Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 18:52, A-cis napisał:

(i tylko Vaxinar ma na razie powody do satysfakcji :)


Chyba nie rozumiem.
Dlaczego mam mieć powody do satysfakcji?
P.S.
Już chyba rozumiem - bo pisałem, że kibicuję WKS a te wygrało i to z mocną drużyną... :D Fakt, masz rację.
Wiedz jednak, że Senegal też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:34, Vaxinar napisał:

Spójrz na to z innej strony. Everton jak Wy - to może być jedyne trofeum, więc będę nakręcenie
jak nic.
Chelsea, dla nich Puchar Ligi Angielskiej to wiesz... Nawet jak przgerają w finale.

Eee zauważ,że Everton ma 4 miejsce,a my... no właśnie,więc zdaje mi się,że oni też mogą odpuścić ten finał by skoncentrować się na finiszu ligi. A Chelsea to wiadomo,nawet jak wystawią rezerwy to nie będzie łatwo.
>Zresztą powiem Ci, że po meczu

Dnia 23.01.2008 o 20:34, Vaxinar napisał:

Borussi Dortmund z Bayernem Monachium paru kibiców się wkurzyło na forum FCB o faworyzowaniu
BVB, jeden się zawziął i napisał list do Sportklubu (stacja, która transmituje Bundesligę).
Odpisali, obiecali poprawę i o ile dobrze pamiętam przeprosili. ;)

Mi też się nie podobało to faworyzowanie Arsenalu,ale jak już pisałem przyzwyczaiłem się. Jak Rasiak grał u nas to nam kibicowali :)

Dnia 23.01.2008 o 20:34, Vaxinar napisał:

> Nie wiem czy jest tak vice versa, zwłaszcza u tzw. Ultras.
Co mają do tego Ultrasi? Przypomina, że Ultrasi to Ci, co robią oprawy (i chwała im za to!)
a nie chuliganka...

Ja w żadnym miejscu nie napisałem,że to chuligani. Takich ludzi to ja bym nawet nie nazwał kibicami,ale Ultras oprócz tego,że tworzą oprawę to należą też do najbardziej zagorzałych fanów,więc nie sądzę by kibicowali odwiecznym rywalom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:44, mati285 napisał:

Eee zauważ,że Everton ma 4 miejsce,a my... no właśnie,więc zdaje mi się,że oni też mogą odpuścić
ten finał by skoncentrować się na finiszu ligi.

Naprawdę wierzysz w to co piszesz? :) Mają 8 punktów straty do Chelsea a za nimi Liverpool ma do nich tylko 2 punkty. The Reds mistrza nie zdobędą pewnie, ale o honor z Evertonem powalczą i napewno ich zepchną. :)

Dnia 23.01.2008 o 20:44, mati285 napisał:

Ja w żadnym miejscu nie napisałem,że to chuligani. Takich ludzi to ja bym nawet nie nazwał
kibicami,ale Ultras oprócz tego,że tworzą oprawę to należą też do najbardziej zagorzałych fanów,więc
nie sądzę by kibicowali odwiecznym rywalom.

Źle zrozumiałem, zwracam honor.
I masz trochę racji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2008 o 20:50, Vaxinar napisał:

Naprawdę wierzysz w to co piszesz? :) Mają 8 punktów straty do Chelsea a za nimi Liverpool
ma do nich tylko 2 punkty. The Reds mistrza nie zdobędą pewnie, ale o honor z Evertonem powalczą
i napewno ich zepchną. :)

A czemu nie? Jakiś czas temu wyprzedili w tabeli sąsiadów zza miedzy,czemu mieliby tego nie powtórzyć? Nawet jak im się nie uda to zostaje PU,więc i tak są w o niebo lepszej sytuacji od nas. Szczerze mówiąc to ja jednak nie sądzę,aby którakolwiek z tych drużyn odpuściła finał. To jest Anglia,tu się walczy o wszystko i my także będziemy musieli ten puchar oraz start w PU wywalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:41, Vaxinar napisał:

P.S. Już chyba rozumiem - bo pisałem, że kibicuję WKS a te wygrało i to z mocną drużyną... :D Fakt, masz rację.

Zgadza się. Jak na razie tylko nas 3 podało drużyny którym mają zamiar kibicować. Zapamiętałem, że Twoja juz wygrała :-)

Dnia 23.01.2008 o 20:41, Vaxinar napisał:

Wiedz jednak, że Senegal też lubię.

A, to niewiele brakowało a miałbyś podwójną satysfakcję.
Gdyby tylko Senegalczycy za wcześnie nie zaczęli bronić zwycięskiego wyniku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kosowski wylądował w drugoligowym fc cadiz. to jednak spora niespodzianka, bo nie myślałem, ze ktoś go będzie chciał za granicą. chyba, ze na cyprze. zastanawiam się, czy oni nie wyciągnęli żadnych wniosków z zagranicznych wojaży kamila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:26, jaceloth napisał:

kosowski wylądował w drugoligowym fc cadiz. to jednak spora niespodzianka, bo nie myślałem,
ze ktoś go będzie chciał za granicą. chyba, ze na cyprze. zastanawiam się, czy oni nie wyciągnęli
żadnych wniosków z zagranicznych wojaży kamila?


Wiesz jest duża różnica między Serie A, a drugą ligą Hiszpańską, myslę że sobie tam spokojnie poradzi, bo w Twojej wypowiedzi widzę zdziwienie jakby trafił do jakiegoś mocnego europejskiego zespołu.
Ale i tak możliwe że wyląduje tam na ławce rezerwowych, bo tak to już jest z polskimi piłkarzami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni? Pfff, to Kosa powiniene wyciągnąć wnioski, ze swojej kariery... Coś tam kiedyś gadał, że chce walczyć o Ligę Mistrzów z jakimś zespołem... Hehehe...

Chelsea wygrała i awansowała. Mecz dobry, ale nic w porównaniu ze wczorajszym. Checzhowi gratuluję świetnego bronienie i córki. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:57, Mixon1988 napisał:

Wiesz jest duża różnica między Serie A, a drugą ligą Hiszpańską,

ale tu i tu szukają dobrych pracowników, a kosa jest z natury leniwy.
>myslę że sobie tam spokojnie poradzi
też tak myślę, że da radę, pod warunkiem, że mają tam jakieś miękkie ławki rezerwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 23:51, patryk-1992 napisał:

Oby tylko wisła sfinalizowała transfer krzynówka bo inaczej mogą byc problemy

Mogą być problemy z sumą odstępnego. Wolfsburg chce za Jacka około 1,5 mln euro. Wisła, a teraz i Hertha Berlin oferują około 1 mln euro. Tyle, że obecny klub za tyle nie chce sprzedać Krzynówka i chce by dorzucono kilkaset tysięcy euro więcej. Niestety, im dłużej się to ciągnie to wydaje się że Wisła jest dalej od pozyskania reprezentanta Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Ronaldinho-przenosi-sie-do-Mediolanu,wid,9592985,wiadomosc.html?rfbawp=1201172120.943& ticaid=153c4

Zanim skomentuję dodam, że obojętna jest mi Barcelona, Milan, ale Interu nienawidzę. Do Roniego mam stosunek również neutralny, ale dobrze mu zrobi przeprowadzka. A Barcelonie trochę już za wiele gwiazd jego formatu. Z jednej strony z Kaką mogą tworzyć duet marzeń w Milanie, w drugiej sobie przeszkadzać. Jednak znają się z reprezentacji Brazylii, więc może to pierwsze.
Życzę transferu do Milanu już w tym okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście mecz Inter - Juventus o Puchar Włoch?
Aaaach...prawie pewne zwycięstwo Interu, dwie bramki Julio Cruza i wszyscy myśleli, że po sprawie, ale... Juventus pięknie odpowiedział tym samym - bramka Del Piero i kilka minut później po dośrodkowaniu Palladino wyrównał Boumsong. Zresztą w tym meczu błysnął młody Portugalczyk Pele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo już kilka raz słyszałem o jakiejś reformie, w polskiej lidze, często widze gdy oglądam tabele że np. połowa drużyn spada, czy awansuje. Może mi ktoś przybliżyć o na czym ona polega?
O tutaj np. tak pisze.

20080124135542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 13:55, Mixon1988 napisał:

Mam pytanie, bo już kilka raz słyszałem o jakiejś reformie, w polskiej lidze, często widze
gdy oglądam tabele że np. połowa drużyn spada, czy awansuje. Może mi ktoś przybliżyć o na czym
ona polega?
O tutaj np. tak pisze.


Odnosi się to do drużyn zdegradowanych m.in. Widzewa które zajmując miejsca 14-16 spadną do ligi 3, a zajmując miejsce poza strefą spadkową zostaną oddelegowane do ligi drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować