Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 20:24, Dekerinho6 napisał:

> > > > Szkoda że w meczu MenU-Barcelona było 0-0...
> > >
> > > No szkoda szczególnie tego karnego crisa byłoby ciekawiej
> > No może ciekawiej by nie było znowu jakoś strasznie ale zawsze zamiast 0:0
było
> by 0:1
> > :P a to już jest duża różnica ale nie ma co narzekać bo walka była zacięta
:D
>
> Masz rację największe dla mnie zaskoczenie to gra obronna samego Rooney''a
A no właśnie ale cóz trudno ale podejrzewam że podczas rewanżu Manchester wygra z Barca
i to z dużą przewagą tak coś mi sie wydaje oczywiście żeby tak było mam nadzieje :P



A według mnie moga mieć problem. Manchaster lubi grać u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 20:47, mesiu59 napisał:

A meczu z Barceloną się nie obawiasz? Ty z policji jesteś?


Ja także bardziej się boję meczu z WHU. Wiadomo jak z nimi gramy... ostatnie 3 mecze - 3 do tyłu.

Co do Barcy - nie lekceważę, ale myślę, że ich objedziemy. Problemy się zaczną jak to Barca pierwsza strzeli bramkę. Poza tym - dziś kontuzji nabawili się Vida i Roo. Ten pierwszy powinien zagrać, to z Roo nie wiadomo. Ale to jest piłka ;] faworytem jest ManU, chociaż wcale sie nie zdziwię jak to FCB przejdzie do finału, czego nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze barca zagrała znowu padlinę. nie mogłem oglądać, więc może ktoś napisze jakiś komentarz? ale proszę nie w stylu: grali dobrze tylko nieskutecznie.
moim zdaniem barca za bardzo skupia się w tym sezonie na przemieszczaniu piłki od zawodnika do zawodnika, a za mało na umieszczaniu piłki w bramce przeciwnika. za dużo szuka wolnej przestrzeni daleko od bramki przeciwnika, a za mało w miejscach w których można rozstrzygnąć mecz na własną korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:47, mesiu59 napisał:

A meczu z Barceloną się nie obawiasz? Ty z policji jesteś?


Jestem spokojny o wynik meczu z Barceloną, która dziś znawu dostała w dupę (i jest bliska zagwarantowanie sobie eliminacji LM :)).
A West Ham nam nie leży.
----------

Sob-styl

Oficjalny komentarz odnośnie Vidica

"He’s got a few stitches under his lip and he’s lost a tooth. He was dazed rather than concussed but if we’d waited for him to come round we would have played 10 or 15 minutes (with ten men) and you can’t afford that in such a big game. So we took him off."

Czyli Nemanja stracił tylko jednago zęba :) Z Waynem tez nic poważnego chyba się nie dzieje, więc jest duża szansa, że na wtorek wszyscy będą zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hm. Manchester niby przegrał, ale co, prawdopodobnie ligi angielskiej nie wygra. Chyba że Chelsea potknie się na Blackburn lub Newcastle. ManU gra z WHU, a Oni nie potrafią z nimi grać. Nie wygrali od 1.5 roku. Teraz zależy wszystko od błędów piłkarzy ze Stamford Bridge ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cracovia dzisiaj pokonała Lecha 3:2. Szkoda, bo chciałbym żeby Lech zdobył wicemistrzostwo kraju. A wychodzi na to, że to Groclin, który wygrał dzisiaj z Widzewem 3:0 będzie na drugim miejscu na koniec sezonu. Z innej beczki "niezły" debiut Wójcika w roli trenera Widzewa. No cóż ale nikt nie jest cudotwórcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:00, temek napisał:

> A meczu z Barceloną się nie obawiasz? Ty z policji jesteś?

Jestem spokojny o wynik meczu z Barceloną, która dziś znawu dostała w dupę (i jest bliska
zagwarantowanie sobie eliminacji LM :)).
A West Ham nam nie leży.

Tak jak Manchester, z tą różnicą, że Barcelona grała w mega rezerwowym składzie. Aha, czyli nie jesteś z policji, więc pozostaje tylko druga opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:19, mesiu59 napisał:

Tak jak Manchester, z tą różnicą, że Barcelona grała w mega rezerwowym składzie.


Manchester też grał w rezerwowym składzie, poza tym jest spora różnica między Chelsea a Deportivo

Dnia 26.04.2008 o 23:19, mesiu59 napisał:

czyli nie jesteś z policji, więc pozostaje tylko druga opcja.


ty też jesteś *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:30, temek napisał:

ty też jesteś *****



Wystarczy tych kłótni. Uspokój się proszę i zważaj na... gwiazdki, bo wszystkiego pod nimi nie ukryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Manchester też grał w rezerwowym składzie, poza tym jest spora różnica między Chelsea
> a Deportivo
ManU grał mniej rezerwowym, to raz, a dwa, ze Depor ostatnio jest w świetnej formie i z Manchesterem też by pewnie pocisnęło, szczególnie jakby ManU grało tak jak z Barceloną. A raczej niegrało. xD
> ty też jesteś *****
Fajny, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie widziałem, bo zostałem na niespodziewanym ognisku. Jednak wystarczyło m spojrzeć na skład, żeby wcale się nie dziwić:

Pinto; Zambrotta, Thuram, Puyol, Sylvinho; Márquez, Touré, Gudjohnsen; Giovani, Bojan i Henry

W porównaniu do meczu z Manchesterem zostali tylko Zambro, Marquez oraz Toure. Doliczając Puyola mamy 7 rezerwowych w spotkaniu z zespołem, który nigdy nam nie leżał i ostatnio jest na fali wznoszącej.

P.S. Poprawianie błędów w Firefoxie to wspaniały wynalazek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Sir Alex trzymał cały czas Naniego? Bał się że znowu spadnie krytyka na CR7 że jest gwiazdą w meczach z szaraczkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:19, mesiu59 napisał:

Tak jak Manchester, z tą różnicą, że Barcelona grała w mega rezerwowym składzie. Aha,
czyli nie jesteś z policji, więc pozostaje tylko druga opcja.


Tylko zobacz z kim grało ManU, a z kim grała Barca...

Poza tym - ManU grało bez Scholesa, CRa(który później wszedł sam nie wiem po co..., bo jak zwykle z mocniejszymi zespołami nic nie grał), Teveza. Vidić sobie długo nie pograł, dobrze że na FCB będzie gotowy i Vida i Roo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to każda drużyna najbardziej lubi grać u siebie :P Bo to swój stadion i w ogóle.No ale żeby sie jakoś strasznie bali Manchesteru to bardzo w to wątpię wiedzą co UTD pokazał na ubiegłym meczu i są przygotowani na podobne ruchy. :P. Gdyby C.Ronaldo wykorzystał ten rzut karny to by było już ciekawiej ale no nie można powiedzieć bo mecz z obu stron był bardzo zacięty nawet gdy barca cały czas była w większym posiadaniu piłki i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:21, Sob-styl napisał:

Tylko zobacz z kim grało ManU, a z kim grała Barca...

Ok. Barcelona grała na wyjeździe z drużyną, która wygrała 4 ostatnie mecze z rzędu ogólnie, 6 ostatnich meczów z rzędu u siebie (m.in. Real oraz Sevilla) i nie przegrała u siebie od 6 stycznia. Grała z najlepszą drużyną kwietnia w Primera Division, występując w składzie, z którego tylko 3 osoby grały w środę przeciwko Manchesterowi. Oczywiście nie muszę dodawać, że grała z drużyną, która walczyła jeszcze niedawno jak o życie o uniknięcie spadku, a teraz ma całkiem realną szansę na europejskie puchary. Ale tak, już wiem, że to za mało i Manchester miał trudniej grając z drużyną, która podobnie jak Czerwone Diabły wciąż gra na dwóch frontach ;] Podobno nazwy nie grają, ale jeśli tak to wtedy rzeczywiście Manchester miał trudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 00:31, Smooqu napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Sir Alex trzymał cały czas Naniego? Bał się że znowu spadnie
krytyka na CR7 że jest gwiazdą w meczach z szaraczkami??

W zasadzie to sam nie wiem ale jakby go wpuścił to mecz mógłby sie inaczej skończyć ale na pewno bał sie w pewnym stopniu o C.Ronaldo że cała krytyka pójdzie na niego :(. A szkoda bo mecz mógłby sie zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 11:52, mikal15 napisał:

Ok. Barcelona grała na wyjeździe z drużyną, która wygrała 4 ostatnie mecze z rzędu ogólnie,
6 ostatnich meczów z rzędu u siebie (m.in. Real oraz Sevilla) i nie przegrała u siebie
od 6 stycznia.


Chelsea u Siebie nie przegrała od 80-ciu meczy(meczów?) :P

Dnia 27.04.2008 o 11:52, mikal15 napisał:

Oczywiście nie muszę dodawać, że grała z drużyną, która walczyła jeszcze niedawno jak o życie o uniknięcie spadku, a teraz ma całkiem realną szansę na europejskie puchary.


Może nie tak niedawno, ale 2 mies. temu Chelsea nie była brana pod uwagę o mistrza EPL. A teraz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj Real przypieczętuje mistrza :D:D

mikal ->
depor jest niesamowite w drugiej części sezonu. Co nie zmienia faktu że zarówno Real jak i Barca powinna wygrać z nimi. Nie ma na to usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:15, Smooqu napisał:

mikal ->
depor jest niesamowite w drugiej części sezonu. Co nie zmienia faktu że zarówno Real
jak i Barca powinna wygrać z nimi. Nie ma na to usprawiedliwienia.

Tak podchodząc do sprawy Real powinien mieć komplet punktów po tylu kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować