Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dudek znów czyste konto, choc za duzo roboty to nie miał. Liverpool wygrał 1:0 z Arsenalem u siebie, co raczej zaskoczeniem nie jest. Ciekawe co teraz zrobi Benitez? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 11:48, HumanGhost napisał:

Dudek znów czyste konto, choc za duzo roboty to nie miał. Liverpool wygrał 1:0 z Arsenalem
u siebie, co raczej zaskoczeniem nie jest. Ciekawe co teraz zrobi Benitez? :-)

Jak to co posadzi Dudzia na ławce żeby sobie odpoczoł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 11:48, HumanGhost napisał:

Dudek znów czyste konto, choc za duzo roboty to nie miał. Liverpool wygrał 1:0 z Arsenalem
u siebie, co raczej zaskoczeniem nie jest. Ciekawe co teraz zrobi Benitez? :-)


No nie napracował się za bardzo, ale dobrze że ten raz interweniował jak trzeba.

Co zrobi Benitez??!!
Ma dwa wyjścia. Albo Dudek albo Reina:P
Ja nie wiem jakbym postąpił będą trenerem Liverpoolu.
W sumie Dudek ma 2 mecze z rzędu na zero a pozatym bronił reczej pewnie i bez błędów.
Z drugiej strony pamiętajmy, jakie Dudek błędy popełniał w meczach z MU, pozatym dlaczego Benitez ma teraz posadzić na ławie Reine skora cały sezon na niego stawiał?

Patrityzm patriotyzmem, ale chyba raczej zagra Reina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:21, Quire napisał:

Patrityzm patriotyzmem, ale chyba raczej zagra Reina.


Cóz, też tak sądzę. Dudek po prostu stał się rezerwowym bramkarzem, który jest zbyt ceny aby go sprzedać za byle jakie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:21, Quire napisał:

(...)
Patrityzm patriotyzmem, ale chyba raczej zagra Reina.


No właśnie - patriotyzm, albo raczej solidarność narodowa. Reina to Hiszpan, Benitez też Hiszpan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:23, .Darnok napisał:

No właśnie - patriotyzm, albo raczej solidarność narodowa. Reina to Hiszpan, Benitez też Hiszpan
:)

Trzeba dodać że trener bramkarzy to też Hiszpan taka mała kolonia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że Niemcy, którzy zbudowali Arean auf Schalke będą budowałać stadion w Gdańsku na 40tys. osób. Ma się nazywać Baltic Arena. Szykowany jest na ME 2012, ale jeśli nie będziemy organizować ME to i tak ów stadion powstanie. Prace mają ruszyć na przełomie 2007/2008-budowa ma trwać 2 lata. Kraków z Warszawą planowały i planowały, a Gdańsk przestawia konkrety. Stadion będzie kosztował ok. 80mln, ale nie wiem czy złotych, czy euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:46, paweusz napisał:

Czytałem, że Niemcy, którzy zbudowali Arean auf Schalke będą budowałać stadion w Gdańsku na
40tys. osób. Ma się nazywać Baltic Arena. Szykowany jest na ME 2012, ale jeśli nie będziemy
organizować ME to i tak ów stadion powstanie. Prace mają ruszyć na przełomie 2007/2008-budowa
ma trwać 2 lata. Kraków z Warszawą planowały i planowały, a Gdańsk przestawia konkrety. Stadion
będzie kosztował ok. 80mln, ale nie wiem czy złotych, czy euro.


No to nieźle, w końcu może coś zaistniejemy w piłce nożnej pod względem stadionów - bo jak narazie to jest pożal się Boże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:46, paweusz napisał:

Czytałem, że Niemcy, którzy zbudowali Arean auf Schalke będą budowałać stadion w Gdańsku na
40tys. osób. Ma się nazywać Baltic Arena. Szykowany jest na ME 2012, ale jeśli nie będziemy
organizować ME to i tak ów stadion powstanie. Prace mają ruszyć na przełomie 2007/2008-budowa
ma trwać 2 lata. Kraków z Warszawą planowały i planowały, a Gdańsk przestawia konkrety. Stadion
będzie kosztował ok. 80mln, ale nie wiem czy złotych, czy euro.


Taa, jasne. Stadionu nie będzie tak samo jak Euro. Jeśli chodzi o niezrealizowane wizualizacje projektów, to jesteśmy chyba mistrzami świata.
Tak naprawdę obecnie stadiony modernizują tylko w Krakowie i w Poznaniu (Kielce już na wykończeniu, ale kameralny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME pewnie w Polsce i tak nie będzie, ale chyba zbyt wiele szczegułów ujawniły władze Gadańska, aby to miała być tylko plotka. Skoro wynajęto do tego projektu Niemców, to chyba nie po to, żeby zrobić pare szkiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już czas najwyższy żeby w Polsce zaczęły powstawać stadiony z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście nie takie giganty jak Maracana ale na te kilkanaście tysięcy luda to spoko. Jak na razie Kielce kończą budowę, stadion mi się podoba, troszkę w stylu angielskim (trybuny blisko murawy i bez barierek, całkowicie zadaszony). Z tymi barierkami to się jednak obawiam, że przy naszej "kulturze" kibicowania to może nie być za ciekawie. Ale wracając do stadionów.Tak jak mówił Paweusz - dużo gadania mało konkretów. Co z tego,że Legia ma mieć stadion, co z tego, że stadion 10-cio lecia ma być przebudowany na Stadion Narodowy, skoro to od wielu lat tylko plany a konkretów nie ma żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 08:47, paweusz napisał:

ME pewnie w Polsce i tak nie będzie, ale chyba zbyt wiele szczegułów ujawniły władze Gadańska,
aby to miała być tylko plotka. Skoro wynajęto do tego projektu Niemców, to chyba nie po to,
żeby zrobić pare szkiców.



Z tymi Niemcami to ja byłbym ostrożny. Jak na razie tyko koncepcja architektoniczna jest autorstwa niemieckiej pracowni, która w dorobku mam chociażby projekt Arena auf Schalke. Powiem szczerze projekt wygląda rewelacyjnie. Stadion ma być w kolorze miodowo-bursztynowym a pomieści około 44 tys. widzów. Co do wykonawstwa to słyszałem dzisiaj w radiu (uwaga to może być plotka, wiadomość nie jest potwierdzona bo nie dość uważnie słuchałem), że przetarg na budowę wygrała firma polska co z kolei jest problemem jeżeli chodzi o uzyskanie funduszy unijnych na budowę obiektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 09:17, paweusz napisał:

Mówiąc, że Niemcy zrobią stadion miałem na myśli projekt i nadzór nad budową, a nie samo wykonanie.

Hehe no właśnie przecież ostatnie stadiony w Niemczech budowali Polacy z Turkami więc raczej nam Niemcy rewanżować się nie będą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, dwa słowa: Super Express. Nie twierdzę, zę to od razu kłamstwo, ale ta gazeta to zwykly szmatławiec i nie należy jej zbytnio ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że szmatławiec to fakt. Ale jesli cyytuje słowa ludzi na potwierdzenie stawianych faktów to co innego. W takim ywpadku nie widze powodów żeby nie dac temu wiary. Póki co pan Listkiewicz nie zaprzeczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 12:10, Bambusek napisał:

Ekhm, dwa słowa: Super Express. Nie twierdzę, zę to od razu kłamstwo, ale ta gazeta to zwykly
szmatławiec i nie należy jej zbytnio ufać.

Było o tym w Wydarzeniach na Polsacie więc chyba informacja potwierdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skandalu biletowego ciąg dalszy. Okazało się, że min. "Orły Górskiego" nie dostały biletów bo nie są w gronie wybitnych reprezentantów!!! Oczywiście wiem, że warunkiem jest rozegranie najmniej 60 meczy w kadrze ale wydawało mi się (jak widać bardzo mylnie), że kryterium takim jest również durze osiągnięcia na arenie sportowej bez brania pod uwagę liczby rozegranych meczy. Taki Świerczewski - furiat i wg. mnie kompletne beztaleńcie jest w tym elitarnym gronie natomiast Jan Domarski (medalista MŚ) już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować