Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Może i ładnie grali, mieli przewage, walczyli ale co z tego ??
Przegrali, czyli byli słabsi
W rewanżu szanse na awans są malutkie, ale zawsze są
To chyba będzie najgorszy sezon odkąd pamiętam jeśli chodzi o pozycje polski w rankingu UEFA
Trzeba przeczekać ten sezon i w następnym liczyć na Wisłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 21:51, temek napisał:

Może i ładnie grali, mieli przewage, walczyli ale co z tego ??

Właśnie ;)

Dnia 20.09.2007 o 21:51, temek napisał:

Przegrali, czyli byli słabsi

Nieprawda :P

Dnia 20.09.2007 o 21:51, temek napisał:

W rewanżu szanse na awans są malutkie, ale zawsze są
To chyba będzie najgorszy sezon odkąd pamiętam jeśli chodzi o pozycje polski w rankingu UEFA

Niestety ;(

Dnia 20.09.2007 o 21:51, temek napisał:

Trzeba przeczekać ten sezon i w następnym liczyć na Wisłę ;)

Chyba sie przejęzyczyłeś, i chodziło ci o Legie Warszawa?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern München - Belenenses Lizbona 1:0
Liczyłem chyba jak każdy kibic Bayernu na o wiele więcej.
Zastanawiam się co mogło być przyczyną, czyżnby graczę troszkę zlekceważyli rywala?
Jeśli mam być szczery, to tak jak już wcześniej pisałem chciałbym ten PUEFA nawet kosztem mistrzostwa. Krajowych trofeów ma Bayern bardzo dużo, a PUEFA to jest jednak już coś. Przynajmiej ja tak myślę.
Ribery walczył, jak zwykle zresztą - coraz bardziej lubię tego gościa. Teraz trzeba w Bundeslidze się trochę "odprężyć" w meczu ze słabszym rywalem i nastrzelać, aby wróciła ta lekkość.
Czekamy do następnej kolejki, mam nadzieję, że tam zwycięstwo będzie duże i pewne, bo jak nie to się chyba zacznę martwić.

Groclin - Crvena Zvezda 0:1
Początek napawał optymizme. Już sobie myślałem, że mecz ułoży się jak ostatni dla Groclinu w pucharach, ale niestety. Polski klub głupio gola stracił i potem było już troszkę gorzej, mimo iż panowie mogli spokojnie ten mecz wygrać, że o remisie nie wspomnę.
Ja jednak dalej wierzę w awans, Groclin to taka nietypowa polska ekipa... daleko jej na polskich boiskach do takiej Wisła czy Legii, jednak w tych pucharach jako tako idzie. Ktoś napisze, że ma łatwiejszych przeciwników, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Po pierwsze nie byli słabsi mecz był wyrównany a gol cerveny to był czysty fuks powinien być remis.
Zdecydowanie ten sezon nie należy do najlepszych w pucharach europejskich ale na Wisłę Kraków bym nie liczyłbym za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Bom pedant i patriota. :)


Pedantyzm mnie irytuje strasznie ale za Patriotyzm plus:)

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

W sumie prawda, bo tylko paru takich jest, jak na moje oko. Najlepiej jest chyba w ataku -
Klose, Toni, Poldi i jeszcze jeden obiecujący młodzik.


Nic nie wskórają jak im piłek nie dograją:) A ławka najkrótsza wśród pomocników.

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Sporting Lizbona - Manchester United 0:1
Dziś to pewnie każdy Barcę oglądał...


Jednym okiem bo Barcy nie lubię:)

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Na początku krytyka stadionu...


Murawy kolego murawy:)
W Anglii to takie kartofliska są na poziomie 4 ligi.

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Man United w eksperymentalnym składzie...


Fergi rzeźbi ale wyjścia to raczej nie ma jak mu co i rusz ktoś się sypie.

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Pierwsza połowa...


Zapomnieć nie było

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

W drugiej ...


Grali swoje czyli to co w Premiership 1:0 i wystarczy.

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Ładnie zachowanie Ronaldo względem byłego klubu - szacunek.


Ładne Kolego. Ładne:)
Fakt. Szacunek. Chociaż nie zapomnę jak "ptaszka" pokazał kibicom Benfici(jakoś tak się to po naszemu pisze chyba)

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Rooney jeszcze niestety nie jest w optymalnej formie, ale co się dziwić, skoro pierwszy mecz
po kontuzji.


Pierwsze koty za płoty. Chelsea i tak rozjedzie albo dostanie czerwień:)

Dnia 19.09.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

GLORY GLORY MAN UNITED!


Popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 21:55, Vaxinar napisał:

Bayern München - Belenenses Lizbona 1:0

No właśnie, sezon zaczęli bardzo dobrze, ale teraz od pewnego czasu zarówno w lidze jak i w tym meczu pucharowym coś im nie wychodzi. Mam nadzieję, że to chwilowe, bo mają personalnie dobrą drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:12, Quire napisał:

Pedantyzm mnie irytuje strasznie ale za Patriotyzm plus:)

Patriotyzm z małej... :) Teraz się bedziemy wzajemnie poprawiać, przez co będziemy jeszcze doskonalsi. Per aspera ad astra!

Dnia 20.09.2007 o 22:12, Quire napisał:

Murawy kolego murawy:)

Fakt. :)

Dnia 20.09.2007 o 22:12, Quire napisał:

Grali swoje czyli to co w Premiership 1:0 i wystarczy.

No nie za bardzo starczy. Szczególnie na LM lepiej byłoby sobie większą zaliczkę wyrobić. :)

Dnia 20.09.2007 o 22:12, Quire napisał:

Ładne Kolego. Ładne:)

:]

Dnia 20.09.2007 o 22:12, Quire napisał:

Fakt. Szacunek. Chociaż nie zapomnę jak "ptaszka" pokazał kibicom Benfici(jakoś tak się to
po naszemu pisze chyba)

Wygwizdali na stadionie Andersona. Bo z Porto jest. Lubię Porto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś tutaj o tym pisał, ale niezła akcja jest w Austrii. Część kibiców zbiera podpisy pod petycją aby wycofać ich drużynę z ME których są współgospodarzami. Powodem jest to, że z ostatnich chyba 5 spotkań kontrolnych nie wygrali ani jednego meczu, nawet z Maltą zremisowali 1:1. To się nazywa wiara w swój zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:36, Vaxinar napisał:

Patriotyzm z małej... :) Teraz się bedziemy wzajemnie poprawiać, przez co będziemy jeszcze
doskonalsi. Per aspera ad astra!


Ino masz rację. Byle bez złośliwości, ale o ogonkach pamiętaj:)

Dnia 20.09.2007 o 22:36, Vaxinar napisał:

No nie za bardzo starczy. Szczególnie na LM lepiej byłoby sobie większą zaliczkę wyrobić. :)


Jak wygrają wszystkie mecze do końca sezonu 1:0 to mi wystarczy:)

Dnia 20.09.2007 o 22:36, Vaxinar napisał:

Wygwizdali na stadionie Andersona. Bo z Porto jest. Lubię Porto.


Porto=obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 23:10, Quire napisał:

Porto=obojętność.


Ja też wielkim kibicem nie jestem, ale chyba w każdej lidze w Europie (prócz francuskiej, której totalnie nie trawię) mam faworyta. Ot - sprawdzę wynik, ucieszę się jak wygrali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:44, pretorianie napisał:

To się nazywa wiara w swój zespół.

Tylko nie zbierać petycji pod naszym zespołem:)
Austria nie jest raczej drużyną z pierwszej półki nawet za janasa to ich pokonaliśmy.
Oni za to mają euro u siebie a my raczej nie mamy na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko a propos niczego :)

Co się dzieje z Dawidowskim (poza tym, że jest kontuzjowany)? Czy Wisła rozwiązała z nim kontrakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 00:28, Badzi napisał:

Co się dzieje z Dawidowskim (poza tym, że jest kontuzjowany)? Czy Wisła rozwiązała z nim kontrakt?


Z tego co wiem to nie. Czeka aż minie kontuzja i normalnie będzie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 21:53, Be-Yacz napisał:

Właśnie ;)

Tyle, że szkoda, bo przewaga była tylko nie udokumentowana bramkami ;)

Dnia 20.09.2007 o 21:53, Be-Yacz napisał:

Nieprawda :P

Kurcze po raz pierwszy od jakiegoś czasu sie zgadzamy w jakieś kwestii. Ciężko czasami zrozumieć, ze przegrać mógł niekoniecznie słabszy. Ale co z tego skoro wynik w plecy to wynik w plecy... przewagę trzeba umieć udokumentować bramkami.

Dnia 20.09.2007 o 21:53, Be-Yacz napisał:

Niestety ;(

Myślę, że powalczą w Belgradzie, ale będzie bardzo ciężko =/ szkoda tym bardziej, ze była szansa na niezłą zaliczkę. Kiedy rewanż?

Dnia 20.09.2007 o 21:53, Be-Yacz napisał:

Chyba sie przejęzyczyłeś, i chodziło ci o Legie Warszawa?? :)

Hmmm no tu jasna sprawa, że mam inne zdanie, ale powiem tak: Myślę, że obie te drużyny zagrają w przyszłym sezonie w europejskich pucharach i na obie trzeba liczyć, bo obie mogą dostarczyć punktów do klasyfikacji ;-) Może być? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.bayern.munchen.pl/index.php?id_newsa=2276

Wywiad z Tonim Kroosem - 17-letnim graczem FCB i reprezentacji Niemiec, który zdobył w tym roku złotą piłkę na MŚ do lat 17. Wcześniej tą ZP zdobył Fabregas.
Z niektórych wypowiedzi tego młodzika można wywnioskować, że będzie to drugi Cesarz. I pod względem zdolności i pod względem wierności barwom klubowym. Oby, oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 13:22, Vaxinar napisał:

http://www.bayern.munchen.pl/index.php?id_newsa=2276

Wywiad z Tonim Kroosem - 17-letnim graczem FCB i reprezentacji Niemiec, który zdobył w tym
roku złotą piłkę na MŚ do lat 17. Wcześniej tą ZP zdobył Fabregas.
Z niektórych wypowiedzi tego młodzika można wywnioskować, że będzie to drugi Cesarz. I pod
względem zdolności i pod względem wierności barwom klubowym. Oby, oby....

Oglądałem pare meczy z jego udziałem i jakoś się nie wyróżniał. Możliwe, że poprostu trafiłem na takie mecze, bo jak został uznany najlepszym graczem turnieju to coś musiał pokazywać ;).
Z młodych talentów można sobie zobaczyć http://www.youtube.com/watch?v=egwWeYA-LKA ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 13:42, Be-Yacz napisał:

Oglądałem pare meczy z jego udziałem i jakoś się nie wyróżniał. Możliwe, że poprostu trafiłem
na takie mecze, bo jak został uznany najlepszym graczem turnieju to coś musiał pokazywać ;).


Fanom Bayernu jest Kroos świetnie znany, ponieważ zapowiada się naprawdę dobry piłkarz. :)
Pamiętam też, że to Niemiec, a oni raczej nigdy nie grają jak Brazylijczycy czy Argentyńczycy. Gośc jest przede wszystkim skuteczny, nie szaleje zwodami, ale dwa razy poda tak, że padnie gol, dwa razy kogoś okiwa i sam strzeli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubla, ale dodam Ci jeszcze, że został wybrany najlepszym piłkarzem, mimo iż Niemcy zajęły dopiero (a może aż) 3 miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 00:28, Badzi napisał:

Mam takie pytanko a propos niczego :)

Słucham! ;P

Dnia 21.09.2007 o 00:28, Badzi napisał:

Co się dzieje z Dawidowskim (poza tym, że jest kontuzjowany)? Czy Wisła rozwiązała z nim kontrakt?

Jak ja sprawdzałam stronę wisla.krakow.pl to Dawidowskiego nie było w składzie. Wiadomo tylko, że w czerwcu 2007 doznał kolejnej poważnej kontuzji
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=332
masz linka. Obecnie wygląda na to, że jest bez klubu...

...
ja nie chce nic mówić, ale Skorża mówił, że jakby Franek sie zainteresował powrotem do Wisły to może by sie udało... cóż. Nie mam nic przeciwko gdyby nie fakt, że za parę lat Franek jak i Kosa i paru innych pójdą na sportową emeryturę i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:57, mała16 napisał:

Nie mam nic przeciwko gdyby nie fakt, że za parę lat Franek jak i Kosa i paru innych pójdą na sportową > emeryturę i co wtedy?


Nic, a co ma być? Znajdą ich następców. Zauważ jak masz w Milanie. Też każdy się ciagle śmieje, że kupują dziadków i "co będzie za parę lat", a Milan sobie tak co parę lat emerytów kupuje i się trzyma. Taka polityka transferowa, nastawiona na starszych doświadczonych wcale nie jest zła.
W zeszłym sezonie w rundzie wiosennej Polonia Warszawa była w strefie spadkowej II ligi. Kupili paru doświadczonych, to ich każdy wyśmiał, że teraz to napewno spadną. A Polonia z "dziadkami" w składzie prawie awansowała... Niech Franek przyjdzie i z Kosą koszą polską ligę i trochę Europy, a Bednarz niech już patrzy następców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować