Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2006 o 18:32, Danio X napisał:

Podobno chcą wprowadzić nowe rozgrywki. Puchar Ekstraklasy Super puchar ekstraklasy i organizacje
Młodej Ekstraklasy.

Najpierw niech posprzątają w Pucharze Polski a nie nowe organizują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Wisła wygrała :D Z tego co pamiętam zbyt dobrze nie było, ale liczy się przede wszystkim zwycięstwo i 3 punkty. Co by teraz o Wiśle nie mówić, ale jednak nadal konsekwentnie zbiera punkty i to cieszy. Pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie zgodnie z zapowiedzami Petrescu szczyt formy przyjdzie na kwiecień. Jeśli chodzi o brazyliane - cóż, faktycznie brakuje im zgrania, za dużo chaosu. Szkoda, że Wisła nie potrafiła go w pełni wykorzystać.

P.S.
+ dla Pogoni za flage. A o kim była ta kartoniada "200 lat"?

P.S. 2
Przeczytajcie tylko sam tytuł wiadomości :D:D:D
http://pilka.interia.pl/liga/1/news?inf=731210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 25.03.2006 o 08:51, spider88 napisał:

Najpierw niech posprzątają w Pucharze Polski a nie nowe organizują .


Pomarańczówką zajmuje się podmiot Ekstraklasa SA, a Puchar Polski to działka PZPN-u...
Co do samego pomysłu, to podchodzę do sprawy sceptycznie. Mieliśmy swego czasu Puchar Ligi i średnio to wyszło w praktyce. Co innego liga dla młodych, bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 09:06, .Darnok napisał:

Pomarańczówką zajmuje się podmiot Ekstraklasa SA, a Puchar Polski to działka PZPN-u...
Co do samego pomysłu, to podchodzę do sprawy sceptycznie. Mieliśmy swego czasu Puchar Ligi
i średnio to wyszło w praktyce. Co innego liga dla młodych, bardzo dobry pomysł.

Jedyny pozytyw to może być zwiększona ilość meczy ,półroczne przerwy w rozgrywkach źle wpływają na nasze drużyny może lepszym pomysłem byłby może jakiś puchar lata lub coś takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było takiego obciążenia, że mecz ze meczem, należy wprowadzić obowiązek posiadania podgrzewanej murawy. Runda jesienna byłaby dłuższa, a runda wiosenna zaczęłaby się wcześniej. W przypadku pucharów europeskich, grając na wiosnę, polskie druzyny miałyby już ogranie. Z resztą z podgrzewaną murawą wszystko byłoby lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:02, paweusz napisał:

Żeby nie było takiego obciążenia, że mecz ze meczem, należy wprowadzić obowiązek posiadania
podgrzewanej murawy. Runda jesienna byłaby dłuższa, a runda wiosenna zaczęłaby się wcześniej.
W przypadku pucharów europeskich, grając na wiosnę, polskie druzyny miałyby już ogranie. Z
resztą z podgrzewaną murawą wszystko byłoby lepsze :)

Spójrz że najlepsze ligi grają bez przerwy zimowej lub Niemiecka z bardzo krótką przerwą ,podgrzewana murawa ma być obowiąskowa od przyszłego sezonu więc może coś znormalnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile klubów załatwi sobie taką murawę. Bo to groszy nie kosztuje a nasze kluby to niezbyt bogate. Ciekawe czy bedą wykluczenia z extraklasy jesli ktos nie bedzie miał takiej murawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 13:18, HumanGhost napisał:

Pytanie ile klubów załatwi sobie taką murawę. Bo to groszy nie kosztuje a nasze kluby to niezbyt
bogate. Ciekawe czy bedą wykluczenia z extraklasy jesli ktos nie bedzie miał takiej murawy.



Ja bym to podsumował tak że zadużo jest łapownictwa w naszym futbollu.Gddyby tego nie było to nasza piłka nie była by taka u boga.I z resztą to kluby powinny się starać o sponsorów żeby to jakoś sfinansować.Bo szkoda żeby z naszych Polskich klubów wyjeżdżali tacy piłkarze jak M.Żurawski,T.Frankowski,A.Boruc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 14:00, Kubas13 napisał:

Oglądałem mecz Zagłebie Lublin vs. Kolporter i aż taka piękna ta murawa nie była.

Ekhm...chodzi o murawę na nowobudowany stadion, który maja otworzyc wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki Listuś nie odejdzie puty sie nic nie zmieni. Trzeba by przeorganizować PZPN. Ale komu by się chciało. Wszyscy już mają swoje ciepłe posadki i układziki. Nikomu się nigdzie nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 14:40, HumanGhost napisał:

Póki Listuś nie odejdzie puty sie nic nie zmieni. Trzeba by przeorganizować PZPN. Ale komu
by się chciało. Wszyscy już mają swoje ciepłe posadki i układziki. Nikomu się nigdzie nie spieszy.



W końcu się znajdzie jakiś jeden sprawiedliwy co im dupy przetrzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozgonienie tego kółka wzajemnej adoracji byłoby kamieniem milowym dla polskiej piłki. Liga nigdy nie wyjdzie z kryzysu jeśli nie rozgoni sie tego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, problem tylko w tym czy i kiedy ten sprawiedliwy sie znajdzie. Mam tylko nadzieje, że nie bedzie to Tomaszewski. Bo jedna mafia zastąpiła by drugą. Pozostaje czekac i mieć nadzieje na zmiany. Problem w tym, ze jeśli nasi dobrze zagraja na Mundialu to Listek powie, że wszystko w porządku i nic nie trzeba zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napoczątek powinni wywalić Włodarczyka on tam najwięcek miesza kiedyś oglądałem reportaż w "super wizjer"
To firma która miała produkować urządzenia ochronę przed pseudokibicami.A kto wygrał przetarg oczywiscie jego córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Bundeslidze w końcu Ebi się przełamał strelając gola oraz asystę na wyjeździe przeciwko HSV. Patrząc jak grała Borusia, to nie dowieżałem własnym oczom - po prostu goście wymiatali i rozegrali chyba jeden z lepszych meczy w tym sezonie, rozgramiając Hamburg 2-4. Widać nie odpuszczają w walce o 5 miejsce premiujące grę w europejskich pucharach. Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, no i Burkhardt strzelił w 91 minucie bramkę na 2-1. Legia wygrała, sytuacja w czołówce bez zmian, a ja straciłem 3 punkty z typowania :[
Ale bramka przepiękna, trzeba przyznać.
No i pokazało się, że Legia nie jest aż tak straszliwie silna. Odra zagrała bardzo dobrze (dużą część meczu w osłabieniu) i Legia nie błyszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 18:02, walgierz napisał:

Ech, no i Burkhardt strzelił w 91 minucie bramkę na 2-1. Legia wygrała, sytuacja w czołówce
bez zmian, a ja straciłem 3 punkty z typowania :[
Ale bramka przepiękna, trzeba przyznać.
No i pokazało się, że Legia nie jest aż tak straszliwie silna. Odra zagrała bardzo dobrze (dużą
część meczu w osłabieniu) i Legia nie błyszczała.

Legia miała farta nie powiem zobaczymy jak długo, niepokoi mnie jedna rzecz, obie czołowe drużyny zaprezentowały się w tej kolejce słabo, to źle wrózy na puchary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 liga wystartowala w piatek a dzisiaj TS Podbeskidzie Bieslko-Biala 0:0 Ślask Wroclaw[TSP jest na pozycji spadkowej a Wroclaw na 2 miejscu]oczywiscie kibicowalem mojej druzynie TSP i ciescze sie ze zrremisowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować