Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2006 o 22:48, walgierz napisał:

Barca wygrała z Chelsea 2-1 i to całkowicie zasłużenie!!!


Niestety przegrała. Chelsea powinna wygrać. Nie po to obstawiłem kolejny raz w totomixie ;)

Dnia 22.02.2006 o 22:48, walgierz napisał:

Każdego, kto twierdzi inaczej wyzywam na ubitą ziemię :D


Możesz mnie wyzwać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty!!! Barca wygrała jak najbardziej zasłużenie. Trzeba było postawić na Barce :D
Chelsea samo się pogrążyło głupimi faulami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Messi to jest stara k....a! Biedaczek pojedzie do szpitala na 6 miesięcy. Trzeba pocieszyć jego rodzine!
Gdyby taki "faul" był na wyspach to by sędzia nawet nie wyją gwizdka!
A jeszcze jak ludzie piszą że powinny być 2 karne dla Barcy to mi sie chce rzygać!
Sercem zawsze za MU, ale dzisiaj byłem za rywalem Manchesteru z ligi. Wielcy "kibice od zawsze" Barcy! Lubią ja dlategon że ostatnio wygrywa! Za 2 lata będzie wygrywać kto innyt to co? Znowu zmiana ulubionego klubu?
Nie wiem czy sie zgadzacie czy nie ale wiem jedno. Ulżyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:06, ThoruS napisał:

Messi to jest stara k....a! Biedaczek pojedzie do szpitala na 6 miesięcy. Trzeba pocieszyć jego rodzine!

I pewnie jeszcze myślisz, że masz pojęcie o piłce... Żal mi Ciebie...

Dnia 22.02.2006 o 23:06, ThoruS napisał:

Gdyby taki "faul" był na wyspach to by sędzia nawet nie wyją gwizdka!

Obejrzyj powtórki, tym razem z otwartymi oczami...

Dnia 22.02.2006 o 23:06, ThoruS napisał:

A jeszcze jak ludzie piszą że powinny być 2 karne dla Barcy to mi sie chce rzygać!

To co wyżej. Ewentualnie ulżyj sobie, bo coś Ci zaszkodziło...

Dnia 22.02.2006 o 23:06, ThoruS napisał:

Wielcy "kibice od zawsze" Barcy! Lubią ja dlategon że ostatnio wygrywa! Za 2 lata będzie wygrywać kto innyt to co? Znowu zmiana ulubionego klubu? Nie wiem czy sie zgadzacie czy nie ale wiem jedno. Ulżyło mi.

Barcelonie kibicuję od 16 lat. Kibicowałem im kiedy byli wielcy i kiedy byli w dołku. Kibicowałem im wtedy kiedy Ty mówiłeś na chleb "bep", a na muchy "tapty"...
A Chelsea to najbardziej przereklamowana drużyna jaką znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:06, ThoruS napisał:

Wielcy "kibice od zawsze" Barcy! Lubią ja dlategon że ostatnio wygrywa! Za 2 lata będzie wygrywać kto innyt > to co? Znowu zmiana ulubionego klubu?
Nie wiem czy sie zgadzacie czy nie ale wiem jedno. Ulżyło mi.


Tobie się coś chyba pomyliło. Czym byłaby Chelsea gdyby nie Abramowicz, który kupił najlepszych piłkarzy i trenera. Nagle wszyscy jej kibicują a 4 lata wcześniej to by nawet nie wiedzieli co to za klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcaaaa :D
Mourihno pewnie znowu zwali na sędziego :P
Prawda jest taka, że katalończycy mogli wygrać znacznie wyżej i niech Chelsea sie cieszy, że skończyło sie tylko na 1-2.

Visca el Barca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:12, walgierz napisał:

I pewnie jeszcze myślisz, że masz pojęcie o piłce... Żal mi Ciebie...


Wg. ciebie był faul na czerwień? ok. O! św. mikołaj przyleciał!

Dnia 22.02.2006 o 23:12, walgierz napisał:

Obejrzyj powtórki, tym razem z otwartymi oczami...


Dziękuje, obejżałem. A teraz ty obejrzyj sobie mecz np. MU - Arsenal. I co?

Dnia 22.02.2006 o 23:12, walgierz napisał:

Barcelonie kibicuję od 16 lat. Kibicowałem im kiedy byli wielcy i kiedy byli w dołku.


Teraz tak wszyscy mówią. Nie twierdze że oszukujesz, ale ile widzisz ludzi którzy mówią że są kibicami Barcy od lat 40. a są nimi od roku? Ja na każdym kroku.

Dnia 22.02.2006 o 23:12, walgierz napisał:

A Chelsea to najbardziej przereklamowana drużyna jaką znam.


Ja nie lubie Chelsea, ale niby jak zdobyli 2 razy mistrza Anglii (mówi 2 razy bo tego mają w kieszeni) i wyeleminowali barce rok temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:54, ThoruS napisał:

Teraz tak wszyscy mówią. Nie twierdze że oszukujesz, ale ile widzisz ludzi którzy mówią że są kibicami Barcy od lat 40. a są nimi od roku? Ja na każdym kroku.

A co w tym złego, że kibicom podoba się futbol, jaki gra Barca? Katalończycy grają obecnie najpiękniej. Zacznie grać MU, to będę się nim zachwycał. Ale sercem zawsze będę za Barcą...

Dnia 22.02.2006 o 23:54, ThoruS napisał:

Ja nie lubie Chelsea, ale niby jak zdobyli 2 razy mistrza Anglii (mówi 2 razy bo tego mają w kieszeni) i wyeleminowali barce rok temu?

Sam przyznasz, że liga angielska ostatnio trochę poziom zaniżyła. A przynajmniej MU loty obniżył. Aresenal też nie błyszczał. Chelsea to twór osiągnięty za gigantyczne pieniądze. Grają straszliwy dla oka futbal, ale czasem skuteczny. Jestem pewien, że gbyby grali w lidze włoskiej, albo hiszpańskiej, to mistrza by nie zdobyli. Ale to moje zdanie. Ty masz prawo mieć inne.
I przepraszam, że tak na Ciebie wsiadłem. Mam nadzieję, że rozumiesz emocje :)
Nadal uważam, że Messi był brutalnie ścięty, a na czerwień Del Horno zasłużył już wcześniej. Co do karnych, to były dla mnie ewidentne. Pierwszym razem piłka szła w kierunku bramki, o drugiej sytuacji pisałem. Sędzia przestraszył się, że go Mourinho zlinczuje, ot, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:16, Jozeph napisał:

(...) Czym byłaby Chelsea gdyby nie Abramowicz, który kupił najlepszych
piłkarzy i trenera. Nagle wszyscy jej kibicują a 4 lata wcześniej to by nawet nie wiedzieli
co to za klub.


A ja do Chelsea miałem zawsze swego rodzaju sentyment, bo jakoś sie tak złożyło, że grałem nimi w Fife 2000 :) Jak grali tam Vialli (najpierw zawodnik, potem grający menadżer), Zola, Petrescu... jak zdobywali PZP w 1998... to były czasy ;-)

Abramowiczowy twór już jakoś niespecjalnie trawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Messi jest uzdolnionym piłkażem. Kto wie, może nawet bardzizej niż Rooney. Swoim zachowaniem pokazał że jest niestety profesjonalista. Upadł i leżał przez 2min tak jakby to zrobił każdy klasowy piłkarz. Tylko że to nie jest fajne. Nie wiem, może za dużo oglądam lige Angielską, ale ten faul zasłużył na żółtą a nie na czerwoną Del Horno.
Co do poziomu to z czystych statystyk Angielska została wybrana najsilniejszą. I jak to statystki - nie kłamią. Tylko że na 2 miejscu była francuska. Angielska jest napewno ligą najbardziej siłową. Hiszpańska - szybką i techniczną. Niemiecka jak to Niemiecka taktyczna. A Włoska z całym szacunkiem - najnudniejsza. Co komu bardziej odpowiada. Większość moich kolegów ogląda głównie hiszpańską, ja angielską.
Chelsea sięga po sukcesy dzięki pieniążkom Abramovicia, ale to jest piękny klub z przeszłością. Kiedyś bardzo lubiłem ten klub z Londynu. Chelsea z przed 5-6lat. Mieli naprawde fajną drużyne i jak obaj napastnicy byli w formie, to był to postrach ligi (Zola i Flo). Ale znów zatrumfowały pieniądze.
Arsenal gra bardzo słabo w lidze, ale w CL wygrało z Realem. Mimo to sądze że odpadną po meczu w Londynie z Królewskimi. Machester za to potrzebuje nowego trenera/managera. Sir Alex sią już porostu wypalił.
I jeszcze sorka dla wszystkich sympatyków Barcy ale wiecie... Emocje po meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca wygrała zasłużenie. Rozumiem niektórych z was, że jesteście fanami Chelsea. Ale dajcie spokój - przecież wygrana była zasłużona. To Barca strzeliła wszystkie gole. Powinien być karny po zagraniu ręką w polu karnym Chelsea, bo był ewidentny ruch ręką w stronę piłki. Niedowiarków odsyłam do okulisty lub ponownego obejrzenia powtórek. To samo tyczy się czerwonej kartki. Podejrzewam, że obrońca ujrzałby tylko żółtą gdyby nie ta szopka graczy Chelsea, którzy zagrali Bogu ducha winnych. To było żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 07:14, HumanGhost napisał:

To samo tyczy się czerwonej kartki.
Podejrzewam, że obrońca ujrzałby tylko żółtą gdyby nie ta szopka graczy Chelsea, którzy zagrali
Bogu ducha winnych. To było żałosne.

Wcześniej powinien już dostać żółtą kartkę i wtedy drógą żółtą więc w efekcie i tak by miał czerwoną , poza tym był to atak na zawodnika a nie na piłkę przy akcji ofensywnej więc tym bardziej kartka się należała . Nie nazwał bym tego nawet faulem tylko eliminacją przeciwnika a w piłce takie zagrania są niedopuszczalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 23:06, ThoruS napisał:

Messi to jest stara k....a! Biedaczek pojedzie do szpitala na 6 miesięcy. Trzeba pocieszyć
jego rodzine!
Gdyby taki "faul" był na wyspach to by sędzia nawet nie wyją gwizdka!


Chłopie przecież to był ewidentny rajd na Messiego, a nie na piłkę, który miał służyć tylko jednemu - żeby Messi gryzł trawę :P I moim zdaniem kartka czerwona jak najbardziej zasłużona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:17, Velociraptor napisał:

Chłopie przecież to był ewidentny rajd na Messiego, a nie na piłkę, który miał służyć tylko
jednemu - żeby Messi gryzł trawę :P I moim zdaniem kartka czerwona jak najbardziej zasłużona
:D


We Włoskiej złamali noge Tottiemu (nie ważne w jakich okolicznościach), a Angielskiej takie zagrania są na porządku dziennym. Za złamanie nogi Tottiemu gościu dostał tylko żółtą, a przecież Angielska jest dużo twardsza od Włoskiej. Chelsea poprostu sie przyzwyczaiła do tak ostrej gry. W Angli nikt o takie rzeczy nie płacze.\
I jeszcze po co Messi skoczył przed wejściem Del Horno? Żeby było bardziej efektownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:46, ThoruS napisał:

We Włoskiej złamali noge Tottiemu (nie ważne w jakich okolicznościach),

W Brazylii porywają piłkarzy lub ich rodziny , to też mamy naśladować ?? Tym bardziej że było to już drugie tak brutalne zagranie tego zawodnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:46, ThoruS napisał:

We Włoskiej złamali noge Tottiemu (nie ważne w jakich okolicznościach), a Angielskiej takie
zagrania są na porządku dziennym. Za złamanie nogi Tottiemu gościu dostał tylko żółtą, a przecież
Angielska jest dużo twardsza od Włoskiej. Chelsea poprostu sie przyzwyczaiła do tak ostrej
gry. W Angli nikt o takie rzeczy nie płacze.\
I jeszcze po co Messi skoczył przed wejściem Del Horno? Żeby było bardziej efektownie?


Przepisy są jasne i klarowne - celem walki zawodników jest piłka. W momencie, kiedy zawodnik zupełnie nie jest "łaciatą" zainteresowany a myśli tylko o tym, jak tu powalić przeciwnika to jest faul. A jeśli jest taka sytuacja jak wczoraj, że faul jest wyraźnie na korzyść drużyny faulującego to jest kartka. Gdyby oberońca Chelsea wtedy nie faulował, to Messi mialby czystą pozycję do dośrodkowania lub nawet mógłby w pole karne wbiec. Kartka była jak najbardziej słuszna. Fakt, że raczej żołta, ale 10 minut wcześniej ten sam obrońca wszedł w nogi Messiego i wtedy już powinien pierwszą zółtą zobaczeć. Tak czy siak w tym momencie by wyleciał, więc wychodzi na jedno. Jak Del Horno lubi tak grać to niech zmieni dyscyplinę - w Rugby nikt się go o takie zagranie nie czepnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wg. ciebie był faul na czerwień? ok. O! św. mikołaj przyleciał!

A wcześniejszy atak del Horno na Messiego wyprostowaną nogą w kolano ( udo ), którego sędzia nie zauważył nie był ? Zrozum, może nie był to faul na czerwień, ale atak na zawodnika a nie na piłkę jest nie dopuszczalny ! Również bym się wahał czy dać mu czerwoną kartkę, ale słusznie arbiter zinterpretował, że zawodnik nie chciał dojść do piłki tylko atakował zawodnika Barcy ! Oczywiście jako kibic Barcelony nie jestem obiektywny. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:21, Danio X napisał:

Drużyna Smolarka przegrałą ze słąbiutką Arminią, a Krzynówek szczelił gola.

Ale sam Smolarek zagrał przyzwoicie, chociaż bez łutu szczęścia. Miał kilka okazji, ale chyba żadnej stuprocentowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować