Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2006 o 18:05, boogie85 napisał:

Legia miała farta nie powiem zobaczymy jak długo, niepokoi mnie jedna rzecz, obie czołowe drużyny zaprezentowały się w tej kolejce słabo, to źle wrózy na puchary.

Do pucharów to jeszcze daleka droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt, że wygrali no i piękny gol w drugiej połowie.
A co do drugiej ligii to fakt startuje i pierwszy mecz mojego ukochanego klubu już niedługo z Ruchem Chorzów, a mecz to łatwy nie będzie, ponieważ obie drużyny wprowadziły wiele zmian, ale bardziej radykalne Ruch.
Mam nadzieję, że Sosnowiczanie lepiej zakończą tą wiosenną rundę niż w zeszłym roku, ponieważ pod koniec prawie wszystkie mecze przegrywali przez co nie byli w barażach o pierwszą ligę, jednak nadzieja jest, że w tym roku będzie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A komentarze na Onecie jak zawsze głupie ;] Na userów tego portalu zawsze można liczyć :D

Mnie rozbawił Piechniczek tekstem: "Ja bym karnego nie gwizdnął. No niby Kucharski był trzymany za koszulkę, ale jak dwóch piłkarzy z determinacja walczy o piłkę to ble ble ble". Jasne, niech sędzia jeszcze rozpatruje intencje piłkarzy to już w ogóle nie będzie widaomo, czy gwizdać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w polskiej lidze kilka niespodzianek. Kolporter, no cóż jeżeli tak dalej będzie grać to w Kielcach jeszcze na Puchary Europejskie jeszcze poczekają. Dobrze przynajmniej, że Kmiecik (Polonia) coś strzelił bo w przyszłości w Wiśle będzie z niego porzytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasna cholera, przecież mnie kiedyś strzeli :] Jak nie z Bełchatowem, to teraz z Odrą wymęczyli wygraną w doliczonym czasie gry... kiedyś sie wam skończy to cholerne szczęście :P

Zagłębie rozgromiło Arkę aż 4-0 i zastanawiam się gdzie teraz byłby ten zespół gdyby Smuda trenował ich od samego początku. Polonia wygrała mecz ostatniej szansy i nadal może realnie myśleć o utrzymaniu. Pasiaki są w największym kryzysie od początku ich obecnych występów w ekstraklasie, jak nic się nie zmieni to w następnym sezonie głównym celem będzie walka o utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 20:34, walgierz napisał:

Ale piękne bramki padły w derbach Wielkopolski...
Powiem szczerze, że nie powstydziłyby się ich kluby hiszpańskie :)

Zgadzam się co do bramek... były przepiekne. Szkoda, że Lech znowu nie zgarnął wszystkich punktów... ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 20:28, .Darnok napisał:

No jasna cholera, przecież mnie kiedyś strzeli :] Jak nie z Bełchatowem, to teraz z Odrą wymęczyli
wygraną w doliczonym czasie gry... kiedyś sie wam skończy to cholerne szczęście :P


A Wisła to moze z Odrą wygrała absolutnie pewnie? Mam przypomniec ten słupek i chwilę później desperacki wślizg obrońcy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 17:52, Velociraptor napisał:

A w Bundeslidze w końcu Ebi się przełamał


Poprzednie 2 mecze tez niezle rozegral, tyle ze bez bramek. A w BVB jest dobrych 4-5 pilkarzy, reszta to przystawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 18:02, walgierz napisał:

No i pokazało się, że Legia nie jest aż tak straszliwie silna. Odra zagrała bardzo dobrze (dużą
część meczu w osłabieniu) i Legia nie błyszczała.


Wyczuwam Schadenfreude :) A wiadomo bylo od poczatku, ze ani Legia nie jest tak silna, jak to pokazala wygrana z Groclinem, ani tak slaba jak pokazal mecz z GKS, czy w pucharze z Korona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 20:28, .Darnok napisał:

No jasna cholera, przecież mnie kiedyś strzeli :] Jak nie z Bełchatowem, to teraz z Odrą wymęczyli
wygraną w doliczonym czasie gry... kiedyś sie wam skończy to cholerne szczęście :P


Szczescie to ma Wisla od poczatku rundy :P A tak na powaznie, to mimo minimalnej i fartownej wygranej z Odra, Legia wciaz sprawia na mnie lepsze wrazenie niz Wisla.

Dnia 25.03.2006 o 20:28, .Darnok napisał:

Zagłębie rozgromiło Arkę aż 4-0 i zastanawiam się gdzie teraz byłby ten zespół gdyby Smuda
trenował ich od samego początku.


Dokladnie - dla mnie to wieksza niespodzianka w tym sezonie niz Kolporter, czy Korona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 22:09, Hegemon napisał:

Wyczuwam Schadenfreude :) A wiadomo bylo od poczatku, ze ani Legia nie jest tak silna, jak to pokazala wygrana z Groclinem, ani tak slaba jak pokazal mecz z GKS, czy w pucharze z Korona.

No cóż... Przyznaję, że irytowały mnie opinie o niepokonanej Legii i że mistrzostwo mają już w kieszeni. I to nie dlatego, że kibicuję Wiśle.
Irytowały mnie, bo przesądzanie takich spraw po dwóch kolejkach to straszna naiwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 21:14, Bambusek napisał:

(...)
A Wisła to moze z Odrą wygrała absolutnie pewnie?(...)


Strzelanie goli w ostatnich minutach meczu zdecydowanie bardziej działa na wyobraźnie :P

A tak swoją drogą dziwne uczucie taki korespondencyjny pojedynek, odzwyczaiłem sie przez te pare latek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 00:42, amster22 napisał:

Wisełka może mieć problem z legią, która niźle gra.


Może mieć, ale nie jest powiedziane, że Legia ma w kieszeni wygraną. Jak pisze walgierz to jest bez sensu - takie prognozy, tym bardziej u Nas w Polsce. Kibicuję Legii i chciałbym aby miała Mistrza, ale nic nie jest powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2006 o 22:12, Hegemon napisał:

Szczescie to ma Wisla od poczatku rundy :P A tak na powaznie, to mimo minimalnej i fartownej
wygranej z Odra, Legia wciaz sprawia na mnie lepsze wrazenie niz Wisla.


Ale pamietaj o tym, że w Wiśle już od 1,5 roku trwa zament z trenerami. Legia miała w tym czasie tylko 2 trenerów. Jednak mam nadzieję, że wreszczcie Wisła zacznie grać jak na mistrza przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 19:15, Bambusek napisał:

A komentarze na Onecie jak zawsze głupie ;] Na userów tego portalu zawsze można liczyć :D

Mnie rozbawił Piechniczek tekstem: "Ja bym karnego nie gwizdnął. No niby Kucharski był trzymany
za koszulkę, ale jak dwóch piłkarzy z determinacja walczy o piłkę to ble ble ble". Jasne, niech
sędzia jeszcze rozpatruje intencje piłkarzy to już w ogóle nie będzie widaomo, czy gwizdać
czy nie.



Moim zdaniem jak nie wiedzą o co chodzi to po co komentują.Tylko żeby zaistniec na onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować