Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Czy ja wiem czy cud...Szkoci u siebie mogą zrobić wszystko :) I myślę, ze mają łatwiejsze zadanie niż Rosjanie, bo na Bliskim Wschodzie na pewno będzie gorrąco.

Aha i ja bym wolal, zeby Anglia nie weszla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:53, pretorianie napisał:

Jeżeli ktoś strzela 2 bramki w pierwszej połowie i nie traci ani jednej to ja nie wiem o czym
ty mówisz. Moim zdaniem taka drużyna ma dużo do powiedzenia. A mecz oglądałem od początku.


A moim zdanie, jeśli ktoś napiera na przeciwnika przez 15 minut, tak że tamten praktycznie się tylko ledwo broni, aż w końcu zdobywa bramkę po perfekcyjnej kontrze to takie prowadzenie nie jest zasłużone.
Niemcy nie poddali się nawet po drugiej bramce i dalej napierali. Trochę gorsza już druga połowa w ich wykonaniu.
Niemcy zagrali słabiej, mniej efektowniej niż zwykle, ale Czesi też nie zaslużyli na taką wygraną.
Jednak to tylko moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:17, mikal15 napisał:

Czy ja wiem czy cud...Szkoci u siebie mogą zrobić wszystko :)

Tylko, że grają z Włochami... i nie będzie łatwo... ;/

Dnia 18.10.2007 o 18:17, mikal15 napisał:

I myślę, ze mają łatwiejsze zadanie
niż Rosjanie, bo na Bliskim Wschodzie na pewno będzie gorrąco.

Ja myślę, że Rosji nie będzie łatwo, ale szanse mają spore...

Dnia 18.10.2007 o 18:17, mikal15 napisał:

Aha i ja bym wolal, zeby Anglia nie weszla ;D

Ja chce Anglię XD tak szczerze to in plus zaskoczyli mnie Chorwaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko, że grają z Włochami... i nie będzie łatwo... ;/
Hmm czy ja wiem? Szkoci zaatakują, wątpię żeby Włosi byli przyzwyczajeni do gry z kontry :) Jestem dobrej myśli (czyli że Italia nie awansuje :P)

>Ja myślę, że Rosji nie będzie łatwo, ale szanse mają spore...
Jakby grali u siebie to byłbym spokojny, ale tak to hmm...

>Ja chce Anglię XD
W sumie to jak sie zastanowic to lepiej zeby zagrali niz zeby odpoczywali po sezonie jak inni beda grac..ale walic racjonalne myslenie :P Rosja i Chorwacja do boju!

>tak szczerze to in plus zaskoczyli mnie Chorwaci...
Moze wracają piękne czasy z Mundialu 98? Boban, Suker...to było coś. Obok Holandii moja ulubiona reprezentacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:24, mikal15 napisał:

>Tylko, że grają z Włochami... i nie będzie łatwo... ;/
Hmm czy ja wiem? Szkoci zaatakują, wątpię żeby Włosi byli przyzwyczajeni do gry z kontry :)
Jestem dobrej myśli (czyli że Italia nie awansuje :P)

Szkoci skomplikowali sobie sytuację tą porażką z Gruzją,a szkoda,bo liczyłem,że wyrzucą za burtę mistrzów albo v-ce mistrzów Świata;) Ale u siebie mają szansę z Italią wygrać.

Dnia 18.10.2007 o 19:24, mikal15 napisał:

>Ja chce Anglię XD
W sumie to jak sie zastanowic to lepiej zeby zagrali niz zeby odpoczywali po sezonie jak inni
beda grac..ale walic racjonalne myslenie :P Rosja i Chorwacja do boju!

Ja liczę,że Anglia jednak awansuje,bo EURO bez nich by było dla mnie trochę...dziwne.;)

Dnia 18.10.2007 o 19:24, mikal15 napisał:

>tak szczerze to in plus zaskoczyli mnie Chorwaci...
Moze wracają piękne czasy z Mundialu 98? Boban, Suker...to było coś. Obok Holandii moja ulubiona
reprezentacja.

Mnie zaskoczyli Grecy,niby Mistrzowie Europy,ale wszyscy mówili o nich "drużyna jednego turnieju", a tu proszę już awansowali i kto wie może znów namieszają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza reprezentacja taki mecz zagrała z Portugalią. Nie graliśmy tak otwartej gry jak w meczu, który odbył się w Polsce. I nic nie mówiliśmy, ponieważ wiedzieliśmy (po meczu w Polsce, że Polaków stać na otwartą grę z Portugalią). Tak i tutaj Czesi zagrali taktycznie a nie na żywioł. Trzeba by było być niemądrym, żeby grać z Niemcami na ich terenie otwartą ofensywną piłkę. Więc jeśli ktoś mówi, że Czesi wygrali niezasłużenie musiałby moim zdaniem powiedzieć również, że Polacy niezasłużenie zremisowali z Portugalią z Lizbonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby Anglikom nie udało się awansować. Jeśli im sie to uda to skończy się pewnie na tym, że na ME(już zakładam, że awansujemy;)) pewnie na nich trafimy w grupie i znowu dostaniemy baty a to automatycznie zmniejszy nasze szanse na dalszy awans:| Nie chce już oglądać takiej powtórki z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:51, dave03 napisał:

Ja chciałbym żeby Anglikom nie udało się awansować. Jeśli im sie to uda to skończy się pewnie
na tym, że na ME(już zakładam, że awansujemy;)) pewnie na nich trafimy w grupie i znowu dostaniemy
baty a to automatycznie zmniejszy nasze szanse na dalszy awans:| Nie chce już oglądać takiej
powtórki z rozrywki.


Biorąc pod uwagę to, że reprezentacja Anglii na wyjeździe przegrała z Chorwacją, zremisowała z Izraelem a u siebie z Macedonią, to uważam, że Anglia pod wodzą McClarena wcale nie musi nam złoić skóry, skoro Chorwacja mogła z nimi wygrać to czy zespół, który zdobył 4 pkt. w dwumeczu z Potugalią nie może? Oczywiście, że może, choć oczywiście łatwiejszym rywalem byłaby Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 07:16, Adidas66 napisał:

> Ja chciałbym żeby Anglikom nie udało się awansować. Jeśli im sie to uda to skończy się
pewnie
> na tym, że na ME(już zakładam, że awansujemy;)) pewnie na nich trafimy w grupie i znowu
dostaniemy
> baty a to automatycznie zmniejszy nasze szanse na dalszy awans:| Nie chce już oglądać
takiej
> powtórki z rozrywki.


Biorąc pod uwagę to, że reprezentacja Anglii na wyjeździe przegrała z Chorwacją, zremisowała
z Izraelem a u siebie z Macedonią, to uważam, że Anglia, pod wodzą McClarena, wcale nie musi
nam złoić skóry, skoro Chorwacja mogła z nimi wygrać to czy zespół, który zdobył 4 pkt. w dwumeczu
z Potugalią nie może? Oczywiście, że może, choć oczywiście łatwiejszym rywalem byłaby Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosja ma o wiele trudniejsze zadanie niż Szkocja. Izrael słaby nie jest, natomiast Włosi grają aktualnie piach, do tego mecz na wyjeździe - spektakularna klęska gotowa ;P Natomiast w grupie E Anglia i Chorwacja to optymalny skład, ale tylko ze względu na mój sentyment do Anglików. Bo grają w tej chwili tak marnie, że głowa mała ;/ Wracając do grupy śmierci... szkoda, że Ukraina odpadła, bo byłoby ciekawiej ;P Bez wicemistrza i mistrza świata (kolejność wg mojego uznania xP) na EURO... poziom mógłby się jeszcze podnieść. Bo jak było na MŚ, kiedy Francja wywaliła za burtę Hiszpanię, a Włochy Australię - drużynę mistrzostw? Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:41, Be-Yacz napisał:

O prosze. Robben z Realu już się potłukł i będzie pauzował 1,5 miesiąca...

A na realmadrid.pl piszą o nim ''szklany''. Pamiętasz może naszą rozmowę na temat Robbena i Messiego? Ten pierwszy wg mnie kryształowy, innymi słowy szklany, ten drugi według ciebie łamaga. I co? Szklany już w tym sezonie więcej pauzuje niż gra, a łamaga jest najlepszym strzelcem ligi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 12:22, mikal15 napisał:

> O prosze. Robben z Realu już się potłukł i będzie pauzował 1,5 miesiąca...
A na realmadrid.pl piszą o nim ''szklany''. Pamiętasz może naszą rozmowę na temat Robbena i
Messiego? Ten pierwszy wg mnie kryształowy, innymi słowy szklany, ten drugi według ciebie łamaga.
I co? Szklany już w tym sezonie więcej pauzuje niż gra, a łamaga jest najlepszym strzelcem
ligi...

Łamaga też już się połamał niedawno i nie grał 2 tygodnie ;). Ojej, po kilku meczach Messi najlepszy strzelec ligi. No i co w związku? To znaczy, że się w tym sezonie nie połamie na kilka miesiączków?? Czy ja przeczyłem, że Robben jest szklany? Nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 14:43, Be-Yacz napisał:

No prosze. Kolejny raz R10 pokazuje jaki jest rozgwiazdorzony

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,4593500.html


Ale o Robinho też jest mowa,więc trochę marny argument ;) A na serio moglibyście przestać z kłótniami typu: Kto lepszy Barca czy Real,bo to już się nudne robi :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:00, mati285 napisał:

> No prosze. Kolejny raz R10 pokazuje jaki jest rozgwiazdorzony
>
> http://www.sport.pl/pilka/1,65082,4593500.html

Ale o Robinho też jest mowa,więc trochę marny argument ;) A na serio moglibyście przestać z
kłótniami typu: Kto lepszy Barca czy Real,bo to już się nudne robi :/...

KE?!??!!??! A co ma Robinho do Ronaldinho? Zresztą ja sam kiedyś pisałem, że Robinho ma zadatki na rozgwiazdorzenie ;).

walgierz - nie do starych nawyków, lecz przecież spierałem się o to z Mikalem, więc o co chodzi, że teraz zwracam mu uwage, że to jednak ja miałem racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować