Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ale niezłe spotkanie w Bundeslidze w Dortmundzie pomiędzy Borusią a Werderem :) Niestety drużyna Smolarka przegrała 0-1, ale i tak Polak był jednym z lepszych na bosiku - miał sporo sytuacji bramkowych i nawet trafił słupeczek :P (szkoda że tylko:/ ). Ale najbardziej co było zadziwiające (a raczej czasami bardzo irytujące) w tym meczu to bardzo częste spalone Borussi (napewno gdzieś koło 30 :|). Dawno już nie widziałem tak konsekwentnie grającej drużyny w obronie, jaką była w dzisiejszym meczu jedenastka bremeńczyków - po prostu widać było ich nastawienie obrony na łapanie "spaleńców" :P (już myślałem, że trzeba wzywać straż pożarną do napastników Borusi ;P;P;p) Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 18:36, Danio X napisał:

Ten niewdzięczny Benitez znowu posadził Dudka na ławce.


Co się dziwić. Taka naturalna kolej rzeczy. Podstawowy bramkarz wraca to rezerwa musi usiąść na ławce. Murzyn zrobił swoje. Murzyn może odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co siestało z Dudkiem to przykląd na to, jak można załatwić dobrego gracza. W klubie nie gra, bo jest Reina. Ale go nei sprzedzadzą, bo jak Reinie coś się stanie, to mają problem. I koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celtic właśnie nokautuje Dunfermline 8-1 przy wybitnym udziale Żurawskiego. 4 bramki i dwie asysty. Co tu więcej mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:49, walgierz napisał:

Celtic właśnie nokautuje Dunfermline 8-1 przy wybitnym udziale Żurawskiego. 4 bramki i dwie
asysty. Co tu więcej mówić :D


Widziałem. Nie ma co, świetny mecz Żurewskiego i oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:49, walgierz napisał:

Celtic właśnie nokautuje Dunfermline 8-1 przy wybitnym udziale Żurawskiego. 4 bramki i dwie
asysty. Co tu więcej mówić :D


Normalnie nasz "Żuraw" popisał się 100 % skutecznością ;D Mam nadzieję, że taką formę utrzyma do mundialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak zacznie porównywać formę wszystkich graczy i przede wszystkim bramkarzy, ponieważ Boruc ostatnio nie imponuje... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:59, Cheed napisał:

Gorzej jak zacznie porównywać formę wszystkich graczy i przede wszystkim bramkarzy, ponieważ
Boruc ostatnio nie imponuje... :/

Z bramkarzy bardzo lubię Kowalewskiego-choć nie wydaje mi się by postawili go w 1 składzie na MŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 20:01, paweusz napisał:

Z bramkarzy bardzo lubię Kowalewskiego-choć nie wydaje mi się by postawili go w 1 składzie na MŚ.

Tu nie ma co lubić, chodzi o to, żeby na mistrzostwach bramkarz nie zapomniał że jest bramkarzem a nie napastnikiem jak dzisiaj Boruc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh, coraz bardziej tęsknię za Zurawskim ;-)
A wyspiarze chyba nie do końca potrafią zapamiętać jego nazwisko:

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2006080173,00.html

Cieszy wysoka skutecznośc Zurawia, ale martwi ostatnio brak formy u Frankowskiego. łowca nie strzelił jeszcze ani jednego gola w barwach nowego zespołu. Mam nadzieję, że się przełamie i nie da Janasowi pretekstu przy pomijaniu go w kadrze... swoją drogą w najbliższym meczu trzeba sprawdzić wariant Zuraw-Smolarek w ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja sie bardzo ciesze ze wysokiej formy Zurawskiego - szkoda tylko Franka ale do mundialu jeszcze troche czasu wiec pewnie "złapie" forme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 21:46, Qurak napisał:

No ja sie bardzo ciesze ze wysokiej formy Zurawskiego - szkoda tylko Franka ale do mundialu
jeszcze troche czasu wiec pewnie "złapie" forme

Żurawski z Frankiem wspaniale się uzupełniają , gdyby w Anglii Franek grał z Żurawiem byli by postrachem ligi , jeszcze gdyby doszedł Szymkowiak to hoho . Na mundialu powinien Franek odzyskać skuteczność a jak się odblokuje to już się nie zatrzyma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tylko ciekawi, od kiedy to Brytyjczycy tak doskonale znają jezyk polski, zeby wiedzieć co też Boruc powiedział, ewentualnie żeby to przecytać w prasie (a jak przeczytali w Super Expressie czy innym Fakcie to wspólczuję im).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:27, Bambusek napisał:

A mnie tylko ciekawi, od kiedy to Brytyjczycy tak doskonale znają jezyk polski, zeby wiedzieć
co też Boruc powiedział, ewentualnie żeby to przecytać w prasie (a jak przeczytali w Super
Expressie czy innym Fakcie to wspólczuję im).


Jak to w mediach bywa, wszystko zależy od interpretacji. Boruc opowiadał o "leniu Hartsonie" i wyższości kibiców Legii nad tymi z Celticu na luźnym spotkaniu z kibicami w Warszawie, tak więc trzeba to traktować z dużym przymrużeniem oka. Dla wyspiarzy lepiej jednak wywołać sensację i naciągany skandal, który zwiększy nakłady prasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować