Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wielkie brawa dla Wisły za niezwykłą skuteczność i ambicje!
Gratuluje Maciejowi Skorży tak świetnego wyniku w meczu z Beitarem.
Wisła zrobiła to co zrobić musiała pokonała rywala i zmierzy się z Barceloną i zobaczymy jak tym razem krakowianie wypadną w bojach z wielką drużyną ostatni taki pojedynek mieliśmy kilka lat temu z Realem Madryt i katastrofy nie było, w tym roku może być nawet lepiej :)
Najbardziej cieszy fakt że jeszcze żadna Polska drużyna nie odpadła z Europejskich pucharów, mamy komplecik xD

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed tygodniem nie wierzyłem w naszych ale Wisła miło mnie zaskoczyła:D
świetny mecz Boguskiego-Leo powinien go powołać do kadry
chłopak ma ogromne możliwości i myślę że z powodzeniem zastąpić Krzynówka który na EURO pokazał, że jego czas się skończył...
oby w meczu z Barcą nie zagrał Zieńczuk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no..Wisłą mnie nieźle zaskoczyła. 5:0, to nie lada wyczyn jak na Białą Gwiazdę. Ale muszą się skupić na meczu z Barceloną. Bo mimo wszystko mają jakieś szanse... ale neistety Messi wrócił do Dumy Katalonii i no raczej zbyy dużych nie będzie. Tym bardziej, że drugi mecz będzie na Camp Nou... Zostaje tylko się modlić i ściskać kciuki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Wisła nie dała pograć Beitarowi, w zasadzie rzadko kiedy piłkarzom z Izraela udawało się dobrze wejść na połowę Krakowian. Poukładana gra poszczególnych formacji, agresja i dynamika w grze sprawiały że pograć mogła tylko jedna drużyna. Skuteczność w ataku także dobra, choć były okazje na jeszcze wyższy wynik jak strzał lewą nogą Boguskiego (bardzo dobry zawodnik, ale powinien potrenować skuteczność strzelecką) czy strzał Pawła Brożka z takiej pół-przewrotki. Faktem jest także, iż bramkarz Kale jest naprawdę kiepski w swoim fachu - izraelscy dziennikarzy oferowali go Wiśle za 1,50 zł. Taka Wisła jest dobra na II rundę el.LM i na PUEFA, ale raczej nie na FC Barcelonę. Jestem kibicem Wisełki i będę się emocjonować i trzymać kciuki za "moich" - ale realizm nie przemawia za polską ekipą. Chciałbym, żeby weszli do fazy grupowej pucharów europejskich - jeżeli im się uda, to nie będę narzekał czy to jest LM czy UEFA Cup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stałem sobie na trybunie A (ta wzdłuż boiska, nie za bramką, na połowie gdzie w pierwszej połowie Wisła broniła, a w drugiej strzelała) opierając się o ten niziutki płotek. Wrażenie niesamowite, przede wszystkim fantastyczny widok miałem na 4 bramkę, z której Wiślacy cieszyli się na wyciągnięcie ręki ode mnie (no tak z 2-3 metry, nie więcej :) ). Co wczoraj widziałem i przeżyłem to moje :) O tym jak było niech najlepiej świadczy przykład mojej siostry, która piłką się dawno przestała interesować i na mecz poszła głównie z nudów, a po sama przyznała, że było świetnie.

Zdjęcie: http://img161.imageshack.us/my.php?image=zdjeciegw6.jpg to po strzeleniu pierwszego gola chyba zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No meczyk ładny był. Pierwsza bramka Cantoro z wolnego otworzyła siatkę bramek. Jedyne co we wczorajszym meczu mi się nie podobało to ci nasi polscy komentatorzy. Słyszeliście co oni mówili przy karnym dla Wisły?? No właśnie..! Ale brawa dla Wisły wiadomo że z Barcą która zagra mocnym składem szanse są małe ale zawsze jakieś są.

Mam tylko pytanie: Czy Wisła przyjęła ofertę Barcy i przyjęła te 100 tysięcy żeby drugi mecz był na Camp Nou ???
Aha i jeszcze jedno pytanie: Jeżeli Wisła teraz by przeszła Barcę to zagra w Lidze Mistrzów czy czeka ich jeszcze jedna runda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:43, Coxsik napisał:

Słyszeliście
co oni mówili przy karnym dla Wisły??

A co mieli mówić skoro karny był niesłuszny? Aha czyli według Ciebie dobry komentator to taki,który jest stronniczy do bólu i klnie na sędziego,który myli się na niekorzyść polskich drużyn/reprezentacji Polski,a siedzi cicho i udaje,że nic nie widział/z tej kamery nie można nic powiedzieć, gdy my dostajemy prezenty. Ciekawa definicja. Aż sobie zapiszę...

Dnia 07.08.2008 o 12:43, Coxsik napisał:

Aha i jeszcze jedno pytanie: Jeżeli Wisła teraz by przeszła Barcę to zagra w Lidze Mistrzów
czy czeka ich jeszcze jedna runda?

Zagra już w fazie grupowej LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:43, Coxsik napisał:

Mam tylko pytanie: Czy Wisła przyjęła ofertę Barcy i przyjęła te 100 tysięcy żeby drugi
mecz był na Camp Nou ???

Nie, odmówili i rewanż będzie w Krakowie.

Dnia 07.08.2008 o 12:43, Coxsik napisał:

Aha i jeszcze jedno pytanie: Jeżeli Wisła teraz by przeszła Barcę to zagra w Lidze Mistrzów
czy czeka ich jeszcze jedna runda?

Tak, jeżeli wygra dwumecz bedzie grala w grupowej fazie, jeżeli przegra to 3runda kwal. do fazy grupowej uefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyślcie tylko co by się działo... wiem, wiem trochę mało realne, ale tak samo miało być w meczu Polska - Portugalia, wtedy nie dość że piłkarze Wisły (każdy z nich) kosztowałby wtedy minimum 3 mln euro, to do tego Wisła była by jednym z faworytów do wygrania LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:51, mati285 napisał:

> Słyszeliście
> co oni mówili przy karnym dla Wisły??
A co mieli mówić skoro karny był niesłuszny? Aha czyli według Ciebie dobry komentator
to taki,który jest stronniczy do bólu i klnie na sędziego,który myli się na niekorzyść
polskich drużyn/reprezentacji Polski,a siedzi cicho i udaje,że nic nie widział/z tej
kamery nie można nic powiedzieć, gdy my dostajemy prezenty. Ciekawa definicja. Aż sobie
zapiszę...


Ja bym sędziego specjalnie nie winił bo z mojej pozycji przy boisku wyglądało mi to na ewidentny karny (i ludziom obok mnie wyraźnie też). Dopiero dzisiaj gdy wróciłem z Krakowa i obejrzałem w domku powtórki to wiem, że karnego nie było. Zapamiętałem też min. 2 sytuacje, które na meczu wyglądały na karne, a sędzie wtedy nie gwizdał, może więc dowiedział się, że wtedy się pomylił i chciał to Beitarowi oddać. Oczywiście nie mogę widać obiektywnych sądów odnośnie wyżej wymienionych sytuacji bo ich powtórek w necie znaleść nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:59, jcl99 napisał:

Ale pomyślcie tylko co by się działo... wiem, wiem trochę mało realne, ale tak samo miało
być w meczu Polska - Portugalia, wtedy nie dość że piłkarze Wisły (każdy z nich) kosztowałby
wtedy minimum 3 mln euro, to do tego Wisła była by jednym z faworytów do wygrania LM.



To jest LM.
UEFA nie może sobie pozwolić na brak Barcelony w tych rozgrywkach.
Nawet jakby Wisła grała 3 razy lepiej niż wczoraj to i tak jedyne co ugrają to 1:1 w Krakowie i 0:3 w Barcelonie.
Raz że sędziowie nie dopuszczą do odpadnięcia Barcy a dwa to że to jest Barcelona a nie Beitar i takiej swobody jak we wczorajszym meczu to w Polskiej lidze 3/4 drużyn im nie da.

Lepiej niech myślą o pUEFA i tam trzeba zbierać punkty co by być rozstawionym za dwa-trzy lata w 3 rundzie a nie kopać się z kelnerami z Izraela, Białorusi czy jakiegoś innego mocarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:46, Quire napisał:

Raz że sędziowie nie dopuszczą do odpadnięcia Barcy


Bez przesady z tymi eoriami spiskowymi. ;)
Jakby tak Wisła zremisowała w stolicy Katalonii 0:0, a na Reymonta 1:0 dla Wisły - założenie teoretyczne - to co sędziowie zrobią? Nic... A UEFA aż tak znów nie ucierpi, a być może nawet kibiców przez TV przybędzie bo będą chcieli zobaczyć tę "nową sensację".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och. Za tydzien meczyk z Barcą, oglądnie sie. gdyby Wisla zagrala tak jak wczoraj z Beitarem, remis jest jaknajbardziej w zasiegu! :D

Pekin, Pekin i pytanko. Jak odbywaja sie kwalifikacje do IO? Dlaczego jedne reprezentacja grają drugie nie? Na jakiej zasadzie mozna uzyskac awans Olimpijski? Bo ja nie mam pojecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:56, Budep napisał:

Och. Za tydzien meczyk z Barcą, oglądnie sie. gdyby Wisla zagrala tak jak wczoraj z Beitarem,
remis jest jaknajbardziej w zasiegu! :D

Pekin, Pekin i pytanko. Jak odbywaja sie kwalifikacje do IO? Dlaczego jedne reprezentacja
grają drugie nie? Na jakiej zasadzie mozna uzyskac awans Olimpijski? Bo ja nie mam pojecia
:P


Edytowac sie nie dalo, ale mam pytanie. Wisla zagra u siebie czy na wyjezdzie 1 mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:02, Budep napisał:

Wisla zagra u siebie czy na wyjezdzie 1 mecz?


Pierwszy mecz jest w Barcelonie.

Czytam komentarze na polskich serwisach Barcy i jako kibica Wisły, który nie lubi FC Barcelony krew mnie zalewa troszkę. :)
Doping i kibicowanie to jedna z niewielu rzeczy jakimi możemy się pochwalić przed publczinością z Katalonii. A jaki bęzie doping jak na naszych trybunach siądzie wielu w koszulakch Barcy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:28, Vaxinar napisał:

> Wisla zagra u siebie czy na wyjezdzie 1 mecz?

Pierwszy mecz jest w Barcelonie.

Czytam komentarze na polskich serwisach Barcy i jako kibica Wisły, który nie lubi FC
Barcelony krew mnie zalewa troszkę. :)
Doping i kibicowanie to jedna z niewielu rzeczy jakimi możemy się pochwalić przed publczinością
z Katalonii. A jaki bęzie doping jak na naszych trybunach siądzie wielu w koszulakch
Barcy? :(


e? Jak ktos przyjdzie w koszulce barcy, to w ryj od wislakow i tyle xD. A tak serio, to nie sądze, aby na taki mecz przychodzili POLSCY kibice barcy. Przeciez to bez sensu. Na pewno bedzie bardzo dobry doping dla Wiselki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Ciekawa definicja. Aż sobie

Dnia 07.08.2008 o 12:51, mati285 napisał:

zapiszę...


To sobie zapisz dla mnie tam był raczej karny definitywny nie żebym tam był za Wisłą ale karny był. A jeżeli chodzi o komentatorów wiadomo że jeżeli gra Polski zespół a drugi zespół to zagraniczny to wiadomo że komentatorzy kibicują Polakom bo to chyba logiczne co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> to nie sądze, aby na taki mecz przychodzili POLSCY kibice barcy. Przeciez to bez sensu.
Dlaczego? Przecież każdy ma prawo kibicować swojemu zespołowi. Jakby np. Wisła grała z Tottenhamem to pewnie bym się pofatygował na mecz mimo,że do Krakowa trochę kilometrów mam (koło Lublina mieszkam) i zgadnij komu bym kibicował? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:35, Coxsik napisał:

To sobie zapisz dla mnie tam był raczej karny definitywny nie żebym tam był za Wisłą
ale karny był.

Polecam przestudiowanie powtórek...

Dnia 07.08.2008 o 14:35, Coxsik napisał:

A jeżeli chodzi o komentatorów wiadomo że jeżeli gra Polski zespół a drugi
zespół to zagraniczny to wiadomo że komentatorzy kibicują Polakom bo to chyba logiczne
co nie?

A niech sobie kibicują mi to nie przeskadza. Tyle,że z twojego wczęsniejszego posta wynika,że powinni kłamać w żywe oczy i mówić,ze karny dla polskiej drużyny był ewidentny,gdy takowego nie było. Na szczęście wczoraj tak się nie zachowali (przynajmniej pan Wędzyński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:30, Budep napisał:

e? Jak ktos przyjdzie w koszulce barcy, to w ryj od wislakow i tyle xD.

Takie żarty, nawet jeśli to tylko żarty też nie specjalnie mi odpowiadają.

Dnia 07.08.2008 o 14:30, Budep napisał:

A tak serio, to nie sądze, aby na taki mecz przychodzili POLSCY kibice barcy.

To jesteś w ogromnym błędzie, poczytaj sobie na jakimkolwiek serwisie polskim FC Barcelony na temat meczu. Dam Ci przykład, ale tylko przykład. :)

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=23304
http://www.fcbarca.com/ index2.php?goto=kom&news=23298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować