Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Turecki przeciętniak? Ahh, kocham futbol ;) Jak pisałem wcześniej, znaczy kilka dni temu, u Siebie Fener to niepokonana drużyna od 13 spotkań, więc wcale wynikiem się nie zdziwiłem. W tym sezonie LM potrafiło ograć u Siebie Inter, więc dla mnie te 2:1 to żadna niespodzianka.

Nudne mecze z udziałem Fener? A mecz z Sevillą? Chyba(a raczej na pewno) najlepszy spośród wszystkich 1/8 finału. U Siebie Fener gra naprawdę wspaniale, i z chęcią obejrzę rewanż nie na Anfield, tylko na Stamford Bridge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:20, Mroczny Elf99 napisał:

No i proszę stało się. Spodziewałem się że Zenit może sprawić niespodziankę ale tak okazałego
zwycięstwa sie nie spodziewałem


Kto by pomyślał ! Wszyscy moi znajomi obstawiali zwycięstwo Leverkusen i to na dodatek bezproblemowe, a tu proszę :D Zenit po takim zwycięstwie, powinien nie mieć problemów ze zdobyciem pucharu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze mnie ten wynik zaszokował. Wiedziałem,że Rosjanie to nie ogórki i potrafią w piłkę grać,ale miałem ich raczej za "drużynę własnego stadionu" i spodziewałem się,że u siebie Bayer nie powinien mieć problemów z wygraną,a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:41, capral napisał:

Niespodziewanie Chelsea przegrała z tureckim średniakiem, który ostatnio jednak znakomicie
spisuje się na własnym boisku. Bardzo mi się podobała bramka Davida.

Ta pierwsz czy ta druga? Bo pierwsza to był samobój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:31, Dekerinho6 napisał:

No zaraz mecz o Puchar UEFA Bayern Monachium - Getafe CF
No to szykuje sie kolejny zacięty mecz kibicuję Bayernowi :P

Mi obie te drużyny są szczerze mówiąc obojętne ;P Ale myślę że Bayern wygra :P
@Head Master --hehehehe. Właśnie się dzisiaj z kumplami w szkole kłóciłem która była ładniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:57, kolektor napisał:

> No zaraz mecz o Puchar UEFA Bayern Monachium - Getafe CF
> No to szykuje sie kolejny zacięty mecz kibicuję Bayernowi :P
Mi obie te drużyny są szczerze mówiąc obojętne ;P Ale myślę że Bayern wygra :P
@Head Master --hehehehe. Właśnie się dzisiaj z kumplami w szkole kłóciłem która była
ładniejsza ;)

No jak tak oglądam teraz ten mecz to bardzo dużo ładnych akcji niestety żadna nie jest wykorzystana i zamieniona na bramkę ale na pewno będzie jakiś gol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:29, Head Master napisał:

> Niespodziewanie Chelsea przegrała z tureckim średniakiem, który ostatnio jednak
znakomicie
> spisuje się na własnym boisku. Bardzo mi się podobała bramka Davida.
Ta pierwsz czy ta druga? Bo pierwsza to był samobój.


Chodziło mi o tą na 2:1 z 30 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Bayern po 25 minutach prowadzi 1:0. Całkiem zasłużenie bo grają dużo lepiej. Mają dużą przewagę a Getafe nie pokazuje nic z tego co pokazywali we wcześniejszych meczach pucharu UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:09, capral napisał:

Bardzo mi się podobała bramka Davida.
Ta pierwsz czy ta druga? Bo pierwsza to był samobój.
Chodziło mi o tą na 2:1 z 30 metrów.

No była ładna ale ten samobój też.
Co do UEFA meczy Bayernu z Getafe nie oglądam bo nie lubię zbytnio tych dwóch drużnyn. No ale gratuluję Bayernowi wygrywania (ciekawe czy to się zmieni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Getafe zaczęło zbyt bojaźliwie, sprawiali wrażenie przestraszonych. Sytuacja z 5 minut powinna chyba zakończyć się bramką, jak dla mnie Toni raczej nie miał żadnego kontaktu fizycznego. Bramka dla gospodarzy była kwestią czasu, chociaż wydawało się, że podobnie następne, a tymczasem spokojnie moglibyśmy mieć remis. Każdy stały fragment gry to ogromne zagrożenie dla Bayernu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:38, pretorianie napisał:

No tego się nie spodziewałem. Getafe zaczęło grać, a Baryern nie wykorzystywał stworzonych
sytuacji.
Niestety remis 1:1.

W tym momencie wydaje mi się iż Getafe wyeliminuje Bayern. Ale gol Contry..."poezja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że remis. A nie mówiłem, że X będzie? ;]
Bardzo dobry mecz, remis sprawiedliwy, obie drużyny miały sytuacje dobre, a Getafe miało też słupek. Trzymam kciuki za Getafe w rewanżu.
PS. Granero kozak. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mecze to Ja chcę oglądać :D Przyznam że oglądałem tylko, albo aż drugą połówkę. I pod jedną i pod drugą bramką wiele okazji. Wczoraj to wygodnie sobie siedziałem i oglądałem Liverpool i AFC w akcji. A dziś? Podczas bramki Contry, aż wstałem i te ostatni 3min. na stojąco oglądałem. Mam nadzieję, że Getafe w rewanżu przynajmniej zremisuje 0:0 ;) Chociaż dla widowiska to nie byłby dobry rezultat. A więc - Forza, Glory, Hala Getafe! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 22:42, mesiu59 napisał:

I bardzo dobrze, że remis. A nie mówiłem, że X będzie? ;]
Bardzo dobry mecz, remis sprawiedliwy, obie drużyny miały sytuacje dobre, a Getafe miało
też słupek. Trzymam kciuki za Getafe w rewanżu.
PS. Granero kozak. ;]


Bayern sam sobie winien. Miał sytuacje na 2,3 do zera, ale woleli się bawić. No to będzie ciekawy rewanż. ja tam nie kryję, że wolę Getafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nasuwają się też wnioski co do sił lig. W LM dominacja ligi angielskiej, a w UEFA świetnie sobie radzą drużyny la liga. w dwóch poprzednich latach Sevilla wygrywała, nawet rok temu był hiszpański finał, teraz w UEFA nie ma już żadnej drużyny angielskiej, a Getafe, średniak ligowy, walczy z Bayernem jak równy z równym.
W poprzednim poście jest błąd w "PS". Miał być De La Red, a nie Granero. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2008 o 22:41, Mroczny Elf99 napisał:

W tym momencie wydaje mi się iż Getafe wyeliminuje Bayern.

No jak Bayern w rewanżu zagra tak samo, to na pewno Getafe przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować