Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 22:56, pretorianie napisał:

Brawo MU teraz tylko wygrają LM i będzie bardzo ładny sezon. A i Kuszczak przy okazji
obłowi się w tytuły.


Nie bądź tego aż taki pewien. Ostatni mecz pomiedzy MU i Chelsea zakończył się zwycięstwem Chelsea. Zresztą, nie sądzę, żeby The Blues nie skorzystali z okazji, aby po historycznym dojściu do finału zamierzali oddać MU podwójną koronę - co to, to nie:P. Na pewno pokażą się z jak najlepszej strony. Byłem pewien, zę ManU zdobędzie mistrzostwo Anglii, ale o Ligę Mistrzów tak łatwo nie będzie;) Życzę Chelsea z całego serca zdobycia tego trofeum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 23:01, paweldomar1 napisał:

Nie bądź tego aż taki pewien.

Fajnie piszesz, Najpierw żebym nie był taki pewny zwycięstwa MU, a zaraz potem piszesz, że na pewno Chelsea nie da się tak łatwo. Pewnie, że się nie dadzą i to obie drużyny. Pewnie, że walka będzie bardzo wyrównan jak przez cały ten sezon. Ale każdy kibic zawsze jest przekonany, że to właśnie drużyna za którą on jest wygra. Ja kibicuję MU i dlatego tak napisałem, ale oczywiście nie jest to przesądzone.

Z innej beczki, patrzcie jakie to dziwne. Liga, której 2 drużyny grają w finale LM, a reprezentacja narodowa nie dostała się na finały Mistrzostw Europy. Wniosek, że tylko i wyłącznie dzięki graczom zagranicznym liga ta jest aż tak silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:12, pretorianie napisał:


> Nie bądź tego aż taki pewien.
Fajnie piszesz, Najpierw żebym nie był taki pewny zwycięstwa MU, a zaraz potem piszesz,
że na pewno Chelsea nie da się tak łatwo. Pewnie, że się nie dadzą i to obie drużyny.
Pewnie, że walka będzie bardzo wyrównan jak przez cały ten sezon. Ale każdy kibic zawsze
jest przekonany, że to właśnie drużyna za którą on jest wygra. Ja kibicuję MU i dlatego
tak napisałem, ale oczywiście nie jest to przesądzone.

Z innej beczki, patrzcie jakie to dziwne. Liga, której 2 drużyny grają w finale LM, a
reprezentacja narodowa nie dostała się na finały Mistrzostw Europy. Wniosek, że tylko
i wyłącznie dzięki graczom zagranicznym liga ta jest aż tak silna.


Wiesz, pewnym nigdy być nie można zwycięstwa danej drużyny, biorę pod uwagę porażkę Chelsea. Obie druzyny pokazały ładną piłkę przez cały sezon i właśnie taki finał LM chciałem widzieć:) Ja nic nie mam do tego, komu kibicujesz, bo każdy ma swoich ulubieńców, ale po prostu nie trawię ludzi zbyt pewnych siebie (żadna aluzja w Twoją stronę:]).

Żadna liga nie byłaby mocna, gdyby składała się tylko i wyłącznie z krajowych zawodników. Byłby fajny plus takiej sytuacji - selekcjonerzy nie muszieliby szukać piłkarzy za granicą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 17:47, .Darnok napisał:

Swoją drogą, życzyłbym sobie chyba jednak takiej walki o mistrzostwo do samego końca
także u nas.

Ano przydałoby się. Właściwie odkąd sie na stadionie pokazuję to przy okazji obu fet (2005 i teraz) Mistrz był zdobywany z dużą przewagą. Przecież 3 lata temu też było bodaj 11 punktów przewagi nad Groclinem. Teraz chyba 14 nad Legią... zaraz, tak. Na pewno 14 :P

Dnia 11.05.2008 o 17:47, .Darnok napisał:

Bo wczorajsza feta, chociaż wspaniała, to jednak prawdopodobnie ze względu
na "stopniowe" oswajanie się z mistrzostwem, nie miała w sobie aż tyle emocji

No może i masz rację, ale jakbyśmy zdobyli mistrza w ostatniej kolejce to by było za dużo nerwów jak dla mnie :P

Dnia 11.05.2008 o 17:47, .Darnok napisał:

[albo ja
się już starzeję;P].

Ty? Nie no skąd :P Kokoszka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 22:56, pretorianie napisał:

Brawo MU teraz tylko wygrają LM i będzie bardzo ładny sezon. A i Kuszczak przy okazji
obłowi się w tytuły.


No nie powiedziałbym do końca że Manchester wygra może wygrać skoro ostatnio sie wziął za grę to sie zapowiada na ciekawy mecz Manchester wrócił jakoby do formy a Chelsea będzie też zacięcie walczyć o piłkę może być wyrównane spotkanie. I pewnie może i goli nie będzie dużo ale samych akcji powinno być dużo no i wykorzystane no przynajmniej część z nich ale mam nadzieje że obie drużyny pokażą na co ich stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam.:)
Zwolnienie Skorży od razu by podniosło poziom sportowy Wisły:)
A tego mi nie potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 18:01, Vaxinar napisał:

I jest! KONIEC!


Pamiętaj że jeszcze Moskwa przed nami.

Dnia 11.05.2008 o 18:01, Vaxinar napisał:

Man United wygrywa 2:0, Giggs tym bardziej uradowany bo wybił piłkę z lini bramkowej,
a byłby samobój!


Zrobił to co do niego należało. Wszedł, uspokoił grę i ukuł dla świętego spokoju:)

Dnia 11.05.2008 o 18:01, Vaxinar napisał:

Dziś Roma wygrała, Inter zremisował. Przed ostatnią kolejką jeden punkt straty - FORZA
ROMA!


No żeś z tą Romą pojechał teraz po bandzie.
Kij im w oko:)
Chociaż fajnie że końcówka jest taka ciekawa. Zresztą we Francji podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W finale LM jestem za MU (jak zawsze), ale coś mi się wydaje, że łatwo nie pójdzie. Będzie co ma być, ważne, że zdobyli mistrzostwo. Takiej końcówki to nie bylo chyba ze dwadzieścia lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 10:30, Quire napisał:

Pamiętaj że jeszcze Moskwa przed nami.

O rany, wiem... :)
Chciałbym taki finał jak w 99 r... Wtedy niestety nie mogłem go poczuć.

Dnia 12.05.2008 o 10:30, Quire napisał:

No żeś z tą Romą pojechał teraz po bandzie.
Kij im w oko:)

Żaden kij. Roma to ulubiony włoski klub.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:19, Vaxinar napisał:

> Pamiętaj że jeszcze Moskwa przed nami.
O rany, wiem... :)
Chciałbym taki finał jak w 99 r... Wtedy niestety nie mogłem go poczuć.


To byłoby coś, chodziarz wydaje mi się, że z Chelsea taki numer nie przejdzie

P.S
Terry i Drogba są kontuzjowani po mecz z Boltonem i nie wiadomo czy wystąpiął w finale
W United wszyscy zdrowi (fajnie, że mamy pełną kadrę akurat w tym momencie)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 10:44, maciekstaar napisał:

W finale LM jestem za MU (jak zawsze), ale coś mi się wydaje, że łatwo nie pójdzie. Będzie
co ma być, ważne, że zdobyli mistrzostwo. Takiej końcówki to nie bylo chyba ze dwadzieścia
lat.


No muszę sie z tobą zgodzić może być zacięta walka zresztą to finał jest ! :P ale czy tak do końca Manchester United wygra no nie wiem ostatnio Chelsea zaczęła grać bardzo ładnie zwłaszcza mówię teraz o Lidze Mistrzów i UTD też coś jakby sie obudził no myślę że powinno być ciekawie tak jak to w piłce jest ! :P
Młody miro---->No zobaczymy ale jednak Chelsea sie nie da też tak łatwo za daleko moim zdaniem zaszli żeby teraz taką szanse zrezygnować :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:01, temek napisał:

To byłoby coś, chodziarz wydaje mi się, że z Chelsea taki numer nie przejdzie

E tam, nieraz w historii United taki numer przechodzi, Czerwone Diabły z tego słyną. Mecz z Bayernem jest po prostu tym najsłynniejszym przypadkiem.
Dlaczego miałoby się nie udać? Chciałbym emocjonujący finał LM, bo tak po prawdzie od pamiętnego finału ze Stambułu nie było fajnych....

Dnia 12.05.2008 o 15:01, temek napisał:

Terry i Drogba są kontuzjowani po mecz z Boltonem i nie wiadomo czy wystąpiął w finale

To byłby duże osłabienie... Szczególnie Terry, bo się Drogbę jako tako Szewą i Anelką zastąpi. A Terry obrońca główny i kapitan. Chociaż... W roli kapitana i Lampard się sprawdza.

Dnia 12.05.2008 o 15:01, temek napisał:

W United wszyscy zdrowi (fajnie, że mamy pełną kadrę akurat w tym momencie)....

Odpukać - oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:19, Vaxinar napisał:

O rany, wiem... :)
Chciałbym taki finał jak w 99 r... Wtedy niestety nie mogłem go poczuć.


Do dzisiaj pamiętam. Niezapomniene wrażenia i radość. Cały blok chyba obudziłem:D Dla takich meczów warto żyć. Teraz nie chce powtórki bo mi serce siądzie chyba. Postarzał się człowiek:P
A i kupiłem sobie taki film jak "W Blasku Chwały". Opowqiada o tym sezonie właśnie:)

Dnia 12.05.2008 o 14:19, Vaxinar napisał:

Żaden kij. Roma to ulubiony włoski klub.:)


Chyba mogę powiedzieć że u mnie jednak Juve przoduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:05, Quire napisał:

Chyba mogę powiedzieć że u mnie jednak Juve przoduje:)

Możesz... :P

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5201749.html

Proszę bardzo, z Polską Walczącą bez krzyża celtyckiego ten sam napis zupełnie inaczej się prezentuje.
Zamiast głupich nawiązań rasistowskich jest nawiązanie do historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na n sport słyszałem właśnie pierwsze efekty tego całego sztabu do łowienia młodych talentów za granicą polskiego pochodzenia.
Wyłowili z ligi francuskiej tego gościa:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludovic_Obraniak
Wikipedia podaje, że obywatelstwo mu już nadano, ale gość dziś mówił, że jeszcze nie i nie wiadomo czy będzie to takie dobre. Ponoć chłopak może być naszym "nowym Krzynówkiem".

A jutro finał Pucharu Polski. Godzina już lepsza niż ostatnio, ale wciąż nie to co Anglia czy Niemcy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłego rotfla zaliczyłem jak przeczytałem "sztabu do łowienia młodych talentów" a następnie wszedłem na ten profil na wikipedii. Faktycznie, 24 lata to w sumie jeszcze młodziutki nieukształtowany piłkarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować