Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 18:42, Danio X napisał:

Strzelca pilnował świeny JOP.

Gdyby Boruc stał w bramce, to by nic się nie stało, a jak już wyszedł, to niech to robi porządnie. Nie była to wyłącznie wina bramkarza, ale też nie można obwiniać samego Jopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:43, paweusz napisał:


> Strzelca pilnował świeny JOP.
Gdyby Boruc stał w bramce, to by nic się nie stało, a jak już wyszedł, to niech to robi porządnie.
Nie była to wyłącznie wina bramkarza, ale też nie można obwiniać samego Jopa.


Wiesz, gdyby ostatni obrońca nie spieprzył i dobrze przykrył strzelca bramki to też nic by się nie stało. Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to najbardziej wkurza, ze popelniliśmy tylko 1 taki błąd i juzwystarczyło. A że napad też nawalił to skończyło się nienajlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 09:03, Danio X napisał:

Miejmy nadzieje, że wyciągną wnioski i takie błedy się nie powtórzą.

Piłkarze i trner na pewno to zrobią gdybyśmy się mieli załamywać to co mieli by powiedzieć Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 19:42, A-cis napisał:

> Strzelca pilnował świeny JOP.
Chyba raczej Żewłakow.

Rzeczywiście niesłusznie oskarżyłem JOPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia wygrała szczęśliwie z Bełchatowem 1-0 strzelając gola dopiero w 89 minucie [jak to przeczytałem to myślałem, że mnie cholera weźmie ;P]. Jakby tego było mało, to mi jeszcze typowanie zawalili, miało być po zero ;P Tylko jak już muszą wygrywać, to niech to robią w lepszym stylu... [ale najlepiej niech przegrywają;-)].

W drugim piątkowym spotkaniu Cracovia przegrała u siebie z Górnikiem Zabrze 1-2. Jak mi przykro ;-) Ale suma sumarum można się było troche tego spodziewać - idiotyczna decyzja o pozbyciu się Stawowego i brak jakichkolwiek wzmocnień musi przynieść takie a nie inne efekty. Szkoda, gdyby byli w lepszej formie to wygrana na Kałuży w Derbach lepiej by smakowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 23:46, .Darnok napisał:

W drugim piątkowym spotkaniu Cracovia przegrała u siebie z Górnikiem Zabrze 1-2. Jak mi przykro ;-)

Tylko z tego smutku się nie opij... :P
Ale ja żałuję, że Cracovia dołuje. Liczyłem, że zbudują dobry zespół, bo nic tak nie podnosi poziomu jak rywalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 23:46, .Darnok napisał:

Legia wygrała szczęśliwie z Bełchatowem 1-0 strzelając gola dopiero w 89 minucie [jak to przeczytałem
to myślałem, że mnie cholera weźmie ;P]. Jakby tego było mało, to mi jeszcze typowanie zawalili,
miało być po zero ;P Tylko jak już muszą wygrywać, to niech to robią w lepszym stylu... [ale
najlepiej niech przegrywają;-)].


Szcześliwie to Bełchatów przegrał tylko 1-0. Tyle to powinno być po 15 sekundach gry, po 3 minutach powinno być już 2-0. Ogólnie po pierwszej połowie mogłobyć 4, 5-0. Najmniej. Wieć wygrana Legii jak najbardziej zasłużona - po prostu byli znacznie lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 00:18, Bambusek napisał:

(...)
Szcześliwie to Bełchatów przegrał tylko 1-0. Tyle to powinno być po 15 sekundach gry, po 3
minutach powinno być już 2-0. Ogólnie po pierwszej połowie mogłobyć 4, 5-0. Najmniej. Wieć
wygrana Legii jak najbardziej zasłużona - po prostu byli znacznie lepsi.


Popatrzyłem tylko na wynik, dopiero przeglądając relacje z meczu zobaczyłem, że faktycznie mieli znaczącą przewagę. Co nie zmienia faktu, że szkoda, że goście nie dotrwali z tym rezultatem do końca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 00:09, walgierz napisał:

(...)
Tylko z tego smutku się nie opij... :P


Zdarza mi sie to tylko ze szczęscia albo z przypadku :P

Dnia 04.03.2006 o 00:09, walgierz napisał:

Ale ja żałuję, że Cracovia dołuje. Liczyłem, że zbudują dobry zespół, bo nic tak nie podnosi
poziomu jak rywalizacja.


Filipiak sam sobie winien. Odbudował ten klub, to fakt, ale teraz sam go rozwala (zresztą już od pewnego czasu).
Też bym wolał, żeby grali lepiej, bo tym samym mobilizują moich grajków do lepszej gry w Derbach, jak chociażby w ostatnich wygranych 3-0 :] (że nie wspomnę o podbieraniu punktów innym drużynom;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 23:46, .Darnok napisał:

Legia wygrała szczęśliwie z Bełchatowem 1-0 strzelając gola dopiero w 89 minucie [jak to przeczytałem
to myślałem, że mnie cholera weźmie ;P].


I dobrze, i dobrze :P

Dnia 03.03.2006 o 23:46, .Darnok napisał:

Jakby tego było mało, to mi jeszcze typowanie zawalili,
miało być po zero ;P Tylko jak już muszą wygrywać, to niech to robią w lepszym stylu... [ale
najlepiej niech przegrywają;-)].


Z wyzszymi wygranymi czekamy az Wisla przyjedzie na Lazienkowska. :P

Dnia 03.03.2006 o 23:46, .Darnok napisał:

W drugim piątkowym spotkaniu Cracovia przegrała u siebie z Górnikiem Zabrze 1-2.


Ponoc znowu glupi blad Cabaja. W rundzie jesiennej to chyba ze 2 takie bezsensowne bramki puscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ niezłe spotkanie w Bundeslidze pomiędzy Bayernem a HSV, rozgrywane na Alianz- Arena w iście zimowej aurze :D Hamburczycy juz po raz kolejny udowadniają, że tylko oni są godni przeciwstawić (nikomu w tym sezonie jak narazie się nie udało pokonać Bayernu - tylko HSV to potrafiło zrobić i w dodatku 2 razy ) się wielkiemu Bayernowi Monachium i wygrywają już drugi raz w sezonie z liderem tabeli 1-2 :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 17:26, Velociraptor napisał:

Ależ niezłe spotkanie w Bundeslidze pomiędzy Bayernem a HSV, rozgrywane na Alianz- Arena w
iście zimowej aurze :D Hamburczycy juz po raz kolejny udowadniają, że tylko oni są godni przeciwstawić
(nikomu w tym sezonie jak narazie się nie udało pokonać Bayernu - tylko HSV to potrafiło zrobić
i w dodatku 2 razy ) się wielkiemu Bayernowi Monachium i wygrywają już drugi raz w sezonie
z liderem tabeli 1-2 :-]

Masz Racje to był super mecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować