Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 12:49, Eye-Maze napisał:

Lechowi kibicuje...no, bo zawsze mu kibicuje :)
A Wiśle kibicuje, bo nie lubię Legii i nie chce żeby zbytnio odskoczyła na pozycji lidera :P


Więc winneś chyba napisać, że Wisłę faworyzujesz w walce o tytuł z Legią. Wolisz Wisłę niż Legię, ale nie kibicujesz, czy tak? Ja tego nie rozumiem, jak można kibicować dwóm takim drużynom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 11:57, mała16 napisał:

Ty zawsze musisz być na odwrót niż ja xD

Nooo, bo siem obrażem, jak mawiał Wałęsa. Jak to zawsze?

Dnia 22.09.2007 o 11:57, mała16 napisał:

Ja tam nie wiem :P ciekawe co Kuba pokaże ;)

Najlepiej niech będzie bezbramkowy remis, ponieważ oba zespoły mają po 9 oczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2007 o 12:39, cubba napisał:

Na jakiej podstawie tak sądzisz? Może po wygranym, 3-0, meczu z Lyonem? Hę? :)

Widać, że nie interesujesz się Barcy - gwiżdżą na R10 po każdym meczu :) Tylko prezydent klubu oraz Leo Messi go bronią :)

Dnia 22.09.2007 o 12:39, cubba napisał:

Niby czemu?

Patrz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 12:57, Vaxinar napisał:

Nooo, bo siem obrażem, jak mawiał Wałęsa. Jak to zawsze?

No dobra :P często :P ale w najważniejszej sprawie nie, więc zwracam honor ;)

Dnia 22.09.2007 o 12:57, Vaxinar napisał:

Najlepiej niech będzie bezbramkowy remis, ponieważ oba zespoły mają po 9 oczek.

Ja tam wolę Borussię :P

@@@Eye-Maze
No to napisz, że wolisz, żeby Mistrzem była Wisła a nie Legia, bo tak to śmiesznie zabrzmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepohamowaną :)

Coś mi się wydaje, ze dzisiaj radości nie będziesz miał, no ale. Obstawiłeś swojego pewniaka na ten weekend? Barcelona-Sevilla 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:24, demrenfaris napisał:

Widać, że nie interesujesz się Barcy - gwiżdżą na R10 po każdym meczu :) Tylko prezydent klubu
oraz Leo Messi go bronią :)


Interesuję się. Tyle, że fakt, że ''bronią'' go koledzy z drużyny i prezydent klubu świadczy właśnie o tym, że czują się zjednoczeni, nieprawdaż? To, że kibice na niego gwiżdżą, nie oznacza, że w drużynie panuje zła atmosfera.
Swoją drogą, po obejrzeniu reklamy serka, sam chętnie pogwizdałbym troszkę na Ronaldinho xP
Ale, jeśli nie zauważyłeś, ze słabo grającym R10, pokonali, bądź co bądź - silny, Lyon. Tak więc i tak liczę na sukces w dzisiejszym meczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko pisuje na forum, ale ten jeden smutny news musze zamiescic. Daje do myslenia o wartosci zycia. I zawczasu poprosze o nie swieczkowanie.

/z echodnia.eu/

"Z naszych informacji wynika, że 22-letni mężczyzna, który zginał w Kielcach, po wczorajszym meczu piłkarskim, Kolporter Korona Kielce - Legia Warszawa to efekt ataku pseudokibiców Wisły Kraków, którzy przyjechali specjalnie do Kielc, by zdobyć flagę żółto-czerwonych. Kielecki kibic ugodzony nożem i zmarł w drodze do szpitala.
Jak się dowiedzieliśmy, pseudokibice Wisły przyjechali do Kielc dwoma samochodami i szukali po mieście tego, który odpowiada między innymi za doping na stadionie podczas meczów Korony i ma dostęp do klubowych flag. Znaleźli go i prawdopodobnie zażądali flagi. Kibic Korony zginał pewnie dlatego, że nie chciał tego zrobić."

Na nas mowia Scyzory, a tu w pieprzonego nozownika sie zabawil jakis przyjezdny (nie wiadomo kto zabil, mowi sie tylko o aucie na krakowskich numerach). Niedlugo dogonimy Turkow, bynajmniej nie pod wzgledem poziomu dopingowania. Mi brak slow. Milosc do klubu i barw to jedno, oczywiste ze Koroniarz sie postawil atakujacym, ale zeby zabic? Nie ogarniam pewnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:24, demrenfaris napisał:

Widać, że nie interesujesz się Barcy - gwiżdżą na R10 po każdym meczu :)


Ze źródeł, które były na meczu ;)

"ale juz wracajac do tematu to jakies kompletne nieporozumeinie- nie bylo doslownie ANI JEDNEGO GWIZDU jak shcodzil Ronnii a raczej porcja braw, wiec nie wiem o co chodzi debilowi ktory to pisal. Jak to kiedys kuman pisal, kibice nei sa debilami, i jak Saviola wchodzil, tez go oklaski witaly. Wiec nie gwizdaja, nie gwizdali i pewnie nie bede gwizdali na swoja najwieksza gwiazde czyli Ronaldinho, wiec caly artykul jednym wielkimnieporozumieniem niestety jest."

"gwizdaja jak im sedzie zla decyzje wydal, albo po faulach Lyonu. Aha, gwizdali jeszcze zeby zagluszyc spiewajacych kibicow Lyonu, wiec moze sie jakos przez przypadek nalozylo. Na Ronaldinho uwierz mi nikt nie gwizdal. Wiem bo bylem :]"

Sport kochający rzekome konflikty itp. nie napisał o tym ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:43, Rayic napisał:

Rzadko pisuje na forum, ale ten jeden smutny news musze zamiescic. Daje do myslenia o wartosci
zycia. I zawczasu poprosze o nie swieczkowanie.

/z echodnia.eu/

"Z naszych informacji wynika, że 22-letni mężczyzna, który zginał w Kielcach, po wczorajszym
meczu piłkarskim, Kolporter Korona Kielce - Legia Warszawa to efekt ataku pseudokibiców Wisły
Kraków, którzy przyjechali specjalnie do Kielc, by zdobyć flagę żółto-czerwonych. Kielecki
kibic ugodzony nożem i zmarł w drodze do szpitala.
Jak się dowiedzieliśmy, pseudokibice Wisły przyjechali do Kielc dwoma samochodami i szukali
po mieście tego, który odpowiada między innymi za doping na stadionie podczas meczów Korony
i ma dostęp do klubowych flag. Znaleźli go i prawdopodobnie zażądali flagi. Kibic Korony zginał
pewnie dlatego, że nie chciał tego zrobić."

Na nas mowia Scyzory, a tu w pieprzonego nozownika sie zabawil jakis przyjezdny (nie wiadomo
kto zabil, mowi sie tylko o aucie na krakowskich numerach). Niedlugo dogonimy Turkow, bynajmniej
nie pod wzgledem poziomu dopingowania. Mi brak slow. Milosc do klubu i barw to jedno, oczywiste
ze Koroniarz sie postawil atakujacym, ale zeby zabic? Nie ogarniam pewnych rzeczy



Słyszałem,że zginął ale nie myślałem,że z rąk wisły. Swoją drogą wiadomo było, że kraków jest niebezpieczny jeżeli chodzi o pseudokibiców. Przecież ile burd tam już się odbyło ( nie mówię,że w Poznaniu nic się nie działo ) ale żeby zabijać za flagę i to "wroga" ? Jak złapią tego kto to zrobił oczekuję dożywocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po prostu w Barcy jest okropna atmosfera.
Jedna z najciekawszych rzeczy jaką ostatnio słyszałem, pewnie dlatego tak się zachowują choćby po nieudanych akcjach- dla zamaskowania złej atmosfery ironicznie biją sobie brawo i dziękują zamiast krzyczeć z pretensjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:48, mikal15 napisał:

Szczerze mówiąc nie do końca zrozumiałem o co chodzi :P

Miło słyszeć, że nie było żadnego gwizdu w stronę Ronaldinho. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:43, Rayic napisał:

Na nas mowia Scyzory, a tu w pieprzonego nozownika sie zabawil jakis przyjezdny (nie wiadomo
kto zabil, mowi sie tylko o aucie na krakowskich numerach).

Skąd wiadomo, że to pseudokibice Wisły? Wskazywało na to coś poza owym samochodem?

Dnia 22.09.2007 o 13:43, Rayic napisał:

Mi brak slow. Milosc do klubu i barw to jedno, oczywiste
ze Koroniarz sie postawil atakujacym, ale zeby zabic? Nie ogarniam pewnych rzeczy

Mi też brak słów. Tym bardziej, że jestem za Wisłą i nie sądziłam, że ktoś legitymujący się barwami klubowymi takimi jak ja pojedzie TYLKO I WYŁĄCZNIE po to, żeby zabić. Cóż... osobiście podziwiam tego chłopaka z Kielc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50lecie Camp Nou się zbliża, dzisiaj obchody...

Na El Nou Estadi del Futbol Club Barcelona przechrzczonym przez kibiców na Camp Nou pierwszy raz zagrali 24 września 1957 roku FC Barcelona oraz Reprezentacja Warszawy. Padł wynik 4-2. Pojemność stadionu początowo to 90 tyś, potem za rządów Nuneza sięgała aż 120tysięcy, ale wraz z wprowadzeniem nowych norm przez Uefę i Fifę zmalała do 98 787 miejsc.

Barcelona na Camp Nou zagrała przez 50 lat (bez dzisiejszego) 1228 meczów: 872 w lidze, 203 w Europejskich Pucharach, 28 w Copa Del Rey, 13 w SuperPucharze Hiszpanii oraz 12 Pucharze Ligi (tak tak kiedyś był :). Z 872 meczów ligowych aż 645 meczów Barca wygrała, 147 zremisowała i tylko 80razy schodziła z boiska pokonana. W tych meczach Barca strzeliła 2124 gole tracąc 695, a ogólnie na Camp Nou zdobyła 3041 goli i straciła 999.

Camp Nou mimo swej ogromej pojemności jest jednym z niewielu stadionów na świecie posiadających pięć gwiazdek w pięciostopniowej skali Uefa, co umożliwia rozgrywanie finałów wielkich imprez (ostatni to pamiętny finał LM pomiędzy Bayernem i Manchesterem).

Camp Nou zostanie niedługo nieco przebudowane- dokładnie nie wiemy jakie to będą zmiany, ale ''stać za nimi'' bedzie Norman Foster, człowiek który był bardzo zaangażowany w budowę nowego Wembley. Mówi się o całkowitym zadaszeniu oraz zwiększeniu pojemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patologia. Ilu jeszcze zginie, żeby ludzie się opamiętali?
@Mikal15
>Jedna z najciekawszych rzeczy jaką ostatnio słyszałem, pewnie dlatego tak się zachowują choćby po nieudanych >akcjach- dla zamaskowania złej atmosfery ironicznie biją sobie brawo i dziękują zamiast krzyczeć z pretensjami...
Ja tylko cytuję to, co przeczytałem w GW. BTW - byłeś na meczu? Bo mi się wydaję, że Marek Pol był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 14:30, demrenfaris napisał:

Patologia. Ilu jeszcze zginie, żeby ludzie się opamiętali?

Tylu, żeby dostrzeżono co sie dzieje. Ilu dokładnie? Nie wiem. Powiem tyle: odechciewa mi sie chodzić na te wszystkie mecze. Jutro Polonia i daruję sobie ten sezon. Mówię to oficjalnie, żeby nie było.

@@@mikal15
To co stadion będzie jeszcze większy? :P nie wystarczy im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja tylko cytuję to, co przeczytałem w GW.
A ja tylko cytuję bezpośrednią opinię ludzi, którzy nie siedzieli w osobnym pomieszczeniu na stadionie, gdzie są komentatorzy i dziennikarze tylko normalnie wśród kibiców na trybunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 14:32, mała16 napisał:

To co stadion będzie jeszcze większy? :P nie wystarczy im?

Ano rzekomo będzie. Pomyśl. Co roku przybywa około 30 tyś socios. Każdy socio może zarezerwować dwa bilety. Teraz jest nas ponad 160 tyś...więc nawet bycie soci nie gwarantuje dostania biletu na ważny mecz w LM czy Gran Derby, a nie mowiac o normalnych kibicach, ktorzy nie dostana po prostu do podzialu zadnych biletow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:46, dawidos170 napisał:

Słyszałem,że zginął ale nie myślałem,że z rąk wisły.

Ja też bym nie przypuszczała, że z Wisłą legitymują się tacy ludzie, co bez skrupułów potrafią zabić... ;/

Dnia 22.09.2007 o 13:46, dawidos170 napisał:

Swoją drogą wiadomo było, że kraków jest
niebezpieczny jeżeli chodzi o pseudokibiców.

Faktem jest, że bezpiecznie to u nas nie jest. Niestety. Ale jeśli ktoś już wychodził tylko po to, żeby zabić to pseudokibice Cracovii, choć nie twierdzę, że pseudokibice Wisły nie dymili..

Dnia 22.09.2007 o 13:46, dawidos170 napisał:

Jak złapią tego kto to zrobił oczekuję dożywocia.

Nie licz na to. Nożownik, który tak po prostu zadźgał nożem KIBICA Wisły (nie działo się to podczas żadnej burdy ani nic) dostał... 13 lat więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować