Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 12:06, mesiu59 napisał:

Mroczny Elf99, TVP transmituje mecz Bayern-Getafe. Stawiam X.

Obyś się mylił:P Bo na kuponie postawiłem dzisiaj w każdym meczu 1. Jeśli X to bardziej w Leverkusen tak mi się wydaje. Gdyby Batern dzisiaj zremisował to prawdopodobnie odpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:02, Mroczny Elf99 napisał:


> Mroczny Elf99, TVP transmituje mecz Bayern-Getafe. Stawiam X.
Obyś się mylił:P Bo na kuponie postawiłem dzisiaj w każdym meczu 1. Jeśli X to bardziej
w Leverkusen tak mi się wydaje. Gdyby Batern dzisiaj zremisował to prawdopodobnie odpadnie:)


Ja liczę że bayern wygra, Jest mocniejszy no i ma lepszą pakę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2008 o 14:04, KOREKTBG napisał:

Ja liczę że bayern wygra, Jest mocniejszy no i ma lepszą pakę

Bayern to jest kropla w morzu potrzeb na dziś dzień. Bardziej martwię się np. żeby Fiorentina wygrała z PSV a po ostatnim meczu ligowym może to nie być takie proste. Jak również nie byłbym taki pewien czy Leverksusen zgarnie komplet punktów przed własną publicznością w konfrontacji z nieobliczalnym Zenitem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:04, KOREKTBG napisał:

>
> > Mroczny Elf99, TVP transmituje mecz Bayern-Getafe. Stawiam X.
> Obyś się mylił:P Bo na kuponie postawiłem dzisiaj w każdym meczu 1. Jeśli X to bardziej

> w Leverkusen tak mi się wydaje. Gdyby Batern dzisiaj zremisował to prawdopodobnie
odpadnie:)

Ja liczę że bayern wygra, Jest mocniejszy no i ma lepszą pakę

Ja też bardzo chcę żeby Bayern wygrał Puchar UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 09:32, Quire napisał:

Stety wiem jaki angielski i niestety wiem jaki jest ten drugi:)

Wielki Bayern Monachium zawsze jest numerem jeden, a nie "drugi". :)
Dziś podejmie FC Getafe niestey w Monachium. Zawsze to lepiej kiedy rewanż jest u siebie. Ja powiem tak. Te około 70 milionów, które sypnął Bayern miało być na budowanie drużyny na Europę. I nie chodzi tu o PUEFA, ale właśnie o LM, więc nie wyobrażam sobie jakiegoś upokorzenia z FCG.
Szkoda tylko, że po odejściu Kahna Bayern nie będzie miał stałego kapitana "z prawdziwego zdarzenia". Sagnol? Lucio? Są dobrzy, ale to nie to co Stefan Effenberg.
Wiem, że się powtarzam, ale jeszcze raz to powiem. Wolę aby FCB zdobył PUEFA, ale w lidze 2, a nawet 3 miejsce, niż odpaść z PUEFA, ale zdobyć mistrzostwo Niemiec.
Oczywiście najlepsza byłaby potrójna korona, która jest możliwa. W BL prowadzimy, PUEFA jest dziś, a w finale Pucharu Niemiec gramy z BVB. Łatwo nie będzie, ale... Wiara jest. :)

Dnia 03.04.2008 o 09:32, Quire napisał:

Czy to koniec ery Fergusona??? Myślę że jeszcze nie pora.
Bądź co bądź nie wychował sobie następcy jeszcze a Queiroz nie ma tej charyzmy która
jest potrzebna trenerowi w takim klubie jak MU.

Może Murinho za parę latek? :P Wiem, wiem... Ty go zdaje się nie lubisz, tak jak ja pewnego pana z Portugalii biegającego w koszulce Diabłów. :)

Dnia 03.04.2008 o 09:32, Quire napisał:

z klubem pożegnają się gracze z którymi grał na boisku (wpływa to niestety na autorytet trenera).

Wiem. I Ty też wiesz, bo przecież boleśnie przekonała się o tym Legia, kiedy Zieliński pierwszy raz został trenerem Wojskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal Londyn 1-1 FC Liverpool
Wynik mnie osobiście nie zaskakuje, wiedziałam, że żadna z drużyn nie uzyska tutaj wielkiej przewagi bramkowej. Jeśli jednak miałabym na kogoś stawiać w tym spotkaniu to na Arsenal, ale tylko ze względu na atut własnego boiska. Londyński klub rzeczywiście miał nieco więcej sytuacji do zdobycia gola, jednakże byli mało skuteczni. L''pool zagrał rozważnie - rewanż mają u siebie i ten remis jest dla nich dobrym wynikiem. Tym bardziej, iż jest to remis bramkowy. Najbardziej podobała mi się akcja Gerrarda po której Liverpool wyrównał. Ogólnie mecz ciekawy, toczony przez większą część spotkania w szybkim tempie. W skali 1/10 jeśli chodzi o atrakcyjność spotkania daję 7, bo brakło jednak bramek w drugiej połowie i nieraz były przestoje, no ale ileż można grać na 100%. Stawiam, że awansuje Liverpool.
Fenerbahce Stambuł 2-1 Chelsea Londyn /oglądałam tylko skrót/
Trudno na podstawie skrótu opisać cały przebieg meczu tak, żeby to było napisane w sposób obiektywny i rzeczywisty. Na początku, z tego co widziałam zarysowała się przewaga Chelsea. W skrócie z meczu mało pokazywali akcji pod bramką Cudiciniego. Nie przeczuwałam więc jednak katastrofy. Jednak stało się... najpierw wyrównanie, a potem piękna bomba jednego z piłkarzy Fenerbahce i mamy wynik jako mamy. Osobiście jestem pełna nadziei, że Chelsea odrobi straty i awansuje, ale jeśli Fenerbahce zdecyduje się na murowanie bramki na Stamford Bridge...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:51, mała16 napisał:

ale jeśli Fenerbahce zdecyduje się na murowanie bramki na Stamford Bridge...?


To dzięki ofensywnej grze Turcy zaszli tak daleko. Nie lubię ich - ładnie mówiąc - ale w pełni na to zasłużyli moim zdaniem. Nie zaszliby tak daleko, gdyby murowali bramkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że pojechanie na Stamford i rzucenie wszystkich sił do ataku w imię "pieknej gry" może skończyć się odpadnięciem z rozgrywek,zwłaszcza,że nie -oszukujmy się- Chelsea ma dużo większą siłę ognia. Myśle,że Turcy nie zamurują bramki,ale na pewno też nie zagrają jakoś super ofensywnie. To Chelsea będzie dyktować warunki,a on będą pewnie czychać na jakieś kontry. W tym wypadku wynik będzie dużo ważniejszy niż styl w jakim go odniosą. Ja jestem jak najbardziej za awansem Fener. Trochę kolorytu się LM przyda,bo poza nimi w półfinale zostaną już tylko wielkie firmy:ManU,Barca,Arsenal albo LFC,więc taki "kopciuszek" się przyda,a nuż jeszcze coś ugrają. Jeśli dodać do tego to,że za The Blues nie przepadam to już wiem komu będę kibicował za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:46, Vaxinar napisał:


To dzięki ofensywnej grze Turcy zaszli tak daleko. Nie lubię ich - ładnie mówiąc - ale
w pełni na to zasłużyli moim zdaniem. Nie zaszliby tak daleko, gdyby murowali bramkę.
:)


Przede wszystkim zaszli daleko dzięki własnemu stadionowi ;) Musi być tam niezły kocioł, chętnie bym kiedyś się tam wybrał na jakiś mecz. Może dostaniemy ich w grupie LM ;P Tak czy siak, trzymam za nich kciuki w rewanżu, chociaż Chelsea mimo wszystko jest zdecydowanym faworytem.

Przy okazji wychodzi na jaw, co znaczą konkretne pieniądze inwestowane w futbol. I to naprawdę konkretne, jak w przypadku właściciela Feherbahce. I jak teraz czytam wypowiedzi Skorży, który nie dość, że chce awansować do LM, to jeszcze chce się tam zaprezentować lepiej niż Dynamo Kijów czy CSKA Moskwa, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. To nie te czasy, gdzie bez wydania kilkudziesięciu milionów można było coś pokazać w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:26, .Darnok napisał:

Przede wszystkim zaszli daleko dzięki własnemu stadionowi ;) Musi być tam niezły kocioł,


Ano jest... My też stwarzalibyśmy takie, jakbyśmy mieli takie stadiony.:)
A co do polityki klubu z Turcji... Ostatni krok przed nimi - ten najtrudniejszy. Utrzymać taki stały wysoki poziom, bo takich co zapowiadali wybudowanie europejskiej potęgi było trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 15:46, Vaxinar napisał:

To dzięki ofensywnej grze Turcy zaszli tak daleko.

Dlatego zostawiłam tamtą sugestię w formie pytania :) Ja się spodziewam, że zagrają w oparciu o kontry a sprawa kto awansuje będzie leżała w kwestii Chelsea, a konkretnie ich skutecznej gry tak w ataku jak i obronie. Bo może być tak, że Chelsea pokaże skuteczną piłkę i kontry Fenerbahce nie wystarczą a może być też tak, że Chelsea nic nie zdziała a Fenerbahce się będzie bronić jak czeska młodzieżówka w meczu z Hiszpanią. Obstawiam jak już chyba wspominałam awans Chelsea ^^ Mimo wszystko, bo lubię ten klub, choć żal będzie Fener. Cóż... wtedy pozostanie tylko oczekiwanie na kolejną edycję LM i kolejną niespodziankę takiego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:07, mati285 napisał:

Trochę kolorytu się LM przyda,bo poza nimi
w półfinale zostaną już tylko wielkie firmy:ManU,Barca,Arsenal albo LFC

No i właśnie starcie takich wielkich klubów według mnie byłoby ciekawsze niż jakieś nudne mecze Arsenalu z Fenebahce. Według mnie Chelsea - Arsenal byłoby o wiele ciekawsze niż Arseanal - Fenerbahce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego z góry zakładasz,że półfinał z udziałem Fener byłby nudny. Wystarczy spojrzeć na dwa-trzy ostatnie sezony by przekonać się,że gdy mamy w półfinale teorytycznego outsidera to wcale nie jest nudno. (vide mecze AC Milan-PSV Eindhoven czy Arsenal-Villarreal). Myślę,że w tym przypadku byłoby podobnie,bo Turcy grają (przynajmniej u siebie) naprawdę ładny i efektowny futbol. Teoretycznie ćwierćfinał Chelsea-Fener też miał być nudny i już po pierwszym meczu The Blues mieli mieć awans w kieszeni,a tymczasem nie dość,że awansu nie mają to są od niego dalej niż Turcy i na pewno na Stamford nudno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie Chelsea przegrała z tureckim średniakiem, który ostatnio jednak znakomicie spisuje się na własnym boisku. Bardzo mi się podobała bramka Davida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turecki średniak ?! Jaja sobie robicie ? Na drużynę która w tym sezonie pokonała Sevillę, Chelsea, PSV i innych mówicie średniak ? Może i będzie to team jednego sezonu (choć to też nie jest powiedziane) ale jak oni grają na Sukru Saracoglu ! Bajka. Moim zdaniem mogą nawet dojść do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:45, lochu15 napisał:

No rozczarowałem się trochę że Chelsea przegrała .

No ja też, Arsenal walnął kaszanę że się wstydzę. Takie okazje aż głowa pęka... :(
Szkoda mi trochę bo mogli być zwycięzcami - a ledwo remis :(
Wogóle, Bendtner się potykał, na co tam był Eboue - to ja nie wiem, owszem kiedyś grał nieźle i rozumiem że trzeba każdemu dać szansę - ale zamiast niego wolałbym tam Sagnę. Chociaż coś ożyło by po prawej stronie.
Do Adebayora też mam małe "ale" za dużo chciał się kiwać - za mało strzelał. ''Pampersi'' - wypadł nieźle, ale widać że po kontuzji nie szybko wróci mu forma.
Zachaczę tylko o Liverpool - jak dla mnie ewidentny karny powinien być dla Arsenalu (kto oglądał wie kiedy).

Myślałem że Chelsea wygra, a tu ''suprise''. Nie oglądałem - nie komentuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:45, lochu15 napisał:

No rozczarowałem się trochę że Chelsea przegrała .

Szczerze mówiąc to ja też przecież miała dobre akcje ale cóż mam nadzieje że następnym razem będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:45, lochu15 napisał:

No rozczarowałem się trochę że Chelsea przegrała .

A ja jestem zadowolony z tego wyniku. Widać tu że gra zespół a nie kasa. A Fenerbahce nie jest średnikiem, jak wspomniał kolektor wystarczy zobaczy jego dotychczasowe mecze w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:03, stanlee napisał:

> No rozczarowałem się trochę że Chelsea przegrała .
A ja jestem zadowolony z tego wyniku. Widać tu że gra zespół a nie kasa. A Fenerbahce
nie jest średnikiem, jak wspomniał kolektor wystarczy zobaczy jego dotychczasowe mecze
w LM.

Z tym stwierdzeniem bym sie nie do końca zgodził skoro jest to zespół który jest w stanie wydać na transfery w przyszłym sezonie blisko 110 mln euro. Co oczywiście nie zmienia faktu że grają jak natchnieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować