Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 09:41, Damian14BO napisał:

[...]
Było parę dni temu...

Wie ktoś kiedy odbędzie się losowanie "właściwych" grup Euro 2008?


Może i było, ale to akurat dziś jest losowanie i warto przypomnieć:)
a co do Twojego pytania, to proszę bardzo:

Losowanie rozpocznie się 2 grudnia w samo południe w Centrum Kongresowym w Lucernie.

Oficjalny podział na koszyki:

1: Szwajcaria, Austria (gospodarze), Grecja (mistrz), Holandia
2: Chorwacja, Włochy, Czechy, Szwecja
3: Rumunia, Niemcy, Portugalia, Hiszpania
4: Polska, Francja, Turcja, Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:45, paweusz napisał:

O której godzinie (słyszałem, że o 16:00 ale nie jestem pewien) odbędzie się dziś losowanie
grup eliminacyjnych do MŚ 2010 i czy będzie transmisja w publicznej telewizji ?

Będzie na TVP 2 o 16:45 chyba ... (z godzinnym opóźnieniem - na żywo będzie w TVP Sport). Jak ja bym chciał na Niemców trafić ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:47, Damian14BO napisał:

Ja coś czuję, że na Euro 2008 będziemy mieli taką grupę: Rumunia, Włochy, Grecja. I że z niej
wyjdziemy ;)


Wymarzona grupa: Polska,Chorwacja, Austria, Rumunia
Nie rozumiem czemu wszyscy uważają Chorwację za mocną, którą pokonaliśmy jeszcze przed MŚ''06, a nie obawiają się obrońcy tytułu Grecji? Dla mnie to co najmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:55, jcl99 napisał:

> Ja coś czuję, że na Euro 2008 będziemy mieli taką grupę: Rumunia, Włochy, Grecja. I że
z niej
> wyjdziemy ;)

Wymarzona grupa: Polska,Chorwacja, Austria, Rumunia
Nie rozumiem czemu wszyscy uważają Chorwację za mocną, którą pokonaliśmy jeszcze przed MŚ''06,
a nie obawiają się obrońcy tytułu Grecji? Dla mnie to co najmniej dziwne.


Chorwacja grała w eliminacjach naprawdę dobrze, a pokonanie i wyeliminowanie Anglików to takie podsumowanie ich występów - niewątpliwie duży sukces.
Dziwi mnie, że do wymarzonej grupy dajesz Rumunię, to bardzo dobry zespół i wydaje mi się , że mogą nieźle zamieszać w mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:05, mati285 napisał:

Moja wymarzona grupa:Austria,Włochy,Rumunia,Polska

ADih=> Może i dobra,ale nie lepsza niż Niemcy,Hiszpania czy Portugalia.


No niewiem :)
To co prezentuje ostatnio Portugalia... nie stawia tej reprezentacji w dobrym świetle. Tym bardziej, że w eliminacjach nie udało im się z nami wygrać - ja bym wolał ich :D
Nom ale mądrzejsi będziemy po Euro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może TVP będzie transmitować po prostu to właściwe losowanie,a nie wszystkie ceremonie poprzedzające powitania,podziękowania itd. Choć nie ukrywam,że jest to może średnio interesujące,ale chciałbym obejrzeć w telewizji publicznej całe losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:28, mikal15 napisał:

Spodobał mi się ten wierszyk napisany przez pewnego fana Realu, więc daję popularność młodemu
artyście ; )

Który wierszyk, bo nie bardzo rozumiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:26, mati285 napisał:

Może TVP będzie transmitować po prostu to właściwe losowanie,a nie wszystkie ceremonie poprzedzające powitania,podziękowania itd.

Chyba tak, bo na TVP Sport już się cała ceremonia zaczęła. Mieliśmy już 2 przemówienia a teraz sa sceny tzw. "Z życia regionu" i muzyka :-)
Ale ja już wyłączam komputer i nastawiam się na oczekiwanie, zwłaszcza, że "sceny" właśnie sie skończyły i podobno (wg. Szpakowskiego) ma się zacząć losowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ''scenach'' było losowanie strefy azjatyckiej i prezentacja Oceanii. A teraz mamy losowanie Ameryki Płn, Środkowej i Karaibów. Wszystko można obejrzeć na fifa.com z mniej więcej minutowym opóźnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:41, Vaxinar napisał:

No to w pyte ;/ że Terry sie aż tak nachlał to bym sie nie spodziewała...
Widać "profesjonalne" podejście do pracy. Co innego jakby to było po tych meczach. Ale to było MIĘDZY meczami ;/ Paranoja. Już widać, czemu Anglia nie ma EURO.

>Pamiętam jak Liverpool wygrał z Barcą po zakrapianej imprezie i Darnok chwalił taki rodzaj "treningu"...
Ciii... bo jeszcze przyjdzie i powie, że wydziwiasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:47, Damian14BO napisał:

Ja coś czuję, że na Euro 2008 będziemy mieli taką grupę: Rumunia, Włochy, Grecja. I że z niej
wyjdziemy ;)


Ja czuję, że "bez względu na co trafimy", z grupy nie wyjdziemy...mam realistyczny stosunek do piłki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować