Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 07:27, Mroczny Elf99 napisał:

Tylko nie wiem czy jak przejdzie do Interu to osiągnie dużo więcej, po pierwsze nie wiadomo
czy będzie mu odpowiadał styl gry w serie A, po drugie ten klub od bardzo dawna nic nie
osiągnął w Europie, tylko "rządzi i dzieli" na własnym podwórku. Chyba że pokładasz jakieś
większe nadzieje w Mourinho?


Moim zdaniem jeśli on przejdzie do Interu to mu to nic nie da.Choć on jest dobrym piłkarzem nawet bardzo dobrym to sam niestety nie pociągnie Interu do zwycięstwa.Tak jak wspominasz:
-nie wiadomo czy będzie mu odpowiadał styl w serie A itp.itd.
Nowi zawodnicy itp.To wszystko ma znaczenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mourinho raczej nie osiągnie więcej niż ćwierćfinał ligi mistrzów i mistrzostwo kraju ale niby po co mieli by kupować lamparda przecież mają Ricardo Quaresmę którego kupili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: jeszcze nie kupili,bo o ile się orientuję negocjacje nadal trwają
Po drugie: przecież to dwaj zupełnie różni zawodnicy! Lampard to ofensywny pomocnik,typowy playmaker, a Quaresma to skrzydłowy w stylu Ronaldo czy Naniego,lubi wdawać się w dryblingi,choć nie zawsze z pożytkiem dla drużyny.
Zresztą ja w odejście Lamparda ze Stamford nie wierzę i to w dodatku za 9 milionów...
Dla mnie to obok Terry''ego to jedyny zawodnik Chelsea,którego darzę sympatią (samych The Blues z wiadomych względów nie) Premiership sporo by straciła na odejściu tego piłkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 23:18, Invin napisał:

Chyba wszyscy chcieliby zobaczyć. No niestety, nie wiem, dlaczego takiego meczu nie ma.


musieliby zagrać 2x20 min, bo rosjanie nie wytrzymaliby więcej kondycyjnie oraz wystawić 6-osobowe składy, bo turcy nie znaleźliby więcej zdrowych piłkarzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 01:42, DJ Szlafrok napisał:

Czy rozprawiając o Lamparcie opierałeś się na tym http://sport.onet.pl/0,1248702,1778509,wiadomosc.html?
Pytam z czystej ciekawości, nic więcej. ;-)


Tak.

Ja myslę, że Mourinho sobie w Interze poradzi, ciekawe będzie jego starcie z Chelsea...
Nie pamiętam już, czy jako trener Chelsea grał z FC Porto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:58, Vaxinar napisał:

Nie pamiętam już, czy jako trener Chelsea grał z FC Porto?

Grał. I to zdaje się już w następnej edycji po triumfie z FC Porto oba zespoły spotkały się w fazie grupowej. Raz wygrała Chelsea, raz Porto,ale dokładnych wyników już nie pamiętam :/

EDIT: Sprawdziłem. Pierwszy mecz 3:1 dla Chelsea, drugi 2:1 dla Porto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 11:03, mati285 napisał:

EDIT: Sprawdziłem. Pierwszy mecz 3:1 dla Chelsea, drugi 2:1 dla Porto.


Heh, dzięki ale bardziej od wyników intreresowało mnie co Mourinho mówił w wywiadach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 07:27, Mroczny Elf99 napisał:

Chyba że pokładasz jakieś większe nadzieje w Mourinho?


Tak jak napisałem - zapomniałem o Scolarim, a po porażce w finale Ligi Mistrzów uważałem, że Chelsea będzie radziła sobie już tylko gorzej pod skrzydłami Granta. A Lampart był bardzo przywiązany do Murinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kadry są 23-osobowe. Hiddink mógłby wystawić rezerwy, a Turcy piłkarzy, którzy juz wyzdrowieli i tych, którzy nie muszą już pauzować za kartki. ;) Poza tym, dużo ładniej mieć 3 (lub nawet czwarte) miejsce, a nie "odpaść w półfinałach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1778619,,liga_mistrzow_znow_nie_dla_wisly,wiadomosc.html

Oto gdzie stoi w szeregu polski football. Nie dość, że pieniędzy brakuje, to jeszcze nikt nie wierzy w możliwość awansu do LM. Jeśli takie rzeczy pisze się jeszcze przed losowaniem, to wygląda to niebezpiecznie. Przez ostatnie sezony polskie zespoły chociaż podejmowały walkę, chciały sprawić niespodziankę, choć faworytami na pewno nie były. A teraz? Trener Wisły, która ma ponoć najsilniejszy skład od paru sezonów, bełkocze coś o walce, ale mówi to z obowiązku, a nie z wiary. Zwycięstwo Białej Gwiazdy w II rundzie będzie spełnieniem marzeń, bo zagwarantuje jej udział w Pucharze UEFA. A mecz w trzeciej rundzie? Nikt nie zwróci szczególnej uwagi. Nie zdziwiłbym się, gdyby Wisła oddała walkowera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Yoan Gouffran, który dotychczas był graczem francuskiego Caen zdecydował się na zmianę barw klubowych i od nowego sezonu będzie zawodnikiem Girondins Bordeaux.
22-latek podpisał z nowym zespołem czteroletni kontrakt. Jest to drugi zawodnik, który podczas letniego okna transferowego zasilił wicemistrza Francji. Wcześniej z AC Milan wypożyczony został Yoann Gourcuff"


Aj co to jakaś kpina może jeszcze w ataku Juventusu postawią obu Del Piero w podstawpeym składzie. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemcy bez ballacka. nie uwierzę, jeśli nie zobaczę, to może być zasłona dymna. ten zawodnik dla niemiec znaczy dużo, ale nie przeceniałbym tego. w euro gra nierówno, często zawodzi i inni muszą ciągnąć grę. niemcy maja okresami przestoje w grze, jeśli hiszpanie skutecznie to wykorzystają, to nie widzę innego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wielki finał, a ja to widzę tak:
Podobnie jak Beckenbauer twierdzę, że Niemcy mają szansę wygrać, tylko w przypadku takiej, bądź lepszej postawy na boisku jak w meczu z Portugalią.
Dla Hiszpanii sporym osłabieniem będzie brak Villa''y, z kolei w niemieckiej ekipie brak Ballacka. Bez Ballacka jeszcze Niemcy nie grali, będzie to osłabienie i Loew będzie musiał eksperymentować. Zobaczymy, tak czy siak napewno życzę Podolskiemu króla strzelców, po tym jak Villa wypadł.
Kibicuje Niemcom, ale napiszę tak - nie chciałby sytuacji, w której Hiszpania atakuje, Niemcy się bronią i na koniec coś strzelają, to nie byłoby fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd z turniejem pożegnały się Francja i Holandia,którym kibicowałem sercem jestem z drużynami grającymi ładny i ofensywny futbol,a nie da się ukryć,że na dzień dzisiejszy są to Hiszpanie. Więc im będę kibicował,chociaż muszę przyznać,że do stylu gry Niemców jakiejś wielkiej antypatii nie czuję (czego nie można powiedzieć o Włochach- brrr ;)) i jeżeli dziś zagrają ładny mecz (na co ich z pewnością stać) albo -tak jak napisałeś- przynajmniej taki jak z Portugalią to nie mam nic przeciwko by zdobyli mistrzostwo :) Dzisiaj może być ciekawie z tym królem strzelców. Po pierwsze zostanie nim raczej zawodnik ze śmieszną ilością bramek (choć tu akurat bywały już mniejsze),a po drugie moze być to zawodnik,który ten dorobek osiągnął już w pierwszych dwóch meczach turnieju a zagrał ich raptem trzy + te kilkanaście minut w półfinale. Moim zdaniem tak się właśnie stanie i David Villa będzie królem strzelców,ale niekoniecznie samodzielnym. Bo jest Podolski, Klosego też stać na strzelenie dwóch goli, to samo ze Schweinsteigerem, jest też kolega z reprezentacji Dani Guiza,który być może wyjdzie w pierwszym składzie (choć ja osobiście stawiam na Cesca) i może być różnie.

>Czy jednak Lampard w Interze.
>:(
Dla nie to w tym momencie jeden z najgorszych transferów w historii piłki. Po pierwsze nie widzę go we Włoszech (proszę mi wymienić Anglików tam występujących),a po drugie cóż to za śmieszne pieniądze ?! Po kim jak po kim,ale po Chelsea takiego frajerstwa (nazywajmy rzeczy po imieniu) się nie spodziewałem. Mam nadzieję,że Frank jednak zostanie na stamford dal dobra Premiership...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:24, Vaxinar napisał:

Dziś wielki finał, a ja to widzę tak:
Podobnie jak Beckenbauer twierdzę, że Niemcy mają szansę wygrać, tylko w przypadku takiej,
bądź lepszej postawy na boisku jak w meczu z Portugalią.

wg mnie, to w tym meczu portugalia dała ciała, niż niemcy grali jakoś wybitnie.oczywiście to nie umniejsza ich sukcesu.

Dnia 29.06.2008 o 11:24, Vaxinar napisał:

Kibicuje Niemcom, ale napiszę tak - nie chciałby sytuacji, w której Hiszpania atakuje,
Niemcy się bronią i na koniec coś strzelają, to nie byłoby fajne.

ale tak zwykle bywa. oni nie umieją zwyciężać pięknie. też chciałbym pięknego finału, ale życzę zwycięstwa hiszpanii. jeśli tylko zagrają na swoim normalnym poziomie nie będzie z tym problemu, bo to zwyczajnie dużo lepsi piłkarze, niż niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować