Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tak szczerze do bólu, to ani nie był to jakiś wielki mecz na Bułgarskiej, ani nawet doping uważam, że był lepszy na Widzewie, czy nawet Ruchu. Myślę, że Lech był lepszy niewiele, ale akurat o jedną bramkę - owszem. Legia mnie rozczarowała (nie żebym się tym specjalnie martwił ;) - bez Edsona boki nie chodziły (Kiełbowicz w ogóle grał?), a i Chinyama prawie niewidoczny. Nie mam zamiaru się specjalnie wyzłośliwiać, ale na razie jest tak, że z rywalami ze ścisłej czołówki Legia nie może sobie poradzić - zobaczymy jak będzie w Krakowie. U nas na plus gra obronna (zero z tyłu - kiedy to się ostatnio zdarzyło?), a indywidualnie chyba warto pochwalić Djurdjevicia, reszta naprawdę bez szału. Tak czy owak - pokonać Legię: bezcenne:) Tym bardziej, że strata to już tylko 4 punkty. Ale nie ma co się zachłystywać - wciąż oczekuję zimą kilku transferów do pierwszego składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 09:14, fataem napisał:

Piłka robi z ludzi alkoholików. xD

Jakich alkoholików?! Co Ty mówisz w ogóle :P
żartowałam rzecz jasna ;D

A tak na poważnie to Lech miał co świętować, w końcu to znienawidzona Legia. No i Wisła się cieszy bodaj potrójnie:
a) wygrana z Jagą (i znakomite zachowanie przyjezdnych)
b) porażkę Legii i w konsekwencji lidera :D
c) słaby wynik Cracovii

:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 17 mecz Barca - Atletico.
W magazynie Primera Division mówili, że mecz będzie na C+ Sport 2, a tymczasem w programie widzę, że jest Sevilla - Deportivo. Jeśli wiecie, który w końcu bedzie, to napiszcie, bo nie wiem, czy planować coś sobie na resztę dnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:42, Invin napisał:

W magazynie Primera Division mówili, że mecz będzie na C+ Sport 2, a tymczasem w programie
widzę, że jest Sevilla - Deportivo.

Motają się z tym strasznie. [oczywiście Canal+, co raczej nie jest ich winą] Teraz znowu w programie widnieje mecz Barca - Atletico.
Nie pozostaje chyba nic innego jak czekać do 17 i się przekonać, który mecz w końcu pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj wielki mecz na Anfield! Liverpool vs. Tottenham. Remisik na tym terenie to dobry wynik,ale i zwycięstwem bym nie pogardził ;) "The Reds" mają ostatnio mały spadek formy,trzeba to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:20, Badzi napisał:

Tak szczerze do bólu, to ani nie był to jakiś wielki mecz na Bułgarskiej, ani nawet doping
uważam, że był lepszy na Widzewie, czy nawet Ruchu.

Zaraz zaraz a o Wiśle zapomniałeś? :P doping był przedni :D Naprawdę! :)

Dnia 07.10.2007 o 11:20, Badzi napisał:

Legia mnie rozczarowała (nie żebym się tym specjalnie martwił

A kto się tu martwi slabszą formą Legii :P Ani Ty ani ja :D

Dnia 07.10.2007 o 11:20, Badzi napisał:

Nie mam zamiaru się specjalnie wyzłośliwiać, ale na razie jest tak, że z rywalami ze ścisłej
czołówki Legia nie może sobie poradzić - zobaczymy jak będzie w Krakowie.

U nas? Oczywiście wygramy :P a jakby inaczej xD

Dnia 07.10.2007 o 11:20, Badzi napisał:

Tak czy owak - pokonać Legię: bezcenne:)

Ot co :P Ciekawie będzie dopiero jak Wisła wygra z Legią. Powiedzmy, że pierwszą czwórkę stanowić będą Wisła, Legia, Lech i Korona. To wyjdzie na to, że z każdą z tych drużyn Legia przegra wyjazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jeśli sprawdzi się to co mówię i meczu nie będzie na C+2 to nie będzie go też w necie, chyba że na hiszpańskiej stacji. Ja wiem, że jest tu napisane na ilu to programach jest, ale ostatnim razem kiedy tak było i nie było transmisji na C+ to żadna z tych stacji ostatecznie nie puściła meczu. Jeśli mecz będzie to będzie na C+ i w necie, jeśli go nie będzie to nie będzie go nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:58, mała16 napisał:

Ot co :P Ciekawie będzie dopiero jak Wisła wygra z Legią. Powiedzmy, że pierwszą czwórkę stanowić
będą Wisła, Legia, Lech i Korona. To wyjdzie na to, że z każdą z tych drużyn Legia przegra wyjazdy :P


Wisła Legia Lech... to jest piękna czołówka, bez Zagłębia, bez Bełchatowa. Jeszcze zamiast tej Korony chciałbym Górnik Zabrze, który teraz zajmuje... 6 miejsce! Allianz chyba naprawdę pomógł porządnie Górnikowi i jeśli będzie to dalej dobrze realizowane to już w tym sezonie, a na przyszły w ogóle Górnik będzie ligowym... nie powiem "potęgą", ale zespołem klasującym się w czołówce, a za parę latek... kto wie, może powalczy o Mistrza Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,4552225.html

Bardzo cieszyłbym się z tego pomysłu. Co prawda byłyby mniejsze pieniądze, mniejsza oglądalność na świecie, ale ja cieszyłbym się. Dlaczego? Ponieważ to byłaby prawdziwa Liga Mistrzów, a nie Liga Bogatych. I nawet z chęcią obejrzałbym pojedynek Mistrza Rumumi z Mistrzem Czech dajmy na to. Wcale nie byłoby to jakieś... "gów... widowisko" za przeproszeniem.
A i rywalizacja na boiskach ligowych w Anglii, Włoszek czy Hiszpanii byłaby większa. Bo nie byłoby już "Ligi MIstrzów" na pocieszenie dla czwartej ekipy, czy dla vicemistrza, który walkę o mistrzostwo przegrał w ostatniej kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:34, Vaxinar napisał:

Wisła Legia Lech... to jest piękna czołówka, bez Zagłębia, bez Bełchatowa.

Taaa... ten poprzedni sezon to jakiś dziwny był ;/

Dnia 07.10.2007 o 15:34, Vaxinar napisał:

Jeszcze zamiast
tej Korony chciałbym Górnik Zabrze, który teraz zajmuje... 6 miejsce!

Ja chcę Górnika na wicemistrza xD A to 6 miejsce jest świetne, w życiu sie tak nie spodziewałam, tym bardziej, że pierwsze dwie kolejki (czy nawet 3) mieli w plecy. Oby tak dalej ;)

Dnia 07.10.2007 o 15:34, Vaxinar napisał:

ale zespołem klasującym
się w czołówce, a za parę latek... kto wie, może powalczy o Mistrza Polski.

Kto wie... do czołówki myślę, że się dokopią. Kto wie. Popracują w aspekcie stabilizacji formy (bo różnie to z nimi bywało ^^) i myślę, że mogą walczyć :P

WISŁA! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o tym już kilka dni temu :) Dla mnie jedno zdanie z tego newsa jest kluczowe:

"18 klubów europejskich, zrzeszonych w grupie G-14, oficjalnie nie uznawanej przez UEFA i FIFA, już ogłosiło swój sprzeciw wobec planów szefa UEFA."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dzwonił do C+ w sprawie dzisiejszego meczu Barcelony.

Pani, która odebrała powiedziała, że ''mecz będzie, ale życia za to nie da''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:50, mała16 napisał:

Kto wie... do czołówki myślę, że się dokopią. Kto wie. Popracują w aspekcie stabilizacji formy
(bo różnie to z nimi bywało ^^) i myślę, że mogą walczyć :P


No i nie łudźmi się, aby walczyć o Mistrza Polski będą musieli "troszkę" kasy na transfery sypnąć. I trenera chyba zmienić, Wieczorek nie jest zły, ale jednak... Nie widzę go w roli trenera Mistrzów Polski.
To samo ze Skorżą, niby ma wyniki i Wisła gra bajecznie, ale... wolałbym Smudę czy Lenczyka.

---> mikal15
Ale co oni zrobią jak się EUFA uprze na swoim? Odmówią występu w LM? Jakoś wątpię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:00, Vaxinar napisał:

To samo ze Skorżą, niby ma wyniki i Wisła gra bajecznie, ale... wolałbym Smudę czy Lenczyka.

Ja Smudę tak. Ale u mnie wynika to z tego, że nie mam najmniejszej sympatii dla Skorży. Nawet mimo wyników. Nawet mimo tego wczorajszego 5-0. Szanuję go, ale to wszystko. Choć faktem jest, ze robotę wielką wykonał.
To nie jest to samo co sentyment np. do Smudy czy tego nieszczęsnego Petrescu xD

A co do Górnika to wiem, że na Mistrza to będzie trzeba poczekać, ale nie ma co sie łudzić - to nie jest już ogórek do rozdawania punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:00, Vaxinar napisał:

Ale co oni zrobią jak się EUFA uprze na swoim? Odmówią występu w LM? Jakoś wątpię. :)


Jakieś 10 lat temu, kiedy LM była faktycznie Ligą Mistrzów były te same problemy grupą G-14. Sami chcieli stworzyć swoją własną ligę najlepszych zespołów europejskich, odmawiając tym samym udziału w Champions League. Dopięli wtedy swego i mamy teraz Ligę Wicemistrzów, trzecich zespołów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 16:11, Klimos napisał:

Jakieś 10 lat temu, kiedy LM była faktycznie Ligą Mistrzów były te same problemy grupą
G-14. Sami chcieli stworzyć swoją własną ligę najlepszych zespołów europejskich, odmawiając
tym samym udziału w Champions League. Dopięli wtedy swego i mamy teraz Ligę Wicemistrzów, trzecich
zespołów itd.


A nie można iść na kompromis? Niechby już nie było tak, że z każdego kraju Mistrz od razu wchodzi, ale niech będzie np tak, że w Anglii i Hiszpanii wchodzi Mistrz i vice. A w naszej Polsce po prostu Mistrz.
Jakiś "złoty środek" musi istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować