Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 09:25, Mroczny Elf99 napisał:

cóż kolejna wiadomość, która mnie rozbawiła skomentować to można krótko: W polityce już
jest wszystko posprzątane to trzeba się wziąć za sport. http://sport.onet.pl/0,1248675,1818098,wiadomosc.html

o.O Ja bym zrozumiam posła Kalisza, ale Oleksy? xDD Hmm.. ale to naturlne, np. taki Machester City miał prezesa... premiera Tajlandii... Więc to znów nic nowego w sporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszły czwartek rozmawialiśmy o Pucharze UEFA i skutkach złej gry naszych drużyn.
W bieżącym roku możemy zanotować kolejny spadek.
Niedawno trafiłem na taką analizę
http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=498
Za rok stracimy dość dużo punktów i ważne jest aby w tym roku odrobić jak najwięcej strat.
gonimy w tym momencie drużyny ze Słowacji(mecze Żilina-Levski,Artmedia-Braga) Cypru(Apoel-Schalke,Omonia-Man.City,Anarthosis w LM) i Chorwacji(Dynamo Zagrzeb-Sparta Praga)
Spaść niżej raczej już nie możemy,bo faworyci w tych meczach raczej nie zawiodą(Racing-Honka,Sampdoria-Kowno),ale liczę się ze wszytkim.
Przy dobrej grze Lecha w PU możemy jeszcze dogonić któreś z wyżej wymienionych państw,choć będzie ciężko.Nawet jeżeli Lech(180 drużyna) wejdzie do fazy grupowej to będzie raczej losowany z ostatniego koszyka.
Wisła(133miejsce)-jeżeli stanie się rzecz cudowna(bardzo w to wierzę jako kibic) i awansuje to będzie już miała z górki.
Na awans wyżej raczej nie ma co liczyć bo strata do Szwecji,Serbii i Izraela jest zbyt duża(chyba tylko zdobycie PU mogłoby to zmienić),a jest to jak każdy widzi w linku od 4,193-5,252-choć szczęśliwe te państwa w tym roku też miały kłopoty i przy porażkach już teraz(Kalmar-Feyenord,Timisoara-Partizan,Borac-Ajax,Hapoel-St Etienne)
możemy sporo odrobić.Myślę jednak że na tą chwilę lepiej mieć 3 drużyny w europejskich pucharach(mniejszy dzielnik do rankingu państw) niż wystawić kolejny klub który będzie przegrywał z drużynami,których piłkarze na co dzień zajmuję się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 23:17, Vaxinar napisał:

Man City za parę lat to może być drugie Chelsea. Gość jak będzie mądry to wyciągnie wnioski
z błędów Abramowicza, a jak będzie głupi i nie będzie miał pojęcia o futbolu to popełni
te błędy co Romek.


Wiesz. Na działania Abramowicza i Arabów z MC trzeba patrzeć z innego punktu widzenia. Tu niekoniecznie chodzi o sukces sportowy. Zobaczysz ilu młodzianów, również w Polsce, będzie biegać w koszulkach tego klubu. 135 melonów, które zamierzają wydać na Cristiano szybko się zwróci.
Oczywiście sukces sportowy też się przydaje, bo wtedy popularność rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibice Legii znowu wczoraj sie na rozbrajali:P I chyba szybko nie przyznają sie do swojej winy. Na stronie legia.com.pl przeczytałem że cała akcja to nagonka policyjna i kibice niczego złego nie zrobili, a to wszystko wina ITI:P Legia ma na karku wyrok zakazujący gry w pucharach na 5 lat ale został zawieszony. Ale UEFa powiedziała jeszcze jeden wybryk i nie będzie litości:/ Czy UEFA może teraz ukarać Legia? Z drugiej strony co robiła prawie tysiąc kibiców Legii, kiedy sprzedało sie tylko 70 biletów dla gości:P Chcieli kupić bilety na trybune główną? I na stadionie zrobić rozrubę? A jeśli są niewinni to po co im był ten cały arsenał, kastety,petardy, pały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:00, marcinshinoda napisał:

Kibice Legii znowu wczoraj sie na rozbrajali:P /ciach/


Błędnie użyłeś słowa "kibice". Kibice Legii to dopingowali swój klub. Ta tłuszcza, to chuligani po prostu.
Przywalić komuś, porozwalać auta, poniszczyć cudze mienie, a jak policja zgarnie, to "ratunku, gwałcą!" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:36, walgierz napisał:

> Kibice Legii znowu wczoraj sie na rozbrajali:P /ciach/

Błędnie użyłeś słowa "kibice". Kibice Legii to dopingowali swój klub. Ta tłuszcza, to
chuligani po prostu.
Przywalić komuś, porozwalać auta, poniszczyć cudze mienie, a jak policja zgarnie, to
"ratunku, gwałcą!" ;]


Jeśli tak to nazywamy to Legia kibiców ma mniej chyba niż na przykład Groclin:/ Dzisiaj na TVN24 był reportaż jak nastawieni "kibiców". Jak wiemy mają ten swój idiotyczny protest:P Nie kibicują, wyzywają swoich zawodników są przeciwni budowie nowego stadionu, bo mówią że stadion nie jest dla nich tylko dla ITI... Legia to nie klub tylko kibice wg nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:47, marcinshinoda napisał:

Jeśli tak to nazywamy to Legia kibiców ma mniej chyba niż na przykład Groclin:/ Dzisiaj
na TVN24 był reportaż jak nastawieni "kibiców". Jak wiemy mają ten swój idiotyczny protest:P
Nie kibicują, wyzywają swoich zawodników są przeciwni budowie nowego stadionu, bo mówią
że stadion nie jest dla nich tylko dla ITI... Legia to nie klub tylko kibice wg nich:P


Cały TVN kibiców Legi przedstawia jak najgorzej , w Faktach wczoraj było najgłośniej o tym jak kibice Legi rozrabiali i to 760 kbiców. Przecież jak by wszyscy siali rozrube to 100 policjantów by nie uspokoiło takiej ekipy.Od razu 760 zakazów stadionowych na dwa lata ? To troche bezmyślne postepowanie moze od razu nie wpuszczać kibiców Legi na stadion .Według Ciebie idiotyczny protest nie wiam na jakiej podtsawie tak mówisz chyba nie zagłębiałeś sie w jego przyczyny.Jak byś poczytał troche na forum Legii dowiedziałbyś się o co dokoładanie chodzi.A ITI tym zachowaniem pokazuje ze nie chce kibiców na Łazienkowskiej.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:47, jcl99 napisał:

Jest tutaj ktoś może, kto gra w klubie w piłkę nożną? Potrzebuję porady...


Może bede w stanie pomóc Ci a o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:47, jcl99 napisał:

Jest tutaj ktoś może, kto gra w klubie w piłkę nożną? Potrzebuję porady...

Grało sie przez 8 lat, mogę pomóc, choc nie wiem czy to jest miejsce na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:47, marcinshinoda napisał:

> > Kibice Legii znowu wczoraj sie na rozbrajali:P /ciach/
>
> Błędnie użyłeś słowa "kibice". Kibice Legii to dopingowali swój klub. Ta tłuszcza,
to
> chuligani po prostu.
> Przywalić komuś, porozwalać auta, poniszczyć cudze mienie, a jak policja zgarnie,
to
> "ratunku, gwałcą!" ;]

Jeśli tak to nazywamy to Legia kibiców ma mniej chyba niż na przykład Groclin:/ Dzisiaj
na TVN24 był reportaż jak nastawieni "kibiców". Jak wiemy mają ten swój idiotyczny protest:P
Nie kibicują, wyzywają swoich zawodników są przeciwni budowie nowego stadionu, bo mówią
że stadion nie jest dla nich tylko dla ITI... Legia to nie klub tylko kibice wg nich:P


prawda leży po środku. a TVN nalezy do ITI więc w tej sprawie nie jest obiektywny. W ogóle nie jest ale to nie forum o polityce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:
Gram w klubie, i problemem jest moja wolna aklimatyzacja i nie dawanie z siebie 100% na treningach, wynika to z braku koncentracji. Do tego koledzy stawiają mnie na obronie, a tam w ogóle nie umiem grać, nawet piłki nie podawają. Są tacy dwaj "gwiazdorzy" którzy uznawają się za wielkich graczy (tylko dlaczego zajęli w tamtym sezonie ostatnie miejsce?) i gwiazdorzą, do tego mam problemy ze zrozumieniem poleceń trenera. Czy może pomóc zmiana klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:10, jcl99 napisał:

Więc tak:
Gram w klubie, i problemem jest moja wolna aklimatyzacja i nie dawanie z siebie 100%
na treningach, wynika to z braku koncentracji. Do tego koledzy stawiają mnie na obronie,
a tam w ogóle nie umiem grać, nawet piłki nie podawają. Są tacy dwaj "gwiazdorzy" którzy
uznawają się za wielkich graczy (tylko dlaczego zajęli w tamtym sezonie ostatnie miejsce?)
i gwiazdorzą, do tego mam problemy ze zrozumieniem poleceń trenera. Czy może pomóc zmiana
klubu?


Nie znam się na tym, ale doradzę co ja bym zrobił w takiej sytuacji. Pogadaj z trenerem, jeśli jest spoko to powinien cię wysłuchać. To przecież trener powinien się zajmować drużyną. A co do pozycji to nie wiem, jeśli już zmiana klubu jest ostatecznością na którą się zgadzasz to spróbuj im udowodnić, że jesteś lepszy gdzie indziej. Nie wiem, gdzie grasz najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawa, lewa pomoc, atak.
A i jeszcze coś.
Jakaś rada na koncentrację, czasami nie wiem do kogo podać, nie rozumiem poleceń trenera, tak jakbym miał zatraty świadomości, coś takiego jak by to był "sen".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:10, jcl99 napisał:

Więc tak:
Gram w klubie, i problemem jest moja wolna aklimatyzacja i nie dawanie z siebie 100%
na treningach, wynika to z braku koncentracji. Do tego koledzy stawiają mnie na obronie,
a tam w ogóle nie umiem grać, nawet piłki nie podawają. Są tacy dwaj "gwiazdorzy" którzy
uznawają się za wielkich graczy (tylko dlaczego zajęli w tamtym sezonie ostatnie miejsce?)
i gwiazdorzą, do tego mam problemy ze zrozumieniem poleceń trenera. Czy może pomóc zmiana
klubu?


Heh skad to znam.... Moze pogadaj z trenerem co do pozyczji i o atmosferze w klubie , a może być tak że nic tym gwiazdom nie bedzie mowił bo sa "najlepsi" jeżeli nie dogadasz sie z trenerm to bedziesz musiał pomyslec o przeniesieniu sie do innego klubu , tylko musisz pomyślec czy w tym drugim klubie nie bdzie to samo .Przejdzesz powiesz jaka pozycja jest dla ciebie odpowiednia pokarzesz trenerowi na co Cie stać pierwszy skład i Ty bedziesz gwiazda xD Pokarzesz tamtym ze jestes lepszy od nich i trener bedzie załował ze nie był w stanie zatrzymać Cię.

>Jakaś rada na koncentrację, czasami nie wiem do kogo podać, nie rozumiem poleceń trenera, tak jakbym miał >zatraty świadomości, coś takiego jak by to był "sen".

Pewnie za bardzo sie denerwujesz ,że jak źle podasz czy cos to beda krzyczeć na Ciebie te "gwiazdy".Musisz grać swoje i realizować te decyzje ktore najszybciej pzychodza ci do głowy ,a nie zastanawiać sie do kogo masz podać i nie przejmować sie nie udanym zagraniem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:00, marcinshinoda napisał:

Kibice Legii znowu wczoraj sie na rozbrajali:P I chyba szybko nie przyznają sie do swojej
winy. Na stronie legia.com.pl przeczytałem że cała akcja to nagonka policyjna i kibice
niczego złego nie zrobili, a to wszystko wina ITI:P Legia ma na karku wyrok zakazujący
gry w pucharach na 5 lat ale został zawieszony. Ale UEFa powiedziała jeszcze jeden wybryk
i nie będzie litości:/ Czy UEFA może teraz ukarać Legia? Z drugiej strony co robiła prawie
tysiąc kibiców Legii, kiedy sprzedało sie tylko 70 biletów dla gości:P Chcieli kupić
bilety na trybune główną? I na stadionie zrobić rozrubę? A jeśli są niewinni to po co
im był ten cały arsenał, kastety,petardy, pały:/


to pseudokibice którzy zachowują się jak bydło. Wogółe kompromitacja na cały świat. Mówili że zatrzymali ich tam dokładnir 741? no i co im zrobią? NIC! kary stadionowe buhaha to ludzie którzy na stadiony nie chodą. grzywna 10 tys? zarobią lub okradną kogoś i zapłacą. a za 3 mies. znów będą rozruby. to wszystko to błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:47, Ludvic napisał:

> Jeśli tak to nazywamy to Legia kibiców ma mniej chyba niż na przykład Groclin:/
Dzisiaj
> na TVN24 był reportaż jak nastawieni "kibiców". Jak wiemy mają ten swój idiotyczny
protest:P
> Nie kibicują, wyzywają swoich zawodników są przeciwni budowie nowego stadionu, bo
mówią
> że stadion nie jest dla nich tylko dla ITI... Legia to nie klub tylko kibice wg
nich:P

Cały TVN kibiców Legi przedstawia jak najgorzej , w Faktach wczoraj było najgłośniej
o tym jak kibice Legi rozrabiali i to 760 kbiców. Przecież jak by wszyscy siali rozrube
to 100 policjantów by nie uspokoiło takiej ekipy.Od razu 760 zakazów stadionowych na
dwa lata ? To troche bezmyślne postepowanie moze od razu nie wpuszczać kibiców Legi na
stadion .Według Ciebie idiotyczny protest nie wiam na jakiej podtsawie tak mówisz chyba
nie zagłębiałeś sie w jego przyczyny.Jak byś poczytał troche na forum Legii dowiedziałbyś
się o co dokoładanie chodzi.A ITI tym zachowaniem pokazuje ze nie chce kibiców na Łazienkowskiej.Pozdro


Co do protestu to wiem o co chodzi. Za afere w Wilnie "niby" zakazy stadionowe dostały nie te osoby co trzeba:P A dziwisz sie ITI ja nie chce takich kibiców? Ja też jestem z warszawy i głupio mi sie robi że klub ze stolicy ma takich kibiców, co wyzywają swoich zawodników, odwracają sie do nich plecami. Co do zakazów to niby nie ukarać ich? Jeśli tych 760 kibiców jest winny to do więzienia ich bo co niby chciali zrobić z całym tym arsenałem? Z nożem to na obiad na stadion szli?

Słyszałem historie jak ktoś na żylecie powiedział "Może pokibicujemy" a po chwili podeszło kilku drechów z tekstami"Ja ci dam k**** doping, protest jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:25, marcinshinoda napisał:

Co do protestu to wiem o co chodzi. Za afere w Wilnie "niby" zakazy stadionowe dostały
nie te osoby co trzeba:P A dziwisz sie ITI ja nie chce takich kibiców? Ja też jestem
z warszawy i głupio mi sie robi że klub ze stolicy ma takich kibiców, co wyzywają swoich
zawodników, odwracają sie do nich plecami. Co do zakazów to niby nie ukarać ich? Jeśli
tych 760 kibiców jest winny to do więzienia ich bo co niby chciali zrobić z całym tym
arsenałem? Z nożem to na obiad na stadion szli?

Słyszałem historie jak ktoś na żylecie powiedział "Może pokibicujemy" a po chwili podeszło
kilku drechów z tekstami"Ja ci dam k**** doping, protest jest"


Kibice nie wrzucaja piłkarzą tylko zarządowi , ITI itp. Jak sie wstydzisz kibiców Legi to sie przerzuć na Polonie, może lepiej sie poczujesz... Wszyscy 760 kibiców miało noże kastety itp.... chyba cos Ci sie pomyliło ,to że znaleziono u kilku osob takie narzedzia to nie oznacza ze wszyscy je mieli.Niektórzy to zawsze przy sobie nóż maja, Polska niebezpieczny kraj...A co do tej historii z żylety to skad wiesz jak to było dokładnie może ktoś przyszedł sobie na mecz pierwszy raz zarzucił takie hasło to mu uswiadomili że protest jest.Jak ITI nie chce kibiców to wogole może wstrzymać sprzedaż biletów i nie wpuszczać kibców na stadion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 12:26, Ludvic napisał:

> Co do protestu to wiem o co chodzi. Za afere w Wilnie "niby" zakazy stadionowe dostały

> nie te osoby co trzeba:P A dziwisz sie ITI ja nie chce takich kibiców? Ja też jestem

> z warszawy i głupio mi sie robi że klub ze stolicy ma takich kibiców, co wyzywają
swoich
> zawodników, odwracają sie do nich plecami. Co do zakazów to niby nie ukarać ich?
Jeśli
> tych 760 kibiców jest winny to do więzienia ich bo co niby chciali zrobić z całym
tym
> arsenałem? Z nożem to na obiad na stadion szli?
>
> Słyszałem historie jak ktoś na żylecie powiedział "Może pokibicujemy" a po chwili
podeszło
> kilku drechów z tekstami"Ja ci dam k**** doping, protest jest"

Kibice nie wrzucaja piłkarzą tylko zarządowi , ITI itp. Jak sie wstydzisz kibiców Legi
to sie przerzuć na Polonie, może lepiej sie poczujesz... Wszyscy 760 kibiców miało noże
kastety itp.... chyba cos Ci sie pomyliło ,to że znaleziono u kilku osob takie narzedzia
to nie oznacza ze wszyscy je mieli.Niektórzy to zawsze przy sobie nóż maja, Polska niebezpieczny
kraj...A co do tej historii z żylety to skad wiesz jak to było dokładnie może ktoś przyszedł
sobie na mecz pierwszy raz zarzucił takie hasło to mu uswiadomili że protest jest.Jak
ITI nie chce kibiców to wogole może wstrzymać sprzedaż biletów i nie wpuszczać kibców
na stadion.


Po kolei. Z zdjęc policji był pełen arsenał co najmniej kilkadziesiąt sztuk. Druga dziwna sprawa to co chcieli oni zrobić na stadionie skoro żaden znich nie miał biletów? Zarząd dostał 300 biletów z czego sprzedało sie 40!!! Co miali zamiar kupić bilety na trybune główną? bo stadion poloni nie ma trybun za bramkami:P Chcieli siedzieć na jednej trybunie z kibicami Polonii. Przecież to jakaś absurd:P Co do kibiców to ostanio sytuacja z Rzeźniczakiem. Obrazili sie na niego że nie podszedł i nie podziękował za "doping" i na następnym meczu został wyzwany nie cenzuralnie. Zawodnicy w solidarności nie podszli do trybuny legionistów.Sorry jeśli ja bym miał grac dla kogoś takiego to już lepiej zmienić klub:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli brożek ma być naszym ratunkiem w ataku, to naprawdę leo musi być zdesperowany. cokolwiek by ten zawodnik nie zrobił w ekstraklasie, dla mnie jest zawodnikiem mentalnie przegranym. może w kilku meczach da rade, ale w najważniejszych momentach np. na MŚ lub EURO zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować