska

Przewalone bo gramy z Belgią i Serbią w ciagu zaledwie 4dni. Jeżeli mecze z Kazachstanem i
Belgia wygramy, z Serbią co najwyżej zremisujemy to awans jest nasz!

Portugalia ma jeszcze mecze z Finlandią i Armenią, najbardziej prawdopodobne, że to w nich
pogubi punkty. Kazachstan też pokazuje ząbki, ale Azerbejdżan to już raczej chłopcy do bicia.

Poza tym orientuje się ktoś czy Armenia będzie kontynuować grę w eliminacjach pomimo śmierci
ich trenera?


Armenia bedzie kontynuowac gre w eliminacjach mimo smierci ich trenera. Ale obawiam sie ze z nimi Portugalia zainkasuje 3 punkty wlasnie przez to ze Armenia stracila trenera, a takze ze wzgledu na to ze Portugalczycy graja u siebie.
Ja typuje ze wygramy z Kazachstanem. Jednak moze mi ktos powiedziec co sie dzieje z Polakami. Dopiero teraz do siebie dochodze po remisie z Finami i nie moge zrozumiec jak do tego doszlo. Coz ten remis nie napawa optymizmem. Odnsnie meczow z pozostalymi przciwnikami. Kazachstan powinnismy zjesc na sniadanie, Belgia hmm mysle ze tez az tak trudnym przeciwnikiem nie bedzie, mam nadzieje ze Polacy sie zawezma w tym meczu i wygramy z nimi. Serbia. Tu jestem spokojny bo zawsze z Serbami sobie radzilismy(czy to na boisku czy to w Kosowie:P), wiec mysle ze remis lub zwyciestwo Polakow na zakonczenie Eliminacji beda bardzo realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym meczu Portugalia - Serbia musial byc solidny skandal, nie dosc ze Scolari trzepnal Dragutinovica, to jeszcze czytam na goal.com ze ów w 90 minucie dostal czerwona kartke. Pewnie sie pobili :-) Druzyny znane z bojowych nastrojow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Stwora. Nie róbmy sytuacji, że a to tyle nam potrzeba tu wygramy, tam zremisujemy i hop siup awansujemy. Są 3 mecze trzeba liczyć na 3 zwycięstwa - wtedy awansujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 02:51, Stwór napisał:

Tak czy siak sytuacja w grupie się nie zmieniła:) Ale zmieniło sięto że teraz nam mniej potrzeba do szczęścia:)


W ogóle w tych eliminacjach to prawie wszyscy w grupie grają pod nas. I gdybyśmy my sami nie pogubili punktów tu i ówdzie, to już dawno byśmy byli na Mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2007 o 23:48, Be-Yacz napisał:

O to, że skoro trener nie widział Eto w skłądzie to znaczy, że był za słąby. Idąc tokiem myślenia
kogoś-tam kto wypowiadał się podobnie o Quaresmie.


Z tym, że Eto''o się w końcu przebił, a Quaresma był w stolicy Katalonii rok i jakoś nic z tego nie wyszło. Sorry, ale poziom ligi portugalskiej nijak się ma do tego co prezentują kluby z Pirmera Division czy Premier League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 08:04, Klimos napisał:

> Tak czy siak sytuacja w grupie się nie zmieniła:) Ale zmieniło sięto że teraz nam mniej
potrzeba do szczęścia:)

W ogóle w tych eliminacjach to prawie wszyscy w grupie grają pod nas. I gdybyśmy my sami nie
pogubili punktów tu i ówdzie, to już dawno byśmy byli na Mistrzostwach.


Warto jednak pochwalic leo benhacera za doprowazenie naszej druzyny do mentalenej swietnosci ^^
Poruwnaj polski football za czasow janasa / engela a teraz za trenowania benhacera
P.S - > 3mam kciuki za polakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 00:45, goomis74 napisał:

Serbia. Tu jestem spokojny
bo zawsze z Serbami sobie radzilismy(czy to na boisku czy to w Kosowie:P), wiec mysle ze remis
lub zwyciestwo Polakow na zakonczenie Eliminacji beda bardzo realne.


A remisik w Polsce na jesien wymeczony z Serbami?? Z Serbami sobie PRAWIE zawsze radzilismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ta Serbia, któa gra teraz znacząco się różni od tej z jesieni ubiegłego roku. Grają w niej głównie zawodnicy z dotychczasowej kadry do lat 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do lepszej grypy eliminacyjnej chyba nie mogliśmy trafić. Nasi rywale prawie za każdym razem "grają pod nas". Jak zobaczyłem, że Portugalia zremisowała z Serbią i jeszcze straciła gola na 3 minuty przed końcem, to ogarną mnie zwierzęcy śmiech. Przed wrześniowymi meczami mówiono, że to Polska z Finlandią mogą awansować do ME 2008 i wcale nie było w tym wielkiej przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 00:56, Elwro napisał:

W tym meczu Portugalia - Serbia musial byc solidny skandal, nie dosc ze Scolari trzepnal Dragutinovica,

Widziałem tą scenę. Zadziorny staruszek. Niezły prawy prosty :-)
Ale Serb by mu oddał gdyby go nie złapali :-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas... co za nerwy. Nie wiem, kiedy ostatnio tak sie denerwowałem, podczas meczu Polaków, przez tak długi czas (właściwie cały mecz :) Mecz zaskakująco wyrównany, co zresztą zauważyli komentatorzy mówiąc, że kiedyś byliśmy nauczycielami dla Finów. Prawdę mówiąc dziś nie ma słabych drużyn i właściwie każdy z każdym może wygrać. Czego dobrym przykładem był wczorajszy mecz Francja-Szkocja (0-1), czy pamiętny mecz otwarcia z MŚ w Korei i Japonii. Finlandia uczyniła niesamowity postęp przez te kilkanaście lat i wczoraj było widać tego efekty.
Z innej beczki - Ciekawe jakie konsekwencje czekają Scolariego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować