Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Już nie mogę się już doczekać naszych meczy w PUEFA. Jeżeli Wisła zagra na dobrym poziomie (a nie to, co ostatnio z Lechem) to mają szanse nawet na zwycięstwo. Tym bardziej, że Tottenham ma duże problemy kadrowe - oprócz Pawluczenki i Corluki nie będzie grał też Luka Modrić, który złapał kontuzję w meczu z Aston Villą (przegranego przez Tottenham 1:2). Lech ma prostsze zadanie, chociaż Austria tez jest silnym przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Wisły to uwazam ze przegra 3:1. Pilkarze Wisly nie sa w formie co bylo widac po ostatnim spotkaniu ligowym. A najgorzej jest z bramkarzem. Nie wiadomo co Pawelek moze zrobic tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej myśli. Pawełek weźmie się w garść, Sobolewski coś strzeli, dla Lecha Robert Lewandowski niech strzeli dwie i będzie ok :P

Tak wiem, niepoprawny chyba optymista ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj P.UEFA zobaczymy co będzie, ale mam nadzieje , że Lech pokaże Austrii, ze Polskich drużyn trzeba się bać.
Albo 3-0 dla Leszka albo remis. Co do Wisły, albo zremisuje po ostrym boju, albo dostanie ciężkie baty...weryfikacja wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:36, PSAT Darth Stan napisał:

Dzisiaj P.UEFA zobaczymy co będzie, ale mam nadzieje , że Lech pokaże Austrii, ze Polskich
drużyn trzeba się bać.
Albo 3-0 dla Leszka albo remis. Co do Wisły, albo zremisuje po ostrym boju, albo dostanie
ciężkie baty...weryfikacja wieczorem.


Batów sądzę, że nie dostanie. Przytoczę mecz z wtorku - Roma - Cluj. Roma nie w formie (Tottenham też), Cluj zagrał swoją piłkę (Wisła niech też taką zagra - vide rewanż z Barcą momentami albo drugi mecz z Beitarem) i może nie wygrają 2:1, ale niech strzelą bramkę i stracą jedną, góra dwie.
Lech napewno pokaże Austrii, że naszych zawodników trzeba się bać. Niech zagrają swoje i będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:23, Hoplita napisał:

Już nie mogę się już doczekać naszych meczy w PUEFA. Jeżeli Wisła zagra na dobrym poziomie
(a nie to, co ostatnio z Lechem) to mają szanse nawet na zwycięstwo. Tym bardziej, że
Tottenham ma duże problemy kadrowe - oprócz Pawluczenki i Corluki nie będzie grał też
Luka Modrić, który złapał kontuzję w meczu z Aston Villą (przegranego przez Tottenham
1:2). Lech ma prostsze zadanie, chociaż Austria tez jest silnym przeciwnikiem.


Jeśli zagrają z takim zaangażowaniem jak z Barceloną to mogą nawet wygrać:) No i trzeba liczyć żeby Pawełek miał dobry dzień^^ Ciekawe czy zadebiutuje Marcelo;] Co do Lecha to jestem spokojny i bardziej ciekawy ile bramek Lech strzeli?xD 70 do 30 dla Lecha;]

hehe

"Austria przyznała poznaniakom jednak tylko 550 biletów. Ostatecznie przyjedzie ich nieco więcej. Zdobywali wejściówki na różne sposoby. - Już mi więcej nie chcą dać - mówi na przykład Jacek Bąk po wyjściu z budynku klubowego. Próbował kupić nieco biletów. - Od razu mi powiedzieli, że pewnie chcę je kupić dla kibiców Lecha. I spytali, czy w końcu jestem za Austrią czy Lechem. No i wygonili."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... w tym sezonie jesteśmy jeszcze bez zwycięstwa, styl w jakim przegraliśmy z Aston Villą pokazuje,że faktycznie na dzień dzisiejszy ostatnie miejsce w lidze nie jest przypadkiem, Ramos prosi o cierpliwość i mówi,że trudno mu określić,kiedy wszystko zaskoczy i zaczniemy grać, kręgosłup drużyny rozleciał się (wszyscy grają teraz w innych zespołach Premiership)a nasz obecny skład to na razie tylko zlepek nazwisk,ale mimo wszystko jestem pewien,że dzisiaj wygramy,bo powiedzmy sobie szczerze inny wynik będzie sensacją i chluby nam nie przyniesie. Zagramy bez Pavluychenki, Modricia,Corluki i prawdopodobnie Kinga, który jest podobno zdrowy,ale Ramos woli go oszczędzać na Wigan. To właśnie obrona jest formacją o którą najbardziej się martwie,bo o ile naszych żałośnie grających napastników mogą wyręczyć w strzelaniu bramek skrzydłowi (których mamy aż nadto) to stoperów już nikt nie odciąży. A po tym co pokazał Dawson (który dziś też pewnie wyjdzie w pierwszym skladzie) w spotkaniu z AV powodów do optymizmu nie ma. Na Premiership jest to po prostu gracz za słaby,ale Boguski to nie Young,a Brożek to nie Agbonlahor to może sobie poradzi :)
A za Lecha będę trzymał kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak dalej niech Koguty trzymają, to może ich polubię. :P
Ale wracając do "polskich", dzisiejszych meczów: trzymam za oba kciuki, szczególnie za Wisłę, jakby tak 5:0 było, to Ramos by pracę stracił. Lechowi także życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:16, Mistic napisał:

Co do meczy polskich zespołów w Pucharze UEFA, Tottenham spuści łomot Wiśle, a Lecz spuści
łomot Austrii Wiedeń :]

Płeć zmieniłeś/aś? xD Nie mów, że Tottenham spuści łomot Wiśle, bo będzie odwrotnie. Przynajmniej mam taką nadzieję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie zwłaszcza jaka jest różnica między dołem premier league, a szczytami naszej ekstraklasy:-) kiedyś się z blackburnami wygrywało...i liverpoolami...o lecha wcale spokojny nie jestem, bo prezentuje w tym sezonie trochę nierówną formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:41, jaceloth napisał:

o lecha wcale spokojny nie jestem, bo prezentuje w tym sezonie trochę nierówną formę.


Ale w najważniejszych meczach nie zawodzi, a mecz pucharowy na pewno potraktują jako jeden z ważniejszych. Dlatego o wynik Lecha raczej jestem spokojny, bardziej martwię się o Wisłę. Dla Tottenhamu jest to idealny moment na pierwszą wygraną w sezonie, ale jeśli tylko im się to nie uda, to przed rewanżem Wisła będzie w bardzo dobrej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale presja na lechitów będzie duża, jest w końcu cichym faworytem tego meczu. koguty rzeczywiście będą chciały za wszelka cenę zrehabilitować się, ale nawet ich wygrana nie przesadza sprawy o ile będzie w małych rozmiarach 1-2 dla wisły nie będzie złym wynikiem, choć powinna za wszelka cenę walczyć o remis. najbardziej martwi mnie pawełek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:09, mati285 napisał:

A więc tak... w tym sezonie jesteśmy jeszcze bez zwycięstwa, styl w jakim przegraliśmy
z Aston Villą pokazuje,że faktycznie na dzień dzisiejszy ostatnie miejsce w lidze nie
jest przypadkiem, Ramos prosi o cierpliwość i mówi,że trudno mu określić,kiedy wszystko
zaskoczy i zaczniemy grać, kręgosłup drużyny rozleciał się (wszyscy grają teraz w innych
zespołach Premiership)a nasz obecny skład to na razie tylko zlepek nazwisk,ale mimo wszystko
jestem pewien,że dzisiaj wygramy,bo powiedzmy sobie szczerze inny wynik będzie sensacją
i chluby nam nie przyniesie. Zagramy bez Pavluychenki, Modricia,Corluki i prawdopodobnie
Kinga, który jest podobno zdrowy,ale Ramos woli go oszczędzać na Wigan. To właśnie obrona
jest formacją o którą najbardziej się martwie,bo o ile naszych żałośnie grających napastników
mogą wyręczyć w strzelaniu bramek skrzydłowi (których mamy aż nadto) to stoperów już
nikt nie odciąży. A po tym co pokazał Dawson (który dziś też pewnie wyjdzie w pierwszym
skladzie) w spotkaniu z AV powodów do optymizmu nie ma. Na Premiership jest to po prostu
gracz za słaby,ale Boguski to nie Young,a Brożek to nie Agbonlahor to może sobie poradzi
:)
A za Lecha będę trzymał kciuki...


Ty to masz dyleamat;] Kibicować ulubionemu klubowi czy jednak można powiedzieć że Polsce(Wisła Kraków). Gdyby Wisła grała z Arsenalem to jednak wybrałbym chyba Wisłe bo wkońcu jestem za swoimi(polakami^^) Krajowa piłka na pierwszym miejscu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że w końcu jakiś geniusz wypali z kibicowaniem Wiśle bo to "Polska". Tylko nie rzucajcie się polskim kibicom Tottenhamu do gardeł za zdradę narodu polskiego. :-)

Tottenham do boju! Lech po zwycięstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność. Nie mam żadnego dylematu,bo nie jestem kibiciem Wisły Kraków,ani żadnego innego polskiego zespołu. Jestem zaś kibicem Tottenhamu i to za nich będę trzymał kciuki. A jako Polak kibicuje reprezentacji Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:58, Mistic napisał:

Wiedziałem, że w końcu jakiś geniusz wypali z kibicowaniem Wiśle bo to "Polska". Tylko
nie rzucajcie się polskim kibicom Tottenhamu do gardeł za zdradę narodu polskiego. :-)


Dla mnie w ogóle mieszanie kibicowania i patriotyzmu to wielka porażka. Piłka to tylko sport, kibicuje się temu klubowi, który się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 19:09, walgierz napisał:

Dla mnie w ogóle mieszanie kibicowania i patriotyzmu to wielka porażka. Piłka to tylko
sport, kibicuje się temu klubowi, który się lubi.


Ja jako polski kibic piłki nożnej chciałbym mieć silną ligę. Czy to jest patriotyzm ? Czy ktoś skacze anglikom do gardeł, że kibicują zespołom ze swojego kraju ? Dajmy na to, że jestem kibicem Wisły. Ale kibicuję również Lechowi, bo wiem ze jak awansuje i coś ugra, to poziom całej polskiej piłki się podniesie. Drugim aspektem jest drużyna narodowa. Silna liga = dobra reprezentacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu kibicuje swojemu miejscowemu klubowi chodź klub dobrze się trzyma miał szanse na 1 ligę (według nowej), ale niestety ją zmarnowali. Mimo wszystko czekam, aż klub wybrnie i pójdzie w górę a miasto w końcu zafunduje porządny stadion spełniający wymagania UEFA. Jako kibic ja kibicuje a nie jestem chuliganem.

Hunter07 raczej ci nie odpowiadałem na psota forum coś szwankuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować