Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

A ja wczoraj kompletnie nie wiedziałem co obejrzeć ;-)
Jestem (szczęśliwym) posiadaczem platformy cyfrowej N. Wczoraj na czas trwania Ligi Mistrzów zostały uruchomione dodatkowe trzy kanały, na których leciała Liga Mistrzów, oczywiście w Full HD (na nSport też był mecz). No i w końcu nie obejrzałem żadnego ;P Ale zadowolony jestem ze zwycięstwa Barcelony i Rome... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:43, master matrox napisał:

No i w końcu nie obejrzałem żadnego ;P Ale zadowolony jestem ze zwycięstwa Barcelony i Rome... :)

No ja też. Barcelona pokazała niezłą piłkę, ale nie powalającą. Co do Romy to nie wiem bo nie jestem szczęśliwą posiadaczką N sport. Z wyników jestem dość zadowolona...
PS. Jak można mieć okazje obejrzeć mecze LM i nie obejrzeć żadnego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:27, mała16 napisał:

> Stało się. Z Chelsea odszedł mój "ulubiony" trner. Z jednej strony - będą kibicem ManU
powinnienem
> sie cieszyć, z drugiej - kto będzie się napinał, i gadał bzdury o Roo, CR itp. :/ Trochę
będzie
> mi brakować tej przedmeczowej napinki Jose.
Mi też będzie tego cholernie brakować... cóż. Odszedł trener z jednego z bardziej lubianych
przeze mnie klubów... zobaczymy jak to na nich wpłynie. Naprawdę osobowość Jose mi imponowała.
Avram Grant - kojarzy ktoś gościa?


Repra Izraela raczej niezbyt wybitnie i był dyrektor portsmouth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.09.2007 o 15:46, mała16 napisał:

PS. Jak można mieć okazje obejrzeć mecze LM i nie obejrzeć żadnego?!


Jakoś nie jestem zagorzałym fanem piłki nożnej... hmm, czasem oglądam mecze w nSport + sub kanałach, ale to tylko ze względu na to, że są nadawane w HD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja wczoraj oglądałem na czeskiej TV mecz Slavii ze Steauą Bukareszt :P Nie chciało mi się po raz kolejny patrzeć na ronaldijnio, deko, czy ałriego. Zresztą po wyniku widzę, że to był mecz do jednej bramki. A w meczu Slavii, akcje były pod dwoma bramkami.

PS. Wynik 2:1 dla Slavii ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:48, Sob-styl napisał:

PS. Wynik 2:1 dla Slavii ; )

Szczerze powiedziawszy jak dzisiaj rano sprawdziłam w telegazecie wyniki zanim wyszłam do szkoły to mnie nieźle zbiło. Naprawdę, nie spodziewałam sie, że Slavia wygra. Nie to, żebym ich nie doceniała. Po prostu jakoś tak zaskoczył mnie ten rezultat no ale ktoś kto wyeliminował Ajax nie jest byle jakim zespołem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Mój ulubiony trener odszedł. Nie wiem czemu. Bo nie wygrał EPL? Czy w tym sporcie nie ma miejsca na wspomnienia? Toż to na 3 sezony wygrał ligę dwukrotnie, 2 x był w półfinale LM. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz Jose przyjdzie do Tottenhamu,bo Martin Jol po fatalnym starcie w lidze pewnie straci pracę...
(Żarcik xD)
Niebawem mecz Groclinu ciekawe jak sie zaprezentują na tle naprawdę porządnego zespołu europejskiego,bo do tej pory to rywale w PU byli dość egzotyczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Grodziska. Zaczęli bardzo dobrze, wręcz zaskoczyli agresywnością i w sumie cały czas mają przewagę, której jednak nie potrafię udokumentować strzeleniem gola. Gola stracili na własne życzenie i przez własną głupotę - Przyrowski zrobił rożnego z niczego, a obrońcy zachowali się w polu karnym jak jacyś amatorzy. Jednak mimo wszystko jeśli przebieg meczu nadal będzie tak wyglądał, to coś powinni ustrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:50, mała16 napisał:

> PS. Wynik 2:1 dla Slavii ; )
Szczerze powiedziawszy jak dzisiaj rano sprawdziłam w telegazecie wyniki zanim wyszłam do szkoły
to mnie nieźle zbiło. Naprawdę, nie spodziewałam sie, że Slavia wygra. Nie to, żebym ich nie
doceniała. Po prostu jakoś tak zaskoczył mnie ten rezultat no ale ktoś kto wyeliminował Ajax
nie jest byle jakim zespołem ;)



dobrze, że nie postawiłem na Ajax;p

Dziś muszą mi wejść m.in. Leverkusen, groclin, inter mediolan;p 12 meczy UEFA. + 3 razy ze nie bedzie karnego tez w meczach uefa;p ale nie pamietam w ktorych nawet:D ale raczej nie wejdą bo bym 770zł wygrał^^

a tak w ogóle, baaaardzo mnie zadowala wynik Barcy;] ale pierwsza bramka, najbardziej mi sie podobala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest najbardziej wkurzające i deprymujące: drużyna pozornie słabsza nie uznawana za faworyta stara się, przeważa a tu jedna głupia akcja i strata gola =/ cóż... poczekamy zobaczymy. Powinni coś ustrzelić no ale myślę, że najważniejsze to wystrzegać się tak głupich błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Groclin gra dość dobrze, a mimo to przegrywa. Nie zasłużył na to żeby przegrywać, Mają inicjatywę a Crvena zrobiła 2 akcje z czego jedną wykorzystała. Mam nadzieję, że Groclin to wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parodia. Dla mnie to parodia albo po prostu wielki pech. Tyle akcji, tyle sytuacji, jeden poważniejszy błąd i wynik w plecy... ech szkoda. Boję się, że to sie zemści, wszak na wyjeździe będzie cholernie ciężko. Ja jednak Groclinu nie skreślam. Potrafią walczyć i mam nadzieję, że pokażą to w rewanżu... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:53, MisticGohan_MODED napisał:

> nie lubię piłki nie na widzę :/
to po co tu piszesz ? :P

bo chciałem żeby inni się o tym dowiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:36, mati285 napisał:

Cóż ogromna szkoda,ale to nie parodia tylko po prostu taki jest czasami futbol. W rewanżu będzie
baaardzo ciężko:/

Bedzie ciężko ale ja wierzę że sie uda. Pokazali bardzo dobrą piłkę, ale... ale nieskuteczną. Bramkarz Crveny ładnie bronił... pokazali, że są waleczni i mogli to conajmniej zremisować jeśli nie wygrać... =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Groclin nie zasłużył na przegraną, ale trudno. Jakby wykorzystali połowę tych sytuacji, które stworzyli to by wygrali przewagą co najmniej 2 bramek. Ale trudno mam nadzieję, że powalczą w rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś musze powiedzieć chodzi o tą świetną akcje gdzie jeden z piłkarzy groclinu wślizgiem wybił piłkę a ta dostała się pod nogi chyba sikory ale nie jestem pewien a tensam na sam z bramkarzem popełnił tylko jeden błąd uderzył piłką po ziemi a wystarczy żeby lekko ją podniusł a bramkarz nie miał by szans.Ogólnie groclin grał ładnie i zdecydownie bardzo pewnie tylko pod koniec troche obrona nawaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:04, buraczek18 napisał:

.Ogólnie groclin grał ładnie i zdecydownie bardzo pewnie tylko pod koniec
troche obrona nawaliła.

Szkoda tych sytuacji. Można było spokojnie mieć jakąś zaliczkę przed rewanżem a tak trzeba gonić. Cóż... miejmy tylko nadzieję, że chłopaki nie zwątpią i że wygrają ten dwumecz... gra mi sie podobala, twardo i zdecydowanie. Tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować