Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

A co ma powiedzieć? Mecz z Serbami nie jest dla nas ważny, odpuszczam najlepszym i bylebyśmy nie przegrali zbyt wysoko? To jest doskonała okazja, żeby zobaczyć jak przy wspaniałej zagranicznej publiczności spiszą się dublerzy. Można to potraktować po prostu jako mecz już nas przygotowujący do Euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:53, graczomaniak napisał:

Wiesz, kilka tygodni temu mówili, że Nesterlooy ma jedna bramke w lidze...
Z tych kilku meczy co widziałem to Casillas zawinił przy bramkach i w lidze i LM. Dobry jest
na przed polu, na linii już gorzej.
Tak jak mówie, Dudek nie dostaje szansy i jej zapewne już nie dostanie.
Buffon i Cech? Z pierwszym się zgodze, bo to dobry i doświadczony bramkarz. Natomiast Cech?
Jest dobry, ale nie jest tak doświadczony jak Buffon, Khan.

No i przez te kilka tygodni strzelil ich juz 5, a nie grał w każdym meczu. W zeszłym sezonie strzelil 25 bramek. A to był jego pierwszy sezon. Teraz strzela mniej, ale za to inni sie rozstrzelali (Raul, Robinho), wiec jakoś sie tego nie odczuwa.
Casillas. Nie wiem, czy oglądasz mecze Realu, ja przyznam się, że nie oglądam meczów Juventusu. Jeśli Buffon naprawdę jest lepszy od Casillasa, to bramka Juve powinna być zaklęta co najmniej od 3 sezonów. Wątpie, by Buffon tak dobrze chronił Juve od utraty gola, jak Casillas Real. Królewscy bez Casillasa przez te 3 sezony bez trofeum mogliby co najwyżej walczyc o Intertoto, i piszę to z pełną powagą. Ratował zespół w niemal każdym meczu, w tym sezonie wystarczyło zobaczyć mecz Realu z Getafe, gdzie Iker do spółki ze słupkami i poprzeczką uratował Realowi zwycięstwo. A strzałów było około 27. Ponadto należy pamiętać, że we Włoszech obrońcy i bramkarz są na okrągło wspomagani przez pomocników, a w lidze hiszpańskiej w większości przypadków obrona w wykonaniu pomocników kończy się na połowie boiska (Wyłączając oczywiście DM). Nie chcę zmyślać, ale IMO gdyby Buffona przenieść do ligi hiszpańskiej, już nie mówiono by o nim w takich superlatywach. Dla mnie (i tak milionów osób nie tylko kibicujących Realowi) od paru sezonów to Iker jest najlepszym bramkarzem na świecie i jak na razie utrzymuje ten status

P.S. Kurna, rozpisałem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:58, mesiu59 napisał:

> Po pierwsze, nie tylko Real walczy do upadłego, nie tylko Real strzela brami, ale każda
drużyna
> gra do końca i zawsze walczy o zwycięstwo. Fakt w Barcelonie ostatnimi czasy dochodziło
do
> sporów, ale jak widać to nei przeszkadza im w grze. Oczywiście nie da się z meczu na mecz
być
> skoncentrowanym na 100%, a tak jest w większości klubów, bo i LM i Liga i teraz reprezentacja.

> Nie mówie, że Real jest zły, ale po co im był Owen, Babtista, skoro się z nimi pożegnali?
OOOO. To gdzie gra Baptista, bo nie wiem :/. Skoro odszedł z Realu?
> Sprowadzili
> Van Nisterlooy''a, który praktycznie nie strzela bramek.
W tym sezonie 6 bramek, w poprzednim sezonie król strzelców La Liga i brakowało mu jednej bramki
do złotego buta. Wniosek? Nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej.
> Mają Dudka, a szmaty przepuszcza Casillas.
Casillas szmaty? ROTFL. W tym sezonie obok Robinho i Ramosa to najpewniejszy punkt drużyny.
Wniosek? Taki jak wyżej.
> nie chce mówić, że jest on słaby, ale Dudkowi nie dali szansy na zagranie meczu w lidze.
Gdyby
> potraktowali go jak Kuszczaka w MU, myslę, że mieliby kogo wystawić w składzie podczas
gdy
> Casillas jest w słabszej formie.
Casillas nie miewa słabszej formy ;].


Jesteś fanem Realu ?
Jak tak to nie ma o czym gadać. A to ze Real gra słabo to wszyscy poza fanami widza. Bufona uznają za najlepszego bo jest najlepszym bramkarzem na świecie i udowadnia to w każdym meczu poza tym ma ogromne doświadczenie. Drugi do najlepszych jest Van Der Sar ma doswiadczenie ale już nie jest tak sprawny jak Bufon. Podsumowywujac chciał bym powiedzieć ze Real ściąga stare [nie zawsze] gwiazdy i nikt nie powie mi ze tak nie jest a na dodatek te gwiazdy są bez formy i czasami ze słabymi drużynami w lidze strzelają bramy a jak przyjdzie do gry na wysokim poziomie to sie kończy amunicja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ratował Real w kilku krytycznych styuacjach, ale też nie obeszło mu się bez puszczenia szmat. No dajmy sobie powiedzieć, że puścił pare bramek.
Co do Buffona, to nie oglądam meczów Juve (jedynie skróty), ale był to i wciąż jest bardzo dobry bramkarz. Weźmy np. ostatnie MŚ, gdzie świetnie bronił karne i dlatego Włosi wygrali. Nie powiedziałem, że Buff jest lepszy od Casillasa, ale jest bardziej doświadczony.
Casillas ma czasem świetnew mecze, gdzie broni niczym Barthez za czasów gry w MU, a czasem potrafi zrobić koszmarny błąd. Z drugiej strony na pewno też tyczy się to obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:07, mikal15 napisał:

A co ma powiedzieć? Mecz z Serbami nie jest dla nas ważny, odpuszczam najlepszym i bylebyśmy
nie przegrali zbyt wysoko?

Jasne,że nie. ale zauważam pewną niekonsekwencję.

Dnia 19.11.2007 o 20:07, mikal15 napisał:

To jest doskonała okazja, żeby zobaczyć jak przy wspaniałej zagranicznej
publiczności spiszą się dublerzy. Można to potraktować po prostu jako mecz już nas przygotowujący
do Euro :)

Meczy przygotowujących i sprawdzaniów będzie jeszcze wiele,a to jest jeszcze mecz El. EURO 2008 i powinniśmy wystawić najsilnejszą jedenastkę,chociażby po to,by wygrać grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:13, mati285 napisał:

Meczy przygotowujących i sprawdzaniów będzie jeszcze wiele

Niedługo zgrupowanie, ale tylko dla graczy z polskiej ligi. Potem terminy Fifa, hmm nie wiem ze 4 licząc te na eliminacje? Uważasz, że to wystarczająco na znalezienie najlepiej dobrego srodkowego obroncy oraz (powtarzam sie znow ale trudno) przede wszystkim rozgrywajacego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:07, Erton napisał:

> Wiesz, kilka tygodni temu mówili, że Nesterlooy ma jedna bramke w lidze...
> Z tych kilku meczy co widziałem to Casillas zawinił przy bramkach i w lidze i LM. Dobry
jest
> na przed polu, na linii już gorzej.
> Tak jak mówie, Dudek nie dostaje szansy i jej zapewne już nie dostanie.
> Buffon i Cech? Z pierwszym się zgodze, bo to dobry i doświadczony bramkarz. Natomiast
Cech?
> Jest dobry, ale nie jest tak doświadczony jak Buffon, Khan.
No i przez te kilka tygodni strzelil ich juz 5, a nie grał w każdym meczu. W zeszłym sezonie
strzelil 25 bramek. A to był jego pierwszy sezon. Teraz strzela mniej, ale za to inni sie rozstrzelali
(Raul, Robinho), wiec jakoś sie tego nie odczuwa.
Casillas. Nie wiem, czy oglądasz mecze Realu, ja przyznam się, że nie oglądam meczów Juventusu.
Jeśli Buffon naprawdę jest lepszy od Casillasa, to bramka Juve powinna być zaklęta co najmniej
od 3 sezonów. Wątpie, by Buffon tak dobrze chronił Juve od utraty gola, jak Casillas Real.
Królewscy bez Casillasa przez te 3 sezony bez trofeum mogliby co najwyżej walczyc o Intertoto,
i piszę to z pełną powagą. Ratował zespół w niemal każdym meczu, w tym sezonie wystarczyło
zobaczyć mecz Realu z Getafe, gdzie Iker do spółki ze słupkami i poprzeczką uratował Realowi
zwycięstwo. A strzałów było około 27. Ponadto należy pamiętać, że we Włoszech obrońcy i bramkarz
są na okrągło wspomagani przez pomocników, a w lidze hiszpańskiej w większości przypadków obrona
w wykonaniu pomocników kończy się na połowie boiska (Wyłączając oczywiście DM). Nie chcę zmyślać,
ale IMO gdyby Buffona przenieść do ligi hiszpańskiej, już nie mówiono by o nim w takich superlatywach.
Dla mnie (i tak milionów osób nie tylko kibicujących Realowi) od paru sezonów to Iker jest
najlepszym bramkarzem na świecie i jak na razie utrzymuje ten status

P.S. Kurna, rozpisałem się :)

Rozumiem jeśli ratował by "Wielki" Real w pojedynku z M.U.F.C. w finale LM albo co najmniej w meczu z barca w lidze ale z Getafe... Co to wogule jest? [wiem ze to jest drużyna w lidze hiszpańskiej ]
Jakos nie widzę tego argumentu jako dowód na to ze Real jest najlepszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

Gdzie napisałem, że odszedł? Nie gra regularnie w I składzie, a miał być podporą druzyny w
tamtym sezonie...

"ale po co im był Owen, Babtista, skoro się z nimi pożegnali" ;)

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

LOL. I co mnie tamten sezon? Mówimy o tym, a sam widzisz jak jest. Wątpie, żeby do końca sezonu
strzelił 20 bramek i został królem.

Skoro w tym sezonie strzelił 6 bramek, a rozegrał chyba 10 meczów to średnia jest bardzo porządna.

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

Aha, jasne, za niektóre bramki powinni go odsunąć na kilka meczy.

Np.??

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

Tak samo jak Eto''o...

xD

Smieszysz mnie, bo czepiesz się najpewniejszych punktów drużyny. Jeszcze gdybyś miał jakieś, ale do np. Cannavaro, Metzeldera, Diarry, Gago, Pepe to OK, ale pozycja, klasa i forma piłkarzy których ty się czepiasz jest NIEPODWAŻALNA :).

"Luk15"

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

Jesteś fanem Realu ?

Całym sercem. SKRACAJ POSTY!!

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

Jak tak to nie ma o czym gadać. A to ze Real gra słabo to wszyscy poza fanami widza.

A to, że Real gra świetnie wiedzą wszyscy poza antyfanami ;].

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

uznają za najlepszego bo jest najlepszym bramkarzem na świecie i udowadnia to w każdym meczu
poza tym ma ogromne doświadczenie. Drugi do najlepszych jest Van Der Sar ma doswiadczenie ale
już nie jest tak sprawny jak Bufon.

Rzecz gustu.

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

[nie zawsze] gwiazdy i nikt nie powie mi ze tak nie jest a na dodatek te gwiazdy są bez formy

Niewiem czy wiesz, ale Real Madryt ma jedną z najniższych średnich wieku z drużyn występujących w Lidze Mistrzów. No bo przecież Robinho, Ramos, Casillas, Pepe, Gago, Marcelo, Higuain, Robben to dziadzie jakich mało. Kurde o czym ty mówisz, bo uwierzyć w to co czytam nie moge xD.

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

i czasami ze słabymi drużynami w lidze strzelają bramy a jak przyjdzie do gry na wysokim poziomie
to sie kończy amunicja...

Przykłady? Np. Valencia, drugie w tabeli Villareal ;) którym Real zaaplikował 5 brameczek ;] ;). Daaaa masz racje.

Dnia 19.11.2007 o 20:05, graczomaniak napisał:

Rozumiem jeśli ratował by "Wielki" Real w pojedynku z M.U.F.C. w finale LM albo co najmniej
w meczu z barca w lidze ale z Getafe... Co to wogule jest? [wiem ze to jest drużyna w lidze
hiszpańskiej ]
Jakos nie widzę tego argumentu jako dowód na to ze Real jest najlepszy .

Dla bramkarza nie ma znaczenia czy strzela Krystynka Ronaldo, czy Javi Garcia. Liczy się jakość strzału, a Iker wyjmował takie strzały, ze głowa mała ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:17, mesiu59 napisał:

> Gdzie napisałem, że odszedł? Nie gra regularnie w I składzie, a miał być podporą druzyny
w
> tamtym sezonie...
"ale po co im był Owen, Babtista, skoro się z nimi pożegnali" ;)

No właśnie. Pożegnali w sensie takim, że odsuneli ich od gry.

Dnia 19.11.2007 o 20:17, mesiu59 napisał:

> LOL. I co mnie tamten sezon? Mówimy o tym, a sam widzisz jak jest. Wątpie, żeby do końca
sezonu
> strzelił 20 bramek i został królem.
Skoro w tym sezonie strzelił 6 bramek, a rozegrał chyba 10 meczów to średnia jest bardzo porządna.

Więc jak sam widzisz też nie gra regularnie. A w MU był podstawowym napastnikiem.

Dnia 19.11.2007 o 20:17, mesiu59 napisał:

> Aha, jasne, za niektóre bramki powinni go odsunąć na kilka meczy.
Np. w LM mecze, nie pamietam z kim.
> Tak samo jak Eto''o...
xD

No niestety, ostatnio słbiutka forma :).

Dnia 19.11.2007 o 20:17, mesiu59 napisał:

Smieszysz mnie, bo czepiesz się najpewniejszych punktów drużyny. Jeszcze gdybyś miał jakieś,
ale do np. Cannavaro, Metzeldera, Diarry, Gago, Pepe to OK, ale pozycja, klasa i forma piłkarzy
których ty się czepiasz jest NIEPODWAŻALNA :).

A kogo się mam czepiać, jak nie Gwiazd?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:11, graczomaniak napisał:

Tak, ratował Real w kilku krytycznych styuacjach, ale też nie obeszło mu się bez puszczenia
szmat. No dajmy sobie powiedzieć, że puścił pare bramek.
Co do Buffona, to nie oglądam meczów Juve (jedynie skróty), ale był to i wciąż jest bardzo
dobry bramkarz. Weźmy np. ostatnie MŚ, gdzie świetnie bronił karne i dlatego Włosi wygrali.
Nie powiedziałem, że Buff jest lepszy od Casillasa, ale jest bardziej doświadczony.
Casillas ma czasem świetnew mecze, gdzie broni niczym Barthez za czasów gry w MU, a czasem
potrafi zrobić koszmarny błąd. Z drugiej strony na pewno też tyczy się to obrony.

W zeszłym sezonie oglądałem 3/4 meczów(/meczy- kurde nigdy nie wiem jak to sie pisze) i widziałem jego 3 szmaty. Raz wypuscil pilke po strzale, raz zle obliczyl odleglosc, a raz chyba nie zrozumial sie z obronca. To statystycznie puscil w sezonie 4 szmaty. W stosunku to ilości obronionych strzałów, niemal setek (wielokrotnie w relacjach live pojawiały się teksty typu "XXX wychodzi sam na sam z Casillasem..... Casillas nie daje mu najmniejszych szans") jest to naprawdę niewiele. Nie można porównywać tylko ilość szmat, trzeba sprawdzić ich liczbę w stosunku do strzałów obronionych. A pod tym względem Iker wyprzedza wszystkich o lata świetlne. Co z tego, że Buffon puścił dajmy na to 1 szmatę w ciągu sezonu, gdy łącznie strzałów było z 50. Casillas w pierwszych 6 kolejkach interweniował 35 razy.Że obrona w Realu jest słaba, to już temat na inną dyskusję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam,że tak. Inne reprezentacje będą miały,więcej czasu? Nie. Zresztą rozgrywający nam z nieba nie spadnie to musi być ktoś z zawodników ocierających sie o kadre lub wyróżniających w lidze,a do Euro,będzie wystarczająco dużo czasu,by kogoś znaleźć i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:20, graczomaniak napisał:

> "ale po co im był Owen, Babtista, skoro się z nimi pożegnali" ;)
No właśnie. Pożegnali w sensie takim, że odsuneli ich od gry.

Aha, to Owen jeszcze jest w Realu? Kurde, to faktycznie się tam marnuje i powinien odejść ;).

Dnia 19.11.2007 o 20:20, graczomaniak napisał:

Więc jak sam widzisz też nie gra regularnie. A w MU był podstawowym napastnikiem.

Więc jak sam widze, kolejny raz mówie, że nie masz pojęcia o czym mówisz. RvN jest podstawowym zawodnikiem, a opuścił 2 chyba mecze z powodu kontuzji drobnych.

Dnia 19.11.2007 o 20:20, graczomaniak napisał:

> Np. w LM mecze, nie pamietam z kim.
> > Tak samo jak Eto''o...
> xD
No niestety, ostatnio słbiutka forma :).

No od roku jest kontuzjowany, więc ciężko powiedzieć coś o jego formie.

Dnia 19.11.2007 o 20:20, graczomaniak napisał:

A kogo się mam czepiać, jak nie Gwiazd?:P

Aha, czyli czepiasz się gwiazd dla zasady. Żenada.

Ktoś mówił tutaj o braku dział w Realu Madryt. To jako ciekawostke powiem, że Real ma największą średnią strzelonych bramek w Europie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:23, graczomaniak napisał:

Wytłumacz to mesiowi :P.

Erton mi wytłumaczył, ze Iker jest świetny. Bo ja o tym nie wiedziałem. A tak wogóle, to Casillas póścił prawie najmniej bramek w lidze, a zaliczył najwięcej parad i kolejny raz potwierdza się to, że nie wiesz o czym mówisz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczegół, chodziło mi o Babtiste...

Eto''o tak jak mówie, słabsza forma, kontuzja.

Nie dla zasady. Dlatego, że nie warto czepiać się zawodników młodszych i mniej obeznanych z piłka na wyższym poziomie, oni się uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:27, mesiu59 napisał:

> Wytłumacz to mesiowi :P.
Erton mi wytłumaczył, ze Iker jest świetny. Bo ja o tym nie wiedziałem. A tak wogóle, to Casillas
póścił prawie najmniej bramek w lidze, a zaliczył najwięcej parad i kolejny raz potwierdza
się to, że nie wiesz o czym mówisz :).

Ale czy Ty nie rozumiesz, że my nie mówimy o ilości tylko jakości? Juz to napisałem kilka postów temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa mała jak sie patrzy na "szmaty" które wpadają do bramy gdy on stoi na linii...
Chciał bym zobaczyć pojedynek Realu z M.U.F.C ja wyczuwam 3:0 dla Man United ale kiedy sie spotkają tego nie wie nikt ;) Oby zaraz po grupach w LM od razu sie wyeliminuje słabe drużyny żeby nie zaniżać poziomu.[mówię o Realu]
Tak dla pocieszenia lepiej jak by MU wygrało z wami niż Rosenborg bo to by sie wszystkie "gwiazdki" załamały.
Ja już sie chyba zdradziłem komu kibicuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:31, graczomaniak napisał:

> > Wytłumacz to mesiowi :P.
> Erton mi wytłumaczył, ze Iker jest świetny. Bo ja o tym nie wiedziałem. A tak wogóle,
to Casillas
> póścił prawie najmniej bramek w lidze, a zaliczył najwięcej parad i kolejny raz potwierdza

> się to, że nie wiesz o czym mówisz :).
Ale czy Ty nie rozumiesz, że my nie mówimy o ilości tylko jakości? Juz to napisałem kilka postów
temu.

Masz racje statystyki podają tak jak fani Liverpoolu przypominają o swojej historii czyli 5 razy wygrana LM ale kogo to obchodzi co było kiedyś. MU wygrało z Bayernem przegrywając 1:0 w finale w 2 min ostanie dwie bramy każdy to chyba pamięta dla mnie to jest większy wyczyn niż remis 3:3 Liv z AC Milanem i potem karne. [mimo to co zrobił dudek ale to już co innego].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Głowa mała jak sie patrzy na "szmaty" które wpadają do bramy gdy on stoi na linii...

Czekam na KONKRETNE przykłady.

Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Chciał bym zobaczyć pojedynek Realu z M.U.F.C ja wyczuwam 3:0 dla Man United ale kiedy sie
spotkają tego nie wie nikt ;) Oby zaraz po grupach w LM od razu sie wyeliminuje słabe drużyny
żeby nie zaniżać poziomu.[mówię o Realu]
Tak dla pocieszenia lepiej jak by MU wygrało z wami niż Rosenborg bo to by sie wszystkie "gwiazdki"
załamały.
Ja już sie chyba zdradziłem komu kibicuje...

Gadanina młodego fana bla bla bla. Ja obstawiam 15-0 dla Real. jjjjeeee ale jestem fajny.

Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Masz racje statystyki podają tak jak fani Liverpoolu przypominają o swojej historii czyli 5
razy wygrana LM ale kogo to obchodzi co było kiedyś. MU wygrało z Bayernem przegrywając 1:0
w finale w 2 min ostanie dwie bramy każdy to chyba pamięta dla mnie to jest większy wyczyn
niż remis 3:3 Liv z AC Milanem i potem karne. [mimo to co zrobił dudek ale to już co innego].

I co teraz bedziesz się licytował?
Jedno jest pewne. Zaniżacie poziom dyskusji w tym temacie ;]. Puste oskarżenia, brak konkretów i argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Chciał bym zobaczyć pojedynek Realu z M.U.F.C ja wyczuwam 3:0 dla Man United ale kiedy sie
spotkają tego nie wie nikt ;)

Tak szczerze to ja nie wiem komu bym miała wtedy kibicować. Szczerze powiedziawszy - nie przepadam ani za jednymi ani za drugimi. Wolałabym jednak chyba ManU, ale TYLKO ze względu na to, że są z ligi angielskiej a wolę tą niż hiszpańską :D

Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Oby zaraz po grupach w LM od razu sie wyeliminuje słabe drużyny
żeby nie zaniżać poziomu.[mówię o Realu]

Ja tam nie wiem, czy jest słaby, ale też bym nie chciała żeby zaszli daleko :D nie lubie ich - prosta sprawa xD

Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Tak dla pocieszenia lepiej jak by MU wygrało z wami niż Rosenborg bo to by sie wszystkie "gwiazdki"
załamały.

Uważaj co mówisz - Rosenborg nie jest ogórkiem :D

Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Ja już sie chyba zdradziłem komu kibicuje...

Zdecydowanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować