Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 14:44, Vaxinar napisał:

> e? Jak ktos przyjdzie w koszulce barcy, to w ryj od wislakow i tyle xD.
Takie żarty, nawet jeśli to tylko żarty też nie specjalnie mi odpowiadają.

> A tak serio, to nie sądze, aby na taki mecz przychodzili POLSCY kibice barcy.
To jesteś w ogromnym błędzie, poczytaj sobie na jakimkolwiek serwisie polskim FC Barcelony
na temat meczu. Dam Ci przykład, ale tylko przykład. :)

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=23304
http://www.fcbarca.com/ index2.php?goto=kom&news=23298

To dobrze , że szanują Wisłę , ale na pewno są pewni swego , zgubi to graczy Barcy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:30, Budep napisał:

e? Jak ktos przyjdzie w koszulce barcy, to w ryj od wislakow i tyle xD.

No patrz, a ja zamierzam i jakos jestem dziwnie pewny, ze cos takiego mnie nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:50, heaton 1992 bdg napisał:

To dobrze , że szanują Wisłę , ale na pewno są pewni swego , zgubi to graczy Barcy ..


-_-"
Nie o to chodzi co gada Henry, ale o to co piszą polscy kibice FC Barcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibice FC Barçy? :) Chyba Barcelony :P

Ja powiem tak. O lekcewazeniu Wisly nie ma mowy, mecz w Krakowie byl obserwowany przez delegacje FCB, wypowiadali sie o meczu zarowno Pep jak i Txiki..ops przepraszam, widze sporo nowych nickow wiec inaczej. Wypowiadali sie o meczu zarowno trener Barcelony jak i jej dyrektor sportowy i naprawde do meczu z Wisla wszyscy podchodza tutaj powaznie. Przynajmniej tak wnioskuje ja, przegladajac hiszpanskie gazety.

Bo to jest sport, dla Barcelony absolutny poczatek sezonu i pierwszy mecz przed wlasna publicznoscia pod wodza Guardioli i ze zmienionym skladem. Wiadomo, ze poczatki sezonu Barça miewa rozne, niekoniecznie najlepsze. Chociaz powiem szczerze, ze akurat ja o wynik dwumeczu jestem spokojny - gdybysmy grali z Beitarem to troche bym sie tego obawial, bo wiadomo, rewanz u nich rozne cyrki z sedziowaniem np. moglyby sie dziac i nie tylko...ale ze mecz jest w Krakowie, ktory ani nie slynie z wybitnych kibicow, przez co staje sie terenem nie do zdobycia, ani nie jest tak egzotyczny to mysle ze Barcelona moze i w slabym stylu, moze i malym nakladem sil, ale Wisle wyeliminuje. Choc jak powiedzialem to jest sport i nie takie rzeczy sie zdarzaly. A na to wszystko moze miec wplyw zamieszanie w klubie, bo 24 sierpnia jest zjazd delegatow, ktory zadecyduje o przyszlosci Laporty, tzn prezydenta Barcelony (nawiasem mowiac to dlatego Barca chciala zamienic mecze, bo zjazd byl zaplanowany pierwotnie na 26 sierpnia i troche trudno by go bylo robic w Krakowie). Coz, zobaczymy. Watpliwosci nie ulega jedna rzecz - roznica klas miedzy tymi zespolami jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:35, DanekZiom napisał:

Mam pytanie. Bo się już pogubiłem. Messi będzie grał w Igrzyskach Olimpijskich czy nie?


gra. Właśnie oglądam znim meczxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:44, marcinshinoda napisał:

> Mam pytanie. Bo się już pogubiłem. Messi będzie grał w Igrzyskach Olimpijskich czy
nie?
>

gra. Właśnie oglądam znim meczxD

A gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:47, DanekZiom napisał:

> > Mam pytanie. Bo się już pogubiłem. Messi będzie grał w Igrzyskach Olimpijskich
czy
> nie?
> >
>
> gra. Właśnie oglądam znim meczxD
A gdzie?


Eurosport. Argentyna vs Wybrzeże kości słoniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:49, marcinshinoda napisał:

> > > Mam pytanie. Bo się już pogubiłem. Messi będzie grał w Igrzyskach Olimpijskich

> czy
> > nie?
> > >
> >
> > gra. Właśnie oglądam znim meczxD
> A gdzie?

Eurosport. Argentyna vs Wybrzeże kości słoniowej

A ile jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:52, marcinshinoda napisał:

> > Eurosport. Argentyna vs Wybrzeże kości słoniowej
> A ile jest?

0:0 10 minuta meczu

Jak będzie gol. To mi napisz. Ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 15:51, DanekZiom napisał:

> Eurosport. Argentyna vs Wybrzeże kości słoniowej
A ile jest?



1:1, ale mnie dziwi że Messi będzie grał. Wszyscy mówili, że Messi wyjeżdża z Pekinu. Może po meczu z WKS?
Ja zamierzam oglądać pekin od soboty, od 3:00 w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:52, marcinshinoda napisał:

> > Eurosport. Argentyna vs Wybrzeże kości słoniowej
> A ile jest?

0:0 10 minuta meczu


Oglądasz powtórkę, bo było 1:1 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:53, DanekZiom napisał:

Jak będzie gol. To mi napisz. Ok.?


Jeżeli napisze to narazi się na gniew straszliwych (uuuuu) moderatorów, forum to nie miejsce do komentowania meczu na żywo. Jeżeli chcesz oglądać na żywo wynik wpisz w google "live score" i wejdź w pierwszy link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:54, Budep napisał:


> > Eurosport. Argentyna vs Wybrzeże kości słoniowej
> A ile jest?


1:1, ale mnie dziwi że Messi będzie grał. Wszyscy mówili, że Messi wyjeżdża z Pekinu.
Może po meczu z WKS?
Ja zamierzam oglądać pekin od soboty, od 3:00 w nocy :D

To w końcu ile jest. Jak są jakieś gole. To kto strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:35, Coxsik napisał:

. Ciekawa definicja. Aż sobie
> zapiszę...

To sobie zapisz dla mnie tam był raczej karny definitywny nie żebym tam był za Wisłą
ale karny był. A jeżeli chodzi o komentatorów wiadomo że jeżeli gra Polski zespół a drugi
zespół to zagraniczny to wiadomo że komentatorzy kibicują Polakom bo to chyba logiczne
co nie?


Tłumacze Ci, że sam byłem jednym z kilku(nastu?) tysięcy kibiców Wisły na Reymonta, którzy równocześnie wrzasnęli "Karny!" będąc co do tego święcie przekonanym, ale po obejrzeniu w domu powtórek jestem 100% pewny, że karnego nie było. Polecam Ci więc chociażby wywiad z Baszczyńskim (fragment poniżej), zamiast narzekania na komentatorów za to, że mówią prawdę. Wcześniej już pisałem dlaczego w ostatecznym rozrachunku nie było to jakoś strasznie krzywdzące dla graczy Beitaru, więc nie chce mi się powtarzać, ale nie zmienia to faktu, że sędzia popełnił błąd i już.

"W Jerozolimie była sytuacja, w której sędzia mógł gwizdnąć, a nie gwizdnął. Tutaj starałem się wykorzystać szansę. Muszę to obejrzeć na spokojnie, ale na pewno był to problematyczny rzut karny" M. Baszczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:55, DanekZiom napisał:

>
> > > Eurosport. Argentyna vs Wybrzeże kości słoniowej
> > A ile jest?
>
>
> 1:1, ale mnie dziwi że Messi będzie grał. Wszyscy mówili, że Messi wyjeżdża z Pekinu.

> Może po meczu z WKS?
> Ja zamierzam oglądać pekin od soboty, od 3:00 w nocy :D
To w końcu ile jest. Jak są jakieś gole. To kto strzelił.



Mecz się skończył, a Shinoda się nie skapnął, że ogląda powtórkę. Marcinek, po prawej na górze, jak jest "na żywo" pisze "Live" XD.
No, 2-1 dla Argentyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować