Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 20:42, mesiu59 napisał:

> Głowa mała jak sie patrzy na "szmaty" które wpadają do bramy gdy on stoi na linii...
Czekam na KONKRETNE przykłady.

Mecze w LM w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:44, graczomaniak napisał:

> > Głowa mała jak sie patrzy na "szmaty" które wpadają do bramy gdy on stoi na linii...

> Czekam na KONKRETNE przykłady.
Mecze w LM w tym sezonie.

A czy ty znasz znaczenie słowa konkretne? Gdzie puścił szmate, w jakim meczu, która bramka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:42, mesiu59 napisał:

> Głowa mała jak sie patrzy na "szmaty" które wpadają do bramy gdy on stoi na linii...
Czekam na KONKRETNE przykłady.
> Chciał bym zobaczyć pojedynek Realu z M.U.F.C ja wyczuwam 3:0 dla Man United ale kiedy
sie
> spotkają tego nie wie nikt ;) Oby zaraz po grupach w LM od razu sie wyeliminuje słabe
drużyny
> żeby nie zaniżać poziomu.[mówię o Realu]
> Tak dla pocieszenia lepiej jak by MU wygrało z wami niż Rosenborg bo to by sie wszystkie
"gwiazdki"
> załamały.
> Ja już sie chyba zdradziłem komu kibicuje...
Gadanina młodego fana bla bla bla. Ja obstawiam 15-0 dla Real. jjjjeeee ale jestem fajny.
> Masz racje statystyki podają tak jak fani Liverpoolu przypominają o swojej historii czyli
5
> razy wygrana LM ale kogo to obchodzi co było kiedyś. MU wygrało z Bayernem przegrywając
1:0
> w finale w 2 min ostanie dwie bramy każdy to chyba pamięta dla mnie to jest większy wyczyn

> niż remis 3:3 Liv z AC Milanem i potem karne. [mimo to co zrobił dudek ale to już co innego].

I co teraz bedziesz się licytował?
Jedno jest pewne. Zaniżacie poziom dyskusji w tym temacie ;]. Puste oskarżenia, brak konkretów
i argumentów.

Twoje odpowiedzi nie wyglądają jak byś miał jakiś pomysł na odpowiedz wiec piszesz coś żeby tylko napisać.
Nie licytuje sie. Moja wypowiedz miała treść a nie "bla bla bla" takie jak od ciebie dostałem w odpowiedzi nie wnoszące nic do tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:47, mesiu59 napisał:

A czy ty znasz znaczenie słowa konkretne? Gdzie puścił szmate, w jakim meczu, która bramka.

Meczu nie pamiętam, wiem tyle, że w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:33, Luk15 napisał:

Głowa mała jak sie patrzy na "szmaty" które wpadają do bramy gdy on stoi na linii...
Chciał bym zobaczyć pojedynek Realu z M.U.F.C ja wyczuwam 3:0 dla Man United ale kiedy sie
spotkają tego nie wie nikt ;) Oby zaraz po grupach w LM od razu sie wyeliminuje słabe drużyny
żeby nie zaniżać poziomu.[mówię o Realu]
Tak dla pocieszenia lepiej jak by MU wygrało z wami niż Rosenborg bo to by sie wszystkie "gwiazdki"
załamały.
Ja już sie chyba zdradziłem komu kibicuje...

Tak, Casillas puszcza szmate za szmata, po prostu seriami, po 6 w każdym meczu, za do van der Sar... to jest dopiero bramkarz. Bóg futbolu, odpowiednik "Ostatniej Wieczerzy" w malarstwie. Gdy on wychodzi na boiskom, napastników przeciwnikom drżą lędźwia, a z niebios dobywa się głos "zaprawdę zaprawdę powiadam Wam, nie masz na świecie piłkarza, który pokona Edwina van der Sara." No chociaż trochę obiektywizmu ludzie. Jak już chcecie jeździć po Realu, to po Salgado, albo ostatnimi czasy po Diarre, a nie po człowieku, bez którego Real nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielskie Luton Town jest zdecydowane zatrzymać do końca sezonu wypożyczonego z Boltonu Wanderers polskiego obrońcę Jarosława Fojuta.
Reprezentant Polski do lat 20 został ponad dwa miesiące temu wypożyczony z klubu Premiership do grającego w League One (trzecia liga) Luton Town.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:49, graczomaniak napisał:

> A czy ty znasz znaczenie słowa konkretne? Gdzie puścił szmate, w jakim meczu, która bramka.

Meczu nie pamiętam, wiem tyle, że w LM.

Aha, czyli jest tak jak mówiłem. Puste oskarżenia i brak argumentów.

Luk15 - A co ty wniosłeś do dyskusji? Że Real to zbieranina i kupuje tylko stare gwiazdy? To i to jest bzdurą. A mówiąc, że nic nie wnsze do dyskusji kłamiesz w żywe oczy, bo ja w przeciwieństwie do ciebie w ostatnich 10 postach 5 razy podparłem się statystykami, czyli faktami i argumentami. Ty? Ani razu.
PS. Skracaj posty na które odpowiadasz.

Erton - święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to mesiu robi z tego dyskusje o Bóg wie czym. Ciągle sie upiera przy tym, że Real i jego zawodnicy to świętości, których nie powinno się dotykać...
Żal mi sierobi takiej rozmowy, bo ja jakoś nie jeżdze po nikim kto źle powie na Barce, nie czepiam się szczegółów i mówie otwarcie.

Real, Real i tylko Real....;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:54, graczomaniak napisał:

Problem w tym, że to mesiu robi z tego dyskusje o Bóg wie czym. Ciągle sie upiera przy tym,
że Real i jego zawodnicy to świętości, których nie powinno się dotykać...
Żal mi sierobi takiej rozmowy, bo ja jakoś nie jeżdze po nikim kto źle powie na Barce, nie
czepiam się szczegółów i mówie otwarcie.

Nie no, zawodnicy Realu to nie świętości (ale im niedaleko :)), ale też nigdzie mesiu nie napisał, że Real to same świętości. Czasem się tam z nim nie zgadzam, ale pisanie o Casillasie "tylko patrzec, jak puszcza szmaty" naprawdę zakrawa na bluźnierstwo. Gadać, że Salgado jest beznadziejny, że Diarra kosi przeciwników równo z murawą (jak przeciwnicy Gutiego), że Robben to człowiek- porcelana..... OK. Ale nie że Casillas jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:04, Erton napisał:

Nie no, zawodnicy Realu to nie świętości (ale im niedaleko :)), ale też nigdzie mesiu nie napisał,
że Real to same świętości. Czasem się tam z nim nie zgadzam, ale pisanie o Casillasie "tylko
patrzec, jak puszcza szmaty" naprawdę zakrawa na bluźnierstwo. Gadać, że Salgado jest beznadziejny,
że Diarra kosi przeciwników równo z murawą (jak przeciwnicy Gutiego), że Robben to człowiek-
porcelana..... OK. Ale nie że Casillas jest słaby.

Dokładnie jest tak jak mówisz. Krytykować Real i zawodników, prosze bardzo, ale w granicach rozsądku, bo mówienie, że Casillas puszcza szmaty, a RvN nie strzela bramek to poprostu bzdurki niemające nic wspólnego z prawdą.

graczomaniak - tak jak napisałem w poprzednich postach. Małe masz pojęcie o czym mówisz. Możesz się czepiać kogo chcesz, ale przynajmniej to uzasadnij. A twoje uzasadnienie wygląda tak. Casillas puszcza szmaty, nie pamiętam w których meczach i kiedy to było, ale puszcza. Czepiasz się graczy, któzy w tym sezonie spisują się doskonale, a to już jest dowód na to o czym mówie.
Aha, i dopiero po "rozmowie" z tobą i Lukiem15 doceniłem Mikala15 ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:08, mesiu59 napisał:

graczomaniak - tak jak napisałem w poprzednich postach. Małe masz pojęcie o czym mówisz. Możesz
się czepiać kogo chcesz, ale przynajmniej to uzasadnij. A twoje uzasadnienie wygląda tak. Casillas
puszcza szmaty, nie pamiętam w których meczach i kiedy to było, ale puszcza. Czepiasz się graczy,
któzy w tym sezonie spisują się doskonale, a to już jest dowód na to o czym mówie.

Nie gadaj, że nie wiem o czym mówie, bo wiem doskonale ^^. Ty zacząłeś się sprzeczać. Casillas ma momenty słabości, oglądnij sobie pare meczy w grupie w LM (jestem przekonany, że to te) i sam stwierdzisz, że to jego błędy zadecydowały o stracie bramki.
Co do RvN, jak na napastnika powinien strzelac tych bramek więcej, a reszta druzyny wiedząc, ze jest bardzo dobrym snajperem powinna grać pod niego, tak jak to było w Celticu gdy grał tam Hartson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:14, graczomaniak napisał:

Nie gadaj, że nie wiem o czym mówie, bo wiem doskonale ^^.

Co już nie raz doskonale udowodniłem za sprawa statystyk i faktów - nie wiesz ;).

Dnia 19.11.2007 o 21:14, graczomaniak napisał:

Ty zacząłeś się sprzeczać.

Fakt, ale ciężko się nie sprzeczać jak mówisz taką ciemnote ;].

Dnia 19.11.2007 o 21:14, graczomaniak napisał:

Casillas
ma momenty słabości, oglądnij sobie pare meczy w grupie w LM (jestem przekonany, że to te)

Oglądałem wszystkie mecze w lidze mistrzów Realu w tym sezonie, więc mów konkretnie o którą bramke chodzi, albo zamilknij na wieki xD.

Dnia 19.11.2007 o 21:14, graczomaniak napisał:

i sam stwierdzisz, że to jego błędy zadecydowały o stracie bramki.
Co do RvN, jak na napastnika powinien strzelac tych bramek więcej

To znaczy ile? 100 na sezon czy jeszcze więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg ^^.

Ty jako fan Realu, zakochany w nich po uszy i nie widzący poza nimi świata nie widzisz błedów, nie celnych podań, strzelonych bramek, szmat Casillasa. Ty po prostu zawzięcie uważasz, ze Real nie popełnia błedów i jest najlepszą druzyną jaką kiedykolwiek świat widział ^^.
Otóż nie. Bo to druzyna, do której nakupowano graczy, z których potem zrezygnowano i ich pożegnano.
Karygodne błedy obrony w paru meczach, błędy bramkarza. Nie wciskaj mi ciemnoty, że tak nie jest :).
Bo z Twojej gadki wynika, że Real zasadniczo nie powinien tracić bramek, ba, druzyna przeciwna nie powinna była oddać strzału na ich bramkę.
Co do RvN, jeśli chce zostać Królem Strzelców, to >20 bramek w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:24, graczomaniak napisał:

Ty jako fan Realu, zakochany w nich po uszy i nie widzący poza nimi świata nie widzisz błedów,

Ależ oczywiście, że widze i moge kilka wymienić, ale nie bede wymieniał błędów których nie ma, tak jak ty to robisz.

Dnia 19.11.2007 o 21:24, graczomaniak napisał:

nie celnych podań, strzelonych bramek, szmat Casillasa. Ty po prostu zawzięcie uważasz, ze
Real nie popełnia błedów i jest najlepszą druzyną jaką kiedykolwiek świat widział ^^.

Kolejna bzdura wynikająca z braku argumentów. Nic takiego nie mówiłem.

Dnia 19.11.2007 o 21:24, graczomaniak napisał:

Otóż nie. Bo to druzyna, do której nakupowano graczy, z których potem zrezygnowano i ich pożegnano.

To chyba normalne w dzisiejszym futbolu...

Dnia 19.11.2007 o 21:24, graczomaniak napisał:

Karygodne błedy obrony w paru meczach, błędy bramkarza. Nie wciskaj mi ciemnoty, że tak nie
jest :).

A czy ja zaprzeczyłem, że obrona nie popełnia błędów? Popełnia i to sporo. Ale Casillas w tym sezonie jest bezbłędny. Znów daje o sobie znać brak argumentów u ciebie bo wciskasz mi w usta słów których nie powiedziałem.

Dnia 19.11.2007 o 21:24, graczomaniak napisał:

Bo z Twojej gadki wynika, że Real zasadniczo nie powinien tracić bramek, ba, druzyna przeciwna
nie powinna była oddać strzału na ich bramkę.

Z jakiej gadki? Może przytoczysz tą gadke z której tak wynika?

Dnia 19.11.2007 o 21:24, graczomaniak napisał:

Co do RvN, jeśli chce zostać Królem Strzelców, to >20 bramek w sezonie.

No to zaręczam cię, że jeśli nie złapie jakiejś poważniejszej kontuzji, to te 20 bramek strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sevilla - Real
http://www.youtube.com/watch?v=NVMN4rfT2NU

Pierwsza bramka - beznadziejne zagranie obroncy i piękna bramka dla Sevilli
Druga bramka - Co robią obrońcy? Puszczają chłopa samego, 2:0

>To chyba normalne w dzisiejszym futbolu...
Nie, nienormalne, znajdź mi inny klub, który tak postepuje z zawodnikami.
>Z jakiej gadki? Może przytoczysz tą gadke z której tak wynika?
Ogólnie.
>Ależ oczywiście, że widze i moge kilka wymienić, ale nie bede wymieniał błędów których nie ma, tak jak ty to robisz.
To są czy ich nie ma?

>> Real nie popełnia błedów i jest najlepszą druzyną jaką kiedykolwiek świat widział ^^. Kolejna bzdura wynikająca z braku argumentów.
A jakie Ci trzeba argumenty? To wszystko wywnioskowane z Twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mają np. Niemcy już w ostatnim meczu to zrobili :)

Reszta :P
Widze, ze gadacie o Casillasie i jego bledach...od sierpnia:
http://www.youtube.com/watch?v=aHzyTP5PulA&mode=related&search=
http://www.in-direct.info/recent/2-0_Tamudo_55/

Ogólnie powiem tak. Patrząc na całokształt kariery Casillas jest genialnym bramkarzem, naprawdę. Zaczął bardzo, bardzo wcześnie, ale wg mnie i chyba nie tylko mniej naprawdę dawniej bronił lepiej, tzn nie zdarzały mu się praktycznie żadne pomyłki. A np. na jesieni zeszłego roku nie prezentował się zbyt dobrze, wciąż jest to hmm. Właśnie jak to określić. Świetny bramkarz? To jak nazwać to co pokazywał 2-3 sezony temu? Cóż...i tak jest znakomity ,ale nie gra na maksimum swoich umiejętności. Choć czasami się na nie wznosi w pojedyńczych paradach. I ja przypomnę tylko jedną sytuację. Mecz Real-Olympiakos. Końcówka spotkania, szansa na doprowadzenie do remisu. Wspaniała parada. Przez 30 sekund gapiłem się w TV i powtarzałem ciągle "Jak on to zrobił, jak on to zrobił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casillas nigdy nie popełnia błędów. Pamiętaj o tym, mesiu zaraz napisze, że to piłka była magnetyczna i napastnik miał magnez w butach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:36, graczomaniak napisał:

Sevilla - Real
http://www.youtube.com/watch?v=NVMN4rfT2NU

Pierwsza bramka - beznadziejne zagranie obroncy i piękna bramka dla Sevilli
Druga bramka - Co robią obrońcy? Puszczają chłopa samego, 2:0

LOL. Ja potwierdziłem, że obrona popełnia błędy, poprosiłem o błędy Casillasa, a ty mi tu dajesz błędy obrony xD. ROTFL

Dnia 19.11.2007 o 21:36, graczomaniak napisał:

Nie, nienormalne, znajdź mi inny klub, który tak postepuje z zawodnikami.

Barcelona = Quaresma, Saviola, Riquelme itp. itd. ManU Juan Sebastian Veron, Jap Stam itp. itd. Inter Adriano, Fabio Grosso itp. itd. Wymieniać dalej?

Dnia 19.11.2007 o 21:36, graczomaniak napisał:

To są czy ich nie ma?

Te o których ty wspominasz - nie ma.

Dnia 19.11.2007 o 21:36, graczomaniak napisał:

A jakie Ci trzeba argumenty? To wszystko wywnioskowane z Twoich wypowiedzi.

To tylko świadczy o tym, że wniosków poprawnie wyciągać nie umiesz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kibice Realu doskonale znający swój klub pamiętają zeszły sezon i szkolny błąd przy dośrodkowaniu z Sociedad czy loba prawie z połowy boiska (nie pamiętam niestety rywala, wydaje mi się, że Bilbao), gdzie jednak bramka nie została uznana, mimo że padła. Każdy popełnia błędy, tylko że jedni bardziej spektakularne, które widzi więcej osób, a inni mniej widowiskowe, a nawet czasami bez konsekwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować