Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 17:21, Danio X napisał:

Drużyna Smolarka przegrałą ze słąbiutką Arminią, a Krzynówek szczelił gola.


No oglądałem też mecz Arminii z Borusią i muszę przyznać, że się ostatnio zawodzę oglądając grę piłkarzy z Dortmundu :| Po prostu ich gra jest przez większość meczu bardzo pasywna i dopiero odżywają pod koniec, kiedy przeważnie już starają się wyrównać. Arminia Bielefeld zasłużenie wygrała, odganiając pomału nadzieje Borusi na starty w europejskich pucharach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Wisłą w poniedziałek wreszcie pozyska tych Rumunów. Inaczej będzie ciężko, bez wzmocnień, w kolejnym sezonie grać o LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglia śmieje się z Beckhama
Pomocnik Realu Madryt przyznał się bowiem, że nie potrafi rozwiązywać zadań z matematyki swojego sześcioletniego syna Brooklyna.
"Jego zadania są czasem takie trudne - wyjaśnił Beckham. - Ja w szkole uczyłem się zupełnie innych rzeczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 14:57, Vaxinar napisał:

Chyba przesadziłeś, napewno sobie jaja robił. -_-" Skoro ten jego syn ma 6 lat to co ma tam
? Dodawanie ?

To jest publikacja spolszczona z brytyjskiej prasy. Jak najbardziej prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 14:58, paweusz napisał:

To jest publikacja spolszczona z brytyjskiej prasy. Jak najbardziej prawdziwa.


Heheh, chyba mnie nie zrozumiałeś, nie chodzi oto, że Brytajska czy Polska prasa, czy też to źródło, z któego to brałeś robiło sobie jaja, ale sam Beckham. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 15:03, paweusz napisał:

On udzielił wywiadu podczas pobytu w Londynie [mecz Arsenal-Real].


Aha no to cóż, nie mam słów. A co meczu to wyjaśniać nie musisz bo też kibicuje, może nie tak jak tutajsi Panowie, ale też. :) Wątek odwiedzam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 15:06, Vaxinar napisał:

> On udzielił wywiadu podczas pobytu w Londynie [mecz Arsenal-Real].

Aha no to cóż, nie mam słów. A co meczu to wyjaśniać nie musisz bo też kibicuje, może nie tak
jak tutajsi Panowie, ale też. :) Wątek odwiedzam również.

Gdyby to prasa sobie wymyśliła, to nie byłoby to śmieszne. Ale to jego słowa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mu zdobyło nareszcie jakiś puchar... Puchar ligi powędrował do Manchesteru po wygranym meczu 4-0 z Wigan (2Rooney, Cristiano, Saha).

Glory Glory Manchester United

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ niezłe spotkanie w Bundeslidze pomiędzy HSV a Stutgartem :D Niespodziewana przez wszystkich wygrana piłkarzy VFB 0-2 i tym samym bardzo kompromitująca postawa gospodarzy z Hamburga ... a przede wszystkim Van der Varta, który w ostatnich minutach meczu zagrywa piłkę do swojego bramkarza, tylko że ten pobiegł pod bramkę rywali by stworzyć przewagę w ostatniej szansie na wyrównanie :P Normalnie bardzo śmiesznie to wyglądało, a zarazem tragicznie ze strony tak doświadczonego holendra, bo oczywiście piłkę zprezentował Gomezowi, który gdyby nie dotykał piłki to by był bardzo ośmieszający samobój Van der Varta :P Ups ale zamieszałem, ale po prostu nie umiałem się powstrzymać od opisania tej dość nie typowej sytuacji ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to w Sarragosie popsi dali kibice - przez ich rasistowskei zachowanie Eto''o chciał opuścic boisko. Dopiero trener i koledzy go przekonali, żeby został. Może należało by Sarragossę wykopać z ligi tak 2-3 szczeble nizej, bo jak widać kary finansowe g... daja - już 600 euro klub płacić musiał, dokładnie z tego samego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 19:56, Bambusek napisał:

już 600 euro klub płacić
musiał, dokładnie z tego samego powodu.


JUŻ?
600euro to jest 1/10 tygodniówki piłkarza w Sarragosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj we Włoszech była "Czerwona niedziela" troszkę czerwonych kartek było. Najbardziej cieszę się, że wygrało Juve, lecz to był tylko outsider (?) ich ligi, ale każde zwycięstwo się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na onecie czytalem bardzo ciekawy i trafny komentarz a w zasadzie pytanie o barcelonie. "co jest potrzebne by barca wygrala mecz?" odpowiedz "czerwona kartka" a ostatnie statystyki meczowe to potwierdzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już po świętowaniu:) Moja Cudowna AS Roma:) Wygrała derby 2:0! I co? Ustanowiła rekord wszechczasów:) Najlepszy wynik w historii włoskiej serie A:) 11 Zwycięstw non-stop:) Szkoda tylko Kapitana (Totti).. Sporo będzie pauzować:) 4 Miejsce utrzymane:) Nie chcialem o tym pisać do czasu zakończenia meczu:) Bardzo się cieszę że wreście Roma podniosła się z dołka.. I gra świetnie.. Cassano może być wielkim talentem ale jak widać bez niego Roma to inny zespół..

Ps. Szkoda że wyrosłem z mojej bluzy Romy.. Kupiłem jak byłem "mniejszy" (czytaj młodszy) w rzymie i wyrosłem z niej.. Ale trzymam na pamiątkę i odganiam mole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 00:53, Indrid Cold napisał:

na onecie czytalem bardzo ciekawy i trafny komentarz a w zasadzie pytanie o barcelonie. "co
jest potrzebne by barca wygrala mecz?" odpowiedz "czerwona kartka" a ostatnie statystyki meczowe
to potwierdzaja...

Pozwole sobie nie zgodzić się z takim komentarzem , przecież Barcelona wygrywa większość meczy a czerwone kartki zdarzają się dość rzadko ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 00:53, Indrid Cold napisał:

na onecie czytalem bardzo ciekawy i trafny komentarz

Ciekawy i trafny komentarz na Onecie?
To zdanie to oksymoron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować