Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 08:39, mati285 napisał:

Dla mnie liczy się dzisiaj tylko mecz Middlesbrough-Tottenham z którym wiążę wielkie nadzieje,gdyż
jest to debiut Juande Ramosa na ławce Spurs w Premiership. Wiem,że tydzień to za mało,by zobaczyć
pierwsze efekty jego pracy,ale liczę,że chłopaki się zmobilizują i pokażą nowemu trenerowi
na co ich stać i zagrają z wiarą we własne umiejętności,czego brakowało w ostatnich meczach.
Co do spotkania Arsenal-ManU to też nie mam nic przeciwko zwycięstwu Czerwonych Diabłów,bo
w końcu ile można patrzeć jak rywal zza miedzy święci triumfy :)

Według mnie to ,,Kogutom" brakowało po prostu szczęścia, a z Middlesbrough przegrać im zwyczajnie nie wypada, gdyż ,,Boro" dostają w tym sezonie baty od każdego, a jak już napisałem wyżej Tottenham przegrywa mecze, ale po dobrej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:18, walgierz napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248770,1634272,wiadomosc.html
No to mnie Antoś rozbawił...
(...)


Mnie najbardziej rozwalił ten fragment:
- Inną sprawą jest szacunek dla polskich trenerów. Doprowadziliśmy Polskę do trzeciego miejsca na świecie, bez ośrodka treningowego, z klepiskami zamiast boisk, w socjalistycznej rzeczywistości. Beenhakker pracował w Holandii, gdzie baza treningowa, liczba boisk i trenerów jest pewnie najwyższa w Europie.

I tutaj widać różnicę między Leo a resztą. On co chwilę mówi nam o potrzebie budowania nowych boisk, rozbudowywania [co ja mówię - chyba stworzenia!] infrastruktury, zaś "polska myśl szkoleniowa" dochodzi do wniosku, że skoro raz na takich boiskach udało im się coś osiągnąć, to widocznie tak już powinno pozostać, gdyż tylko w takich warunkach posługując się "polską myślą szkoleniową" można zdobyć sukces. Zenada, może przynajmniej za kilkanaście lat jak wpływ na "pms" będą mieli faktycznie tacy ludzie jak Skorża, Urban czy Michniewicz, to zacznie się myśleć bardziej otwarcie i perspektywicznie.

Nawiązując jeszcze pośrednio do Leo i jednocześnie wczorajszego meczu - proszę, tak się wszyscy pukali w czoło [ja również] jak powołanie dostał Zahorski. A teraz proszę - 3 kolejny mecz i znowu bramka, tym razem dwie. Nie mówię od razu, że to jakiś super-strzelec i będzie walczył o koronę, ale widać, że kopać piłkę potrafi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim meczach często decydujący jest atut własnego boiska, nie darzę sympatią ani antypatią żadnej z tych drużyn ale bezpieczniejszym typem tutaj jest Arsenal. Z drugiej strony drużyna Arsenalu jest młoda i może jej się zdarzyć nieoczekiwany spedek formy, tak więc wynik jest naprawdę sprawą otwartą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:01, mesiu59 napisał:

A dzisiaj Arsenal - ManU. Mi się wydaje, że będzie pogrom. Jakieś 4-0 dla Arsenalu


Naprawdę twoim zdaniem ManU tak zszedło na psy czy to Arsenal urósł w siłę? :) Tak serio to ja Manchesteru nigdy nie lubiłem bo małe drużyny rozwalali a z pożądnymi sobie nie radzili (choć grają tam same gwiazdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:35, Adidas66 napisał:

W takim meczach często decydujący jest atut własnego boiska, nie darzę sympatią ani antypatią
żadnej z tych drużyn ale bezpieczniejszym typem tutaj jest Arsenal. Z drugiej strony drużyna
Arsenalu jest młoda i może jej się zdarzyć nieoczekiwany spedek formy, tak więc wynik jest
naprawdę sprawą otwartą ;)


A w MU grają dziadki?! Średnia wieku w ostatnich ligowych meczach obu temaów:
Arsenal - 25 lat
ManU - 25,3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stereotyp oczywiście, przyjęło się, że Arsenal świetnie pracuje z jak to ludzie nazywają wychowankami i jest, a w Manchesterze to jest Scholes czy Giggs wiec musza byc stara druzyna :)

A wiecie skąd taki Eboue w Arsenalu? W Belgii jest taki klub, KSK Beveren. Grają w nim głównie piłkarze z WKS. Czemu? Dlatego, bo jednym z udziałowców jest niejaki Arsene Wenger :) W Beveren więc biorą kogo popadnie (w tym roku spadli z ligi) a Wenger bierze wystarczająco dobrych zawodników radzących sobie w Europie. Sprawa takich transferó była kiedyś głośna w FA oraz FIFA ale ostattecznie ucichła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:23, mikal15 napisał:

Stereotyp oczywiście, przyjęło się, że Arsenal świetnie pracuje z jak to ludzie nazywają wychowankami
i jest, a w Manchesterze to jest Scholes czy Giggs wiec musza byc stara druzyna :)


Racja. Jeszcze doszedłby Lehmann i średnia wieku prawie taka sama.

Dnia 03.11.2007 o 13:23, mikal15 napisał:

A wiecie skąd taki Eboue w Arsenalu? W Belgii jest taki klub, KSK Beveren. Grają w nim głównie
piłkarze z WKS. Czemu? Dlatego, bo jednym z udziałowców jest niejaki Arsene Wenger :) W Beveren
więc biorą kogo popadnie (w tym roku spadli z ligi) a Wenger bierze wystarczająco dobrych zawodników
radzących sobie w Europie. Sprawa takich transferó była kiedyś głośna w FA oraz FIFA ale ostattecznie
ucichła.


O tym nic nie wiedziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:23, mikal15 napisał:

A wiecie skąd taki Eboue w Arsenalu? W Belgii jest taki klub, KSK Beveren. Grają w nim głównie
piłkarze z WKS. Czemu? Dlatego, bo jednym z udziałowców jest niejaki Arsene Wenger :) W Beveren
więc biorą kogo popadnie (w tym roku spadli z ligi) a Wenger bierze wystarczająco dobrych zawodników
radzących sobie w Europie. Sprawa takich transferó była kiedyś głośna w FA oraz FIFA ale ostattecznie
ucichła.

Arsenal i Beveren to kluby partnerskie i na tym polega m.in. ta współpraca. Podobnie sprawa wygląda w przypadku ManU i Antwerpii,skąd ostatnio wrócił młody Simpson. Wiele klubów z Premiership ma swoje kluby partnerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:01, mesiu59 napisał:

A dzisiaj Arsenal - ManU. Mi się wydaje, że będzie pogrom. Jakieś 4-0 dla Arsenalu

W meczu Sevilli będzie 1-2 lub 2-2 ;)


Ja typuje Arsenal - ManU 1-1 i 2-0 dla Realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:46, misioo napisał:

> A dzisiaj Arsenal - ManU. Mi się wydaje, że będzie pogrom. Jakieś 4-0 dla Arsenalu
>
> W meczu Sevilli będzie 1-2 lub 2-2 ;)

Ja typuje Arsenal - ManU 1-1 i 2-0 dla Realu ;)

Nie przesadzałbym 2-0 dla Arseanlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy inne kluby Premiership też udzielają pożyczek bezzwrotnych tajemniczym firmom za 1,5 mln euro, a potem ta kasa trafia do klubu partnerskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że narazie w meczu Arsenal - ManU nie padł jeszcze żaden gol, to mecz jest bardzo ładny. Świetna atmosfera, zawodnicy z przeciwnych drużyn gratulują sobie dobrych zagrań, po prostu BOMBA. Oby każdy mecz był taki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze, Arsenal atakował i wydawało się, że zdobędzie gola
A tu w 46 minucie Ronaldo podaje do Rooneya i mamy 0:1
Oby ten wynik utrzmyał się do ostatniego gwizdka
Go go red devils :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj. Przepiękny mecz. Sporo goli (2-2), jak już wcześniej pisałem bardzo przyjemna atmosfera, CUDO ! W typowym, angielskim stylu Arsenal wyrównuje w końcówce (90 minuta). Oby jak najwięcej takich meczy !
PS. Dziś o 18:15 Korona gra na wyjeździe w Grodzisku. Będzie się działo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:47, kolektor napisał:

Ojojoj. Przepiękny mecz. Sporo goli (2-2), jak już wcześniej pisałem bardzo przyjemna atmosfera,
CUDO ! W typowym, angielskim stylu Arsenal wyrównuje w końcówce (90 minuta). Oby jak najwięcej
takich meczy !
PS. Dziś o 18:15 Korona gra na wyjeździe w Grodzisku. Będzie się działo !

A tam , działo. Polski liga prawie zawsze jest denna :D Korona rozgromi Grodzisk. Grodziszczanie nie maja formy , a na dodatek Korona bedzie chciala sie zrewanzowac ze przegrana w pucharze polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:49, Budep napisał:

A tam , działo. Polski liga prawie zawsze jest denna :D Korona rozgromi Grodzisk. Grodziszczanie
nie maja formy , a na dodatek Korona bedzie chciala sie zrewanzowac ze przegrana w pucharze
polski.

Nie rozumiesz że jak ktoś kocha dany klub to każdy mecz jest wielkim wydarzeniem, czy to liga hiszpańska czy polska ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:52, kolektor napisał:

> A tam , działo. Polski liga prawie zawsze jest denna :D Korona rozgromi Grodzisk. Grodziszczanie

> nie maja formy , a na dodatek Korona bedzie chciala sie zrewanzowac ze przegrana w pucharze

> polski.
Nie rozumiesz że jak ktoś kocha dany klub to każdy mecz jest wielkim wydarzeniem, czy to liga
hiszpańska czy polska ? :D



Taa.. ale polska liga i tak jest słaba. Na bank wygra Korona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:56, Budep napisał:

Taa.. ale polska liga i tak jest słaba. Na bank wygra Korona ;)

Ja też myślę że spokojnie powinna wygrać, ale z formą Korony nigdy nic nie wiadomo xD Jednak ja wierzę w Złocisto-Krwistych. W tym roku vice jest nasz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 0:0
Przewaga Bayernu ogromna, tak nie było nawet w wygranych meczach. Remis głównie dzięki doskonałemu bramkarzowi gości, ale...
Być może wyolbrzymiam, ale nie wiem czy nie szykuje się mini kryzys w stolicy Bawarii. To jest drugi mecz ligowy z rzędy, gdzie Bayern nie strzela gola, co prawda też nie traci, ale to żadna pociecha. Jak zwykle (mimo jednego kiksu) super występ Demichelisa, gość jest wybitny w każdym spotkaniu, stała forma. Ze Roberto też niezły mecz. Myślę, że Generał powinien w przyszłym spotkaniu wystawić Poldiego od 1 minuty bo kurde chłopak się stara, ale co ma zrobić jeśli wchodzi w 80 minucie? Tak to chyba nigdy nie strzeli, a dream team ataku Toni - Klose się zaciął lekko więc może jednak. Jak zwykle też dobrze grał Ribery, chociaż być może trochę za mało samolubnie... Brak mi tych jego rajdów i dryblingów z początku sezonu. Klose też nieraz mógłby huknąć spokojnie, a podaje, podaje...

Arsenal Londyn - Manchester United 2:2
Nie oglądałem meczu, jednak gol w 92 minucie... Eh, mogli wygrać... ;/

69 minuta i Wisła remisuje... Czyżby szykował się dla mnie średnio wesoły wekend? :/
GOOOOOL!!! :D Może jednak nie będzie tak źle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować