Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 16:52, rafekx 12 napisał:

mam pytanie był ktos z was kiedyś na Santiago Bernabeu?:D jeśli tak opiszcie wasze wrażenia
z tego stadionu

ja nie byłem, ale to jeden z najefektowniejszych stadionów świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:21, mateuszbanach0 napisał:

ja nie byłem, ale to jeden z najefektowniejszych stadionów świata.

Oj tak, piękny stadion lecz ja mogę tylko go na obrazkach oglądać jak narazie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:25, Roberto 7 napisał:

> ja nie byłem, ale to jeden z najefektowniejszych stadionów świata.
Oj tak, piękny stadion lecz ja mogę tylko go na obrazkach oglądać jak narazie. ;P

może kiedyś tam pojedziesz, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:47, mateuszbanach0 napisał:

we wcześniejszych postach nie wierzyłem , że ronaldinho chce do anglii. myliłem się...

A co chce przejść do Anglii??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:52, przemas15 napisał:

> we wcześniejszych postach nie wierzyłem , że ronaldinho chce do anglii. myliłem się...

A co chce przejść do Anglii??????

podobno do chalsea... ale nie jestem pewny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:53, mateuszbanach0 napisał:

> > we wcześniejszych postach nie wierzyłem , że ronaldinho chce do anglii. myliłem się...

>
> A co chce przejść do Anglii??????
podobno do chalsea... ale nie jestem pewny...

Aaaaa też coś słyszałem że do Chelsea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:39, mateuszbanach0 napisał:

> > ja nie byłem, ale to jeden z najefektowniejszych stadionów świata.
> Oj tak, piękny stadion lecz ja mogę tylko go na obrazkach oglądać jak narazie. ;P
może kiedyś tam pojedziesz, kto wie...

Może... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:04, Roberto 7 napisał:

> > > ja nie byłem, ale to jeden z najefektowniejszych stadionów świata.
> > Oj tak, piękny stadion lecz ja mogę tylko go na obrazkach oglądać jak narazie. ;P

> może kiedyś tam pojedziesz, kto wie...
Może... ;)

tak przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdza Poznań nie zdobyta. Wygraliśmy 1:0, ale straciliśmy kolejnego obrońce. Ivan Djurdjević, odniósł groźnie wyglądającą kontuzje barku, mam nadzieję że to nic poważnego...ale wyglądało to dość tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:23, mikal15 napisał:

http://michalpol.blox.pl/2007/12/Gdzie-odejdzie-Boruc-Valencia-albo-Bayern.html
A to moje ulubione
kawałki:

[O Milanie] "Boruc to trochę za duże ryzyko. Nie zna języka (problemy z komunikacją z obrońcami)
i specyfiki włoskiej ligi."
Czyli do Hiszpanii lub Niemiec może odejść, bo zna specyfikę tych lig i mówi perfekcyjnie w
tym języku? Ehh konsekwencja.

Sorry, ale nie wyciągnąłeś właściwych wniosków z tego fragmentu - by nie powiedzieć - nie przeczytałeś tego ze zrozumieniem :]
Czemu nie zacytowałeś poprzedzającego zdania? "Coś mi jednak mówi, że Milan sięgnie po bramkarza z Serie A." Co znaczy ni mniej ni więcej, że omawiamy tu ryzyko nie ze strony Boruca, a Milanu. Pol pisze dalej zresztą: "gdybym był Silvio Berlusconim sięgnąłbym raczej po Marco Amelię (młody, ale był w kadrze Włoch na mundialu w Niemczech, a za dobry na Livorno) albo Sébastien Frey''a." Sorry, ale nie wiem czemu się doczepiłeś tego artykułu i tak wybiórczo go cytując - pokazałeś w złym świetle.
To tak gwoli (poznańskiego) porzundku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ci chodzi. Jaka jest różnica między nieznajomością języka włoskiego i hiszpańskiego? Do Barcelony Boruc nie pójdzie, bo gra tam słabszy Valdez (kimkolwiek on by nie był). Do Milanu nie pójdzie, bo nie zna włoskiego- za duże ryzyko dla klubu. Wszystko wydaje się jasne, ale...Czyli co, w przypadku Milanu problemem jest bariera językowa, a w przypadku Barcelony jedynym problemem jest wychowanek w bramce, a bariera językowa kompletnie odpada? Biorąc pod uwagę argumenty autora nawet jakby Barcelona nie miała żadnego bramkarza i broniłby Rijkaard to nie mogłaby przecież wziąć Boruca, bo ten nie zna języka, nieprawdaż? Za duże ryzyko. No chyba, że Barcelona jest wg autora tak zdesperowana, że w bramce mógłby stanąć nawet Pigmej mówiący tylko w swoim dialekcie, byle nie stał tam ten okropny wychowanek Valdez (nawiasem mówiąc w Barcelonie nigdy nie było piłkarza o takim nazwisku).Tak więc argument o Valdezie (tylko kto to jest?), który jest słabszy od Boruca, ale Barcelona Polaka nie kupi, ponieważ Valdez jest wychowankiem (a nie ponieważ nie zna języka) jest niedorzeczny. Z prostego powodu- i tak by go nie kupiła, bo to za duże ryzyko, że Artur nie porozumie się z obrońcami. Prościej tego już chyba wytłumaczyć nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:06, stanlee napisał:

Twierdza Poznań nie zdobyta.

Zacznijmy od tego, że twierdza Poznań jest do zdobycia przy kapitalnym meczu. Lech u siebie gra świetnie. Co prawda typowałam (w temacie wiadomym :P) zwycięstwo Lecha ale nie 1-0. Cóż można sie było tego spodziewać. Co do Korony... widać, że jest w kryzysie. A może ten vicelider był przypadkowy?
A drugie spotkanie trafiłam już na czysto. 2-0 dla Ruchu. :D
A co do Gónika... ich to terminarz nie rozpieścił. 3 pierwsze spotkania rundy wiosennej (no i jesiennej też :D): Wisła, Legia, Lech :) Dlatego teraz troszkę stracą pewnie punktów.
A dzisiaj kolejne spotkania a jutro rzecz jasna to na co czekam: Wisła - Zagłębie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak nie do końca na temat,ale...
Wczoraj oglądałem na Polsacie Sport retransmisję meczu PE Jagiellonia-Korona i jakże się zdziwiłem przy tablicach ze składami zespołów,gdy przeczytałem,że na ławce Korony siedzi...Radosław Cieżniak. Jak widać,niektórzy mają trudności z napisaniem poprawnie nazwisk piłkarzy naszej ekstraklasy,a co już mówić o tak odległych zakątkach jak Hiszpania i o Victorze Valdesie (aka.Valdezie). Nie ma się czym przejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować