Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 11:27, Bambusek napisał:

A mnie tylko ciekawi, od kiedy to Brytyjczycy tak doskonale znają jezyk polski, zeby wiedzieć
co też Boruc powiedział, ewentualnie żeby to przecytać w prasie (a jak przeczytali w Super
Expressie czy innym Fakcie to wspólczuję im).


Wydaje mi się, że po prostu chcą go pogrążyć aby w Celticu bronił reprezentant młodzieżówki Szkockiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, aferę robicie od razu. Po prostu Boruc na za długi język i nie powinien w ten sposób udzielać wywiadów. Musi przeprosić, bo zachował się jak palant. Trzeba to przyznać.
"Reprezentant młodzieżówki szkockiej"? Że niby kto? Daj spokój. Wątpię żeby Celtic stać było na ryzykowne eksperymenty ze zmianą bramkarza w trakcie sezonu. W sumie Boruc jest świetnym bramkarzem. Tylko musi przestać myślec o sobie jak o gwieździe. Niejeden polski piłkarz już tak robił i zawsze kończyło się tak samo - dołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:28, Bambusek napisał:

Nikt nie robi afery. Ja się tylko zastanawiam, skąd oni tak dobrze znają język polski, żeby czytać naszą prasę.


Jest coś takiego jak przedruki artykułów z prasy zagranicznej. Artykuły są tłumaczona na dany język i drukowane w prasie lokalnej. A z jakich gazet biorą artykuły to juz Bóg raczy wiedzieć. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby się nasza telewizja wreszcie dogadała w sprawie praw do transmisji? Wygląda na to, że tak. Wprawdzie TVP ma pokazać połowę meczów, ale w normalnym paśmie. Mam nadzieję, że juz możemy spokojnie czekać na mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dogadał to się Polsat. Nasza telewizja (TVP) zgarnie resztki ze stołu na którym ucztuje Polsat. Odkupi po prostu część praw do transmisji od Polsatu, ale jedynie meczy naszej reprezentacji. Nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:10, paweusz napisał:

Dowiedziałem się , że Austria W. chce się pozbyć S.Mili(wyporzyczyć)-niby dlatego, żeby mógł
walczyć o miejsce na MŚ2006.
Nie grał on w 1 składzie Austrii W. od 9.11.2005-na pewno chodzi im o jego dobro :)

Problemem dla nich może być to że właścicielem karty jest dalej Drzymała . W tym tygodniu wyszło na jaw że Mila został wypożyczony a nie sprzedany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle raz na jakiś czas mogę tu zajrzeć i nadrobić zaległości ;)

No więc po pierwsze - koncert w wykonaniu Żurawskiego. W 100% przyłączam się do gratulacji za ostatni jego występ w lidze - 4 bramki i 2 asysty, może i liga szkocka nie jest zbyt wymagająca ale to wyczyn nie lada. Ostatnim, który strzelił 4 bramki dla Celtiku był ... Darek Dziekanowski :) A jeszcze co do meczu Celticu to po bramce Maloneya (asysta Maciek) aż przysiadłem - żadkiej urody brameczka.

Krótka informacja - Szymkowiak znów strzela !!!

Info krótkie nr. 2 - Franek nadal na zero :(

Nieco dłuższe info :) Liga Mistrzów znów wraca. No na reszcie bo już nie wiedziałem co ze sobą zrobić a oglądanie "wyczynów" polaków w Turynie nie sprawiało mi zbyt wiele przyjemności (poza konkursem drużynowym skoczków). Wracając do LM to już dawno nie było tak ciekawych (puki co na papierze) par 1/8 finału. Aż człowiek żałuje, że nie może obejrzeć wszystkiego na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 13:06, Da Ghost napisał:

No więc po pierwsze - koncert w wykonaniu Żurawskiego. W 100% przyłączam się do gratulacji
za ostatni jego występ w lidze - 4 bramki i 2 asysty, może i liga szkocka nie jest zbyt wymagająca
ale to wyczyn nie lada.


Wszystko mu wychodzilo w tym meczu. Najbardziej podobal mi sie drugi gol i silny, precyzyjny strzal w gorny, "dlugi" rog. Kibice Celtiku zaczynaja Zurawskiego porownywac do "Henke", czyli Henrika Larssona, tyle ze on gral tam 6 lat (ale tez z siodemka). Niezle zagral tez Boruc, tyle ze zawalil bramke... (ale w drugiej polowie obronil kilka groznych strzalow). Boruc w ogole broni niezle przez wiekszosc czasu, a potem popelnia glupi blad i pada bramka.

Dnia 21.02.2006 o 13:06, Da Ghost napisał:

Ostatnim, który strzelił 4 bramki dla Celtiku był ... Darek Dziekanowski
:) A jeszcze co do meczu Celticu to po bramce Maloneya (asysta Maciek) aż przysiadłem - żadkiej
urody brameczka.


Maloney robi na mnie najlepsze wrazenie z calej druzyny Celtiku (ogladalem w tym sezonie chyba ze 3 mecze) i nie chodzi tu tylko o niedzielny strzal, ale o podania i dobre "ustawianie sie" na boisku. A jesli chodzi o bramke, to skojarzyla mi sie z golem Zidane''a z finalu LM z Bayerem w 2002 r.

http://video.google.com/videoplay?docid=6968043898602215879&q=zidane

(swoja droga, komentator chyba kiedys umrze na posterunku :)

Dnia 21.02.2006 o 13:06, Da Ghost napisał:

Nieco dłuższe info :) Liga Mistrzów znów wraca. No na reszcie bo już nie wiedziałem co ze sobą
zrobić a oglądanie "wyczynów" polaków w Turynie nie sprawiało mi zbyt wiele przyjemności (poza
konkursem drużynowym skoczków). Wracając do LM to już dawno nie było tak ciekawych (puki co
na papierze) par 1/8 finału. Aż człowiek żałuje, że nie może obejrzeć wszystkiego na raz.


Dzisiaj licze na Real, a w meczu Bayern-Milan niech wygra lepszy (obie druzyny lubie). Jutro mysle, ze Chelsea po raz drugi udowodni swoja wyzszosc nad Barçelona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów powraca! :)

Dzisiaj na pierwszy plan bez wątpienia wysuwa się spotkanie Real - Arsenal. Paradoksalnie królewscy chyba pierwszy raz od bardzo dawna są poważnymi faworytami w konfrontacji w LM :) Nie chodzi nawet o samą zwyżkę ich formy, co raczej niespecjalny sezon w wykonaniu Arsenalu i ich odwieczne kłopoty w Champions League.

Z innych spotkań - tradycyjnie nastawiony antywłosko życzę Bayernowi wyeliminowania Milanu :) To mówię ja, sympatyk Borussi D. :P

Dudek zapewne posiedzi na ławce (szkoda, że nie udał mu się wcześniejszy transfer do Portugalii), a w meczu OL-PSV szykuje się rewanż za ostatni ćwierćfinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:01, Danio X napisał:

Ja mam nadzieję, że Benfica wygra z Liverpoolem najlepiej 6:0 (bo Dudek nie będzie stał).


Wygrała 1-0, ale Reina przy bramce nie miał raczej nic do powiedzenia, zawaliła obrona.
Co innego mecz PSV-OL, gdzie po koszmarnym błędzie bramkarza gospodarzy Francuzi wygrali 1-0.
Szlagier Real-Arsenal zakończył się dość nieoczekiwanie wygraną gości. Zwycięskiego gola zdobył na początku drugiej połowy po genialnej indywidualnej akcji Henry, który kolejny raz pokazał, ile znaczy dla Arsenalu. Z drugiej strony miał być odnowiony Real, a była stara bieda i bezradność.
W ostatnim meczu Bayern zremisował z Milanem 1-1 po kapitalnej bramce Ballacka i mocno kontrowersyjnym karnym dla włochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy artykuł z "Metra"

Ptasia grypa zagrozi mundialowi?
Tak w skrócie.
Jakiś koleś z ministerstwa rolnictwa w niemczech, zarządał odwołania Mistrzostw Świata, z powodu ptasiej grypy
Chyba nie wie co mówi. Teraz odwołać mistrzostwa? Za pięć dwunasta?

Nawet nie stram się sobie wyobrazić co by się stało gdyby naprawdę odwołali WM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę żeby odwołali Mundial. Tego jeszcze w historii chyba nie było. Poza tym to za duża kasa, żeby zawracać sobie głowę chorobą, którą można się zarazić tylko jedząc surowe mięso albo całując się z języczkiem z kaczkami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 01:01, .Darnok napisał:

W ostatnim meczu Bayern zremisował z Milanem 1-1 po kapitalnej bramce Ballacka i mocno kontrowersyjnym
karnym dla włochów.

Zasada jest prosta , dotykasz ręką piłki w polu karnym jako obrońca i jest karny ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 12:14, HumanGhost napisał:

Nie wierzę żeby odwołali Mundial. Tego jeszcze w historii chyba nie było. Poza tym to za duża
kasa, żeby zawracać sobie głowę chorobą, którą można się zarazić tylko jedząc surowe mięso
albo całując się z języczkiem z kaczkami. ;-)


Mam podobne zdanie, ale zawsze się znajdzie kilku oszołomów którzy twierdzą inaczej.
Zastanawiam się ila kasy by byli w plecy gdyby naprawde odwołali mundial.
Setki milonów czy miliardy euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Białkowski jest kontuzjowany do końca sezonu. Miałem nadzieję, iż się wylansuje i w następnym sezonie zagra w dobrym klubie Premiership.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca wygrała z Chelsea 2-1 i to całkowicie zasłużenie!!!
Każdego, kto twierdzi inaczej wyzywam na ubitą ziemię :D
2-1, a poza tym sędzia bał się podyktować dwa karne dla Barcy. Najpierw ewidentne zagranie ręką, a potem Terry najpierw powalił Messiego, a potem oburącz (sic!!!) złapał piłkę. To jak widać za mało, aby podyktować wapno przeciwko Mourinho...
I tak Barca awansuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować